Dzisiaj jest czw lut 27, 2020 10:07 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Domi po rehabilitacji to zaczął się obracać. Przynajmniej to opanował co zauważyłam zaczyna przemieszczać się na brzuchu. I umiejętnie obraca się na rączkach czasami podniesie pupe, ale do raczkowania dalej niż bliżej. Siedzi sam jak go posadzisz. Generalnie wnerwia mnie jak ktoś przechwala się dzieckiem, że umie to czy siamto, że zna angielski chiński czy japoński. :x No trudno młody jest inny zupełnie niż starszy spokojniejszy no w nocy to tylko cyc po 20 x dziennie. Co wykańcza mnie to. Neurolog i rehabilitant twierdzą że jest zdrowym chłopakiem no trudno może później sie ruszy. Dobrze, że przynajmniej twój się ruszył. :lol: :lol:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Domi, super, że rehabilitacja daje takie dobre efekty! :)

zuzka, przecież wiesz, że każde młode w swoim tempie i nie ma się co przejmować ani spinać!! najważniejsze, że lekarze potwierdzają, że jest zdrowy - a jak zdrowy, to spokojnie, wszystko będzie ok :)

u nas jak to u nas, Gabrysia ma 8 zębów, chodzi sama, cycoch straszny :) ostatnio trochę z wagą ruszyła, wskoczyła na 8300g - i co chwilę ktoś mi mówi, że jest drobna :P

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

A tu kilka fotek młodego. Zawsze się śmieje. :lol:

I kocha oglądać TELETUBISIE, czasami mama to wykorzystuje :P

http://naforum.zapodaj.net/877a980ec253.jpg.html

http://naforum.zapodaj.net/405d46e048db.jpg.html

I reakcja młodego na piasek :mrgreen:

http://naforum.zapodaj.net/e4bd64bdb9bf.jpg.html

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

zuzka, młody słodziak na maksa :) z przyjemnością was na fb podglądam :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ach milva też to lubie jak ktoś mi mówi że on na tych cyckach to się nie napije, z racji tego że wróciłam do wagi i znowu wyglądam jak kościotrup z piersiami o rozmiarze B :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A kurde mam to gdzieś bo pokarm mam a młody to nie taki chudy bo waży 9 kg.

A ja z niedowierzaniem i z podziwem oglądam wyczyny Gabi , a i zakupiłam chustę LF ' kamienny opal" te kolory cudne są. :mrgreen:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

taaaa teksty o karmieniu są czasem superowe :D u mnie w rodzinie to akurat norma, że się karmi piersią do około 2 lat, ale tak poza rodziną to są i tacy, których niespełna 10-miesięczniak przy piersi szokuje. a jak jeszcze do tego dodam, że mleko to podstawa diety mojego dziecka (oczywiście, że podjada całe mnóstwo różnych rzeczy, ale jednak najwięcej ciągnie mleka), to już w ogóle oczy wypadają... chudzino, ja aż taki szczupak nie jestem, chociaż w sumie ważę trochę mniej niz przed ciążą :D

9 kg bardzo spoko waga, bez przesady, nie każdy maluch składa się z samych fałdek (nie, żebym coś miała do okrąglejszych dzieciaków, bo to jak ze wszystkim - każde przybiera i rośnie w swoim tempie!).

Gaba przyprawia mnie o minizawał średnio kilkadziesiąt razy dziennie. czasami boję się, co znów za chwilę wymyśli... ;)

ooo, to nosicie się? czadowo! polubiliście chustowanie? :) w ogóle LF ładne chusty robi, niektóre zestawienia mają naprawdę piękne. a ja ciągle rozkminiam, czy moją Inkę Storchenwiege puścić w świat, bo już dość długo się w szafie kurzy. no ale jakoś mi tak ciężko... tyle na nią polowałam ;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

dla tych, których nie mam na fejsbuku:

Gabrysia chodzi
Obrazek

Obrazek

Gabrysia się wspina
Obrazek

Gabrysia stara się dotrzymać kroku siostrze
Obrazek

Gabrysia cycuje
Obrazek

:D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

milva te twoje zdjęcia i córcie są kochane. Mogę godzinami oglądać. Kto robi te zdjęcia?? :lol:
Polubiłam chustowanie a te kolory LF szok takie śliczne, a zresztą mały okazał się w przeciwieństwie do swojego brata bardzo towarzyski szczególnie na ręku mamy. :mrgreen:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

dzięki zuzka :) foty sama im robię, od jakiegoś czasu wreszcie w dobrej jakości, bo siostra mi zostawiła porządniejszy od aparatu w moim telefonie sprzęt :D ale wiem, że są osoby, które irytują foty dzieci na fb, stąd też mój dzisiejszy wpis - bo naprawdę nic na siłę :)

strasznie się cieszę, że chustujesz! to też młodemu powinno pomagać w dobodźcowaniu i rehabilitacji :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

mliva haha no tak ja też na aparacie z komórki a foty super i masz oko do zdjęć. :mrgreen:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Zuzka mnie też wkurza jak się ktoś przechwal co jego dziecko umie, co to tresowana małpka? mój maluch dla odmiany nie siedzi nawet jak go posadzisz to zaraz fik leży i dalej na brzuch i na kolana gotowy do drogi i jeszcze nad tym siedzeniem pracujemy

