Dzisiaj jest wt gru 18, 2018 4:18 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Łódzkie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

hej ja jestem z Tomaszowa Maz . jesli ktos bedzie miał pytanka to chetnie odpowiem :) pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witaj :P :P :P
ja rowniez jestem z TM ale obecnie mieszkam w Irlandii i tu tez mam zamiar urodzic.
Justynka22 a ty w ktorym tygodniu ciazy jestes?
Pozdawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no hej :D ja juz urodziłam dokładnie 4 tygodnie temu :) dziewczynka :lol: dobrze ze nie chcesz rodzic w polsce a zwłaszcza u nas w tomaszowie :( jak sobie przypomne pobyt w tym okropnym miejscu... brrr... obiecałam sobie ze drugie dziecko urodzi sie w lepszych warunkach .pozdrawiam :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej:)
ja pierwsze dziecko rodzilam w TM wiec wiem o czym mowisz. Ale gdybym wyjscia nie miala to najblizsza Lodz bym wybrala:):)
U mnie po czwartkowym usg tez wychodzi na dziewczynke - pierwszego mam chlopaka:)
A jak twoja pociecha ma na imie?
Pozdrawiam serdecznie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

okropny jest ten nasz szpital no ale niby ma sie cos tam zmienic tylko ciekawe kiedy :lol: Moja córcia ma na imie Oliwia wczoraj skonczyła miesiąc :brv: jest cudownym dzieckiem mało płacze jest spokojna naprawde myslłam ze bedzie gorzej :) ciąże przechodziłam okropnie w 6 tyg. miałam krwawienia potem w 25 tyg. przedwczesne skurcze a na sm koniec zatrucie ciązowe :cry: a i teraz mam problemy ze zdrowiem cisnienie po porodzie zostało i jeszcze dostałam krwotoku nic groznego ale zastrzyki trzeba brac .Takze od poczatku było "coś" a jak twój synek ma na imie i ile ma latek?? no a córci jak dasz na imie ?? w Irlandii jestes na stałe ??czy tylko praca?? jesli moge wiedziec oczywiscie :) to mój meil Justynka1908@interia.pl pozdrawiam :jk;:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hejka :D
no to faktycznie troche przebojow mialas ze zdrowiem, ale mam nadzieje ze juz bedzie dobrze :P :P :P
A moj synek to Alanek i ma 5,5 latek juz. Imie mu dalam w Polsce jak jeszcze nawet nie myslalam o jakims wyjezdzie za granice. I sie okazalo ze tu w Ire to bardzo popularne imie. Jak bedzie teraz corka to z daniem imienia bede miec problem bo zadne mi sie nie podoba, maz mowi ze moze byc Angela, nawet oki, musze sie przyzwyczaic (kiedys to imie bardzo mi sie podobalo).
A w ire jestem juz 2 lata, raczej na stale bo tu dobrze sie zyje, tylko ta opieka medyczna tez taka jakas dziwna, czesto chodze do polskich lekarzy.
Jakby co to podaje do siebie maila i gg: honey4@vp.pl 1464346
Pozdrawiam slonecznie :P :P :P
Kasia

Offline Wyświetl profil  

Zinteresowały mnie Wasze opinie. Pierwsze dziecko urodziłam w Łodzi, ale za kilka dni spodziewam się urodzić w Tomaszowie. Czy rzeczywiście panują tu takie fatalne warunki? Z pewnych źródeł wiem, że jak na ten moment jest remont na oddziale. Czy to prawda? :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witaj
niestety nie jestem w stanie ci odpowiedziec na pytanie czy jest remont bo mnie nie ma w tej chwili w polsce. Ale faktycznie bardzo duzo dziewczyn narzeka na interesownosc w tym szpitalu. Moje kolezanki ktore pierwsze dziecko rodzily w TM postanowily drugie juz rodzic w lodzi takze jak masz mozliwosc to probuj urodzic dzidzie w lodzi:)
Ja pierwsze rodzilam wlasnie w tm i nie bylo tak zle i gdyby mi przyszlo byc znow w tm to pewnie tez bym rodzila w lodzi (mieszkalam po drugiej stronie szpitala na osiedlu) :P :P :P
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

nie jestem tu nowa chociaz konto dopiero zalozylam 10 lipca urodzialam coreczke w tomaszowskiem szpitalu i jedno co moge powiedziec to ze opieka szczegolnie personelu pielegniarskiego jest fatalna..... panie poprostu robia laske ze pracuja .... o lekarzach wypowiadac sie nie moge poniewaz mna zajmowala sie kamila wielgosz i w sumie nikt inny o niej moge mowic w samych superlatywach :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: remont szpitala
Awatar użytkownika

aaaaaa w sprawie tego remontu to wlasnie chyba trwa ale niebawem ma sie skonczyc bo moja znajoma ma rodziec jakos na koniec wrzesnia poczatek pazdziernika i mowila ze juz wtedy remont bedzie zakonczony

