Dzisiaj jest wt lip 23, 2019 4:55 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 463, 464, 465, 466, 467
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Sześć :cmo:

Nie chcę tak tylko o sobie :oops:

Wyniki przyszły dobre jeśli chodzi o zespół Downa to przed badaniem były szanse 1:5000 a po 1:15000 a w sprawie serduszka to podobno tak się może zdarzyć aż do 32 tygodnia ciąży więc narazie mam się nie martwić będziemy to monitorować... A jak się czuje raz lepiej raz gorzej niestety zygam jeszcze :wo: ale mam coraz więcej energii hihi.

A jak u ciebie?? Za chwilę dzieciaki kończą roczek
... Matko jak to przeleciało...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Walik, kurde, pisałam ci ostatnio na telefonie i mi posta zeżarło :P super, że badania wyszły dobre! to już się nie stresuj niepotrzebnie, daj sobie i maluchowi odsapnąć po tych nerwach. z serduszkiem też pewnie będzie ok :)

przeszło ci już to rzyganie? strasznie współczuję i widzę, że ja to jednak farciara, przez dwie ciąże poza muleniem w pierwszym trymestrze zero rzygania :D

ech i po cichu ci zazdroszczę, bo u nas się na trzecie nie zanosi prędko. choć ja bym bardzo chciała, ale raz, że musimy trochę wyjść na prostą z finansami, a dwa, że mój kręgosłup chyba by się całkiem po trzeciej ciąży w tam krótkim czasie rozleciał... w tym tygodniu jeszcze się do neurologa wybieram po skierowanie na rehabilitacje, bo boli mnie już bardzo ostatnio :(

no a poza tym to u nas jakoś leci, Gabrysia skończyła rok, 15 listopada wreszcie ją ochrzcimy... skończył mi się macierzyński, do pracy nie wracam, bo nie mam co z dziewczynami zrobić. no ale powoli i do przodu, jakoś to będzie...

Gabrysia wczoraj (po kliknięciu większy rozmiar):
Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Milva kochana no właśnie rzyganie nie przechodzi......masakra... nie miotałam codziennie ale od kilku dni znów :evil: wiesz ja po cichu też marzyłam o trzecim ale gdyby nie wpadka to pewnie w życiu bym się nie zdecydowała za duża odpowiedzialność ... nie mówiąc już o kwestiach pienieżnych :roll: a coś konkretnego masz z kręgosłupem ?? ja mam stwierdzone zmiany zwyrodnienione w odcinku piersiowym a do tego ' wypadające' kręgi więc też cierpie niesamowicie jak nie byłam w ciąży to raz w tygodniu na rehabilitację musiałam szurać ( jeszcze dochodzi moja fizyczna praca) a teraz znów nie można mi pomóc ....

Gabryśka śliczna .... a ja się martwiłam że moja ostatnia to taka bezbożna dusza a tu proszę diabełek ma koleżankę... :P: ja będę chrzciła na początku grudnia :) moja Lola biega krzyczy rozrabia za trzech!!! a jej ulubione słowo to ' AM ' i ciągle jej z ust nie schodzi ... wciąga jedzenie jak odkurzacz... :roll:

odzywaj się cześciej :cmo:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej Walik - kurcze dawno nie zagladalam a tu takie stresy mialas. Trzymam kciuki by wsio bylo ok.

A u mnie troche smutnych wiesci bo ciaza juz nie jest ciaza blizniacza :( 2 tyg po tych wiesciach na usg wuszlo ze zarodek jeden sie nie rozwija. Troche poplakalam ale juz jest ok i strasznie ciesze sie na dziecko. Bylam tydzuen temu na prenatalnych i wszystko ok :) plci jeszcze nie znam

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ms - tak mi przykro :-{: fajnie że drogi dzidziuś zdrowy!!! Termin to chyba mamy zbliżony? Ja na prenatalne w przyszłym tygodniu :roll: A jak Bartuś? może dołączysz do naszego wątku na ciężarówkach??

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Walik dobre wieści maleństwo na pewno będzie zdrowe :D
Ms przykro mi, wiem jak to boli ale w życiu warto cieszyć się tym co się ma i nie rozpamiętywać co się straciło :-{:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Walik - co tam u ciebie? :)

U mnie dobre wiesci :) w pt uslyszalam ze bede miec coreczke!!!! Jestem przeszczesliwa :)
Z Bartusiem wszystko ok oprocz tego ze od czasu do czasu mecza zeby :( a tak to narzekac nie moge :) jest wulkamem energii ale za to spi w nocy 13-14h ;) wiec w dzien sie za nim nabiegam ale od 18 mam spokoj :p

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ja jakoś się kulam... Brzuszek coraz częściej mnie boli tak nie fajnie... No ale już nie dużo zostało :roll: tak se to tłumacze :P: u mnie nie do końca wiadomo co będzie bo uparcie nie rozkłada nóżek... Na razie się mamy nastawić na.dziewczynkę podobno jak są już dwie to na.90% będzie następna... A lekarz życzył mi ostatnio żeby się pomylił...

