Dzisiaj jest ndz lis 18, 2018 2:57 pm

Forum ciąża

» Forum ogólne » Psychologia

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Właśnie czytam Agusieńka, że wypadałam jak echo :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

OJ OJ OJ

PO KOLEI:
1. NIE OBRAZAM SIE I NIE UCIEKAM I NADAL JESTEM OTWARTA NA DALSZE DYSKUSJE :wink:
2. PO DRUGIE OCZYWISCIE NIE DOSŁOWNIE NAZYWAM KOLEZANKE "sUKA" TAK JEST {W TYM PRZYZNAJE CHAMSKIM } POWIEDZENIU I NIE CHODZILO MI O TO ZEBY JA TAK ZNAZWAC {BO WOWCZAS FAKTYCZNIE BYM JA OBRAZILA} TYLKO O SENS ....W WOLNYM TŁUMACZENIU JEZELI KTOKOLWIEK MA ROZUM W ZWIAZKU KOBIETY I MEZCZYZNY -TO MOIM ZDANIEM - KOBIETA.....
3. CO DO MEZCZYZNY TO JUZ ZUPELNIE SIE ROZJECHAŁYSMY BO JAK DLA MNIE TO BARDZO PROSCI ZIEMIANIE I NIE WYMAGAM OD NICH NICZEGO PO TYM CO SIE W ZYCIU NAPATRZYŁAM NIESTETY..... ONI MUSZA BYC PEWNI ZE DOSTANA TO CO CHCA ZANIM RUSZA ... BO TO ZWYKLI TCHORZE POPROSTU....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

patrz, całkiem jak pokolenie mojej babci....
kobieta ma dbać o dom, o faceta, o ognisko domowe i ma go sobie pilnować.
nie upilnowała? a to nieudaczniczka!
związała się z żonatym??
oj biedny on, omotała go....

Asiula to pilnuj swojego, żeby żadna Ci go nie omotała. bo jeszcze on biedny, bezrozumny pójdzie w siną dal...

no proszę Cię, to jest nielogiczne i jakieś takie....
no trąci myszką i już!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

asiula to jeszcze nie pisz z caps lockiem, bo to oznacza krzyk :)

Nie wiem, na co się napatrzyłaś, pewnie na to samo co wszyscy, bo jednak żyjemy w tym samym świecie. Osobiście życzyłabym sobie, żeby wymagać myślenia również od mężczyzn, gdyż mają ku temu narzędzia. I raczej z takimi się zadaję, więc o tych niemyślących może nie będę się wypowiadać, bo nie mam zbyt wielu doświadczeń. Tyle że i jednym i drugim zdarza się ot choćby ponownie zakochać, albo mieć pecha do niefajnej kobiety, albo do okoliczności sprzyjających do rozpadu związku.
Życie jest bardziej skomplikowane, niż chciałaby niejedna z nas.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

AGUSIENKA?????

no prosze cie gdzie ja cokolwiek z tego co ty napisałas powiedzialam????

oni on biedny ani nieszczesliwy, nie uwiedziony nieswiadomie...... dla mnie taki facet to zero na starcie i poprostu kobieta {wg mnie obdarzona duzo wiekszym rozumem} nie powinna sie ku niemu pochylac!!!!!

tekst co do "pjego" pozostawie bez komentarza.....

sama jestem mezatka i na jakiegolwiek zaloty zonatych mdło mi sie robi... i tylko to mialam na mysli!!!!!!!!!!!!!

co do podejscia kobiety w rodzinie jest zupelnie inne jak napisalas i nie wiem skad Twoje wnioski????