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

grisha31 witaj na naszym skromnym wateczku :P :P gratulacje coreczki :arrow: jak ma na imie :?:
co tu duzo gadac, kolejny przypadek, ze w TM za milo to nie jest, a w takiej chwili jak porod to sorry ale wszystko powinno byc mile zeby i nam sie milo rodzilo i bezbolesnie hehe :wink: :wink:
A co do pani doktor Kamilii to tez do niej chodze jak tylko w Polsce jestem :D :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

To również moja lekarka prowadząca, ale z doświadczenia wiem, że położna dowodzi w trakcie porodu. Łódź i owszem-było super, ale daleko. Choć poród wspominam dobrze, to wyczekiwanie na odwiedziny jest okrutne. Tutaj cała rodzina jest blisko, dlatego wolałabym na miejscu.

Jeżeli chodzi o remonty, dowiedziałam się, że już po. Ciekawi mnie jeszcze jedno- czy na tomaszowskim oddziale dziecko pozostaje w sali razem z matką, czy też pod opieką personelu? Wolałabym to pierwsze rozwiązanie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: szpital w TM
Awatar użytkownika

coreczka ma n imie oliwia :))) wlekje pozniej fotki to zobaczycie jesli chodzi to czy dzieciaczki sa w sali z mamami to tak tylko ze personel wcale nie pomaga nawet w pierwszych godzinach po porodzie ...... ja mialam cesarke i zaraz jak tylko wstalam czyli 24 godziny po operacji mialam coreczke przy sobie niestety opieka nad maluchem nie jest latwa szczegolnie po zabiegu a panie nie kwapily sie do pomocy..... jak pielegniarke zawolalam w nocy zeby mi pomogla dziecko na druga piers przelozyc to uslyszalam cyt" chyba pani zartuje caly oddzial pani budzi o taka sprawe moze sobie pani sama zrobic jest pani chodzaca" takze zero komentarza :|jesli chodzo o porody to o wszystkim decyduje ordynator ciesielski niestety

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Był moim lekarzem prowadzącym w poprzedniej ciąży. O ile zdążyłam się zorientować na na oddziale położniczym w CZMP nie był faworyzowany (raczej ignorowany). ...Jak to ludzie się zmieniają...-punkt widzenia od punktu siedzenia...

Mimo wszystko cieszę się, że dzieci są razem z matką. Jakoś trzeba dać radę.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

w tomkowie to on o wszystkim decyduje wiem ze jest przeciwny cesarkom czeka do ostatniej chwili jesli musi to wydaje dyspozycje ale tylko w ostatecznosci ze wzgledu na koszty pewnie.....teraz tez jest tak ze lekarz prowadzacy nie moze wejsc na oddzial nawet jesli rodzi jego pacjetka tylko w przypadku kiedy ma dyzur wtedy moze uczestniczyc w porodzie....w ogole to wszystko jest kretynskie korupcja i kumoterstwo gora

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Za dwa dni termin porodu. (Ciekawa jestem czy się w nim zmieszczę, czy przenoszę). Na razie jakoś "normalnie" się czuję. Jedyne co mnie dręczy to zupełna nieznajomość naszego szpitala. No i jeszcze to, że od 1-go lekarze zamierzają znów strajkować... :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

strajkami sie zupelnie nie przejmuj nie rzutuja na prace oddzialu polozniczego nie wiem jaki lekarz cie prowadzi i jak sie z nim umawialas wiem ze kamila rozwiazuje to w taki sposob ze idziesz jak ona ma dyzur i rodzisz sa na to sposoby .... w kazdym razie powodzenia :)))

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jeszcze nie urodziłam. Może jutro-taka sympatyczna data: 01.10...
P. Kamila jest moim lekarzem, ale kto wie, jak to będzie?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: :)))
Awatar użytkownika

trzeba bylo sie z nia rozsadnie umowic to bardzo konkretna babka :)) oszczedzilabys sobie niepotrzebnych stresow z tego co wiem to ona dyzur ma we czwartek wtedy jest na oddziale do piatku z rana a nie mowila zebys z dzien terminu zglosila sie do szpitala ???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Do piątku jestem na zwolnieniu. W środę wypisze mi skierowanie do szpitala, gdyby wczesniej nic się nie wydarzyło.

Nie chcę indukowanego porodu, już tak rodziłam za pierwszym razem. To dopiero 3 dzień po terminie. Czekam.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Łódzkie

Strefa czasowa UTC [letni]