Junia czasami budzi się w nocy na mleczko ale pije go na śpiąco więc się niema problemu zasypia od razu... Teraz się martwię jak to będzie bo noworodek musi być przy mnie w nocy no i Junia też śpi z nami w swoim łóżeczku i te noce... Jeden będzie budził drugie... Achh... A tak to Łobuz jest z niej straszny!!!! Ostatnio dopiero ją chrzciłam liczyłam że będzie grzeczniejsza ale nie... Hihi to miał być chłopak!!

A jak u was??

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ms gratki córeczki :)

Walik, ja jeśli nam się kiedyś trzecie trafi to bym bardzo chciała córkę jeszcze jedną :P z chrzczeniem takich podrostków to chyba tak często, że małe diablęta z nich w kościele wychodzą :D dolegliwości typowo ciążowe to wiadomo, że raczej nikogo nie ominą, ale dobrze, że żadnych dodatkowych atrakcji nie masz :)

co do wybudzania się, to może nie będzie tak źle - ja się też tego bałam, a jakoś raz dwa i się okazało, że nawet jak Gaba w nocy zapuszczała wyjca, to Magdy to nie ruszało w ogóle. co by nie było, dacie radę, nie martw się na zapas :)

a co u nas, ano u nas leci jakoś, do przodu :P Gab ostatnio przytyła i urosła, ona cały czas była takie niby chucherko, a tu pyk i ni ma chucherka ;) znaczy nie zrobiła się nagle pączkiem, ale kurde, mój kręgosłup bardzo bardzo boleśnie odczuwa, że dziecko urosło. poza tym biega, wszędzie jej pełno, włazi na krzesła i stoły, jak sobie nie może sięgnąć, to rozkminiła i krzesło sobie podstawia... no strach się bać co toto znów wymyśli, mały czort. nie mogę jej spuścić z oka nawet na pół minuty...
mówić nie mówi, chyba nie ma czasu, porozumiewa się różnymi pomrukami :P a no i umie powiedzieć CYŚ (bo my dalej cycujemy, dla mnie mega plus bo jeszcze okresu nie dostałam :D ) oraz uwaga - TATA :P

foty:
Obrazek Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Milva - no to mnie pocieszyłaś z tym spaniem! Moją Emi też nic w nocy nie rusza ale o Junie się martwię... Wiesz mi tam dziewczyna nie przeszkadza bo mam dla niej wszystko więc mnóstwo kasy zaoszczędzone ale ten synuś :roll: to takie marzenie i małż też bardzo liczy... Zobaczymy :)

A co Juni to mamy identyczne dzieci!!! Z mojej czasem taki diabeł wychodzi!! Też się spina wychodzi na wszystko!! Tylko że dużo gada! Tata Ariel to jej wychodzi jak starej! Do tego cześć, dać, pić, am, iść, baba,dada, Aga, mama czasem jej wyjdzie całkiem logiczne zdanie jak ' dać am!!! ' które słyszę sto razy dziennie!!! Bo jeść to może ciągle... No i nie spodobał się jej śnieg! Wyszła na dwór pomacała zaczęła wrzeszczeć zi!!! I koniec teraz chodzi ostrożnie z rękoma do góry żeby tylko nie mieć z tym kontaktu!!

A zdjęcia śliczne :roll:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej laski, co tam jak tam?

Ja na szybko chciałam wam napisać, że jestem w lekkim szoku. Gab od jakiegoś czasu towarzysząc Magdzie w toalecie dopominała się na migi, że też chce - no to ją sadzałam na sedesie ale w gatkach. Ale dziś myślę sobie, a, pampek i tak do przebrania, to jej zdejmę. Posadziłam z gołym tyłkiem i mówię, Gab, zrobisz siusiu? A ta mała lisica pokiwała głową, że tak iii... zrobiła siku :P :D I przy następnej wizycie M w toalecie - to samo :D Jutro kupuję pieluchomajtki i zacznę ją normalnie wysadzać :D

Magda miała dobrze ponad 2 lata jak zaczełam ją odpampkowywać i trwało to i trwało aż mi nadziei chwilami zaczynało brakować, a ta mała cwaniara ma rok i 4 miechy i wygląda na to, że ona na serio ogarnia temat :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Hejka! :)
Ależ mnie dawno tutaj nie było :D
Walik Takie wieści mnie ominęły :wo: A to już na dniach będzie :wo: Strasznie Ci gratuluję i mam nadzieję, że będzie wsio ok :) Ciekawa jestem czy będzie chłopak czy dziewczyna :)

Ja dzisiaj po wizycie u nowego gina :) Pozytywnie nastawiona, bo w końcu się dowiedziałam co mi dolega. Diagnoza może niepocieszająca, bo ma PCOS, ale przynajmniej wiem już co i jak. No i mam nadzieję, że i my doczekamy się kolejnej dzidzi.

Postaram się częściej zaglądać. Od kiedy do pracy wróciłam to na Fb czasu brakuje, ale może chociaż tutaj coś skrobnę.

Milva strasznie lubię podglądać te Twoje pannice na Fb :) No i piękne zdjęcia robić :D

Zuzka jak mały leniuszek? :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

haloooo, dziewczyny, co słychać? meldować się!!! :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 463, 464, 465, 466, 467

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]