Dzisiaj jest ndz lip 22, 2018 2:31 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Kujawsko-Pomorskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17078 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 854  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dziewczyny, czy jest ktoś z Torunia, mam okropny dylemat do którego lekarza iść. Jestem w w pierwszym miesiącu ciąży i muszę jak najszybciej się zdecydować
Pozdrowionka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

HEJ,ja rodzilam 3,5 roku temu bedac caly czas pod opieka lekarza z przychodni.Bylam ogromnie zadowolona,poniewaz Pani doktor byla pelna poswiecenia i plusem bylo to,ze miala dyzury na Bielanach na porodowce.Jesli mialabym Ci doradzic wybierz lekarza ktory pracuje w tym szpitalu.Podzczas mojej ciazy bylam wiele razy na patologii wiec widzialam jak lekarze traktuja swoje prywatne pacjentki.
Jednym z lekarzy,ktory wzbudzil moje zaufanie byl dr Paluszynski,ktory byl niesamowicie fachowy,pelen respektu dla pacjentek be wzgledu czy byly jego prywatnymi pacjentkami czy tez nie.A poza tym ma w Toruniu bardzo dobra opinie.Natomiast wiele razy slyszalam jak skarza sie pacjentki z MATOPATU skad lekarze nie maja juz niz wspolnego z Bielanami.
Teraz czeka mnie 2 porod (37 tydz)niestety nie w Toruniu,bo niesamowicie milo wspominam polozne z Bielan.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dzięki Vivian, zastanawiam się właśnie nad dr Paluszyńskim a dr Kochem, no nic dziś popołódniu zadzwonię do któregoś z nich i umawiam się na wizytę nie mam na co czekać

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dr Koch...rzeczywiscie to dobry lekarz on jest czesto na porodowce glownie tam pracuje.A poza tym jeden i drugi jest mlody i mysle ze podchodz a do swojego zawodu bardziej nowatorsko.jedynyn niemilym momentem podczas mojego porodu(bo generalnie przebiegl bezproblemowo i szybko)byl lekarz ktory mial dyzur moze nie powinnam wymieniac nazwiska ale byl to dr zwierzynski taki dziadzius ktory powinien byc na emeryturze,krzyknal na mnie podczas badania ,ktore bardziej bolalo niz porod,ze krzyczec moge w lesie a nie w szpitalu9polozne ze wstydu pochowaly sie prawie pod moim lozkiem.ale poznalam tam caly personel(5 razy tam lezalam z powodu komplikacji ciazowych) i nie moge zlego slowa powiedziec raczej odwrotnie.
Takze masz dwoch super lekarzy pracujacych w szpitalu Powodzenia na kolejne 8 miesiecy....bo ja juz ogladam spakowane torby do szpitala i czekam na drugie dziecko :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Vivian dzięki za kilka dobrych słówek, życzę ci przyjemnego pobytu w szpitalu i ślicznego malusia bez dużego trudu

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

cześc Ewka_27 mam nadzieje, że jeszcze tu zagladasz
którego lekarza wybralaś?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam!
Widzę, że temat troszeczkę zaniedbany, ale mam nadzieję, że go ożywimy!
Zacznę może od przedstawienia się.
Mam na imię Marta. 4 lutego 2007 przyszedł na świat nasz synek Filip. Nie zdecydowałam się na poród w tragicznym szpitalu toruńskim. Rodziłam w Łomży (podlaskie) w szpitalu, w którym rodziła Edyta Górniak ;) Filip ważył 3100g i miał 52cm długości. Przyszedł na świat poprzez ceraskę.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Zgadzam sie z Tobą aniołku47 coś troszkę mało tu nas. Jak zakładałam ten temat to właśnie byłam w ciąży lecz nie było mi dane jej donosić teraz ponownie staramy się o dzidzię z miłą chęcią bym sobie poplotkowała z dziewczynami z Torunia i okolic i powymieniał się doświadczeniami.
POZDROWIONKA DLA WSZYTKICH OBECNYCH I PRZYSZŁYCH MAMUSIEK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ewka_27 przykro mi... Mam nadzieję, że szybciutko w Waszym świecie zawita malutki człowieczek i będzie niósł ze sobą wiele radości!
Gdyby mnie tu dłużej nie było to prosze o pw :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Widzę, że tamt padł :/

