Dzisiaj jest ndz lip 21, 2019 11:09 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 370, 371, 372, 373, 374
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć.

Madziu wszystkiego naj naj i dużo uśmiechu na buźce.
A i zdrówka, niech angina idzie sobie precz

:bal: :bal: :gift: :gift: :puk: :puk: :puk: :hbd: :hbd:

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Hej dziewczyny
Dawno się nie odzywałam, ale u mnie to od roku jazda bez trzymanki. Jak nie choruje Janek, to Helenka i tak na zmianę.
Ale poza tym jest naprawdę super. Helenka kończy w lipcu rok.

Zagląda tutaj jeszcze ktoś czasami??
Sydgoska na kiedy termin?

pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Podnoszę temat bo zaraz go nam zamkną
Mamma a to super już masz dużą pannicę :) jak tam dajesz radę z dwójką ale niemasz suwaczka na córeczkę. A to tak z dziećmi bywa jedno choruje potem drugie :)
U nas jakoś leci mała rośnie jak szalona bluzeczki nosi na 110/116 bo w klatce na 104 opięte :) Mój E wrócił w maju z misji mieliśmy 3 miesięczny remont który się zakończył chwała bogu :) remont był całego mieszkanka ehh... :(
Odzywajcie się mamusie bo nakopię :$%^: :$%^: :$%^:

Offline Wyświetl profil  

Cze dziewczyny
A wiec 15 sierpnia przyszedl na swiatek moj syn Natan 3240 g i 49 cm sn. Porod ekspresowy bo zaledwie 4 parte i juz a calosc od odejscia wod i z dojazedem do szpitala 2 godzinki i bylo super bo nie peklam i nie mialam ani jednego szwa. Tylko z ciaza mialam klopoty bo od 4 miesiaca do konca musialam lezec bo mialam skurcze, szyjka prawie wygladzila sie i lekkie rozwarcie, Natan glowkowo ulozony do porodu jak to uslyszalam to prawie zemdlalam. Calozyli mi pessar i lezenie z garscia tabletek.jakby tego bylo malo to w 37 tc dziecko przestalo rosnac i jeszcze podejzewali holesteaze wiec ciagle badania usg i wizyty wykonczyly mnie, ale okazalo sie ze wszystko oki i jestem szczesliwa.
Teraz zmagam sie z codziennoscia i ogarniecie dwojki dzieci. Marcela nie jest zazdrosna jak myslalam czsami, ale jest strasznie nieuwazna wiec nie moge spuscic jej z oka na krok.
Pozdrawiam

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Widac pustki ostatni post był 4.10 :)
U nas jako tako leci raz z górki raz pod górkę, młoda poszła od października do przedszkola i co chwila choruje tydzień temu leżałyśmy w szpitalu tydzień poszła z podejrzeniem jelitówki okazało się po długim weekendzie bo akurat to był 11 listopad we wtorek zrobili RTg okazało się że Zapalenie płuc na domiar złego psychiatra dziecięcys twierdził zaburzenie mowy z powodu niedotlenienia aparatu mowy także wesoło bo tak mówi pojedyńczymi słowam jak dziecko które ma rok czasu jeszcze pediatra ze szpitala stwierdziła abyśmy ją diagnozowali w kierunku ZA czyli Zespołu Aspergera tzw. brat bliźniak Autyzmu.
Sydgoska Gratuluje synusia:bal: :gift: :bal: :hbd: grunt że donosiłaś ciąże i synek zdrowy rozwijający się prawidłowo.
Ze mną tez leżała dziewczyna która przyszła bo mała przestała rosnąc podejrzsewali Hipotrofie ale po pobycie 2 tyg w szpitalu brała leki i mała przybrała 100g co się okazało że USG się pomyliło bo na USG wychodziło 2500 a urodziła się 3040 :) Także różnica duża.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Cześć.

No nie, spadłyśmy na drugą.

Up. Podnoszę :)

Sygdoska gratuluję synka!!!

