Dzisiaj jest pn paź 15, 2018 8:51 pm

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Małe dziecko

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

kasiabeata a moze za wczesnie ją kładziesz i sie wysypia? sproboj wydluzyc.o ktorej zjada ost kolacje? po niej idzie spac czy jeszcze szaleje?

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Black_cherry rozcieńczałam wodą, i nic :) tak więc woda króluje.

KasiaBeata mój starszy syn nie spał do trzech lat. Od skończenia roku budził się każdej nocy ok 2.00 (normalnie jakby mial anioła na ramieniu, który mówi:"Kuba pobudka") i nie spał kolejne 3 godz. Ja chodziłam na 6.00 do pracy... masakra!!!

Szymon też potrafi sie obudzić wyspany w środku nocy. O! dzisiaj np. pobudka 4.45 (mleko i brykanie w łóżeczku), kolejne spanie 6.00 - 7.30 (wstajemy).

Offline Wyświetl profil  

Black_cherry, no właśnie Młoda jest padnięta juz koło 20, nie da rady później jej kłaść.

Wisnia - to u mnie nie jest aż tak strasznie :). Ale mielismy kilkaście nocy bez pobudki :mrgreen: z tego wszystkiego wstawałam sama do Małej sprawdzać czy oddycha.....
No, ale od kilku nocy znowu sie budzi. Dzisiaj wydłubała dziurę w poszewce na poduszkę z nudów, była taka maluteńka, a rano patrzę dziursko ze 20 cm średnicy...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

kasia heh..
u nas tez zawitały pobudki.. mało tego jak wstaje to od razu ładuje sie do Nas.. zasypia dosłownie w 10seq..
w swoim lozeczku nie chce spac..
co odłoze to wraca..jak bumerang :P
nie mam siły wstawac po 10x i odkładac wiec cisniemy sie wszyscy w 1 łozu...
ja wcisnieta w sciane, mąz z reką na podłodze a Zu miedzy nami z rączkami w górze!.. tak jej dobrze..
juz nie pamietam nocy kiedy spalismy bez niej.. :wo:

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

My tez zawsze z Młodą śpimy, pół nocy śpi u siebie, a potem juz u nas. Dobrze, ze mamy duże łóżko:) Dzisiaj spała do ładnie do 4.30 :), szkoda, ze potem juz si ana dobre obudziła. Cóż wory po oczami tuszuję i czekam na lepsze noce!

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Mój starszy syn zaczął przesypiać całe noce jak miał ok roku. Ale dużo kosztowało nas aby doprowadzić do takiego stanu. Nie chciał spać w łóżeczku tylko z nami. W końcu wzieliśmy go sprytem. Odkręciliśmy bok łóżeczka, które przysunęliśmy do naszego łózka i jak tylko zasnął przekładaliśmy go na jego miejsce i tak po dwóch tygodniach wali - zwycięstwo

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

mamapl ja mam swoja corke dokładnie na wyciągnięcie reki. tez bok łozeczka stoi nad naszymi głowami,ale wszelkie proby odkładania koncza sie porażka..
jak nie po 3h to czasem wczesniej.
a u nas spi jak aniołek...;/
pytam ją dlaczego nie chce spac u siebie to mowi " ale ja lubie z Wami spać"..
fajnie :P

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Dziewczyny, pochwale się: Młoda śpi ładnie od jakiegoś czasu, budzi się spradycznie, gorsza noc trafia się raz na około m10 dni :). Ufffff.
I na nocniczek się załatwia ślicznie, nie moczy juz praktycznie majteczek w ciągu dnia.

Jestem z niej dumna :)

Offline Wyświetl profil  

Ciężko ocenić czy rzeczywiście 9-cio miesięczny bobas budzi się, bo jest głodny czy dlatego, że poczebuje bliskości i poczucia bezpieczeństwa. Nie da się tego stwierdzić - ale na pewno nie trzeba mu pchać od razu butli do buźki ;) Ja jestem zdania, że wstaje się do dzieci, tak długo, jak tego potrzebują. To maksymalnie kilka lat, a poczucie bezpieczeństwa ("mama i tata zawsze mi pomogą, nawet jak zawołam w środku nocy") zostaje chyba do końca życia :)
Nie jestem za karmieniem np. 2 letniego dziecka w nocy - na pewno to nie głód, tylko chęć ssania itp. Ale 9-cio miesięczne chyba ma prawo jeszcze zgłodnieć :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Małe dziecko

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]