Dzisiaj jest czw lip 18, 2019 1:54 am

Forum ciąża

» Forum ogólne » Psychologia

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

witam, zakładam temat bo moze znjadzie się ktoś kto ma podobny problem.. kto mi poradzi co robić...
jesteśmy małżenstwem z dość krótkim stażem i często sie kłócimy. okazało sie że mój m na bierząco informuje swoich bliskich o tym co jest między nami.. tłumaczy sie tym że oni w rodzinie są zżyci i mówią sobie o problemach. tylko że to ja wychodze na zmore bo oczywiscie on mówi o moich winach a o swoich nie...
niedawno zrobiłam mu awanturę o filmy ero... a dzis jego siostra mi to wygarnęła. nie wiem jak ja mam do tego wszystkiego podchodzić już :(

Offline Wyświetl profil  

Dobre Serce
Dobre Serce

karmazynek1984 pisze:
witam, zakładam temat bo moze znjadzie się ktoś kto ma podobny problem.. kto mi poradzi co robić...
jesteśmy małżenstwem z dość krótkim stażem i często sie kłócimy. okazało sie że mój m na bierząco informuje swoich bliskich o tym co jest między nami.. tłumaczy sie tym że oni w rodzinie są zżyci i mówią sobie o problemach. tylko że to ja wychodze na zmore bo oczywiscie on mówi o moich winach a o swoich nie...
niedawno zrobiłam mu awanturę o filmy ero... a dzis jego siostra mi to wygarnęła. nie wiem jak ja mam do tego wszystkiego podchodzić już :(

zacznij opowiadać o waszych problemach swojej rodzinie. Może jak ktoś coś jemu kiedyś wygarnie to chłopak się opamięta.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Finka - nie sądze by to było dobre rozwiązanie...

Myślę że pomoże tu jedynie szczera długa rozmowa..
Powinnaś usiąśc z mężem i powiedzieć mu na spokojnie o swoich odczuciach..
Że to co się dzieje powinno zostać miedzy Wami bo później wychodzisz na tą złą w jego rodzinie..
Powiedz mu zeby wczuł sięw Twoją sytuację..

U mojego tez były takie przejawy..zawsze jechał do mamusi jak coś na nie wychodziło.. ale na szczescie potrafi też powiedzieć jak jest coś dobrze..

Trzymam kciuki!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Finka własnie jak nie potrafię opowiadać o naszych problemach mojej rodzinie. Są rzeczy o ktorych wstyd mi pisać i są takie które poprostu nie powinny innych interesować. Nie wiem czy to by coś zmieniło. Moja rodzina- chocbym im opowiedziala wszystko jak leci nie potrafiłaby mu wygarnąć czego popadnie bo to nie są ludzie którzy się wtrącają..

AjLof już poruszałam ten temat parę razy w rozmowie. ale mój mąż to osoba która dużo obiecuje a gorzej ma z realizacją.. nic a nic nie przejmuje się tym co mówię. Postanowilam nie mówic mu o niczym co tyczy mojego życia żeby nie miał o czym plotkować i staram sie unikac rozmów z nim.. wiem że to nie jest dobre rozwiązanie. ale przestałam mu ufać:(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Twój mąż jest nielojalny wobec Ciebie. Nic dziwnego, ze przestałaś mu ufać...
A jego siostrze mogłaś powiedzieć, ze to Wasze intymne sprawy i nie powinna się mieszać... Jakie ona ma prawo Ci cokolwiek "wygarniać"? :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

I teraz będziesz tak sobie żyć z człowiekiem, któremu nie ufasz?
Zadaj mu kilka prostych pytań. Czy dla niego miłość ma jakiś związek z zaufaniem? Czy Cię kocha i czy mu na związku zależy?
Po prostu aż trudno uwierzyć, że facet może być tak beztroski w swoich poczynaniach...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Forum ciąża

» Forum ogólne » Psychologia

Strefa czasowa UTC [letni]