Dzisiaj jest wt gru 11, 2018 12:44 am

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Małe dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

anndzia26 mam takie same łóżko dla moich dziewczyn, młodsza śpi na nim bez problemu...tylko ja mam tą barierkę dłuższą (prawie do samej drabinki) i nie mam trzeciego łóżka :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

syn od miesiąca śpi na 'dorosłym', w nocy przyjdzie jak mu się coś przyśni złego, ale nie wyje, potrafi przespać całą noc, popołudniowa drzemka też bez problemów... w małym budził się często, a teraz na prawdę budzi się jak coś się dzieje i tylko dlatego!! bardzo mnie to cieszy :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

My starszą córkę przenieśliśmy na normalne łóżko jak miała rok i 10 m-cy, a młodszą parę dni temu więc nie całe 1,5 roczku :) mamy łóżko piętrowe jak na zdjęciach andzi26 tylko bez tego trzeciego wysuwanego, są super! tylko my rozmontowaliśmy na dwa odrębne, ponieważ starsza przyłazi do nas w nocy, a poza tym wypadki w rodzinie i u znajomych i tv dały nam do myślenia...starsza śpi z krótszą barierką a młodsza z dłuższą :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

U nas narazie bez wypadków, no ale Pati już ma 6 lat i jest ostrożną dziewczynką, Martynka zaś na dole czuje się bardzo dobrze i dobrze jej się śpi, od kilkunastu dni przesypia calą noc, czasami tylko przebudza się ok 5 na łyczek wody lub mleka i spi do prawie 9 co jest dla mnie zbawienne po prawie roku wstawania do niej co 2-3 godziny 8)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Odświeżam temat!
U nas teraz jest ten sam problem.Kiedy kupić synowi nowe łóżko czy jak na razie zostać przy łóżeczku.Kręgosłup mi wysiada już bo ciągle muszę go podnosić z takiej złej pozycji...no i obciążenie kręgosłupa w pracy też robi swoje....
Przyznam szczerze że najlepiej by było mieć już łóżko z takimi miękkimi obiciami i ogranicznikami praktycznie do końca długości łóżka.Obawiam się że synek może wstać w nim i wypaść...ale w końcu będę musiała zmienić....Czy czekać jeszcze?! Sama nie wiem....
Doradźcie coś... :(

Mariusz :D 7:30, 3310g i 52 cm :D
Obrazek

Mikołaj [*] 15.06.2016 (7tc) :( :( :(

Offline Wyświetl profil  

Są łóżeczka już takie normalne, ale z barierkami albo wyższą ścianką po całości :) Moja córka takie ma, poszukam zaraz zdjęcia :) Ja wiem co to ból pleców przy schylaniu się do łóżeczka ze szczebelkami :/ Wytrzymałam krótko, moja mała szybko miała zmienione łóżeczko. Około 1,5 roku.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Łóżko mamy już kupione dla synka.Na dniach będę go uczyć w nim spać....Troszkę nam to zajeło żeby wybrać i kupić.Jak już mamy to trzeba go nauczyć go spać osobno....Teraz synek miał ciężkie chwile bo ciągle chorował a teraz 3 mu wychodzą i źle to znosi...Na spokojnie chcę do tego podejść,bez spiny... ;)

Mariusz :D 7:30, 3310g i 52 cm :D
Obrazek

Mikołaj [*] 15.06.2016 (7tc) :( :( :(

Offline Wyświetl profil  

Dobrym rozwiązaniem jest też trzyosobowe łóżko piętrowe dzięki czemu zamiast trzech łóżek wystarczy nam jedno z wysuwanym łóżkiem od dołu.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Małe dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]