Dzisiaj jest sob gru 14, 2019 12:32 pm

Forum ciąża

» Forum ogólne » Hobby

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Wlasnie dzis rano wpadl mi taki temat do dyskusji... Piszcie o wszystkim zwiazanym z kinem i tv... seriale, reality, telenowele, komedie, horrory.... wszystko wszystko :wink:

No to moze ja zaczne...

Swego czasu razem z mezem jezdzilismy do kina nawet i 4 razy w miesiacu (co niedziele). Mieszkamy 60km od Poznania i nalezymy do tych "niewielu" szczesliwcow ktorzy maja mozliwosc korzystac z uslug Kinepolisu (najwiekszego kina w Europie) w Polsce wlasnie tylko w Poznaniu (swoja drogo wreszcie jest cos czego moga nam pozazdroscic Warszawiaki :wink: ) autostrada to raptem 40min drogi... Glownie chodzilismy na jakies filmy akcji, polecam "Szklana pulapke 4.0" - naprawde swietne a bruce wyglada i zagral 100 razy lepiej niz w poprzednich czesciach. Lubie tez horrory, ale tylko w kinie, w domu mnie wogole nie "bawia" sa jakies takie beznadziejne bardzo mi sie podobal "statek Widmo" i " teksanska masakra pila mechaniczna" (choc druga czesc byla juz nudna - w koncu ile mozna latac z ta pila :lol: :lol: :lol: ) swietna tez byla "Plaga" lubie tez od czasu do czasu obejrzec sobie w kinie komedie ale nie romantyczne - te oglada sie najlepiej w domciu na kanapie :wink:

Pamietam czasy jak spedxalismy weekendy przed telewizorem jak pojawily si kina domowe i takie tam a wypozyczalnie dvd byly oblegane, potrafilismy wowczas przesiedziec niedziele na 2-3 filmach az d*** cierpla.

Wczesniej jeszcze czasy wideo... ale do nich bym nie wrocila moze dlatego ze wiecznie ogladalismy Thillery, ktore w koncu zrobily sie nieziemsko nudne, bo wciaz ten sam watek byl sobie seryjnymorderca i byl sobie policjant ktory go scigal scigal i w koncu go zlapal... oj nudu nudy...

Pamietam "zielona mile" moj ulubiony film... lub "Listy do zabojcy"

Co do tv to:

seriale: Csi, Skazany na smierc, gotowe na wszystko - ogladam kazdy odcinek
Na wspolnej, M jak milosc, Nianie, Kryminalni - nie na okraglo jak uda mi sie trafic
telenowele: jejku dla mnie wogole to one powinny zniknac z anteny, kiedys to one nawet mialy "jakis" sens (jesli wogole mozna mowic o sensie w tych tasiemcach) np. Zbuntowany Aniol czy ogladana przez wszystkich Esmeralda (no prawie- przeze mnie nie) :wink: Telenowele ktora kocham to Po prostu milosc - brazylijska - nie ciagnela sie jak inne jak flaki z olejem.... Oczywiscie nr.1 ale dla emerytow jest Moda na sukces - powiem tylko tyle ze moja babcia nie zyje juz 14 lat a ona ten serial ogladala :shock: :shock: :shock:

Z programow rozrywkowych lubie You can dance, Taniec z gwiazdami - pierwsze edycje to ostanie byly juz po prostu nudne, uwielbiam Szymona Majewskiego a zwlaszcza Rozmowy w tloku... troszke Rozmowy w toku, kiedys byly lepsze... wszelkie tance na lodzie czy jak oni spiewaja sa dla mnie beznadziejne.

Uwielbiam tez polskie filmy np. Wyjscie awaryjne z Bozena Dykiel - moge to ogladac codziennie, Sami swoi czy Konopielke - dla mnie rewelacja

Pamietam tez Dynastie... jejku kto tego nie ogladal... :lol:
Swita mi tez ale baaaardzo slabo Santa Barbara - w sumie tylko jedna postac- widocznie bylam za mala zeby cos wiecej pamietac 8)

No i bajki z dziecinstwa... smerfy - moje ulubione :wink:

to tyle co mi tak na szybko przyszlo do glowy, ale pewnie jak zacznie sie dyskuscja to beeedzie tego cala masa :D

A Wy dziewczynki?

