Dzisiaj jest pt gru 06, 2019 1:23 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 463, 464, 465, 466, 467  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

WALIK moje gratulacje kochana, no tak zajście z mężem to zbrodnia stulecia. Jak mogłaś, trzeba było z listonoszem. :mrgreen: :mrgreen:
A tak na poważnie dasz radę. I ściągnęłam Ciebie myślami. :D

Ms jeszcze raz moje gratulacje.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Dziękuję dziewczyny :cmo: ja zawsze chciałam mieć trójkę ale pewnie bym się nie zdecydowała... Zanim się dowiedziałam to rozmawialiśmy z mężem o adopcji... Taka mała Julia skradła mi serce... Ale teraz to już przepadło :(

Zuzka - a powiem ci że ostatnio tak mi chodzilaś po głowie... Jak Twoi mężczyźni??

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

cos mi to forum normalnie swiruje na tel.

Walik ogromne gratulacje. e tam bkie krotko po cc. aniolek miala cc i zaraz ma nastepne i luz :) gadaja o tobie ? patry jaka popularna jestes :D ja od siebie dwie sprawy 1 lepiej jak przybywa niz jak ubywa i 2 gdybx nie wpadki to juz by dawno ludzkosc wyginela :P
pewnie ze dasz rade a malenstwo przyniesie wam wiele radosci :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Walik - ciesze sie ze moj post ci pomogl hihi. Gadaniem sie nie przejmuj i pamietaj ze ludzie gadaja gdy zazdroszcza bo sami maja do dupy zycie :p ja tez slyszalam konentarze ze coo tak szybko a tu jeszcze blizniaki!. Ja tez planowalam 3 z tym ze trzecie chcialam za doooobre pare lat a tu los chcial inaczej :) mama i tescioaa powtarzaja zeby cieszyc sie ze mozemy miec swoje dzieci bo to jest wielki cud :)
Moze bedzie jak u jimi trzeci chlopczyk rodzynek hihi :) ja jestem ciekawa u mnie bo to dwunajowe wiec sa rozne.mozliwosci :)
Milva - dzieki ;) no wiesz...wszystko przed toba hihi. My przed Bartusiem mowilismy ze w sumie fajnie byloby miec blizniaki no i mamy :p
zuzka , jm - dzieki raz jeszcze :*

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Walik napiszę w skrócie wszyscy leniwi. :mrgreen:
Mąż jak zwykle, starszy ma to po tatusiu i mam dość gonienia jego a najmłodszy zapatrzył się na nich i nie chce raczkować wstawać na nogi czy siadać i generalnie porusza się jak foka. To w skrócie.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Sześć kochane :cmo:

Dziękuję za słowa otuchy i wsparcie :cmo: zawsze można na was liczyć :cmo:

Byłam dziś na prenatalnych i złe wyniki :( serduszko maleństwu zbyt wolno bije a przepływ krwi zbyt duży... Przezierność karkowa w normie ale przez to serce jest podejrzenie downa,albo wada serca... Pobrali krew na dalsze badania i Cholera czekać!!! 2 tygodnie!!!! Do mojego ginka idę w poniedziałek mam nadzieję że zrobi mi badanie i wszystko wykluczy!!! Nie wiem... I zaś rycze... Ten gość od badania taki wredny gbur!! Mały się strasznie ruszał ( to mi nie pasuje bo na logikę skoro serce wolno pracuje to by się tak nie ruszał nie ??? ) ten nie umiał tego pomiaru zrobić i normalnie był wściekły na to dziecko że się rusza. :wo:

Miała któraś taki problem???

