Dzisiaj jest sob paź 19, 2019 9:18 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Śląskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

:D no patrz!!!! bylysmy podobnie ja bylam 6 na rezerwowej
:D ale jak ty szybko weszlas,to az tyle osob odpadlo?Super ze jestes zadowolona i gratuluje ksiazki :D Nam tez robil USG ten lekarz co Tobie Zbigniew :D ten ktorego ci polecalam na USG 4D,ssala palec od stopy hahaha super sprawa,jak to fajnie mosialo wygladac :D ja nie bralam udzialu w konkursach bo bylismy jeszcze z nasza corcia i ciagle gdzis biegala :D ja tez pewnie weszla bym szybciej ale jak mnie zapisali na liste to poszlismy na zakupy i wlasnie w tym czasie mnie wyczytywala,potem juz nigdzie nie odchodzilam,no to fajnie ze sie zalapalysmy :)

Offline Wyświetl profil  

Cześć :) Jak się czujesz? Powoli zbliżamy się do końcówki :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej,no juz coraz blizej :D gdyby nie rwa kulszowa czula bym sie dobrze,ale tak mnie boli rwa ze juz nie moge,to jest bol nie do zniesienia,nigdy nie mialam czegos takiego,bol przy kazdym napieciu tego miesnia od kregoslupa promieniuje az przez posladek i udo-masakra,raz dostalam takiego ataku ze godzine lezalam na lozku i nie moglam sie ruszyc :cry: nawet jak chodze to utykam,szkoda gadac i nie wiadomo czy do porodu to minie,a ja tu rodzic skoro nie mozna napinac miesni? :cry: A po za tym wszystko jest ok,mały plec potwierdzil juz chyba z 3-4 razy wiec bedzie ten syn :) ciuszki juz powoli szykuje,mam juz poprane i poprasowane te najmniejsze,te ciut wieksze leza wyprane w lozeczku do prasowania,ale nie mam sily przez ta rwe :( zakupy tez powoli juz robie bo niedlugo bede pakowac torbe,a jak Ty sie czujesz?Jak malutka nadal bedzie Zuzią? :) Oczywiscie mam nadzieje ze po porodze wejdziesz na chwilke i napiszesz jak bylo:)

Offline Wyświetl profil  

Współczuję rwy... miałam kiedyś, ale nie będąc w ciąży, więc teraz pewnie odczuwasz to 100 razy gorzej... My kończymy remont, mam nadzieję, że wyrobimy się do czerwca... Na razie czekam aż skończymy pokój dla małej i wtedy będę prać i prasować. Chodzę na szkołę rodzenia, ostatnio byliśmy oglądać porodówkę i troszkę zaczynam się bać :) W poniedziałek mam wizytę u lekarza i okaże się czy nie będę musiała leżeć, bo ostatnio szyjka się skróciła... Oby nie. Pozdrawiam i trzymam kciuki, żeby bóle odpuściły.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

No to kochana troszke odpoczywaj wiecej :) remont....znam ten bol ja przed porodem mojej Oliwci tez przeprowadzalam sie i mialam remont,wszystko naraz wtedy bylo,lekarz przepisal mi jakies czopki przeciwbolowe,troszke zlagodzily bol ale calkiem nie przeszlo,wreszcie wychodzi slonko i niedlugo jedziemy na rynek na zakupy :) ja do szkoly rodzenia nie chodzilam bo zlikwidowali w szpitalu a prywatnie nie chcialam,a gdzie bylas na porodowce ogladac?

Offline Wyświetl profil  

W Oleśnie, tam gdzie będę rodzić. Tam też jest szkoła rodzenia, za darmo. Fajna sprawa, bo prowadzącą wszystko zabawnie opowiada i dużo się już dowiedziałam. Co do odpoczywania, to ja nic innego nie robię... Mój mąż działa a ja tylko doradzam i podpowiadam... Bardziej wypoczywać się już nie da :) Dobrze, że masz coś, co złagodzi ból...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

To fajnie za za darmo ta szkola u nas tez byla ale niestety zlikwidowali :? Moja rwa po miesiacu czasu boli mnie juz znacznie mniej mam nadzieje ze odposzcza i odposci calkowiciem,jest nadzieja :) Jak tam mialas teraz USG?Wiesz jakie jest ułozenie malutkiej?Moj w 32 tyg byl posladkowo,ale teraz czuje ze chyba sie obrocil bo jego czkanie czuje bardzo nisko,a dwa dni temu jak czkal to jeszcze czulam wysoko na brzuchu,zobaczymy jak bedzie do porodu :)

Offline Wyświetl profil  

Hej,sorki ze tak wcinam sie w Wasz wątek, akurat buszowałam troche po necie chcac wynalesc jakies niusy o pck ...ja tez mam podobny termin do Was:)tak mnie zaciekawilo- Pati czy Ty czasem nie chodzisz do Lemańskiego?:)

Offline Wyświetl profil  

sorki nie pck tylko parkitce;)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej, Megi chodze do Lemańskiego :) a czy my znamy sie wlasnie z tamtąd?

