Dzisiaj jest wt lis 13, 2018 5:23 am

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Wcześniaki i dzieci niepełnosprawne

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Lucca pisze:
w taki razie mam dla ciebie lekarza,dzięki któremu moja córka jest na świecie!Przyjmuje prywatnie w żorach,drogi ale warto :!:
napewno prosze o namiary na tego pana bo obie widze jestesmy po tym samym.. czyli przedrzucawkowym.. ;/

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

JEZUUUU ja teraz widze,że twój synek ma tą samą date urodzin co ja 2 Listopad :shock:

30.06.06r. - 21.07.06r. Remik (*)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

:heh:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No to pieknie moje panie:) A ktoś może z Krakowa jest hehhee i rodził 27 listopadahehe. Zazdroszcze wam wspolnego spacerku ja nie bardzo mam z kim łazić.

Zostawione samo sobie, nie zabłyśnie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Karlunia pisze:
No to pieknie moje panie:) A ktoś może z Krakowa jest hehhee i rodził 27 listopadahehe. Zazdroszcze wam wspolnego spacerku ja nie bardzo mam z kim łazić.

Najlepsze jest to ze my nie jeden raz na lawce obok siedzialysmy albo w kolejce w sklepie.. ogolnie chyba codziennie widzialam ja z wozeczkiem spacerowac :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam
my właśnie zaczęliśmy się starać o drugie mam obawy ale jestem też pełna optymizmu czas pokaże co będzie ale tak łatwo się nie poddam :D

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

pppa5 pisze:
witam
my właśnie zaczęliśmy się starać o drugie mam obawy ale jestem też pełna optymizmu czas pokaże co będzie ale tak łatwo się nie poddam :D

witaj :)
zycze powodzenia... musi byc dobrze :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

innej opcji nie biore pod uwage
na szczęście mam dobrego lekarza który prowadził pierwszą ciążę i dużo mu zawdzięczam więc jestem dobrej myśli :D

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

pppa5 pisze:
innej opcji nie biore pod uwage
na szczęście mam dobrego lekarza który prowadził pierwszą ciążę i dużo mu zawdzięczam więc jestem dobrej myśli :D

i tak trzymac :lol: juz wczesniej pisałyśmy ze dobry lekarz to podstawa :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

tak co racja to racja :!: tylko szkoda że musze aż tak daleko jeździć :( ale cóż wiem że warto :)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

pppa5 pisze:
tak co racja to racja :!: tylko szkoda że musze aż tak daleko jeździć :( ale cóż wiem że warto :)

warto .. z cala pewnoscia warto.. napisz cos o sobie ;) moze sie zadomowisz.. mamy galerie i historie naszych wczesniaczkow ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

więc
jestem mamą Kubusia ur w 34tc jestem z rybnika jak widać :wink: a moją historie opisze w odpowiednim wątku :D

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja raczej sie nie zdecyduje bo powiem szczerze - boje sie. Bałabym sie że załapie od kogos cytomegalie, paciorkowca i Bog wie jeszcze co. Na kazdego lekarza patrzylabym jak na kogos kto chce nam zrobi krzywde a mogłabym i 36 tygodnia nie donosic z uwagi na moja miednice - dziecko 2300 było na styk - wlasciwie nie powinnam była nawet probowac naturalnie wiec CC obowiazkowo. Poza tym potwornie bym sie bała przy kazdej ulanej kropli mleka ze potrzebna bedzie fundoplikacja. Dlugo bym tak mogla wyliczać - w życiu sie na to swiadomie nie zdecyduje - nie po tym co przeszlismy i co nadal przechodzimy

Ropuszka Ewa - 12.07.07 g.13:50 50cm 2365g .. 07.01.08 -> 1 dzien w domu ;)
Obrazek
Zoperowana 21 grudnia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

pppa5 ja tez dojeżdzałam do lekarza,za wizyte płaciłam 120zł (z usg),ale warto było :!: rodziłam w Rudzie śląskiej(w ogóle daleko),gdzie cc zrobił mój lekarz :)
Wybryk_Natury może gdy spotkasz lekarza godnego zaufania,porozmawiasz z nim to kiedyś zdecydujesz się an braciszka albo siostrzyczke dla Ewusi :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Lekarza prowadzacego mialam spoko - mam tu na mysli to co sie stalo na porodowce :/ Kurde pojechalam do szpitala gdzie wiele lat pracowala matka meza, gdzie wiekszosc poloznych u niej zaliczalo, do teog był lekarz znajomy rodzicow i ... lekarz zaniedbal niesamowicie a polozne sobie poszly na kawke poza blok :/. Mam zdecydowanie za duzy wstrzas jesli chodzi wlasnie o to co sie stalo na porodowce, pomijajac juz fakt ze traktowali nas potem gorzej niz zle a wtedy to ja jeszcze bylam w zbyt duzym szoku aby wydrzec sie na pol oddzialu i ochrzanic wszystkich po kolei ze sprzataczka lacznie.