Piszcie... przypominajcie... polecajcie :wink:

Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko,a ja ...Twoja mama!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Z tymi tancami na lodzie to trafiłaś w samo sedno, ileż można oglądać tego szajsu. Ostatnio śmiałam się z mężem , że zaniedługo będzie nowy program gwiazdy na rybach a na jesień gwiazdy na grzybach. Gwiażdy piora, gotują , malują......o ludzie :x Do południa u mnie na okrągło leci tvn style bo naprawdę na innych telewizjach lecą albo same powtórki z dnia wczesniejszego z serii 10 raz ten sam odcinek w 11 :roll: albo wymienione powyżej telenowele. Fenomen to wspomniana przez ciebie Moda na sukces. Moja babcia nie pamięta już co było na początku, nie pamięta nawet co było miesiąc temu ale twardo ogląda wszystkie odcinki do zeży..... :lol: Bardzo lubiłam kiedyś horrory ale w ciązy ze względu na wysoki poziom emocjonalnosci :P musiałam sobie odpuścić. Z mężem oglądamy M jak miłośc ,chyba z nudów bo fabuła powoli siada w tym serialu( zastanawiające jest dla nas najbardziej to że Maria Zduńska nieustannie jest na urlopie- ciekawe ile w służbie zdrowia ma się dni urlopowych :roll: :D )Dlatego ostatnio zamieniałam telewizor na radio i naprawde dobrze mi z tym.

Zostawione samo sobie, nie zabłyśnie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Angelikax zakosiłaś mi temat :lol:

Oglądałam Taniec z gwiazdami, jak mi nie umknęło, trochę żałuję, że sporadycznie oglądałam You can dance.
Seriale oglądam, owszem, głównie na AXN, czyli wszystkie CSI, Dr Hause, Martwa strefa i takie tam... Oglądałam Gotowe na wszystko... dopóki się nie skończyły :lol: Lubię też Chirurgów.
W ciągu dnia leci u mnie głównie TVN Style, mimo że non stop są powtórki. Ale lubię programy, które tam puszczają.

Jeśli chodzi o filmy, to po prostu trudno byłoby mi się zdecydować i wymienić trzy ulubione...

Pulp Fiction, Seven, Dogma, My Own Idaho, Arizona Dream, California, Forest Gump, Butterfly Effect, Over the Cuckoo's Nest, Fight Club, Sweet November, Sleepers, Fifth Element, What's Eating Gilbert Grape, The Doors, Leon, Blade, Interview with the Vampire, Jackie Brown, Black Hawk Down, From Dusk Till Down, The Gift, Monster, Last Scout Boy, Color of Night, The Rock, Mis, Rejs, Memento, Too Young to Die?, Oscar, The Pledge, Die Hard, The Sixth Sense, IA, Leaving Las Vegas, Vampire's Kiss, Saturday Night Fever, Dead Poets Society, The Devil's Advocate, Chain Reaction, A Walk in the Clouds, Johnny Mnemonic, Little Buddha, Dracula, Point Break, Queen Margot, Titus Andronicus, Dragon Heart, Catch Me if You Can, The Green Mile, Saving Private Ryan, Philadelphia, Pirates of the Caribbean, Secret Window, Once Upon a Time in Mexico, Donnie Brasco, Don Juan DeMarco, Edward Scissorhands, Rosemary's Baby, The Mexican, Meet Joe Black, The Devil's Own, Twelve Monkeys, Legends of the Fall, Cool World, Johnny Suede, Thelma and Louise, Enemy at the Gates, Gone in Sixty Seconds, Run Lola Run...

:shock: a i to chyba nie wszystkie moje ulubione :lol: A kazdy lubię za coś innego. Jak mnie natchnie, to może napiszę za co :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Karlunia co do Mody na sukces to moj dziadek jest chyba lepszy... Jakis czas temu co wlaczylo sie jedynke to ciagle Moda na sukces (puszczali powtorki) - z ciekawosci zapytalam dziadka... hmmm... ten popatrzal na mnie zdziwiony... chyba wogole sie nie zorientowal :D :D :D
A czas powtorek to wlasnie przed nami w koncu ida swieta... po raz setny puszcza kevin sam w domu a pewnie w sylwestra K. sam w Nowym jorku...
:?

