Dzisiaj jest śr kwie 25, 2018 2:29 pm

Forum ciąża

» Forum ogólne » Wszyscy o wszystkim

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Ten pałąk fajny, ale nie wiem, czy trzylatek będzie zadowolony, czy to jednak dla młodszych dzieci

Offline Wyświetl profil  

U nas ukochane lego (co roku zestaw jakiś wymarzony) a do tego breloczek ze Sponge Bobem (ale to za free w ...teraz można dostać)

Offline Wyświetl profil  

każde dziecko cieszy się przede wszystkim z zabawek, dlatego nei warto myślę eksperymentować i kupić mu właśnie zabawke, skoro to ma być radość dla niego a nie dla rodziców

Offline Wyświetl profil  

No jasne że zabawki ale koniecznie dostosowane do wieku dziecka, to powinno być napisane na opakowaniu zawsze. A przy okazji zabawek - ostatnio kupiona przeze mnie dla Chrześnicy i moge polecić - Bella która tanczy i spiewa i uczy i zachęca dziecko do zabawy - super zabaweczka Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Oryginalnym prezentem będzie karnet na zajęcia fitness, kurs tańca czy treningi. Bo teraz aktywność fizyczna ma ogromne znaczenia. Korzyści dla ducha i zdrowia :) Ja znalazłam swoją instruktorkę jogi

Offline Wyświetl profil  

Dużo zależy od wieku dziecka - nie ma co kupować maluchowi jakiś grawerowanych medalików i srebrnych łyżeczek, chyba że do tego będzie w pakiecie jakaś kolorowa zabawka ;)
Oryginalnym prezentem dla młodszych dzieci jest np. profesjonalne nagranie audiobooka ...mają coś takiego

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

W dzisiejszych czasach, dzieci mają raz, że wszystko, a dwa, że zabawki odchodzą do lamusa, bo bardziej interesują się dotykowymi ekranikami... :) Są jeszcze firmy, które dysponują fajnymi i ciekawymi zabawkami, które mogą zainteresować dzieciaki, np. na al.to można znaleźć masę fajnych planszówek, z których jeszcze nie jeden dorosły by się ucieszył (niektóre sama bym chętnie kupiła dla siebie). Zostawiam tu stronę, z której bardzo często zamawiam ciuchy z ulubionymi bohaterami dla siostrzeńca, bo ma swoich ulubieńców i nawet jego piżamka jest pełna postaci z Psiego Patrolu. :D <>
Mam nadzieję, że się przyda. :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Dla niemowlaka rozsądnie kupić rzeczy pierwszej potrzeby jak pampersy, czy chusteczki albo nawet kocyk. Starsze dzieci mają już bardziej sprecyzowane oczekiwania. Fajne są prezenty ręcznie wykonane. Ofert tego typu <ciach!> nie ma jeszcze zbyt wiele, ale jak ktoś nie potrafi nic wykonać, to już może coś znaleźć w sieci.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Wszysto zależy od tego czym lubi się bawić.

Offline Wyświetl profil  

Odnosząc się do jednej z odpowiedzi wyżej, że dzieci wolą dotykowe ekraniki. Nie zgodzę się. Wszystko zależy od wychowania dziecka. Syn ma 8 lat i uwielbia zabawki. Nie siedzi z nosem w tablecie, bo był ograniczany, jeszcze będzie miał czas na takie rzeczy. Córka natomiast ma 4 lata i też preferuje zabawki. Uwielbia lalki, wystawiać teatrzyki kukiełkowe, bawić się Gok. A jak przychodzą do nich koledzy czy koleżanki, to żadne nie pomyśli o tablecie. Siedzą i się bawią. Także moim zdaniem, wszystko zależy od wychowania i samej zabawki. Jak zabawka jest nudna i nie wymaga niczego od dziecka, to oczywiście wybierze tablet.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Mój Krzyś dostał ostatnio na 3-cie urodziny zaskakujący prezent. Płytę z piosenkami dla dzieci, w których pojawia się jego imię. Konkretnie chodzi o piosenki. W 12 piosenkach, które opowiadają o świecie oraz uczą nowych słów, kolorów, liczb i zwrotów grzecznościowych imię mojego synka pojawia się około 70 razy. To niezwykle ciekawa propozycja, w szczególności dla tych dzieci, które są trochę nieśmiałe i niekoniecznie skore do zabawy i śpiewania. Zauważyłam, że teraz Krzyś chętniej tańczy i podskakuje w rytm piosenek, a także lepiej rozwija się jego mowa.

Offline Wyświetl profil  

Zdecydowanie ubrania, przynajmniej odciążysz finansowo rodziców. Żadnych słodyczy.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Forum ciąża

» Forum ogólne » Wszyscy o wszystkim

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]