Ciąża, objawy ciąży, macierzyństwo, dzieci
http://forum.e-mama.pl/

Tunezja warto?
http://forum.e-mama.pl/viewtopic.php?f=75&t=62898
Strona 1 z 1

Autor:  malwab [ czw lip 14, 2016 9:48 pm ]
Tytuł:  Tunezja warto?

Zastanawiamy sie nad wakacjami w Tunezji co prawda mało czasu zostało ale mamy okazję wybrać się w sierpniu tylko zbytnio nie wiemy co ciekawego można tam zwiedzić zobaczyć. Wiem tyle że są tam piękne plaże:)

Autor:  Blant [ pt lip 15, 2016 10:41 pm ]
Tytuł:  Re: Tunezja warto?

Niebezpiecznie, nie radzę

Autor:  koplik89 [ ndz wrz 11, 2016 3:38 pm ]
Tytuł:  Re: Tunezja warto?

I jak? byliście? Napiszcie wrażenia, bo może i my się tam wybierzemy, ale na razie czytamy właśnie opinie innych :)

Autor:  ddaakota [ śr lis 16, 2016 9:54 am ]
Tytuł:  Re: Tunezja warto?

Chyba w tym roku Tunezja nie cieszyła się zbyt dużą popularnością, a szkoda bo to naprawdę fajny kraj. Ja byłam kilka lat temu, co prawda sporą część spędziłam na plaży lub przy basenie, ale wybrałam się też na kilka wycieczek by zobaczyć najbliższą okolicę:)

Autor:  ekler22 [ ndz sty 22, 2017 7:32 pm ]
Tytuł:  Re: Tunezja warto?

Warto bo tanio ale niebezpiecznie :)

Autor:  veryAnka [ wt sty 31, 2017 3:55 pm ]
Tytuł:  Re: Tunezja warto?

Narobili złej sławy, ale na ile niebezpiecznie to bym dyskutowała. Zawsze trzeba sprawdzać na stronie MSZ czy nie ma ostrzeżeń, to na pewno. A sama Tunezja? Piękna! Byliśmy z Itaką i podobało nam się dosłownie wszystko, a najbardziej miejscowa kuchnia. :)

Autor:  jadzia21 [ ndz maja 07, 2017 8:55 pm ]
Tytuł:  Re: Tunezja warto?

My byliśmy w Tunezji dwa lata temu - faktycznie plaże tam są przeurocze, ale jeżeli chodzi o zwiedzanie to nie pomogę, ponieważ byliśmy w okresie kiedy było ryzyko zamachu i zwiedzanie nam odradzono.

Autor:  zeszycikwkrateczke [ pt maja 19, 2017 10:25 pm ]
Tytuł:  Re: Tunezja warto?

Ja bym się chyba jednak trochę bała o bezpieczeństwo. Ale jeśli się zdecydujecie to pamiętajcie, że najważniejsze jest dobre ubezpieczenie turystyczne. Ja zawsze kupuję na <reklama> i to świetny wybór, bo polisy są bardzo korzystne. Zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze! :)

Autor:  Flevia [ wt maja 23, 2017 10:12 pm ]
Tytuł:  Re: Tunezja warto?

A ja się zastanawiam nie nad samą Tunezją, bo tutaj już powzięłam decyzję, że tak (nie wierzę w te rozdmuchane historie o niebezpieczeństwie osób, które często boją się wyściubić nosa spoza swojej pieczary), ale nad regionem. Chodzi mi o podróż z 5-latką w miejsce, gdzie woda będzie ładna, przejrzysta i dość płytka przy brzegu, żeby krupcia mogła się spokojnie bawić. Ktoś coś?

Autor:  mimira [ ndz maja 28, 2017 5:37 pm ]
Tytuł:  Re: Tunezja warto?

Ja w tamtym roku zrezygnowałam z wyjazdu do Tunezji ze względu na bezpieczeństwo. i zniechęciły mnie obowiązkowe szczepienia, które trzeba wykonać przed wyjazdem. Dopiero ostatnio znalazłam informację, że... dają spory rabat na szczepienia. Może w tym roku wyjadę :)

Autor:  Flevia [ pt cze 02, 2017 3:20 pm ]
Tytuł:  Re: Tunezja warto?

A na co Ty się chcesz szczepić? Nie ma sensu. To tak jak jechać do Polski i szczepić się na wściekliznę. A tak mówi przewodnik po Polsce i Ukrainie Lonely Planet - zaszczep się na wściekliznę. Znasz kogoś zaszczepionego na wściekliznę? Bo ja nie. Tunezja nie jest krajem podwyższonego ryzyka, więc nie ma co się szczypać.

Autor:  Karrina [ pt sty 04, 2019 4:24 pm ]
Tytuł:  Re: Tunezja warto?

Byłam w Tunezji ale wolę jednak Chorwację.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/