Dzisiaj jest pn gru 18, 2017 9:15 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Małopolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Zapomniałam dodać. Za wizytę płaci się 50, z USG 70, cytologia 30. Bez problemu przepisuje antykoncepcję, chociaz trochę naciska na wkładkę.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

pacyfka - mój lekarz - Kowalski w Medikorze - jak przyszłam na wizytę jakis czas po pierwszym porodzie to sam sie mnie zapytał,czy nie chce jakis tabletek.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witajcie, jestem tutaj nowa i dziele się z Wami moimi spostrzeżeniami a propos sądeckich ginekologów, z którymi miałam do czynienia:

dr Pawlak Medicor - odniosłam wrażenie, że ważna jest ilość a nie jakość. Przez kilka miesięcy nie potrafiła wyleczyć u mnie grzybicy, aż w końcu zmieniłam ją na innego lekarza. Dzieli swoje obowiązki między oddział położniczy a przychodnie przez co np wychodzi w trakcie badania, na pacjentkę przeznacza kilka minut. Nie jest skoncentrowana.

dr Kowalski Medicor - bardzo miły gość. Pyta się o wszystko, dokładnie bada ale jest delikatny. Racjonalnie patrzy na wszystkie za i przeciw po czym przepisuje leki.

dr Leśniak - dobra/przeciętna lekarka.

Cytologia tylko w Medicorze. Nie pamiętam nazwiska lekarki.

Nie było tego wiele, ale jakieś wnioski są.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

powiem tak:
z lekarzami zazwyczaj jest tak ze zawsze jednym pasuja innym nie.... ale moje zdanie jest takie ze jezeli faktycznie sa problemy to nalezy isc do doktora ktory cieszy sie nie tylko dobra ocena pacjentek poniewaz przepisuje im co chca (zwolnienia, recepty, itp...) ale rowniez ma bardzo dobra opinie wsrod innych lekarzy... i co wazniejsz nie wpadl w rutyne typu : ilosc a nie jakosc... sprawy ginekologiczne u kobiet sa tak wazne i delkiatne ze warto czasem jechac te dodatkowe km by dostac sie do lekarza ktory nie spartaczy tego co juz jest a pomoze!!!!

buzka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzięki za odpowiedz ! Ja akurat mam bliżej do oświęcimia :) dziewczyna a w ciąży na początku to tylku usg cytologie bedzie robił czy cos jeszcze??
A tak na merginesie to delikatnie robi badanie ? :oops:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dr tylnicki jest bardzo delikatny i konkretny w wypowiedziach :) z tego co wiem to ma teraz 2 tygodnie urlopu - nie wiem czy w oswiecimiu tez ale w ns na pewno;)
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Na początku USG, cytologia (płatna 30) fotel-wiadomo i skierowanie na badanie moczu i morfologię. Zresztą USG robi za każdym razem. A i mierzy ciśnienie i waży! Bada bardzo delikatnie i ma takie podejście, że szybko zapomnisz,że to facet (tzn przestaniesz się wstydzić :D ). Tym, że ma teraz urlop się nie kieruj, tylko rejestruj się w te pędy, bo terminy sa raczej oległe. Rejestracja od wtorku do soboty od 15 do 17( zmieniło się) na numer komórkowy - znajdziesz na jego stronce. Trzymam kciuki :papa:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

oczywiscie ze pomimo urlopu powinnas sie zarejestrowac! w saczu dziala to troszke inaczej dlatego mowilam ze jest na urlopie;) teraz pawlakowa ma za niego dyzur -ale ja bym na niego czekala;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzięki dziewczyny własnie zadzwoniłam i dopiero 6 sierpnia idę . A jak jest z badaniami krwi muszę tez isc prywatnie nie?? A moze jest tu ktos z oswięcimia i powie mi gdzie takie badania mogę zrbic?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