Ja niestety albo i stety nie mam zadnego cyfrowego polsatu czy canal+, Jak tylko polsat wyposcil dekodery moi rodzice spawili sobie to "cudo" i szczerze mowiac zawiodlam sie... nic ciekawego tam nienie znalazlam ... kilkaset kanalow arabskich i takich tam ... moze 20 polskich gdzie cos ciekawego mozna bylo znalezc na 2-3 reszta same powtorki... :shock: Dlatego tez nie posiadam owego "cuda techniki" - pewnie w kwestii roznorodnosci programow wiele sie zmienilo od tamtego czasu, ale jakos tak wyszlo, zreszta jak chodzilam do pracy to tv wlaczalam tylko wieczorem i tak jest do dzis moze dlatego iz wiem ze same pierdoly leca :wink:

Cytuj:
Angelikax zakosiłaś mi temat
Xezbeth :lol: :lol: :lol: nie no mozemy sie podzielic :wink:
Gotowych tez juz nie ogladam... :lol: Lubilam tez Monka (tak mi sie wlasnie przypomnialo :wink: )

Matko te tytuly mialas w glowie ja sie mialam za kinowa maniaczke i troche telewizyjna a tu szok zadnego nie widzialam albo tytuly mi nic nie mowia :roll: ...

A z polskich nic nie wymienilas nie lubisz :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Xezbeth chyba lubisz Johnny'ego Deppa co? Tak przynajmniej z Twojej listy wnioskuję :)
Ulubionych filmów nie będę wypisywać bo by miejsca nie starczyło. Polecę tlko wszystkim "Małą miss", przecudowny, ciepły film niestety niezbyt popularny w Polsce. I "Irinę Palm', ten film można jeszcze w małych studyjnych kinach trafić.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam :D

Ja lubię wszelkie "wielkie" filmy... tzn. "Gladiator", "Patriota", "Brave Heart", "Ostatni Mohikanin" (uwielbiam... również na muzykę).
Lubie tez ekranizację trylogii Tolkiena, komedie z Benem Stillerem - "Poznaj moich rodziców" - nie do pobicia :D
Strrrrrasznie lubie horrory :twisted: szczególnie takie z "klimatem", za rzeźnią typu "Piła", "Teksańska masakra...." nie przepadam. Chociaż ostatnio oglądałam "Drogę bez powrotu" i nie mogłam zejśc sama do piwnicy (musiałam pranie wstawic, a w piwnicy mam pralke :D )

W telewizji... no cóż, same wiecie. Powtórka za powtórką, nic ciekawego. Lubiłam You can dance, Taniec z gwiazdami. Z seriali kiedyś oglądałam "Na Wspólnej" mój ulubiony serial to "LOST" :D Niedługo dostanę 4 serię :D :D :D

Bardzo lubie oglądac Wojewódzkiego, Majewskiego, lubiłam tez Najsztuba, ale gdzieś mi się "zgubił... :?

Jeśli chodzi o Deepa, to podobał mi się film "Sekret Window"... :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jeśli chodzi o "małą miss" to ja nie polecam. Cały film się ciągnie jak flaki z olejem. Warto go obejrzeć tylko dla puenty ale jak dla mnie za dużo trzeba się przecierpieć :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A tak w dwóch słowach o co chodzi w "Małej miss"? Bo się zastanawiam, czy oglądałam... To film o konkursie na miss i dziewczynce, która się do tego nie nadaje? ;)

rebelka :lol: jak tak spojrzę na tę listę, to wychodzi mi, że lubię filmy z gwiazdami. Ale fakt faktem, są aktorzy, którzy gwarantują poniekąd, że film będzie dobry. Z różnych powodów tak się dzieje. Bo film musi mieć duży budżet, żeby gwiazdę zatrudnić, więc i będzie dobrze zrealizowany, gwiazda nie zagra w chłamie (teoretycznie), dobrzy reżyserzy pracują z dobrymi aktorami.
Od tych gwiazd mam kilka wyjątków, bo np. Tomek Kruz to już mi tak działa na uzębienie, jak mało kto. Ma kilka dobrych filmów, ale rzygam kolesiem.
Dawaj swoją listę, miejsca jest dużo, a to może być intrygujące ;)