Offline Wyświetl profil  

Tak własnie sie domyślałam!!!:D tak,tak znamy sie z poczekalni u Jarka,zwykle razem plotkujemy w trojke przed wizytą:D jak tam sie Kochana czujesz? ja teraz w pn na usg ide a dozobaczenia standardowo w czwartek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Tak plotkujemy razem we trzy,ale ktora z tych dwoch to Ty? :D hihi Czuje sie nawet w miara ale jest mi juz ciezko z brzucholem :/,tak w czwartek sie widzimy,ciekawe co tak na USG ci pokazed jakie jest polozenie dzidzi :)

Offline Wyświetl profil  

Magda z tej strony:))) mała leży glowką w doł, probowal mi Lemanski uchwycic buzke ale na tym jego sprzecie mało co widać:/ ja sie tez jeszcze jakos tocze,ale coraz ciezej,upaly dają popalić..

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Tak myslalam ze Magda :) ciekawe czy mi jeszcze zrobi USG?Bo ostatnio bylo posladkowe ulozenie,wydaje mi sie ze powinien to skontrolowac i zapisac mnie na USG - zobaczymy,w czwartek sie widzimy :) ciekawe ktora zas bede w kolejce :shock:

Offline Wyświetl profil  

oj ja teraz sie wysiedzialam w poczekalni w pn, masakra jakas siedzialam prawie 3 godziny! tez mysle ze usg powinien Ci jeszcze zrobic,ciekawe czy sie maluszek przekrecił. jakosc tego usg a jak bylismy w auchan to bez porownania,myslalam ze jakos buzke fajnie bedzie widac ale nic:( zobaczymy dobrze nasze malenstwa jak juz urodzimy:) ja to Pati non stop mam jakies sny o porodzie!!

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Madzia takie sny to normalna sprawa,ja zanim urodzilam Oliwcie tez tak mialam ciagle snil mi sie porod na rozne sposoby :) 3 godziny siedzialas ? jeje... :o no w Auchan to mialysmy USG 4D a tu ma zwykle to zapomnij ze zobaczysz buzke :) ale nic sie nie martw,jeszcze troche i zobaczysz na wlasne oczy,mnie od wczoraj bola kosci lonowe i miednicy,czuje ze zaczyna mi sie juz rozszerzac do porodu,bola mnie straszne z mala tak nie mialam :? mam wrazenie ze sie odwrocil glowka w dol zobaczymy :? to co do jutra :D

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

zolza co slychac?Jak sie czujesz?

Offline Wyświetl profil  

Cześć :) U mnie tak średnio - jeszcze tydzień muszę się oszczędzać, bo szyjki mam już tylko połowę i rozwarcie na jeden palec. A potem mam skakać, fruwać i brać męża w obroty :) Bo przy cukrzycy lepiej nie przenosić. Wczoraj miałam ktg, jakieś skurcze się pisały co chwilę, ale nic nie czułam. Poza tym mieszkamy już na sowim poddaszu i wszystko ok :)
A co słychać u Ciebie? Jak się miewasz? I co u koleżanki, bo widzę, że jesteśmy we trzy :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Noooo nareszcie odpisalas bo juz sie martwilam ... :( To dobrze ze jeszcze z brzucholem jestes,ale juz za tydzien gdybys urodzila to juz bedzie ok :) no ja ledwo juz chodze,nie mam sily i wydaje mi sie ze wczesniej urodze,zreszta chciala bym juz miec to z glowy.Super ze jestescie juz na swoim :) teraz tylko dzidzia do szczescie i juz :) w czwartek mam ostatnia wizyte u lekarza,zobaczymy jak ja sie zapowiadam czy cos juz zaczyna sie dziac :) To pozdrawiam i oczywiscie daj znac jak juz urodzisz,powodzenia trzymam kciuki papa :)

Offline Wyświetl profil  

co u ciebie? jak po wizycie?
u mnie cisza - żadnych skurczy, twardnień... za to przeziębienie... ale już lepiej

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Śląskie

Strefa czasowa UTC [letni]