xezbeth no własnie w tym problem ze ja jakos słabo dopatruje sie u nich rozumu :roll: ja neguje tylko to ze kobieta wchodzi w jakis zwiazek!!!!! skoro chca, zakochali sie w co tez wierze to po co sie z tym chowac po katach??? zamykamy jeden rozdzial i ruszamy z nowa karta???? czy ja jestem dziwna???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

asiula nie dziwna. Tylko popatrz z drugiej strony. Czy według Ciebie łatwo jest podjąć decyzję o tym, żeby odejść od męża? Zwłaszcza, jeśli istnieje taka obiegowa opinia, że kobieta, która odchodzi, robi krzywdę swojemu dziecku. Łatwo jest w ogóle odejść? Skoro trzeba myśleć nie tylko o sobie, ale i o dziecku właśnie, żeby zapewnić mu utrzymanie, zorganizować mu życie tak, żeby jednak było dobrze, a nie wyrwać z dotychczasowego świata i wrzucić w nowy. Z jednej strony jest to nieuczciwe. Z drugiej strony rozsądne. A trudno szukać tu złotego środka.
To nie są łatwe decyzje.
Świat byłby idealny, gdyby to wszystko dało się tak uporządkować, żeby było dobrze, uczciwie, szczęśliwie dla wszystkich.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

oczywiscie ze to nie jest łatwe, ale czy łatwiejsze jesli ma sie jeszcze zycie drugiej rodziny na głowie???? mi chodzi tylko o to co ty chyba napisałas "odchodzi sie od kogos nie dla kogos".... mimo ze jak ktos trafnie zauwazył ciaza to nie stan umysłu jakos nie moge wam wyklarowac o co mi chodzi :roll:

naprawde zycze zeby sobie jakos poukladala ale nie w taki sposób!!!! jesli zyje w nieszczsliwym zwiazku niech szuka rozwiazania, nie wiem poradnie,rozmowy a w ostatecznosci i rozwód {i wcale bez wyrzutów jesli chodzi o dziecko bo szczesliwa mama to szczesliwe dziecko} ale niech na boga sama bedzie wolna i niech on bedzie wolny..... no tak sobie marze ze tak powinno byc :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny, dzięki za wszystkie wypowiedzi.

Jeżeli coś się dalej wydarzy w "mojej sprawie" dam znać. Narazie jestem szczęśliwa wiedząc, że jest ktoś na kogo w końcu moje dziecko i ja możemy liczyć...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Czytam i własnym oczom nie wierzę :roll:

Tyle złośliwości,snobizmu i nietolerancji dawno nie czytałam.
Dziewczyny jesteście niesprawiedliwe.Oceniacie postępowanie Złej jak coś gorszącego,niemoralnego.To jej życie i tylko ona ma prawo nim kierować.
A teksty typu

Cytuj:
TYLKO CIEBIE JAKO KOBIETE WINIE ZA TRAGEDIE WASZYCH RODZIN!!!! BO JAK SUKA NIE DA......

coś okropnego... :roll:

Cytuj:
Ja sobie nie wyobrażam związku z żonatym ! facetem z dzieckiem...

Ty być może sobie nie wyobrażasz jednak są kobiety którą wręcz przeciwnie wyobrażają sobie ,mało tego układają sobie życie z takimi facetami.I wiesz co,często to ich życie (taki dwojga rozbitków) układa się zdecydowanie lepiej.Pewnie dlatego że dbają o związek,starając się nie popełniać błędów jakie popełnili w poprzednich związkach.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

czytanie ze zrozumieniem, szkola podstawowa klasa4 :roll:

czy ja tej kobiecie zabraniam ukladac soebie zycie???? szukac szczescia???? NIGDY!!!!

ale nie na tzw dwa fronty.... skoro nie sa szczesliwi powinni sie rozstac z dotychczasowymi partnerami a potem otworzyc swoj nowy rozdzial. a nie z chwili uniesien miedzy soba wracac do malzenskiego łoza :shock: :shock: :shock: no chyba ze to tylko wg mnie tak powinno byc, ale pewnie tak skoro jestem snobistyczna :roll:

w takim razie moze pochwalacie zdrade i wtedy faktycznie odpuszczam sobie tu dyskusje :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

asiula2 pisze:
czytanie ze zrozumieniem, szkola podstawowa klasa4 :roll:

czy ja tej kobiecie zabraniam ukladac soebie zycie???? szukac szczescia???? NIGDY!!!!