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Walik, kurde, trzymaj się mocno i nie martw się na zapas - lekarz jakiś durny widać, skoro miał taki problem ze zrobieniem pomiarów, to pewnie wszystko jest ok!!!
melduj po wizycie u twojego gina! kciuki ściskam mocno...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Walik gratulacje też to przechodziłam więc wiem co czujesz zaszłam w 3 ciąże jak mój średni miał 8 miesięcy miałam wszystkie obawy te co Ty zrobili mi 3 cc i żyję. Ludzie obgadują Cię za plecami, nie bez powodu są gdzieś za Tobą :wink: u mnie przy 3 ciąży też były niejasne wyniki podejrzenie downa z innego niż u ciebie powodu ale po prenatalnych wszystkie wątpliwości były już rozwiane i czekałam na zdrowego chłopca
w szpitalu leżałam z dziewczyną której wyszło w prenatalnych szansa 1:89 ona nie zgodziła się na punkcje bo wiedziała że czy zdrowy czy chory to urodzi i urodził się zdrowy chłopczyk wyniki prenatalne to nie wyrok to tylko potencjalne ryzyko urodzenia chorego dziecka bądź dobrej myśli

Ms gratuluję bliźniaków :D

Offline Wyświetl profil  

Nie ma co wierzyć w wyniki badań.
Czasem mogą być bdb a dziecko rodzi się chore. Czasem wyniki złe a dziecko rodzi się zdrowe. Ruletka.
Niemniej jednak ja Ci Walik życzę zdrowego różowego bobaska. Napisałaś "Mały" czy juz ktoś dostrzegł coś? :)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Walik ściskam kochana. :cmo: jm ma racje.

jm wszystkiego naj dla E :kla: :kla: :bal: :bal: :gift:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Sześć :cmo:

Ms - jesteś?? Jak się czujesz??

Jm, Zuzka - moja część głowy to wie że to pewnie nic takiego ale.... Obawa już się zakiełkowała i teraz będzie mnie gryźć..

Jm - jakoś się tak nastawiłam na chłopaka że ciągle tylko rodzaj męski... Ale przez to serduszko to nawet nie zapytałam czy coś widać.. A pozatym mały tak się ruszał fikal skakał że pewnie nic by nie zobaczył... A jak Twój przystojniak??? :D

Offline Wyświetl profil  

Walik - nie ma za głowy zaprzatac i myśli. Pozytywne nastawienie to podstawa. A co ma być to bedzie. Zwykle na to wpływu nie mamy.
Życzę Ci chłopaka. . Jakże oni są inni niż panienki ;) ;) ale pozytywnie inni. Takie mamusine przyklejnogi czy przyklejrece. Ale przy tym są tak slodcy i te maślane oczy ze nie masz serca odmówić :P
Mój W spoko. Rozwija się fajnie. Urwisuje. Mniej wyjcowaty jest. Teraz tylko ubolewam ze nie mogę go nosić i przytulać bo nie mogę dźwigać wiec przytulamy się na siedząco ale to czasem za mało. I dla Niego i dla mnie...

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

walik uszy do gory :) powtorz badania,u kogos kompetentnego. skad jestes ? daleko masz do Krakowa ? Zosi milion razy badalismy serduszko bo byly obawy. i mimo ze troche przed terminem to sie urodzila zdrowiutka :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Sia - jutro idę do mojego ginka to mam nadzieję że coś mi wyjaśni.. Jak wyjdą mi te wyniki źle to będę szukać kogoś innego... Do Krakowa nie mam daleko jakieś 1,5 h...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Walik, kochana jak po wizycie?? napisz bo myślę o was...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Sześć :cmo:

Milva - po wizycie ni jak... Pół nocy nie spałem stresowałam się a on mi że mam uzbroić się w cierpliwość i czekać na wyniki... To czekam zła jak osa zestresowana jak bąk!!! A jak Twoje dziewczynki??

Offline Wyświetl profil  

Walik - a kiedy masz mieć wyniki?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

walikdzwon do krakowa do szpitala ujastek i umow sie na echo serduszka sa rewelacyjni lekarze

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Jm - do dwóch tygodni mają być... Minął tydzień i nic...

Mamusia - dziękuję za radę jeśli dalej będzie coś nie tak to napewno będę szukać opinii innych lekarzy.!!

Offline Wyświetl profil  

Hej..

Walik - i jak tam coś wiadomo? Jak się czujesz?

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 463, 464, 465, 466, 467  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]