glowa do gory :D do 6 czas szybko minie a na pewno nie bedziesz zalowac !!! pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No jest, jest, ja jestem :) . Badania krwi i moczu możesz robić w szpitalu- ja tak robiłam, bo mam blisko. I tak są płatne, chyba,że równocześnie będziesz chodzic do gina z ubezpieczalni który będzie na tyle dobry, że ci skierowania i recepty od Tylnickiego przepisze, ale tej metody nie polecam. To nie są jakieś straszne sumy, a środowisko lekarskie w Oświęcimiu nie jest zbyt przychylnie nastawione do doktorka. Zgadnij dlaczego :wink: ? Można jeszcze badania robić u Filipowicza, ale nawet nie wiem gdzie to jest.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dlaczego ?Ja nic nie wiem ? Uświadom mnie proszę :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Bo im odbiera klientelę i zawyża poziom :lol: . A tak było fajnie w tym grajdołku, można było nic nie robić, olewać pacjentkę i brać kasę. :bbb: .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Pimpunia witam cie serdecznie. a tym serdeczniej ze ja wykradlam sobie od was mojego meza Miroslawa . dzieki za infomacje o tylnickim skorzystam na pewno po powrocie do Polski. tez mam o nim b.dobre zdanie chociaz poznalismy sie w niezbyt milych dla mnie okolicznosciach. ma naprawde dobre podejscie do pacjentki, nawet jesli nie byla u niego prywatnie tylko zostala podeslana z dolu z oddzialu. poza tym wlasnie on razem z Mazgajem robili mi cesarke( z moim przecudnym synusiem). takze na razie szacuneczek dla doktorka. ale mam tez dobre opinie od innych kolezanek o dr Mazgaju i dr Budzynskiej. wlasnie z medikoru. czasem bywamy w oswiecimiu u tesciow takze informacja o Tylnickim u was na pewno mi sie przyda. no i kiedys od tesciowej(starszej kobitki) slyszalam o jakims lekarzu "super fajnym ze sacza" jak ona to mowi i "zebym se do niego szla" bo corka corki jakiejs kolezanki(hi hi) byla i "on cuda jakies zrobil czy co i dziecko ma". pozdrawiam wszystkich.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

tez słyszlam ze dr Mazgaj jest dobry :) nie bylam jego pacjentka ale kolezanki sobie bardzo go chwala.... jakie to dziwne ze zazwyczaj dobrymi ginekologami sa mezczyzni :?: :?: :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Mialam jedno powazne spotkanie z dr Magajem:-) - on odbieral moj porod! Naprawde to jest fantastyczny czlowiek (nie wiem czy dobry lekarz, bo nie chodzilam do niego a porod przebiegal bez komplikacji na szczecie). Byl bardzo mily i bardzo mi pomagal. Rodzilam sama, to znaczy nie bylo przy mnie meza, wiec doktor przejal jego role:-). Bardzo jestem mu wdzieczna za takie cieple podejscie, bo bylam tak spanikowana ze, dzis juz nie pamietam co tam wygadywalam!
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ło kurczaczki peczone, wygląda to tak jakbym założyła właśnie fanklub Tylnickiego a boco :lol: . Mam nieco prównania z innymi lekarzami i na ich tle on faktycznie dobrze wygląda, ale bez przesadyzmu, miewa swoje lepsze i gorsze dni. Nie jest fajnie trafić na gorszy - mrukowaty jest, a czasami opryskliwy, no. Ale każdy z nas tak ma łod casu do casu. Co nie zmienia faktu, że specjalista dobry. Nio :zkr: . I tym kończę temat.
Mazgaja poznałam po porodzie, fakt, sympatyczny.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Pimpunia a możesz mnie jeszcze oświecic.Bo Tylnicki ma jakąś prywatną klinikę i rodziłas tam? Jak tam jest ile się płaci za poród ?A cesarkę na zyczenie tez tam robią?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Mówiłam, że ta stronka lekko nieaktualna jest. Już jej nie ma.Kliniki . Zresztą po co byś miała płacić za poród w klinice, jak możesz to zrobić w Medikorze za darmo. Mają umowę z NFZ. Warunki są dobre, opieka też. Jeżeli będzie prowadził ci ciążę, trzeba z nim o tym porozmawiać. Ale to chyba jeszcze trochę za wcześnie? :D Dlaczego od razu zakładasz, że chcesz cc? Miałam ( ze wskazań zdrowotnych) i to wcale nie jest takie cudowne. A czy robi na życzenie, nie wiem.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Pimpunia ja tylko pytam :) z ciekawosci :) Ja tez miałam cc ze wskazan zdrowotnuch :) A jak jest np ze zniczuleniem i porodem rodzinnym tez za darmo?
Moja ciekawosc chyba nie zna granic:)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Małopolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]