Dzisiaj jest pn maja 21, 2018 4:40 pm

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Karmienie niemowląt i małych dzieci

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Jakie mleko podawałaś?
Bebiko 19%  19%  [ 74 ]
Bebilon 34%  34%  [ 133 ]
Nan 34%  34%  [ 135 ]
Hipp 4%  4%  [ 14 ]
Inne 10%  10%  [ 41 ]
Liczba głosów : 397
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Ja od 4 miesięcy podaję mleko Hippa Probiotyczne. Teraz już 3. Filipkowi bardzo służy. Jak po Bebiko zaczął mieć zatwardzenia to zmieniłam i minęły jak ręką odjął.

Polecam. Jak dla mnie solidna niemiecka firma. Mają chyba najdroższe produkty, ale mleko kosztuje podobnie jak Bebiko.

Pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

od kilku dni moja niespelna 5 miesieczna cora jej na Bebilonie i strasznie steka przy robieniu kupki.. wczesniej byla karmiona piersia.. czy myslicie ze powinnam zmienic mleko???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

KOBIETKI !!!!

JESTEM TROCHĘ ZASZOKOWANA ?!?!?!

MAŁĄ DOSTAŁA KATAREK A 16 MIELIŚMY MIEĆ SZCZEPIENIE WIEC PODESZŁAM DO LEKARKI, ZAPISAŁA SPRAY I JEST OK ALE !!!
POWIEDZIAŁAM JEJ, ŻE WRACAM DO PRACY I CZĘŚCIOWO MIESZAM MLEKA I ŻE ZAMIAST CYCA DOSTAJE BEBIKO 2
I TO JUŻ DRUGI MIESIĄC A DOKTOR, ŻE NIE, ŻE PODAWAĆ MLEKO :
ISAMIL 2 ORAZ BEBILON PEPTI 2....WYSZŁAM ZDZIWIONA
A CO W APTECE ?!? PANI FARMAKOLOG ZAPYTAŁA CZEMU PODAJE CÓRCE SOJOWE MLEKO CZY JEST ALERGIKIEM, BO PRZECIEŻ NAS ZNA ????
NO I CO WY NA TO,
PRZECIEŻ MAŁA NIE MA ŻADNEJ SKAZY, NIGDY NIE MIAŁA PROBLEMÓW Z TRAWIENIEM, NIE CHOROWAŁA A JESZCZE ZAKAZ PODAWANIA WITAMIN W KROPELKACH WIĘC ANI D3 ANI CEBION....JESTEM ZASZOKOWANA BO TAK JUŻ DWÓCH SYNÓW WYCHOWAŁAM I SĄ ZDROWI JAK RYDZE :lol:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nie używaj caps loka odznacza, to,że krzyczysz :wink:
Co do lekarza,a Ty karmiąc mała jesz nabiał?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mam już dwóch chłopaków , jem i zawsze jadłam nabiał i to w ciąży i w czasie karmienia :lol:
Żaden z synów nie ma skazy ani innych uczuleń, dlatego tak samo zajmuję się córką, niby minęło już ponad 10 lat ale to chyba lekarze bardziej wymyślają....kuzynka ma bliżniaki, wcześniaki , któe mają teraz 8 msc i od 4 msc gotuje im mleko krowie i nic dzieciom się nie dzieje, a tu pani doktor wprowadza mnie w obłęd, że nic nie wolno...córci od 4 msc je obiadki, kaszki Nestle i biszkopty na mleku Bebiko, przedtem nikogo to nie interesowało a teraz pani dokor się przejęła...lepij zmienię lekarza...bo nawet witami mała od niej przez te 6 msc wcale nie dostała ani wit D3...
Kiedyś podawano i nikomu nie szkodziły :lol:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mam ogromny problem!!!!Mój mały ma 8 tygodni,nie karmie juz piersia bo stracilam pokarm szybko i daje malemu bebilon comfort bo mielismy kolki i zaparcia i lekarz to zalecil i byloby wszystko oki ale...na kolki pomoglo,na kupy tez,choć stęka to fakt,maly robil codziennie tylko strasznie mu sie ulewalo,czasami prawie co zjadl to mu sie ulalo no wiec lekarka polecila zmienic na bebilon ar no i dwa dni temu zmienilam no i dzien bylo oki,przestalo sie ulewac ale dzis rano pojawil sie problem,maly przestal kupy robic,stekal cholernie,caly purpurowy i plakal przy tym,masakra i wystekal twrdego bobka i tak cale przedpoludnie!!!!dzwonilam do lekarki ale oczywisie nie pomogla nic!!!!porazka!!!!wiec wrocilam do comfort i po dwoch posilkach zrobil normalana kupe!!!ale co dalej?kazala mi mieszac comfort z ar ale ja nie wiem czy tak mozna?co robic?pomozcie!!!zmienic wogóle?na jakie?juz nie wiem co robic!!!tu to ulewanie to znowu zaparcia cholerne!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

czy ktos ma doswiadczenie z MLEKIEM BEBILON COMFORT???????????

