Dzisiaj jest wt paź 16, 2018 4:55 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
.
Awatar użytkownika

popieram.... bez gatkow i bez stanika ;) komfort i wygoda podczas snu to podstawa! :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

racja, bo wygoda jest chyba w tym wszystkim najważniejsza

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

Ja również podpisuję się pod spaniem bez bielizny.Przecież tylko wtedy gdy jest nam wygodnie dobrze odpoczniemy. A na codzień niezwykle ważny jest odpowiedni dobór stanika żeby piersi nie opadły. W nocy dajmy odpocząć skórze.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Śpiąc odpoczywamy, odpręża sie całe ciało , więc i piersi nie mogą być uwięzione :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Popieram spanie bez stanika, ciało też musi odpoczywać :) Jak chcemy mieć jędrne biusty i płaskie brzuch to trzeba się trochę gimnastykować!!! Może niekoniecznie 1000 brzuszków i pompek dziennie jak Aneta Kręglicka :wink: ale o ciało trzeba dbać :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja śpię bez, jakoś tak niekomfortowo się czuję jak mam stanik na sobie podczas snu.
Chociaż jak goście czasami u nas śpią, to w staniku, bo jakoś tak niekomfortowo się czuję jak śpię bez :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nie wyobrażam sobie spania w staniu :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Oj nie spałam w staniku, myślę że nie jest to wygodne.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

NIE dla spania w staniku.
Cyce muszą mieć trochę swobody.
Ja jak karmiłam i teraz jak będę karmić to z konieczności będzie nie dość, że stanik, to jeszcze z wkładkami laktacyjnymi... :(
Ale już się nie mogę doczekać spania bez stanika (pomimo, że jeszcze nie urodziłam ;) ).

emila pisze:
A spanie bez majtek szkodzi czy nie?
Żeby pośladki nie obwisły ;)

U mnie jest niebezpieczne, bo jak małż wie, to korzysta. :oops:

ObrazekObrazek

TABELA CZERWCÓWEK 2010

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nie wyobrażam sobie spać w staniku :D :D.
Również jak karmiłam dziecko to przez parę ''chwil''spałam w nim,ale to tylko dlatego,że mi kapało mleczko ;)

Jednak na dłuższą metę nie wyobrażałabym sobie w nim spać.
Po prostu niewygodnie i już :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

lovely_girl o tak

spanie w staniku jestbezsensowne,ja spałam tylko gdy karmiłam,a tak to bez-wolę luz

Lola21 pisze:
Mam dobrany dobry stanik :D Tylko zastanawiałam się ostatnio czy ogólnie spanie na brzuchu czy w ogóle bez stanika może zaszkodzic czy nie, nic więcej :D

ja od zawsze spałam na brzuchu i zawsze miałam ładne,jędrne piersi :lol: no w ostatnim czasie to się zmieniło,ale to już z wiadomych przyczyn... :P ale pracuję nad tym :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Wbrew pozorom spanie w staniku nie jest bezsensem- jego stosowanie w nocy ma swoje uzasadnienie i nie jest ono wcale głupie .

Oczywiście nie może to być stanik z fiszbinami, a raczej taki bezszwowy, nie może za mocno uciskać i nie powodować dyskomfortu.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

touch pisze:
Wbrew pozorom spanie w staniku nie jest bezsensem- jego stosowanie w nocy ma swoje uzasadnienie i nie jest ono wcale głupie .

a jakie ma uzasadnienie spanie w staniku :?: bo wszędzie mówi się o nie spaniu w staniku dlatego pytam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Spanie w staniku to dobry sposób, żeby utrzymać piersi w dobrej kondycji. Ja się tego dowiedziałam od chirurga plastycznego, choć z tego co wiem- nie on jeden ma takie zdanie.
Chodzi przede wszystkim o jakieś włókna, nie znam fachowej nazwy ale ma to jakiś związek z kolagenem.

edit : Jeśli wpiszesz w googlach "spanie w staniku" to wyskoczy Ci parę wyników godnych uwagi.

No i przede wszystkim jest to kwestia upodobań , ale należy pamiętać, że staniki do spania mają być miękkie, bez fiszbinek, które mogą ugniatać i wręcz deformować biuścik ;)

Offline Wyświetl profil  

Generalne, spanie służy temu aby zregenerować siły i po prostu odpocząć, więc jestem przeciwniczką zakładania stanika na noc. W końcu chodzi o to, aby się dobrze wyspać, a w staniku może być, przynajmniej mi było niewygodnie. To niezbędny element garderoby, ale w dzień, a nie w nocy, kiedy odpoczywamy, aby na drugi dzień wstać. Ewentualnie możecie postawić na miękkie staniki.

Offline Wyświetl profil  

Zdecydowanie bez. Niby dobrze dobrany stanik na noc pomaga utrzymać jędrny biust, ale to nie dla mnie.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ja słyszałam, że jak się ma bardzo duże piersi, to lepiej spać w staniku lub piżamce, która będzie je trzymała na miejscu, gdyż faktycznie może to być nieco uciążliwe. A tak, to wszyscy dookoła mówią, że lepiej bez, bo muszą odpocząć. :) Ile w tym prawdy? Wydaje mi się, że miękki stanik na noc to nie takie przestępstwo.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re:

*Moraj* pisze:
anu pisze:
Eh ja po cišży bym najchętniej spała z nienawidze swoich piersi sš obwisłe a mam dopiero 22 denerwuje mnie to gdy nie mam stanika hehe :wink:

U mnie to samo!tylko ze ja mam 23 lata.Nie nawidze moich zwisow.A kiedys byly takie piekne :roll: Nie moglabym patrzac na siebie bez stanika.Od razu humor do bani :twisted:

Dziewczyno nie przesadzaj jesteś młoda w tym wieku takie problemy nie żartujcie.

Offline Wyświetl profil  

zdarzało mi się w staniku spać np po imprezach, jak się nocowało w kilka osób w jednym pokoju i byli tam też faceci, ale potem stwierdziłam że bez sensu mam się męczyć, toż to niewygodne :lol: i teraz śpię bez, najlepiej!

Offline Wyświetl profil  

Ja sobie nie wyobrażam spania w staniku. Przecież to niewygodne, a piersi po całym dniu potrzebują odpoczynku. Moja babcia zawsze mówiła, żeby wypuścić piersi na noc, by pooddychały i odpoczęły.
Spałam raz w staniku i dorobiłam się takich odgnieceń na biuście, że przestraszyłam się że zostaną mi na zawsze na piersiach.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]