Dzisiaj jest pn gru 18, 2017 9:15 am

Forum ciąża

» Forum ogólne » Hobby

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1968 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

hey ja dzis obejrze sobie NIE MOJE ZYCIE:) reszte widzialam super filmy nie podoba mi sie tylko basen:)

a klatwa zalezy kto co lubi ja lubie klatwe:)

a ogldałyscie moze widmo??remake amerykanski??Swietny film:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cath Dzięki bardzo za plecenie Case 39, bardzo nam się podobał :D

Dziś pewnie Odkupienie będzie na tapecie

Klątwę widziałam, może być :wink:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam :D

Cath-słońce kochane wywowałałaś mnie czy jak bo dziś musoswo musiałam tu zajrzeć hihi ,ale niestety już taka dobra nie jestem w filmach typu grozy zbrakło czasu totalnie :? choć by się chciało ehh na wieczór padam na ryjek niestety :roll:
Ostatnio chyba oglądałam hmm no właśnie tak się opuściałam że nawet nie potrafię tytułu sobie przypomnąć :oops:

fajnie wrócić na stare śmiecie hehe milusio Was czytam no i fakt Bony brakuje :(

buziaki dla horroro maniaków :)

zainpirowałyście mnie Istotą a raczej tym obrzydzeniem więc chyba się pokuszę na obejrzenie hihi

a i już mi się przypomniało co oglądałam :) Wilkołaka tego kinowego najnowszego i był całkiem fajny choć wiadomo niektóre sceny takie bajkowe,widać fantazja kogoś poniosła hehe

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

"Wilkołaka" kinowego obejrzałam w kinie i muszę przyznać, że wystraszył mnie parę razy porządnie starym, dobrym sposobem, czyli: cisza, cisza, cisza... i nagle BUM!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no fakt są takie fajne momenty grozy w tym filmie "wilkołak"

mam pytanko czy film Istota a Istota doskonała to jest to samo ?

przypomniało mi się że oglądałam :

-Kołysankę pl horror który raczej był jak komedia ale to nawet bardzo smieszna :) polecam
-Ogród super film trzymający w napięciu i zaciekawieniu :) horror może nie jakiś ostry ale ciekawy !
-Legenda super film jeden z moich ulubionych z W.Smith :) po raz kolejny obejrzałam
-21 gram miodzio film psychologiczny ale super ! trzyma w napięciu choć popierdzielone jest bo raz jedną sytuacje pokazują raz drugą trzeba uważnie oglądać ...

kilka filmów mi się sciąga więc jak coś się zobaczy czy coś dodam godnego polecenia :)
Tytuły : dom z kości,pirania ta nowa,grobowiec diabła,poprawczak,ojczym,haloween 2,zombie ss,opetani,laleczka chucky z 88', giallo .

jak któraś zna jakiś z tych filmów niech napiszę coś to będę wiedziała czy pobrać czy nie :)

spokojnej nocki :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej
Kocham horrory, miałam czas ze ogladałam wszystko co tylko było tego gatunku, nawet MAGLOWNICĘ, co uwazam, ze ujme na honorze, bo film poprostu był do de, głupi ze az strach ;)

Kocham Koszmary z ulicy wiązów, kiedys przepadałam za obcym, ale jakos mi sie odwidziało.
Lubie filmy o tym, co faktycznie mogłoby sie wydarzyć. Wampiry srednio do mnie przemawiaja, choc Wywiad z Wamiprem uważam za klasykę i bardzo lubie ten film, ale pewnie bardziej z uwagi na Brada Pitta ;)

Przeraziły i napawały mnie obrzydzeniem wczesniej tutaj wspomniane Wzgórza maja oczy, ohyda.
Także Hostel, jedyny horror, który sprawił, ze wyladowałam w łazience, choc brzydliwa jako tako nie jestem :/

Kiedys zobaczyłam plakat na przystanku autobusowym "Frontiere(s)"- to nie jest film dla normalnych ludz No i lampka w głowie sie zasiweciła, uśmiech twarz rozjasnił, bo oto własnie miałam nowy cel, dowiedziec sie czegos wiecej o tym filmie.
No i sie dowiedziałam, wypożyczyłam jak juz był na DVD (czekanie az wyjdzie na DVD wydawało sie wiecznoscia)
No i moja opinia to taka, ze plakat zrobili super, ale film... nie wiem czego sie spodziewalam tak naprawde, ale napewno jakis makabryczych scen itp, no ale nie było tak źle a raczej tak dobrze :p

ogladałam mnóstwo horrorów i oczywsiscie teraz nic mi do głowy nie przychodzi...
Sadysta, tez był fajny, troche porypany i chory, ale chyba horror taki byc powinien :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczynki, a czy już wspominałam o filmie "Wysyp żywych trupów"?.. REWELKA!

Nie lubię połączeń typu horroro-komedia, ale ten film to wyjątek! Zerknijcie w necie na zwiastun!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cze!

Fabienka oglądałam Nie moje życie i podobał mi się. Ale masz rację, wszystko rzecz gustu.

Złota i jak podobał się film Odkupienie? Oglądaliście?

Ooooo 8) Matistefi! Co tam Babinko? Co tak mało zaglądasz do nas? Ja z Boną mam kontakt od czasu do czas. Zalatana dziewuszka. Może zajrzy kiedyś na spokojnie ;)
Z filmów które wymieniłaś oglądałam: Ojczym, Grobowiec diabła i Poprawcza. Możesz ściągnąć je śmiało!

