Dzisiaj jest pn gru 18, 2017 9:16 am

Forum ciąża

» Forum ogólne » Hobby

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 733 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kocham koty:)
Awatar użytkownika

Jest temacik o koniach,a nie ma o kotkach :wink:

Ja jestem ewidentną kociarą :lol: Kocham koty i te rasowe i te dachowe i duże i malutkie.I takie rozrabiaki i grzeczne również.

Od dziecka wychowywałam się z kotami i dziś mam kotka.

Jest rozbujnik to fakt,ale mnie kocha ponad życie z wzajemnością :D 8)

Są tu jeszcze jakies kociary?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Też kocham koty :) Zawsze przygarniałam podwórkowe kociaki :) Aktualnie nie mam żadnego :( ale na wiosnę znów będzie pełno kotków małych i bezdomnych :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja tez mam kota i sie uważam za kociare :D

teraz lece do syna, ale potem może powklejajmy jakieś zdjecia swoich pieszczochów ?

moja kotka to szary pręgowany dachowiec. wpisane w książeczce ma Julia, ale wołamy na nią Niunia albo Głupi Kocie! zgarneliśmy ja z podwórka w 2000 roku, miała wtedy jakieś 7-8 miesiecy.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja mam dwie kotki. Jedna Calico ma na imię Deedee i ma 6 lat, a druga Nomi, jest szkyrletem i ma rok i 9 miesięcy. Obydwie są zwykłymi nierasowymi kotami .

Obydwie są rozrabiaki, szczególnie Nomi, której pasją jest zdrapywanie tapety i ze ścian...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

O kurczę jaka szybka reakcja :D W końcu pogadam o swoich ulubieńcach :D

Sonia86 to tak jak ja :lol: wszystkie zabiedzone i znalezione kotki na podwórku były moje :lol: musiałam przytulić,pogłaskać i koniecznie wziąść do domu.Nawet jesli akurat byłam ubrana wizytowo,a kotek był prosto z błota :lol: :oops: :lol:
A na jakiego kotka macie chrapkę?

solemanthea no pewnie ,że powklejamy zdjęcia naszych pupilków super :brv:

Mój ,a właściwie wszystkie moje osobiste kotki były czarne.Ten ma małą łatkę pod szyjką koloru białego.I oczywiście znajduch z podwórka :lol:
Jest bardzo niegrzeczny,ale wie gdzie jego miejsce.Małej Nikolki udaje,że nie widzi,a obcych mija z daleka.Tak zwany król swojej posiadłości.

Ale co ciekawe mieszkam z siostrą która ma swoje jeszcze dwa koty.Także kotków w domu jest az trzy :jk;:

Znam jeszcze dwie kociarki z tego forum...dziewczyny zapraszam może dołączycie do nas? 8)

Krissy a mój kociur zwie się Misiu albo Czarnuch w zależności od jego zachowania :wink: A najbardziej lubi drapać naszą nie taką starą sofę :twisted:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Czarne są wspaniałe :) Miałam kiedyś ślicznego Czarnulka, malutki był, uwielbiał chodzić wszędzie ze mną, spał mi na kolanach, czytał gazetę i najlepsze ( było lato) opalał się zawsze ze mną na słoneczku, przytulał sie do mnie i leżeliśmy razem :) Niestety przyszła jesień i mój kociak zdechł ... Był chory i sobie poszedł i już nie wrócił... :(
Mi sie najbardziej podobają te zwykłe domowe kotki, nie jakieś tam rasowe...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja też najbardziej lubię te dachowe "podwórkowe" :D

Kurczę ja miałam pięknego dachowca troszkę zmieszanego z kotem egipskim.....jejciu był taki cudny...niestety wypadł z balkonu :cry:(mieszkam na 5 pietrze)
Strasznie długo rozpaczałam,ale,że ja nie umiem żyć bez kotów,to musiałam mieć nowego i tak oto Misiu jest z nami od dwóch lat
No to wkleję mojego Misiula :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam wszystkie kociary :)
I z dumą dołączam do tego klubu ;)

Jestem mamuśką dwóch kilkuletnich koteczek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Oto moje szczęścia :)

Obrazek

Strona fundacji www.viva.org.pl Przekaż 1% podatku

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Koniara melduje się u kociar :lol:

Mój wariat to Bzik - kociak przygarnięty 2 lata temu w czasie zimy - żył na dworze [półdziko] i nie przeżyłby jej.... dzięki temu moja mama go wzięła, a on szybciutko stwierdził że ma właścicielkę - mnie... w ten sposób wbrew swojej [i mamy - on chciała Bzika dla siebie :lol: ] woli zostałam znowu kociarą [wcześniej miałam kota Maćka]...

Marieta wydaje mi sie, czy masz kociaki rasowe? Bo coś mi Brytyjczykami "pachną" :wink:

Ostatnio zmieniony czw lut 21, 2008 5:06 pm przez bonsai, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
2 żółte kartki
Awatar użytkownika

To i ja sie dopisze...kota nigdy nie mialam przez rodzicow...nie zgadzali sie i juz...jednak kocham koty i na bank w swoim zyciu bede kota miec :D
Zakochalam sie w kocie meza jak tylko sie poznalismy - to byl czarny zwykly dachowiec ale mial dusze i jak kazdy kto chodzil wlasnymi sciezkami na imie mu chrupek :D jak znajde zdjecia (mialam ich duuuzo) to na bank wkleje :D

Teraz tez myslimy miec kota...za niedlugo..bedzie to od razu taki prezent dla Alanka...razem z mezem czekamy tylko na stabilizacje mieszkania i marzymy o kotku...

