Dzisiaj jest sob gru 15, 2018 4:26 am

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Małe dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Zapomiałam dodać, a nie wiem dlaczego nie moge zmienić poprzedniego posta.
a co powiecie na CYRKOWA CIUCHCIE u mnie Wiki bardzo ją lubi: http://www.allegro.pl/search.php?string ... =0&order=d

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

PATI25 pisze:
Moja córeczka na roczek dostała JEŹDZIK BUJAK Z MP3 SUPERHIT - nie chce z niego wyjść:-)
Przykładowy link na allegro żeby zobaczyć o jaki jeździk mi chodzi:)
http://www.allegro.pl/item538006985_jez ... it_49.html

moj synus dostal identycznie wygladajacy jezdzik firmy Chicco i niestety w wersji bujaka odpadl od razu bo nie chcial w nim siedziec nawet 10 sekund - odrazu wychodzil gora :( w wersji pchacza tez sie nie przydal bo biega juz od dwoch miesiecy...a w wersji samochodu....no coz, moze by i lubial ale sadzanie na sile przez starszego brata spowodowaly ze maly ucieka od zabawki na jej widok :( Kompletna klapa i brak zainteresowania :( Oprocz tego dostal duzy wor Mega Blocks i pianinko do tego, i poniewaz uwielbial fontanne ktora juz ma od dawna i jest po prostu hitem rowniez z inna pilkowa zabawka playskoola http://www.boardgames.com/plbubace.html (nie wiem jak sie nazywa po polsku wiec wkleilam link) to dostal cos takiego:
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st= ... &pid=45363
Kulki u nas gora! :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czy ktoś wie może gdzie dokupić takie piłeczki w tym rozmiarze do fontanny?, Pogryzł nam pies teściowej :evil: Na Allegro znalazłam tylko większe do suchego basenu :?.

Pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Alla1987 pisze:
Czy ktoś wie może gdzie dokupić takie piłeczki w tym rozmiarze do fontanny?, Pogryzł nam pies teściowej :evil: Na Allegro znalazłam tylko większe do suchego basenu :?.

u nas raczej nie ma nigdzie :( szukalam nawet u producenta i nic, na szczescie ta druga zabawka playskool ktorej link wkleilam w poprzednim poscie ..nazywa sie w polsce ... wyspa....hmm czegos tam :) ma identyczane kulki i bylo ich 6 wiec wymieniamy sobie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Miałam jak byłam mała takie małe piłeczki. Muszą gdzieś być. Najpewniej w jakimś małym sklepie z zabawkami. Tylko nie mam czasu ani możliwości latać i szukać :?.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja proponuje pileczki pingpongowe :) u nas sie sprawdzily :)

a na roczek fajna sprawa (sama chcialam zbey ktos moim cos takiego kupil ale nikt tego nie zrobil :( ) taka duza ramka na zdjecia - jendo po srodku i 12 dookola - zdjecie co meisiac :)

inna przydatna rzecza jest fotelik samochodowy. mozna sie dogadac z kims zbey kupic wczesniej fotelik i dac go wczesniej zeby dziecko juz w nim jezdzilo, w ramach prezenty na roczek.

ja jestem zwolenniczka pozytecznych prezentow :)

a jelsi juz zabawka to proponuje tablice z IKEA ze z jednej strony tablica na krede a z drugiej do mazakow i z papierem do tego. fajna sprawa i to na lata !!!

a jak chrzestni nadziani to moga spacerowke fundnac chrzesniakowi lub chrzesnicy ;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No właśnie piłeczki pingpongowe nie chciały za bardzo wyskakiwać. A już napewno nie tak wysoko :? .

Dobra, już nie offtopuję.

A w temacie, zabawki świecąco-grające dość szybko się Filipowi znudziły. Jak dla mnie lepsze byłyby chociażby zwykłe drewniane kolorowe klocki w różnych kształtach. W sklepach (Smyku) kosztują jak za zboże i są nie za ciekawe, ale na Allegro widziałam fajne w niskich cenach.

Offline Wyświetl profil  

uważam, że wszelkiego rodzaju zabawki na biegunach są już w tym wieku ciekawe, może nie do końca dziecko samodzielnie może w pełni się tym bawić ale powoli z pomocą rodzica jak najbardziej tak :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Małe dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]