Dzisiaj jest wt wrz 17, 2019 9:13 pm

Forum ciąża

» Forum ogólne » Psychologia

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Lilith a właśnie, że nie spada :P:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nowy partner sie sam pojawia i szukac go nie trzeba wiec watpie ze Zla byla zajeta szukaniem przygod :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jaaasne... i taki "spadnięty z nieba" to jest idealny kandytat na kolejnego męża... hmmm... mocno wątpię...
pisałam wczesniej, że prędzej zrozumiem potrzebe jednorazowego skoku w bok, niz granie przez pól roku na dwa fronty :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

widze ze sporo was -zupelnie nieproszonych- bo to nie ja jestem "bohaterka" tego watku analizuje mój zwiazek... wiec po pierwsze jestem bardzo szczesliwa!!!! po drugie ufam na tyle na ile uwazam za stosowne i nie zycze sobie tekstów ze moj zwiazek jest taki czy siaki bo nie prosiłam o analize a wiele z was zarzucało mi ze nie ustosunkowuje sie do porady złej a jej analizy wiec prosze w obie strony!!!!! :roll: :roll: :roll:

gratuluje wszystkim bezgranicznie ufajacym i trzymam kciuki by wszystkie dopuszczane przez was okolicznosci tłumaczace zdrade nie staneły wam na drodze....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

:shock: :shock: :shock:

wybałuszone gały to za mało więc dopiszę:
Asiula cierpisz na manię prześladowczą? a blo na manię wielkości???
Bo ja nie widze żeby ktos tu analizował cokolwiek na twój temat :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

pasia :
Enja pisze:
Zaufanie jest podstawa zwiazku! Bardzo udane musi byc malzenstwo w ktorym sie chlopu nie ufa :roll:

Xezbeth pisze:
asiula a Twój kochany mąż wie, że masz go za urządzenie z jedną dźwignią? ;) Próbuję zrozumieć, jak można traktować tak bez szacunku kogoś, kogo się kocha. A może to tylko taka Twoja poza...

Geminis pisze:
tak z czystej ciekawości swojego męża/partnera też uważasz za podgatunek z jedną dźwignią :?: która pomaga Ci tylko w rozmnażaniu :?:
Twój związek musi być bardzo ograniczony i smutny. Życie z podgatunkiem od którego się "nie wymaga" nie zazdroszczę...

szukac dalej czy sie wreszcie odczepisz????? :twisted:

i moze bardziej wybałuszaj oczy to bedziesz widziec to co jest napisane {przyklad powyzej} a nie widziec tego co nie jest {nigdzie nie pisalam ze mnie popierasz} :rg:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Asiula wychodzi na to że ciąza to jednak stan umysłu :roll:
przeciez to wszystko było napisane dużo wczesniej i dyskusja wróciłą do problemu Złej... a Ty teraz nagle przypomniałaś sobie że powinnas sie obrazić?? Co jest? Hormony???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

pasia mnie tłumacza hormony a Ciebie???

enja napisała kilka postów wczesniej.... dziewczyny coprawda kilka dni ale przy okazji enji sie do tego odniosłam... a moze utworzyłaś nowy regulamin z terminem waznosci postów??? :roll: :roll: :roll: no ale jak nie wyszło na Twoje to znalazłas to :lol: :lol: :lol: i jakos zainteresowane sie nie odezwały Ty oczewiscie tak :?

co do umysłu to mi ciąża "przejdzie"... martwie sie o Ciebie :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Absolutnie Twojego zwiazku nie analizuje...wyrazilam jedynie swoje zdanie co chyba na tym forum jest dozwolone :wink:
Zaczelam czytac watek od poczatku i jakos Twoje posty mi utkwily w pamieci. Tyle na ten temat :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

O mamo :lol:
A czy mnie musi cos tłumaczyć?
Bo jakos nie widzę powodu, żeby się czy mnie tłumaczyć, chyba że tobie na język polski, ale tego zadania to sie juz nie podejmuję...

