Dzisiaj jest śr paź 16, 2019 11:50 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

nie chwalilam sie Wam, ze moje HGB wzroslo!!! :lol: bez tabletek itd!!! az gin byl zaskoczony, ze w tych tygodniach kiedy zwykle spada mnie wzroslo, super i bardzo sie ciesze. No i w koncu przytylam troche (2kg) i w ostatnich dniach "ujawnil sie" brzuszek :)
na frytki ochota mi przeszla :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

jestem wegetarianka od urodzenia- odkad mama probowala mi dac zupke z miesem-zwymiotowalam- i tak mialam juz przy kazdej pozniejszej probie...jajka jem, sery jem, mleko jem, i ryby tez jem(to sie chyba peskorianizm nazywa).na razie mam bardzo dobre wyniki(az dziw bierze-jak to mowi moja polozna)i dalej nie jem miesa...martwie sie tylko co bede jesc po porodzie-bo podobno soja i ryby odpadaja-ale musze sie upewnic...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witaj Madeline... nie martw sie co bedziesz jesc po porodzie - ja mam nadzieje, ze samo jakos to wyjdzie. a moze juz powinnam o tym pomyslec ??? ;)

Oczekujaca - brawo!!! ciesze sie ze wzrostu HGB i nowych 2 kg. no i widac, ze od razu humor Ci wrocil.

Christa - juz mi troszke lepiej. Dzis maz wzial wolne i probuje pilnowac mnie, zebym nie wychodzila z lozka. Ale na szczescie ma troche pracy na podworku (korzystajac z byc moze ostatnich bezdeszczowych dni), wiec moge na chwilke czmychnac i popisac... Mam nadzieje, ze niebawem zaczniecie sie starac i ktoregos dnia napiszesz nam, ze juz jestes w ciazy. A my bedziemy sobie przypominaly jak to bylo, gdy bylysmy na pierwszym usg, gdy pierwszy raz uslyszalysmy bicie serduszka, poczulysmy ruchy etc.

U nas niestety juz coraz zimniej. Ale dnie jeszcze dosc ladne i sloneczne. Chcialoby mi sie wyjsc na spacer, pozbierac liscie, porobic zdjecia. Byc moze ostatnie z brzuszkiem... No i tak strasznie chcialabym juz urodzic. Ale coz... uzbrajam sie w cierpliwosc...

Pozdrawiam

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Oczekująca, cieszę się bardzo , że Twoje wyniki są lepsze!!
Ile masz hemoglobiny?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

W ostatnich wyniach mialam juz az 10.8! Gin byl zaskoczony bo norma bylby spadek w tych tygodniach ciazy a u mnie sie lekko podnioslo. Tabletek mu kolejny raz odmowilam, nie mialabym sily tego lykac. Zreszta powiedzial mi ze nawet gdybym zostala na tym poziomie to nie byloby zle :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Gratulacje Oczekująca!!! Czyli że udało ci się to bez leków? Czyżby to buraczki z pietruszką i migdały? Tak trzymaj, może ci jeszcze wzrośnie! Pozdrawiam!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no i zostalam mamusia :D :D :D

malutka opuscila moj brzuszek w nocy z piatku na sobote, dokladnie o 1.10. miala 52 cm, 2350 g i 10 pkt! juz jestesmy w domku i probujemy sie zorganizowac :) z pokarmem nie mam klopotu, wiec mam nadzieje, ze szybko podskoczy na wadze :D

buziaki

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

poprostu zaczelam wiecej jesc, juz sie tak nie ograniczam, no i ostatnie tygodnie nie mam juz tak czesto mdlosci, wiec wiecej z tego co zjem zostaje dla mnie i dla Dzidziusia. Teraz juz chyba z 3 tygodnie jak nie biore zadnych witamin, zelaza samego nigdy nie bralam, powiedzialam ginowi ze chce poczekac i zobaczyc i zeby nie pisal nic bo i tak nie bede lykac. Szpinaku wiecej jem, buraczkow, soki ze swiezych jablek, marchewki. Dzieki za gratulacje, tez sie bardzo ciesze :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

NINA 81 GRATULACJE !!!!!!!!! Jakie imię dasz małej?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dziekujemy :D corcia zostala Oliwka :) zmienilismy podpis i wkleilismy zdjecie.
piszcie koniecznie co u Was. pozdrawiamy

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Nina81 - GRATULACJE !!!
szybciutko zostalyscie wypisane do domu - pewnie wszystko bylo w porzadku? pozdrowienia dla Ciebie i Oliwki!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nina81,

fantastyczna wiadomosc! Serdeczne gratulacje dla calej trojki i powodzenia!

Ciesze sie, ze masz duzo pokarmu i mam nadzieje, ze Oliwia bedzie akceptowala wszystko, co jesz!

Christa,

ps. na zdjeciu wyglada przecudnie!

Ostatnio zmieniony pn paź 23, 2006 9:46 pm przez Christa, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

NINA ładniutka ta twoja córeczka!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej, dziekuje Wam bardzo.

razem z mezem ustalilismy, ze jem wszystko co do tej pory, a jak beda jakies klopoty to bedziemy odstawiac stopniowo rzeczy z "zakazanej" listy. ale wierze, ze zadnych problemow nie bedzie. a moze to dzieki mojej diecie moje malenstwo jest takie spokojne i pogodne ;) ?

trzymajcie sie

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

NINA, a Ty jesteś lakto ovo czy weganka?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

o rany...no karmienie to moze byc problem :? slyszlam ze soji nie mozna jesc... :cry:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Oprócz soi, która wcale nie jest taka znów fajna, jest jeszcze wiele źródeł pełnowartościowego białka, pozatym jest dr. Klemarczyk specjalista od dzieciaczków wegetariańskich, no i jest też forum dla mam, które mają już dzieci wegetariańskie i wegańskie i spore doświadczenia w tej dziedzinie i chętnie piszą o swoich przeżyciach. Ja się nie martwię dietą w czasie karmienia.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Sawa - ja jestem lakto ovo. mam wiec ogromny wachlarz mozliwosci zywieniowych. zwlaszcza, ze moja kruszynka jest takim aniolkiem, ze jakos musze sobie wypelnic czas kiedy spi. inaczej siedzialabym caly czas przy lozeczku i wpatrywalabym sie w nia ;) no i w dodatku mam w domu meza, ktory tez chce cos zrobic przy corci...

a jak Wasze brzuszki?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

NINA, ja bym już też tak chciała - mieć moją maleńką w domu. Wydaje mi się , że dopiero jak ją zobaczę to będę spokojna, że wszystko ok, no i marzy mi się już spanie na brzuchu....Jeśli spanie w pierwszych dniach życia dziecka jest w ogóle możliwe?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Sawa - doskonale Cie rozumiem - im blizej bylo terminu, tym bardziej chcialam ja miec przy sobie. Lekarz od poczatku mowil, ze waga jest dosc niska, oczywiscie uspakajal, ze to nie powod do paniki, ale ja wiedzialam, ze ulge poczuje dopiero jak ja wezme na rece. No i stalo sie...
A moja niunia jest naprawde aniolkiem i jak ja nakarmie poznym wieczorem, to w nocy budzi mnie tylko raz, ok 3-4, a potem 7-8. A jak sie budzi to i tak nie placze, tylko lekko kweka... Zycze Wam takich spokojnych pociech :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża

Strefa czasowa UTC [letni]