Arwilla w kwestii wielkich fimów się podpiszę. Ale horrory? :shock: Kiedyś oglądałam :roll: Ale od pierwszej ciąży jakoś tak bardziej mnie przerażają :roll: Będąc z Pawłem w ciąży obejrzałam 'Teksańską masakrę...', co było ogromnym błędem, bo scena, jak laska się broni przed wniesieniem do piwnycy czy gdzieś tam... i ryje paznokciami po ścianie, śni mi się do dziś po nocach. Koleś z piłą nie robi na mnie wrażenia, ale te paznokcie... to chyba jakaś moja słabość jest.
A 'Droga bez powrotu' to chyba nie jest najwyższych lotów, co? Bardzo przewidywalna historia...

Angelika no coś Ty, na pewno oglądałaś część z tych filmów. Może mylące są angielskie tytuły, ale polskie mnie irytują, zwłaszcza "szklana pułapka", która w drugiej części przestaje być szklana :lol:
Z polskich rzuciłam 'Misiem' i 'Rejsem'. Ogólnie nie lubię polskich filmów. Ostatnio robione komendie romantyczne są całkiem fajne, w ogóle Polacy świetne komedie zawsze robili. Ale obraziłam się na polskie kino po wielkim sukcesie Sagi o Wiedźminie. Pokochałam tę sagę mimo mojej ówczesnej niechęci do wszelkiej fantasy, całym sercem pokochałam. A tu taki cios :?

Z tej mojej magicznej listy mogłabym wyróżnić filmy, które mogę oglądać często i mi się nie znudzą.
Z pewnością Pulp Fiction (Angelika nie mów, że nie oglądałaś ;) ). Mega mega film, nawet nie wiedziałabym, jak go zareklamować :lol: Dogma - jeśli gdzieś się pojawia Silent Bob i Jay, tam musi być dobra zabawa. Poza wszelkimi oczywistościami, podobają mi się skrzydła aniołów :D California i Fight Club (w pl 'Podziemny krąg') to moje ulubione filmy z B.P. W przypadku Fight Clubu dopiero za drugim razem zakumałam, o co tam chodzi :oops:
Kurde... ale gdybym tak chciała pisać, to chyba o każdym musiałabym coś naskrobać :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dokładnie Xezbeth:wink: I o dziadku, który jej pokazywał różne triki :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Aha, no to oglądałam po łebkach, bo za dobre towarzystwo miałam :lol: Ale pointa niezła :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Xezbeth - Droga bez powrotu, to baaaardzo kiepściutki film z banalną fabułą... ale wbiłam się w taki klimat jak rzadko...

Moje ulubione horrory to Amitywille, Blair with projetc, Egzorcysta, 13 duchów tez fajny... Dla mnie dobry horror, to przede wszystkim klimacik, muzyka i efekty (niekoniecznie flaki na ścienie :wink: )
Fajny jest tez japoński horror, ale wszyskie robią na jedno kopyto... Najlepszy był pierwszy Ring.

Ciężko o dobry horror, najwięcej jest tych "krwawych", a tych akurat nie lubie. Nie straszą, a śmieszą.
A tak w ogóle, to wolę książkę, jak film... Jest mnóstwo dobrych książek, które zekranizowane stają się beznadziejną szmirą (tu zgodzę się z Xezbeth - Wiedźmin bez porównania z ksiażką :( )

Mnie najbardziej "straszy" Moda na sukces" właśnie... tam już chyba czwarte pokolenie aktorów gra... :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Arwilla właśnie, flaczastych horrorów nie oglądam, bo nie ma sensu :? , a tych nieflaczastych wolę nie oglądać, no bo wiesz... :D Ale i tak kurde oglądam :evil: '13 duchów' super (gdyby nie fakt, że nie lubię horrorów), Gothika - brrrrr dobry film (warunek, j.w. :lol: ). Na maxa przeraża mnie Frederick Charles Krueger. Chyba kiedyś oglądałam w półśnie i nie mogę na niego patrzeć nawet w formie zdjęcia, migawki. Strachliwa jestem jakaś :lol: . Blair nie przerażało mnie bardzo. Ale mój mąż oglądał kiedyś raz (podczas burzy) i więcej nie udało mi się go namówić :D