ale nie na tzw dwa fronty.... skoro nie sa szczesliwi powinni sie rozstac z dotychczasowymi partnerami a potem otworzyc swoj nowy rozdzial. a nie z chwili uniesien miedzy soba wracac do malzenskiego łoza :shock: :shock: :shock: no chyba ze to tylko wg mnie tak powinno byc, ale pewnie tak skoro jestem snobistyczna :roll:

w takim razie moze pochwalacie zdrade i wtedy faktycznie odpuszczam sobie tu dyskusje :?

Po pierwsze czytanie ze zrozumieniem przerabiałam więc nie musisz mnie uświadamiać.

Po dwa nie nazwałam Cię snobką więc nie dramatyzuj.
Napisałam snobizm w odniesieniu do tekstów a nie do osbób a to chyba różnica prawda ?

Po trzy nikt tutaj zdrady nie popiera.Dziewczyna prosiła o poradę a nie o nagonkę na nią i jej postępowanie .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

jakos nie widze neci82 zebys na tym dawaniu rad sie skupiła :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Oj do rzucania kamieniami to dużo chętnych na tym forum, oj dużo.

A może jakieś rady, przemyślenia?

Osądy pozostawmy sumieniu bezpośrednio zainteresowanym.

ZłaJakOsa oj jak ja ci nie zazdroszczę tej sytuacji. Myślę, że cokolwiek byś nie zrobiła, będzie cię dręczyć co by było gdybyś tego nie zrobiła... Cóż mogę poradzić.

Przede wszystkim chyba nie ma co się oglądać na rodziców. Jesteś dorosła, to twoje życie, wierz mi, jak cię kochają, zaakceptują w końcu twoje wybory.

A co do powiedzenia jak S... nie da to Pies nie weźmie... hmmm a bo to jedna S... na świecie??? Jak P chętny znajdzie inną :P:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Asiula, przestań się wykłócać. Twoja reakcja była niewłaściwa i wulgarna, więc przyjmij to na klatę i wykaż skruchę.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

asiula2 pisze:
jakos nie widze neci82 zebys na tym dawaniu rad sie skupiła :roll:

Jednak się odniosę choć miałam tego nie robić.
Ty sama też rad nie udzieliłaś,więc może skończy z umoralnianiem bo chyba nie o tym jest temat.
Uważam że Twoje słowa były niestosowne i napisałam to otwarcie a że jest to forum dyskusyjne nie widzę w tym nic złego.Nie ubliżyłam nikomu więc nie rozumiem skąd te nerwy u Ciebie ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

emila czy funkcja admina upowaznia cie do dyktowania co mam pisac i czy ewentualnie okazywac skruche???? :shock: :shock: :shock:

a czy rady odnosnie skupienia sie na "problemie" kolezanki dotycza tylko mnie???? :roll:

kredk2@ w 100 procentach zgadzam sie z Toba!!!! {nawet co do tego ze poniekad rzucilam kamieniem ale -jak widac jestem meeeeeeeeeega uczulona na zwiazki pozamałżeńskie} co do "p" i "s" i jeszcze raz podkreslam ze nie było moim zamieram nazwac jej "s" przytaczajac to durne przysłowie ale podkreslic ze tylko od kobiety wymagam myslenia bo niestety od "nich" nie moge....[/u]

neci jednak srednio rozumiesz to co pisze :roll: po pierwsze teraz nawet grosza sie nie denerwuje, chyba w pierwszych postach było widac jak potrafie sie zagotowac.... a i ja nie odnosze sie do "problemu" ??? no prosze Cie od poczatku krzycze aby zła zamkneła jedno i rozpoczeła drugie, czy tego tez nie doczytałaś :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

asiula2 pisze:
emila czy funkcja admina upowaznia cie do dyktowania co mam pisac i czy ewentualnie okazywac skruche???? :shock: :shock: :shock:

Owszem, upoważnia mnie do zwracania uwagi, gdy ktoś narusza netykietę.
Ale chętnie poczytam, jakie jest Twoje zdanie na temat moich przywilejów i obowiązków.
Niezależnie od tego, jakie były Twoje intencje, rozminęły się one bardzo wyraźnie z tym, co napisałaś.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

Upomnienie dostałam jak widac i nie sadze ze zasłużyłam na kolejne od Ciebie:roll: chyba ze tradycja jest ze kazdy admin bedzie mnie teraz prostowal????

nie mam zdania nt Twoich obowiazków, sadze ze znasz je najlepiej....

a moje intencje sie nie rozmineły a zostały zle zrozumiane stad moje "tłumaczenie" :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

powracam, ochłonęłam.
Asiula to powiedzenie jest bardzo niesprawiedliwe,
nie wiem- przemyśl to na spokojnie...
to juz nie te czasy, że kiedy facet sypiał z każda panną to był macho, a kiedy kobieta sypiała z wieloma facetami to delikatnie mówiąc- puszczalska.
myślę, ze to powiedzenie plus te wszystkie wykrzykniki i święte oburzenie tylko na jedną stronę tego związku spowodowało, że my, jako czytające skupiłysmy się na tym właśnie.
bo to BYŁO i JEST niesprawiedliwe- takie podejscie do sprawy.

dalej;
gdyby związek nowego partnera Złej był dobry, wszystko w nim grało, gdyby tamto małżeństwo dbało o siebie wzajemnie, dbało o swoją rodzinę o jej rozwój itd.- ON nie pomyślałby nawet o poznaniu kogoś innego, nie popatrzyłby w stronę innej kobiety...
dwa- nie wiemy przecież, i ZŁA też tego nie moze wiedzieć po pół roku, czy ten Facet nie jest jakimś oszustem, czy toczenie podwójnego, potrójnego życia nie jest jego sposobem na zabicie nudy :roll:
no nie wiemy tego :roll:
więc ona również, nie tylko jego żona może doznać cierpienia z jego strony.

Cytuj:
no prosze Cie od poczatku krzycze aby zła zamkneła jedno i rozpoczeła drugie

no i w zasadzie wszystkim- albo przynajmniej większości- chodzi o to samo. to jest najważniejsze.

a więc ZłaJakOsa
uporządkuj najpierw swoje i swojego dziecka życie. przemyśl, czy naprawdę chcesz rozstać sie z mężem, czy go nie kochasz??
uniezależnij swoje uczucia do męża od uczuć do kochanka.
zerwij w myślach ten nowy związek i wtedy przeanalizuj małżeństwo.
jeśli bilans dalej będzie na minusie...
musisz stanać na własne nogi, być pewną, że dasz sobie radę w życiu- emocjonalnie, materialnie... a póxniej układac życie z nowym partnerem
:roll:
tak ja to widzę bynajmniej.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

agusienka ze wszystkim sie zgadzam, podkresle tylko po raz setny ze nie uwazam faceta za macho, tylko za "proste urzadzenie z jedna dzwignia" i nie wymagam od nich niestety.....

a i jeszcze polemizowałabym ze jakby w "starym" zwiazku bylo oki nie szukałby na boku... zawsze cos co mamy z czasem powszednieje, zycie ma wzloty i upadki a nowe zawsze jest atrakcyjniejsze :roll:

Twoje zdanie podsumowywujace to moje równiez moja opinia, przyznaje ze przyznana duuuzo kulturalniej :oops:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Forum ciąża

» Forum ogólne » Psychologia

Strefa czasowa UTC [letni]