Dzisiaj jest sob gru 16, 2017 11:09 am

Forum ciąża

» Forum ogólne » Hobby

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 675 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna
Autor Wiadomość
2 żółte kartki
Awatar użytkownika

Chcialam podzielic sie czyms co mnie dzis tak wzruszylo ze poplakalam sie W PRACY :cry: ...a jednoczesnie zakladam watek by kazdy mogl dzielic sie wartosciowymi ksiazkami...

Kazdy kto ma chwilke doslownie 2 godzinki polecam ksiazke "Oskar i Pani Róża"...autorstwa Eric-Emmanuel Schmitt...wzruszylam sie do lez...i...
przeczytajcie.... ocencie..warto....oj naprawde WARTO...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

" Oskar i pani Róża" to jedna z moich ulubionych ksiazek , czytałam ją już 100 razy , chba nawet zacytowac bym co nie co potrafiła 8) Śliczna ksiazka , coś w podobie do "Małego księcia" , któego tez bardzo lubie.

Z takich na prawdę warttych przeczytania moim zdaniem ksiazke to polecilabym jeszcze "Bez mojej zgody" J.Picoult - rewelacyjna ksiązka , daje do myslenia , sprawia , ze docenia sie to co sie ma....swietna jest , polecam.

A na rozluznienie to polecam wszystkim mojego ukochanego Harry'ego Pottera , tu pewnie za dużo mówić nie trzeba bo każdy wie o jakiej ksiazce mowa i pewnie tyle samo zwolennikow jak i przeciwnikow by sie znalazlo ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Super temacik Misiulka!!!! Naprawdę dziś jakieś dobre pomysły macie :) (mówię tu też o temacie o tęsknocie założonym przez Justynię)...

i dziekuję za polecone książki napewno przeczytam!!

Ja zatem polecam ksiązki Paula Coelho... różne...

i jeśli ktoś jest wierzący to "Elementarz Księdza Twardowskiego" no cuudny! czytałam kilka razy!

Fajna jest także "Samotność w sieci" Wisniewskiego

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

podpisuje sia za kuleczką PAULO COELHO po prostu cudowne ksiazki maja ulubiona ,, nad brzegiem rzeki PIEDRY usaidłam i płakałam..."

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

" 11 minut" Paulo Coelho
według mnie genialna książka :!:
" Alchemik" również

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

" Alchemika " tez bardzo lubię :) i w ogóle P.Coelho.

Fajna też jest ksiązka Williama Goldinga " Władca much " - taka troche z dreszczykiem , ale faaaaajna ;)

Aaaa i jeszcze tego samego autora co " Oskar i pani Róza " warto przeczytac " Pana Ibrahima i kwiaty Koranu " - tez taka krociutka z przeslaniem.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

kasiolek pisze:
podpisuje sia za kuleczką PAULO COELHO po prostu cudowne ksiazki maja ulubiona ,, nad brzegiem rzeki PIEDRY usaidłam i płakałam..."

WSPANIAŁA JEST TA KSIĄŻKA :!: :!: :!:

Ja jeszcze polecam "Spóźnieni kochankowie" - Wharton William i "Zaklinacz koni" - Nicholas Evans . Super książki :!: :!: :!:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

A ja polecę książki Chmielewskiej... co prawda nie jakąś konkretną, ale uważam że wszytkie warto przeczytać... i nadają się one dla dzieci [ja je czytam odkąd skończyłam jakieś 10 lat :wink: ], a przy okazji nie nudzą dorosłych :D
No i książki "Ono" i "Poczwarka"... tylko autorki nie pamiętam.... :oops:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja szczerze przyznam,ze nie przepadam za ksiazkami paula coelho,ale rozumiem,ze to kwestia gustu...

kocham natomiast joanne chmielewska.moge rowniez polecic autorow; alex kava i robina cooka jesli ktos lubi ksiazki z dreszczykiem... :wink:

Ostatnio zmieniony pn lip 30, 2007 10:41 pm przez oliweczka1981, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

bonsai - Ono, Poczwarka to ksiązki Doroty Terakowskiej. Tej autorki polecam również Tam gdzie spadają anioły i Twarze Boga.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

magda1 " Spoźnieni kochankowwie " - zgadzam się swietna ksiązka , dawno juz ją czytałam , ale chetnie jeszcze raz bym przeczytała.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

"Blondynka" 2 czesci, Joyce Carol Oates - historia na podstawie życia Marilyn Monroe.

A dla wielbicielek opowieści z dreszczykiem- książki Neila Gaiman'a.

Ahhhhhh!!!!!!!!! oczywiście jeszcze "Pachnidło" świetna ksiażka- gorąco polecam! :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Pachnidło jest super.
Ja dla miłośników dreszczyku polecam Powieści Stephena Kinga. Uwielbiam je.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dor masz rację - autorką tych książek jest Dorota Terakowska [u mnie w domu Dorotką zwana, bo ja i mama zawsze mamy problem zapamiętać to nazwisko :oops: ]

A co do Kinga to radzę uważać... ja po przeczytaniu "Christine" nie mogłam spać przez tydzień :twisted: ... no i jeszcze "Smętarz dla zwierząt" był świetny - chociaż po nim zasnełam już na 2 dzień :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja jak mam zły humor to sięgam po książki Joanny Chmielewskiej, dla mnie poprostu rewelka, zaczelam czytac kilka lat temu i czesto wracam do tych samych tytułow, choc teraz mam ograniczony dostep do ksiazek
Bardzo lubie kilku tomową biografie autorki, Boczne Drogi, Wszystko czerwone, a co ja bede sie rozpisywac wszystkie jej ksiazki lubie :D

Obrazek
"Dziecko to czastka Nieba na ziemi"..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam, to i ja dodam coś od siebie...

Paulo Coelho wspaniały pisarz....

Ale to co Absty lubią najbardziej :wink: to właśnie Stephen King, w domu mam w sumie tylko jego książki, jakieś takie zboczenie.
Bardzo polecam całą serię Mrocznej Wierzy, Rose Madder i oczywiście Zieloną Milę. Te mogę czytać non stop, ale to kwestia gustu, bo z moich znajomych raczej nikogo nie interesują tego typu książki.

A kiedyś uwielbiałam całą serię o.... Ani z Zielonego Wzgórza :wink:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja polecam szczerze Ericha Segal, super książki nie sposób sie od nich oderwać, no i oczywiście E.M.Remarque :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

a ja z chęcią przeczytałam wiele horrorów G. Mastertona. Po prostu lubię horrory.
Teraz czyram "Pachnidło". Jak skonczę to obejrzę film. Podobno jest zaje...bisty.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Abe Kobo "Kobieta z wydm" - moja ulubiona książka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja polecam Noaha Gordona i jego "Medicusa" oraz kolejne książki tej trylogii. Super!
A macie tak, że jak już znajdziecie jakąś ukochaną książkę, to czytacie ją 2, 5, 10 razy? Ja tak mam, a Miś nie może tego zrozumieć. On czyta książki po jednym razie i mu wystarczy. A mi nie. Czytałam masę razy Montgomery, Musierowicz, Mitchell, Sienkiewicza, Tolkiena i innych, i zawsze się nimi pocieszam, jak jest mi troszkę gorzej.

Ostatnio zmieniony wt lip 31, 2007 8:11 pm przez zosia81, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 675 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna

Forum ciąża

» Forum ogólne » Hobby

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]