Modę na sukces oglądałam kiedyś z konieczności..., bo jak wracałam ze szkoły, mama z pracy, to obowiązkowo leciało :x Pokolenia aktorów owszem. Mnie zaś fascynują ci, co grają tam od początku, czyli poczciwa stara Stefka (bombowo jej tą twarz naciągają) superhiperwyglansowany Rich i Brooke z wiecznie załzawionymi oczyskami, której też powieki już zaczynają zwisać :wink:

Oglądał ktoś Memento? Jak słowo daję, zgłupiałam na początku :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Obciach się przyznać , ale Mode na sukces oglądam :oops:
Phi , zdaje sobie sprawę ,że to śmieszny film , mało ambitny , ale popatrzę...nie ma konieczności oglądania każdego odcinka :lol: bo i tak wiadomo o co chodzi :lol:
Z seriali jeszcze oglądałam w czwartkowy wieczór Zagubionych, no ale się skończyło :( i jeszcze ostatnich 6 odcinków nie widziałam :evil: bo dziecko mi w szpitalu leżało..
A tak w ciągu dnia to u mnie króluje mini-mini :lol:
Lubie tez filmy z serii okruchy życia ...horrorów nie oglądam , jakoś niekomfortowo się czuje...

Podobała mi się większość tych filmów tu już wymienionych,jak okresliła to Arwilla
Cytuj:
wszelkie "wielkie" filmy.
bez horrorów, jedynie widziałam cząstkowo wspomniany przez Xezbeth film : Gothika, faktycznie ciekawy , do tego stopnia ,że nawet ja patrzyłam , choć unikam tego gatunku.
Xezbeth króciutka ta Twoja lista ulubionych filmów :lol:

A i oglądałam serial brasilijski " Po prostu miłość" wspomniany przez ANGLIKAS bardzo mi sie podobał, z miła chęcią bym go chciała powtórnie zobaczyć :]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

"Lost".... mmmmmmm.... najlepszy serial jaki oglądałam. :D
Pod koniec miesiąca bedę miec 4-tą serię... 8)

Ja oglądałam tez kiedys "Na Wspólnej", ale mój W. burczał..., no fakt, wieczorem codziennie... :wink:

A z "wielkich" :wink: polecam jeszcze "300"... oglądałam jakiś czas temu - super.

A pamiętacie, jak ze 20 lat temu pustoszały ulice wieczorami, bo wszyscy oglądali "Dynastię" :D

Anabecer - pozdrowienia dla Karolka... :D
I Kamilki oczywiście.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Arwilla dziękuje dobra kobieto za pozdrowienia :D Także przesyłam pozdrawki :D

Jesteś szczęściara :!: Normalnie zazdraszczam czwartej serii :oops: Jak obejrzysz to napisz streszczenie mi na pw :lol:
Pamiętam jak pustoszały ulice , na Dynastii :lol: ale chyba bardziej było pusto, jak leciała "Niewolnica Isaura" :heh:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cytuj:
Angelika no coś Ty, na pewno oglądałaś część z tych filmów. Może mylące są angielskie tytuły...
Xezbeth masz racje... ach ten angielski :oops: A co do wspomnianego przez ciebie Podziemnego kragu... hmmmm... to ja nie zrozumialam kompletnie... moze dlatego ze ogladalam tylko raz :wink:

tym razem wysililam troszke moj umysl i rzucam kilkoma tytulami (tak zebym nie wyszla na obiboka :lol: ) oczywiscie horrorow... nie tych flaczastych :lol: :lol: :lol:

Szczegolnie polecam:
Stygmaty
Bunkier
Egzorcyzmy Emily Rose
Efekt motyla hm... nie wiem czy to pod horror sie zalicza czy pod thiller
Opętanie
Głosy
13 duchow - juz wczesniej wspomniany
Gothika tez juz wspomniana
Oszukać przeznaczenie ale kolejne byly juz strasznie przewidywalne
Płytko pod ziemią
Zejscie
Tama
Inni
Paparazzi