Każda mama karmi cycą tak długo jak tego potrzebuje ona i dziecko, chociaż uważam że karmić dziecko w wieku szkolnym to przesada.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Domi no ja 6 latka nie będę karmić cycem. :lol: :lol: Tak muszę do tego momentu jak pójdzie do przedszkola to wtedy będzie papa z cycem. Bo nawet nie mam z kim go zostawić więc ta godzina szybciej do domu to jest wybawienie bo mąż będzie z nimi.
A co do przechwalania nie dawno zostałam zaatakowana mamą rocznej dziewczynki, która mi sie pyta i chwali że jej córka chodzi skacze zna Japoński a twój mały nic. No ale mój ma 9 miesięcy a nie rok. No trudno, taki jest.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Milva oto nasz nowy nabytek. Chusta nie złamana bo nowa 2 gatunku LF kamienny opal po prostu zakochałam się w tym kolorze. A i nie widzę czemu 2 gatunek szukam wszędzie a nicnie widzę ani jednego babboka, czy nitki. :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Zuzka ale masz przystojniaka i nie wygląda wcale na malutkiego, mój to wygląda na 7 m waży 8,6 kg ale jest takiej drobnej budowy że nie wygląda nawet na tyle :?

milva nie mogę się nadziwić że Twoja Gabrysia chodzi ale też wygląda na starszą :wink:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Dzięki Domi nie wygląda na kruszynkę śmieje się że jest tabelkowy bo mieści się w 50 centylu czy coś. Jest strasznym przylepą. Wszystko jest bee ale ręce są najlepsze dlatego ta chusta to wybawienie dla moich rąk.

A tu inne zdjęcia małego wrzucałam je ale może nie możesz wyświetlić czy coś to jeszcze raz wklejam.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

A u nas nocka fatalna dwie pobudki od 1 do 4 nie spał i potem od 5 do 7. I ryk tylko TELETUBISIE jego uspakajały albo moje ręce.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Niestety mój też nie śpi dobrze może to jakiś skok rozwojowy? :roll:

U nas najgorsze jest jedzenie gdyby nie było trzeba karmić to złote dziecko :lol: od cycy odstawiłam bo i tak nie chciał za bardzo ssać po co się męczyć dietą bez mleczną jak on i tak nie chce pić już miałam dość :(

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Domi a ja jestem na diecie bez mlecznej. Bo młody miał wysypkę jak mleko łyknęłam. I czasami wymiotował po kaszce mlecznej. No i nie potrafi ssać z butli.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Cześć!
A ja myślałam że firum umarło a tu widzę tętni życiem.

Milva sliczna panienka z Gabrysi i do tego chodzi. Gratulacje

Zuzka widzę, że chustujesz pieknego kawalera :) ja się jakoś nie umiem do chusty przełamać.

Domi podziwiam Cię pracujesz na caly etat, karmisz i trojeczka dzieci. No, ale jak trzeba to trzeba dać rady.

Jmijeczka a ja muszę przyznać, że też polubiłam bycie z dziećmi w domu. Nigdy bym nie pomyslala.

A umnie ok, dalej na macierzyńskim choć już się kończy powoli. Moja panna jeszcze nie chodzi ale wstaje i parę kroków trzymając się zrobi. No i cycus u nas też dalej.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hello.

Ania_mm szkoda żeby umarło. W końcu tyle stron rąbałyśmy, a na fb nie ma ani Wolik i Domi :lol: A mi w chuście ok, ogółem wzbudzam sensacje. :lol: Wczoraj byłam z młodym to dziecko na głos pokazuje palcem na mnie i krzyczy do mamy " mamusiu a ty mnie tak nosiłaś" :lol: Młody jak zobaczy chustę to skacze z radości. :mrgreen:

Z młodym byłam u lekarza, bo miał wysypkę tak jak myślałam potówki, bo tatuś przykrył synka kołdrą. :wink: Młody w końcu dostał skierowanie do laryngologa bo od urodzenia ciągle chrąka. I chodziłam do lekarzy z "katarem widmo" czyli jest ale nie ma. No i oczki niech zobaczy. Zaliczyliśmy pobranie krwi bo Neurolog za tydzień. Chociaż wszyscy zgodnie twierdzą że mu dolega " leniwus - pospolitus" pewnie po tatusiu.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]