Wiec kolejna KOCIARA z wami :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mritula nasze kanapy to już się nie nadają do oglądania... chociaż sa przykryte kocami i maja tylko kilka lat...
A kociak super, jak wegiel... pewnie w nocy widac tylko oczy.. :D
Marieta84 sliczne kotki.. taka pozycja jak na drugim zdjęciu, to ulubiona pozycja mojej Nomi... szczególnie na srodku salonu ;)

No i ja też pochwalę się moimi potworami :lol:

Deedee

Obrazek

Nomi
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

bonsai pisze:
Marieta wydaje mi sie, czy masz kociaki rasowe? Bo coś mi Brytyjczykami "pachną" :wink:

A myślałam, że tego nie widać :) Masz niezłe oko ;) Tak, to Brytyjczyki :)
Trochę spasione Brytyjczyki :lol:

Krissy - dzięki :) Twoje kotki też śliczne :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Śliczne kociaki macie :) Ja tez się na liste kociar wpisuję ;) My mamy zwykłego dachowac , pręgowanego , przygarniętego z podwórka , Junior się zowie ;)

Taki o :
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Ostatnio zmieniony czw lut 21, 2008 6:21 pm przez Jama, łącznie zmieniany 2 razy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jamajka śliczny kocurek :)
I naprawdę cudownie umaszczony :D Piękne kolorki ;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Marietka , dziękuję :) No a kolorki to on ma chyba wszystkie ;) Od białego , przez szary , brązowy , czarny do rudego włącznie ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Marietko Twoje kociaczki już miałam okazje oglądać są przecudowne :D :D :D A ta druga fotka to normalnie jak pluszak ze sklepu dziecięcego :lol:

bonsai moja funfelka tez ma Bzika :wink:
Dobre masz oko i widze znajomości ras :D

Misiulka czekam na fotki koteczka :wink: A jakiego chcecie kociaczka przygarnąć pod swój dach? Rasowego? Czy dachowca?

Krissy moja sofa (materiał obiciowy) od strony ściany jest przyklejona taśmą bezbarwną :lol: ,bo tak obdarł,że trzeba było meble przestawiać 8) Kotki boskie...a ten w zlewie no wspaniała fotka :brv:

Jamajka Kurczę na jakim to podwórku biegajką takie cudeńka??

Wiecie co marzy mi się kot Bengalski :D Chciałabym takiego koteczka malutkiego :lol: w domciu,ale chyba mój łobuz to by mu oczy wydrapał :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Mirtula , a no biegają , biegają ;) Nasz Junior to w ogóle 'od spodu' wygląda jak jakiś rasowy kocur , taki kudłaty jest , długa siersc ma puszystą :)

Zanim mieliśmy Juniora to mieliśmy kota perskiego , tez był fajny , ale miał zupelnie inny 'charakter' niż koty dachowe , takie z podwórka ;) Taki prawdziwy arystokrata ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam

Super temacik bo tak sie sklada , ze ja tez jestem KOCIARĄ. Uwielbiam koty , sama dostalam kotkę na urodziny , wabi się Puma i jest Boska :wink: :wink: kocham ja bardzo , jest rozrabiarą , uwielbia sie bawic , aha i zadna mucha ktora sie pojawi w mieszkaniu nie przezyje dluzej niz 5 minut , moja kotka łapie muche oblizuje jej skrzydla zeby nie mogla uciec , bawi sie nią chwile , gania ja itd a pozniej zjada ... :P

zaraz poszukam jakiejs fotki mojego kociaka ;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

E tam "dobre oko i znajomość ras"... fakt, że na kotach się troszkę znam, ale brytyjczyki to ukochana rasa Kamila - pewnie byśmy rozwód brali [zamiast ślubu :lol: ] gdybym ich poznać na 1 rzut oka nie umiała :wink:

A co do znajomości ras to pokażcie mi PSA... już nawet rasę, grupę, kraj pochodzenia, predyspozycje, zalety, wady itp. na 90% będę umiała określić 8)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Rowniez dolaczam do KOCIAR ale tymczasowo nie ma kota bo tutaj co mieszkam nie pozwalaja trzymac w mieszkaniach zwierzat :(
ale cale moje dziecinstwo mialam koty :):) kocham je :)

Dziewczyny macie przesliczne kotki normalnie ogladalam po kilka razy ,super sa, jak wroce do Pl to bede miec kotki na 100% :)

zgadzam sie ze perskie to straszna arystokracja , kiedys mialam ruda ale byla zadziora z niej straszna i chodzila swoimi sciezkami i nie lubiala sie tulic , natomiast drugi mialam je oba rownoczesnie spal ze mna i byla moja przytulanka :)

Pozdrawiam kociary i kotki

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 733 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Następna

Forum ciąża

» Forum ogólne » Hobby

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]