Jakis czas temu ogladalam swietny film ale za cholere nie przypomne sobie tytulu, opowiem w skrocie moze ktos zna... O grupie ludzi ktora zostala zamknieta (chyba bo od pocztaku nie ogladalam :wink: ) w pewnym domu, monitorowanym... tam mieli sie po kolei eliminowac w nagrode dostawali jedzenie, zwyciezca mial otrzymac torbe pelna kasy i wolnosc... otwieraja sie drzwi a tam... nie opowiem bo zepsuje caly frajde z ogladania tego film (w kazdym badz razie megaodjechane zakonczenie :lol:) ktos kojazy :?:

Moze ktos widzial Wzgórza mają oczy podobno fajny... prosze o opinie :wink:

Arwilla
"300" tez mi sie podobal :wink: "Lost" zreszt atez a moj M. niee opuscil zadnego odcinka...

Cytuj:
Oglądał ktoś Memento? Jak słowo daję, zgłupiałam na początku
Xezbeth a o czym to?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

300 łazi za mną od jakiegoś czasu. Muszę zdobyć o oglądnąć 8)
Angelika taaaa, "Fight Club" obejrzeć raz to zdecydowanie za mało ;)
I to samo dotyczy "Memento". To film o facecie, który szuka mordercy żony. Jego problem polega na tym, że nie ma pamięci krótkotrwałej :D Otóż nie pamięta, co stało się przed chwilą. To trochę komplikuje życie 8) A konstrukcja filmu przypomina... nie wiem co przypomina. Jest bardzo oryginalna :D
"Efekt motyla" znajduje się również na mojej liście 8) Ciekawa jestem drugiej części. Jeszcze niestety nie widziałam.

A jeśli chodzi o ten film, który opisałaś... to nie mam pojęcia co to jest :lol: Ale oglądałam podobny, tylko bez nagród za eliminacje. W "moim" filmie, dom eliminował ludzi 8)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Anabecer - co ty......zepsułabym ci całą przyjemnośc. Mogę ci streścic ostatnie 6 z 3 serii :D

ANGELIKAX - wiem o jakim filmie piszesz, ale też mam sklerozę. :?

"Efekt motyla" też fajny, takie "pokrecone "filmy tez lubię.

Xezbeth - na mnie "Brat Pit" działa jak na ciebie "Tomek Krus"... :D "Tomek" zresztą tez tak na mnie działa. :? Tak w ogóle, to ze "ślicznych chłopców", tylko Orlando nie mogę się oprzec... :oops: Ale to przez "Władcę...", kiedys podobali mi się długowłosi blondyni... :lol: :lol: :lol:
A film o którym piszesz to "Dom na przeklętym wzgórzu", albo "Czerwona Róża"...

A wczoraj oglądaliśmy "Przygode na Antarktydzie" - o hasiorkach, fabuła nijaka, ale kocham te psiska... :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

a ogladałyscie Złodziej życia :?: triller jak sie patrzy :wink:
i Joe Blacka lubie 8) iSzkołe uwodzenja 1 :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

My z małżonem, kiedy małżon jeszcze był narzeczonym, a nawet nie narzeczonym tylko chłopakiem, bardzo dużo oglądaliśmy filmów. Nawet nie w kinie, tylko na cd lub dvd dostawaliśmy od znajomków i oglądaliśmy. Później zakupiliśmy (jako małżeństwo) cyfrę +. Zachorowałam na dobre na Gotowe na wszystko, bo i na polsacie patrzyłam i na okrągło na fox life. Monka uwielbiam. I Ally McBeal. Z polskich, przy jakimś pięćsetnym odcinku, zachorowałam na Na wspólnej. Z filmów Stygmaty (chyba ulubione), Wyspa (z Scarlet Johanson), polskie Ciało, jakieś Kilery, do których teksty znamy już ze znajomkami na pamięć...
No to tyle. Tylko chyba. Nie mam pamięci do tytułów. Ukłona w stronkę Xezbeth. I to po angielsku. Ja moją naukę języków obcych zakończyłam na niewiadomo czym na studiach. Tyle lat a człowiek głupi, jak.... analfabeta... :wink:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Forum ciąża

» Forum ogólne » Hobby

Strefa czasowa UTC [letni]