dzis nam takie przepisano,bo mała ma straszne zaparcia!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja wrocilam z irlandii i przez piewrsze miesiace dawalam malej mleczko ktore przywiozlam z tamtad, bylo tego sporo. po 6 mscu przeszlam na NAN active 2, malej odrazu zasmakowalo naszczescie. w irlandii dawalam rowniez mleko cow&gate comfort, podobno odpowiednik bebilonu comfort, nadia miala okropne problemy z brzuszkiem po tym mleku, zero kupki, az wkoncuwogole nie chciala go pic, byl wielki krzyk

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja przez cztery miesiace karmilam na przemian. Piers w nocy, modyfikowane w dzien. Na poczatku podawalam Bebiko, niestety Kuba ma skaze bialkowa, strasznie go po bebiko wysypalo... Lekarz zalecil Bebilon Pepti. I tak jest do dzis. od prawie dwoch miesiacy pije tylko tylko Pepti (mi pokarm zanikl) i jest ok.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

my obecnie podajemy Misiowi bebiko ale do 1 roku zycia dostawał bebilon pepti którego juz tak strasznie nie chciał jeśc że trzeba było zmienić ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Pierwsze mleko jakie kupiłam bebiko1- rozwolnienie
potem NAN- zatwardzenie
Bebioln comfort na kolki i wzdęcia- zaczela robic sporadycznie kupke ale zawsze zieloną
teraz Bebilon HA robi jedna kupke, sporadycznie 2 dziennie, zdarzy sie zielona, czesciej z przewaga zółtego kolorku.

Nie konsultowałam się z pediatrą, bo po kilku wizytach stwierdziłam, ze ma chorobe psychiczna wymuszajac ze mimo iz od porodu juz 10 dni nie pojawia mi sie pokarm mam nadal karmic (ciekawe czym) i bron boze sztuczne! A druga sprawa sama musze podejrzewac ze ma jakas skaze bialkowa czy cos (jedynie konsultuje sie z moiiimi czerwcowkami) bo miala po zwyklym mleku krostki i te kupki zielone az niebieskie. (p.s. pediatra u nas jest jeden)

Teraz mysle o wizycie u alergologa o ile ta kro.wa da mi skierowanie.
Moze trzeba bedzie kupowac Nutramigen.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Też mi przyszła do głowy alergia. Twoj pediatra może przepisać ci recepte na nutramigen. Ale do alergologa jak najbardziej.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

od samego poczatku pomijajac fakt karmienia piersia podajemy bebilon.I nie zmieniła bym na inne mleko bo spróbowałam bebiko.......i załowałam jak niewiem........

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja kupiłam Humanę w aptece stare ale mam do niego najwieksze zaufanie. Jeszcze nie używałam, do wyboru jeszcze kupiłabym Bebilon.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja używałam Humany z apteki. Jest słodkie mnie smakuje :D . Moja córka nie chciała go jeść ponieważ nie je wcale z butelki, nie używa smoczka. Teraz zamierzam, kupić Bebilon1. Nan mnie nie przekonuje bo ma dodatkowe zelazo, a może wcale nie jest ono potrzebne w tej ilości mojemu dziecku?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Awatar użytkownika

Ja podaję małemu mleko Enfamil (z tego co widziałam, dostępne tylko w aptece) .
A kupuję Go dlatego iż na początku Sebastian miał podejrzenie alergii i pediatra zaleciła w razie czego (bo karmiłam piersią) kupić Enfamil Ha.
Po jakimś czasie musiałam 'skorzystać' z mleka modyfikowanego więc kupiłam to polecone, i jak już musiałam karmić tylko butlą zaczęłam kupować to mleko, ale już nie Ha a zwykłe.
I nie mam zamiaru zmieniać mleka, raz kupiłam Nan i Sebastianowi nie posłużył.

[*] [*] [*] [*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Moja Nadia do roku piła mleko NAN active i pomimo ze wczesniej miala czesto problemy z kupka, to o dziwi przy tym mleku bylo wszystko ok

po roku zaczełam dawac malej bebiko 3R jestem bardzo zadowolona, bo mała zaczela na nim przesypiac cale noce

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.
Awatar użytkownika

U nas początkowo był Nan potem Bebilon pepti - pediatra podejrzewała skazę, na zmianę z cyckiem , potem spróbowaliśmy Bebiko - nie było skazy, zaparć, kupki książkowe... więc jedziemy Bebiko :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

My też jedziemy na Bebiko od kilku dni i póki co jest ok
pierwszą córę też wykarmiłam na tym mleku :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

teraz po roku..dawania bebilonu przeszlismy na bebiko bananowe........i jest ok...synek je bardzo lubi........a na dobranoc pijemy bebiko R3 z kleikiem i tez jest ok.......
spróbowalismy nestle junior miodowe i niestety były po nim wymioty......

tak wiec bebiko bananowe jak i R3 jest ok......

nie akceptował tylko bebiko 2

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Karmienie niemowląt i małych dzieci

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]