Potem jak sie rozkrecilam ... no ale coz - gdybym na chirurgi nie czepiala sie wszystkich i nawet najmniejszych niedopatrzen to Ewa by owszem wrocila do domu w 2007 roku ze tak to ujme ale mogłaby nie dozyc sylwestra nawet bo nas prawie puscili z chirurgii z poosocznica. A zorientowali sie tylko dlatego ze sie awanturowalam o morfologie i crp :/

jak najdalej od lekarzy przynajmniej wiekszosci :/

Obrazek
Zoperowana 21 grudnia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mój synuś również mógłby żyć,właśnie gdyby nie lekarze...ale to długo historia :!: Jest tylko jeden lekarz któremu wierze,mój gin,reszcie nie ufam wcale!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Lucca pisze:
mój synuś również mógłby żyć,właśnie gdyby nie lekarze...ale to długo historia :!: Jest tylko jeden lekarz któremu wierze,mój gin,reszcie nie ufam wcale!

Wiec wiesz jakie to uczucie gdy sie ma wrazenie ze wszyscy wokolo tylko patrza jakby tu zrobic krzywde :( Ciekawe ile lat sie bedziemy wszystkie z takich traum zbierac :/

Obrazek
Zoperowana 21 grudnia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wiesz,dla mnie mnie najgorsza jest rutyna,a niestety większość lekarzy tak pracuje...wydaje im sie,że każdy przypadek jest taki sam!Gdybym mogła cofnąc czas uczyłabym się na lekarza,bo takich NAPRAWDę lekarzy jest mało,a i wiedza też by mi się przydała by nie zbywali mnie mówiąc językiem którego nie rozumiem :!:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Lucca pisze:
wiesz,dla mnie mnie najgorsza jest rutyna,a niestety większość lekarzy tak pracuje...wydaje im sie,że każdy przypadek jest taki sam!Gdybym mogła cofnąc czas uczyłabym się na lekarza,bo takich NAPRAWDę lekarzy jest mało,a i wiedza też by mi się przydała by nie zbywali mnie mówiąc językiem którego nie rozumiem :!:

Ja jeszcze mialam nieprzyjemnosc przekonac sie jak to czasami niekorzystnie jest wygladac zbyt mlodo bo wtedy to wogole potrafia traktowac jakbym sie puscila na 1 lepszej dyskotece, ostro zakrapianej jeszcze, a jak maz dlugowlosy to wogole pewnie na jakiejs czarnej mszy co najmniej. Na kazdym kroku dawlai mi odczuc ze jestem gowniara i co ja wogole tu robie. Tak samo bylo na porodowce tak samo na chirurgi, na szczescie w tym szpitalu w ktorym 4 miesiace przelezelismy nikt nas tak nie traktowal a raczej wieksza opieka nas przez to otoczyli. No ale nie powiem aby łatwe było siedzenie z mała na smiane (z nocowaniem lacznie) od sierpnia do stycznia gdzie ja jeszcze ciagnelam studia (dzienne) i pisalam rozdzial :/.

Ogolnie to naprawde uwazam ze na studiach medycznych powinnie wieksza wage przywiazywac do psychologii :/ bylam swiadkiem jeszcze na oionie na porodowce jak lekarz (ktory tez nas prowadzil i jak tylko go widzialam mialam ochote go usmiercic laktatorem) innej dziewczynie (ktora wogole pozniej spotkalam tez w tym szpitalu gdzie siedzielismy najdluzej) mowil zeby ona sie do tego dziecka nie przywiazywala bo tu sie moze zdarzyc wszystko :/. Albo nam tonem jakby opowiadał o kolorze scian "a reanimowalismy pare razy w nocy i trzeba bylo podkrecic respirator ale poza tym nic ciekawego" .... no az slow brak :| co za bałwan

Obrazek
Zoperowana 21 grudnia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

A pro decyzji i traktowania w szpitalach...

Ja jednego wybaczyć nie mogę. Jak się wybudziłam z narkozy, to Beatki już nie było. Powiedzieli, że wszystko w porządku (bo tak było). Jak leżałam na pooperacyjnej przyszła do mnie pediatra, abym podpisała zgodę na przewiezienie do innego szpitala, bo pojawiła się niewydolność oddechowa, ale wszystko jest pod kontrolą i nie wymaga respiratora.
Po kolejnej godzinie - ktoś wchodzi na salę, pyta się o moje nazwisko i kładzie mi kartę na brzuchu wychodząć. Z kartki się dowiedziałam, że stan Beatki bardzo się pogorszył, jest zaintubowana, pod respitatorem i że walczy o życie.
Przed przewiezieniem do innego szpitala mieli z nią podjechać z inkubatorem, abym mogła ją zobaczyć na chwilkę chociaż - zapomnieli... Małą zobaczyłam po 4 dniach, a przez te 4 dni modliłam się żeby przynajmniej raz na nią popatrzeć żywą...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Wcześniaki i dzieci niepełnosprawne

Strefa czasowa UTC [letni]