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam ! Jestem mamą Kubusia, ur.się 16 maja 2006 w szpitalu na Bielanach. Moją ciążę prowadził prywatnie dr Piotr Jackowski i bardzo miło go wspominam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Vivian, ja też miałam niemiłe spotkanie z dr Zwierzyńskim jak przyjmował mnie na oddział przedporodowy. Na mnie tez krzyczał,ze nie mam mu uciekać i co ja tu wymyslam, ze boli bo jak mam zamiar urodzic jeżeli badanie mnie boli :cry: Ja poprostu się rozryczałam, zaczełam krzyczeć . mąż z nim rozmawiał i mój lekarz prowadzący...wkońcu, chociaż miał dyżur to miał zakaz zbliżania się do mnie...gdyż jak go widziałam to wpadałam w histerie..nigdy nie zapomne tego faceta...brrr...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

może mi uda się wskrzesić temat? nie wierze, że w Toruniu Mamy nie siedzą czasem na forum...

jestem mamą 6miesięcznego Olka. Mieszkamy w Toruniu, choć ja jestem z W-wy, a mały ze Żnina :)

fajnie byłoby porozmawiać na każdy temat :)

Ujawnijcie się babeczki!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no właśnie tak cisza w temacie :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

To moze ja sprobuje cos ruszyc :D

Jestem mama 3-tygodniowej Zuzanki.
Mamy z Torunia,odezwijcie sie!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hejka Andzia ;) oraz inne mamusie ...
Moja coreczka Amelka wlasnie skonczyla tydzien,ale juz daje nocne koncerty :) ...tez macie z tym problem?juz mi na mysl przychodzi smoczek,ale z drugiej strony moze to za wczesnie... a jak u Was z podejsciem do smoczka ???
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No wkoncu jestes Natii :D

My z nocnymi koncertami nie mamy do czynienia bo Zuzka bardzo ladnie przesypia noc :) ale smoczek poszedl w ruch juz 3 dni po przyjsciu ze szpitala,czyli jak Zuza miala prawie 2 tygodnie.Ja bylam przeciwna ale maz nie dawal juz z nia rady jak ja bylam czyms zajeta o ona chciala cyca.Teraz smoka dostaje tylko w krytycznych sytuacjach zeby nie zanosila sie od placzu,np.kiedy sie budzi wieczorem i jest pora jedzenia,to dostaje smoka a w miedzyczasie jest kapiel i pozniej cyc,dzieki temu wszytko odbywa sie na spokojnie.Tak to smoczek dawany jest naprawde sporadycznie :roll:

A moze Amelka poprostu w nocy chce czesciej jesc z piersi :roll: i dlatego tak koncertuje?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Powiem Ci Andzia,ze mnie pocieszylas z tym smoczkiem :lol: ,myslalam ze to za wczesnie.... ja wlasnie mysle o tym,aby dac jej w nocy,wtedy kiedy najbardziej marudzi.
W nocy je mi tak co 2-3 godziny,nie sadze aby byla glodna.Stosujesz dla siebie jakas specjalna diete dla karmiacych mam ?? i chodzisz juz na spacerki ??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Na poczatku moze ci wypluwac smoka ale cierpliwosc dziala cuda :wink: na szczescie moja marudzi w dzien a w nocy tylko jak ma kolke :?

Zadnej diety nie stosuje bo bym zwariowala :roll: jak naczytalam sie co wolno a co nie to bym wiecznie glodna chodzila.Tego czego nie wolno np.cytrusow,fasoli,kapusty itp. to jem w mniejszych ilosciach.Na poczatku jadlam wszystko ale po koleji i patrzylam czy malej nic nie jest,teraz jest podobnie jesli chodzi o jakies nowe produkty ale jakos zbytnio sie nie ograniczam :D a Zuzka jeszcze nie miala zadnej wysypki,jak juz to lekkie kolki albo puszczala straszne baki jak zjadlam fasolke po bretonsku :lol:

Z racji tego ze Zuzia to wczesniak polozna nie kazala z nia wychodzic na spacery poki dziecko nie skonczy miesiaca ale ona wogole miala jakies dziwne pomysly wiec nie stosuje tej zasady.I tak musialam z mala wyjsc na kontrole w 10,15 i 20 dniu jej zycia wiec uznalam to jako werandowanie a na pierwszy 30 minutowy spacer wyszlam z nia jak miala 3 tygodnie ale czytalam na innym forum ze dziewczyny weranduja jak ich pociechy maja tydzien,poltora a potem juz spacery,oczywiscie jak jest w miare cieplo

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej dziewczyny, mój Olek urodził się 11.01. Dzisiaj zaliczyliśmy pierwszy (przmusowy) spacer, bo położna stwierdziła że pępek mu się źle goi i pojechaliśmy do przychodni. Wkurzyłam się, bo jedyną rzecz jakią mieli dopilnować na Bielanach , to spartolili,wrrr.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17078 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 854  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Kujawsko-Pomorskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]