No oglądałam Istotę. Faaaaajny 8) Miał 2 motywy "erotyczne", ale na cały film to nie było aż tak przesadzone znów jak nagadałyście :twisted:

.... jednak przy odrobinie wysiłku zdołam może kiedyś zrozumieć,
że ludzie zawsze przybywają punktualnie tam, gdzie są oczekiwani.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cath Nie obejżeliśmy w końcu, mąż miał inne zajęcia (Play Station) :roll:

Jeśli chodzi o ilość oglądanych filmów w ogóle to........przez prawie dwa lata w czasie studiów pracowałam w ogromnej wypożyczali kasen video i dvd 8) Chyba nie muszę pisać, że filmy były za darmo a do tego był jeszcze odgórny nacisk na oglądanie, jaknajwiększej ilości filmów :wink:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej laski:)

Oj mi sie bardzo ten film podobał Nie moje zycie super:)

poprawczak mam musze obejrzec...

Inni jest tez super ogladalyscie?? Z ta sama aktorka polecam film Inwazja bardzo ciekawy!

w ogole to obejrzalabym teraz jakis horrorek ale maz juz spi a ja sama nie lubie:)hehehe tzn balabym sie:)choc kocham sie bac ale teraz w ciazy boje sie jakos gorzej i schizy mam z pojsciem do toalety w nocy hahahaha:)

Wilkolaka kinowego ogladalm jakis czas temu naprawde kilka strasznych momentow jest:)potwierdzam:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kurcze, ja myslałam, ze duzo widzialam, ale ponad połowa z tych co wymieniliscie to nie wiedziałam ze istnieje.
Własnie sobie spisałam tutuły i bede cos działać. Choc teraz dni coraz dłuzesze wiec pewnie tyle czasu nie bedzie co zimą, no ale zawsze jakis nowy tytul do biblioteczki wpadnie ;)

Złota moj wujek miał wypożyczalnie DVD... Rany, to było poprostu obłedne. Po 3-4 filmy potrafiłam ogladac. Noce zarywałam.
Niestety juz nie ma tak dobrze, bo nie opłaca sie prowadzic tego biznesu :/ Ludzie sciagaja nowosci z neta, prawie kazdy ma kompa i neta.

Poprawczak mnie zaintrygował :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cath, oczywiście, że cały film nie jest przesadzony ("Istota"). Ja tylko wspomniałam o wątku erotycznym - dla mnie to już przesada. Nie trafia do mnie seks międzygatunkowy... :roll:

"Inni" świetny. Nakręcony naprawdę z pomysłem.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No ja wkońcu obejrzałam Paranormal Activity 2 :lol: Powiem wam, ze momentami nawet straszne to było, ale końcówka filmu bardzo mnie rozczarowała...Poza tym jak ktoś nie oglądał 1 to w sumie może się trochę później nie połapać :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Malonowa Panno ja ogladałam poczatek i wylaczyłam bo nie cierpie tego typu filmow oczy mnie bolaly:):)hehehe:)

za to ostatnio ogladnełam Demon - historia prawdziwa fajnyyyyyyy:)Typowy horroek z super obsada:)

Jedyna historycznie udokumentowana prawdziwa historia nawiedzenia ludzi przez ducha. Dramat rodziny Bellów rozegrał się w stanie Tennessee w 1818 roku. Ich dom do dziś jest miejscem pielgrzymek tysięcy miłośników i badaczy zjawisk nadprzyrodzonych. Jest rok 1818 w Red River, Tennessee. John Bell wraz z żoną i jedyną córką Betsy wiedzie spokojne życie w swej niezbyt okazałej posiadłości. Problemy zaczynają się wraz z początkiem konfliktu w jaki John wdaje się z niejaką Kate Batts. Kobieta ta uważana przez miejscowych za czarownicę rzuca klątwę na rodzinę Bellów i zapowiada jej rychły koniec. Wkrótce w domu rodziny oraz jego otoczeniu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Niewytłumaczalne, ciche odgłosy, przypominające oddech, jęki, kroki - z czasem zaczynają się nasilać, aby wreszcie przybrać formę brutalnych, fizycznych ataków na Johna i jego córkę Betsy. Dziewczyna jest odwiedzana przez tajemniczą dziewczynkę, widzianą tylko przez nią, a nocami prześladuje ją budzący przerażenie, czarny wilk. To dopiero początek mrożącego krew w żyłach dramatu rodziny Bellów, który trwać będzie nieprzerwanie przez 4 lata aż do tragicznego finału. Film "Demon: historia prawdziwa" powraca do tej nocy, kiedy duchy pojawiły się w domu Bellów i odkrywa przerażająca prawdę o ich naturze i pochodzeniu.

:D :D :D :D :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No horroromaniaczki - dziś na polsacie "Nieodebrane połączenie" a na tvn'ie "Silent Hill"... Oba w tym samym czasie, stacje widać muszą zaciekle rywalizować, więc jeszcze zastanawiam się co wybrać ale raczej tvn wygrywa :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

fabienka, muszę to obejrzeć!!!!! :aa:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

I mnie też ten "demon" zaciekawił!

:twisted:

.... jednak przy odrobinie wysiłku zdołam może kiedyś zrozumieć,
że ludzie zawsze przybywają punktualnie tam, gdzie są oczekiwani.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hihi film godny obejrzenia :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

PRZEPRASZAM ZA POST POD POSTEM:)

obejrzyjcie film : INSIDIOUS:) o rany boje sie isc do lazienki w biały dzien :shock: :D :D :D :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Fabienka-a o czym ten INSIDIOUS ? jeśli aż tak dobry- straszny to ja się piszę na obejrzenie :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1968 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99  Następna

Forum ciąża

» Forum ogólne » Hobby

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]