O mnie się martwic nie musisz, czuje sie dobrze :D

Enja mnie sie właśnie też posty tej koleżanki rzuciły w oczy, bo raz pisze jedno po chamsku a potem co innego milutkim tonem :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

da sie agresje wyczuc :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny, zapraszam do powrotu do dyskusji... :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Xez oczywiście juz sie robi :D

moje zdanie jest takie: chłop, którego zdobycie nie kosztowalo żadnego wysiłku niewiele jest wart. Pamiętam sytuacje z podstawówki, kiedy to wszystkie dziewczyny w mojej klasie kochały sie w jednym chłopaku i ja oczywiście też, chociaż w zyciu z nim słowa nie zamieniłam. Oczywiscie wszystkie z nim "chodziły" i ja tez chciałam ( miałam 11 lat). Zwierzyłam sie ztego mojej mamie, które powiedziała na to, że " po co mi taki przechodzony i używany, z którym wszystkie juz chodziły"... Wierzcie albo nie ale te słowa zapadły mi w serce do dzisiaj :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cytuj:
Jaaasne... i taki "spadnięty z nieba" to jest idealny kandytat na kolejnego męża... hmmm... mocno wątpię...
a wiesz, że mało kto od razu męża szuka? Partnera seksualnego owszem, myślisz, że to tylko mąż się nadaje? Pasia na jakim świecie ty żyjesz? Kobiety stają się tak samo wyzwolone jak mężczyźni, mają swoje potrzeby i prawo do zaspokajania ich. Nie musi być mąż, może być kochanek... ach cudnie! :P

Cytuj:
moje zdanie jest takie: chłop, którego zdobycie nie kosztowalo żadnego wysiłku niewiele jest wart
Powiem ci, że ja tam chłopów nie zdobywałam, byłam zdobywana. Zależy co kto lubi. :lol:

asiula2 ja cie nawet nie zauważyłam za bardzo, więc skąd to poczucie, że stałaś się bohaterką dyskusji? Wyluzuj, dyskutujemy na temat związku już bardziej ogólnie . :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Lilith wierz mi, że kiedys byłam wyluzowana w tym temacie :lol:
Potem mi przeszło -jak dorobiłam sie męża :lol: może dlatego nasze babcie nie sa wyluzowane ? ;)

A co do zaspokajania potrzeb, to obawiam się, że zawsze będziemy piętnowane za ich zaspokajanie i to najczęściej własnie przez inne kobiety...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

lilith tak tez napisałam cyt"nie jestem bohaterka teg6 wątku" :lol: :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ależ macie idealistyczne podjeście do życia (najpierw rozwód a potem ewentualny partner). no ale tak z drugiej strony co macie napisać, na forum publicznym :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

a tam, astrid, ja nie mam :P

ja nadal stoję na stanowisku, że wszystko się może zdarzyć, że można się zafascynować pięknym sąsiadem lub kolegą z pracy i że wielka miłość spada z nieba (ach, jak rzadko!)

życie ma tyle odcieni!

i nie osądzam nikogo na podstawie wpisu na forum! nie lubię radykałów, oj nie, nie!

idealnym, wierzącym, ufającym w 100%, mającym nieprzechodzonych chłopów, co z każdym rokiem kochają mocniej ślę ukłony i wyrazy zazdrości i niedowierzania (taki ze mnie niedowiarek :wink: )

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Astrid Nanusia bo każda z nas chciałaby, żeby świat byl idealny :D
Wiem, że nie jest, ale pomarzyc można, co nie ? :lol:

Nanusia pokaż mi dziewczynę, która wychodząc za mąz zakłada że mąz ją zdradzi, zostawi i że jej małżeństwo nie będzie idealne :)
Wiadomo, że życie zweryfikuje to wszystko, ale ja osobiście jak wiązałam sie z moim mężem to wierzyłam i nadal wierzę, że będziemy razem do końca życia. A co będzie czas pokaże.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Astrid - bo zasady zasadami, a życie życiem... :lol:
Nigdy nie wiadomo co nam się przytrafi i jak na to zareagujemy... ;)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Forum ciąża

» Forum ogólne » Psychologia

Strefa czasowa UTC [letni]