Kurcze rozpoczynamy niedługo sezon trzecich urodzin naszych Skarbów. :wo: :wo: :wo:

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

jodynka czy ja dobrze widzę? Moje gratulacje kochana :flo:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

A może tak rozkręcić wątek.
Czasu mam mało, ale zaglądam 8) 8)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

[b]Ciri [/jestem za rozkręceniem wątku :) Bo aż wstyd żeby spadać na drugą stronę :zł: :zł: :zł:. Tylko że nawet prywatny wątek kurna pod upada nam. HALO KOBIETKI.
No to Marzec rozpoczety :) nasz miesiąc który był 3 lata temu tak szybko zleciało pamiętam jakby to było wczoraj, my od dzisiaj same z Madziulką mąż pojechał się Poligonować ehh... życie żony wojskowego. Ale się cieszę bo teraz jestem cwaniara :D bo plus z tego że mogę pojeździć autem kiedy chcę jak dobrze być zmotoryzowanym pamiętam jak rok temu E był na misji bez auta ani rusz :)

Offline Wyświetl profil  

Witam sie i ja troche nie mam czasu na rozkrecenie watku czasem zagladne ale na takie bierzace pisanie to masakra

Dziekuje bardzo w imieniu Natanka mojego synusia chowa sie dobrze,
Moja Marcela chodzi juz do przedszkola poltora roku i jest zachwycona tylko pare razy chorowala wiec Estusia wspolczuje choc martwilam sie ze Natus taki maly bedzie lapal wszystko ale odpukac katarki tylko sa.

No tak marzec 2011 byl burzliwo szybki jak te 2 lata juz nawet noe wiem kiedy to zlecialo a teraz mam takie porownanie ze szok

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

No ładnie. Prawie rok nikt nie pisał :evil: :evil: :evil:

Cześc.

Wracamy na pierwszą stronę?

Dziewczyny co u Was? Jak Dzieciaczki?

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Witam was kobietki

Co u nas dzieci dokuczaja, chodza do przedszkola.
Marcelina juz duza pannica i czasem ma swoje fochy
Natan jej dokucza i bije ale jak to dzieci
Juz niedlugo 4 latka a Natan juz 1,5 leci
Troszke teraz chorzy sa bo z przedszkola przywlekli
Pozdrawiam

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Witam
Ciri bo my takie rozpisane ze jedna strona na dwa lata wystarcza :D

U nas w miarę ok choć czasem humorek ma nie najlepszy a i na zdrówko nie możemy narzekać.
Jako że jesteśmy rok wyżej w przedszkolu to zaczynają się imprezy urodzinowe pieciolatkow :)

Lola i Jodynka przekazcie Paulina i Bartuś owi urodzinowe całuski.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

No rozkręcamy czy nie?

Sygdoska jak sobie radzicie?

Goralm w sumie tyyyle sie dzieje, że jedna strona na dwa lata wystarcza :P: :P: :P:

Wszystkiego dobrego dla Jubilatów
:)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Witajcie mamusie co uwas jak dzieciaczki nasze czterolatki boże ten czas zleciał że normalnie szok. U mojej młodej zdiagnozowano Autyzm także jeżdzimy na terapie chociaż i tak większośc ma w przedszkolu :) Siedzę w domu dostaje świadczenie z tyt zrezygnowania z pracy i zasiłek prawie 1400zł młoda ma orzeczenie o niepełnosprawności z jej mową jest tak że tylko ja i przedszkole ją rozumiemy no i mąż bo mamy ją na codzień ale idzie do przodu mogłaby iśc jak burza ale nie powiedziałabym żeidzie jak burza niestety. 28 czerwca wyjeżdżamy na wczasy do kościeliska, pani psychiatra i psycholog zasugerowała nam rodzeństwo dla małej ze względu ze lepiej sie dziec rozwijają razem itd i trzeba będzie zadziałać :) Pozdrawiam was wszystkie mamusie :* :* i wasze dzieciaczki

Offline Wyświetl profil  

U mnie na szczęście wszyscy zdrowi, staramy się dbać o profilaktykę i chyba wszystkim wychodzi to na dobre. :)

Chociaż pogoda jak na ten maj cienko, oj cienko.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

hej dziewczyny

estusia czytam ze madzia ma autyzm...nasz mati tez ma powiedz mi jak funkcjonuje?mowi?jak z samodzielnoscia?na ile orzeczenie dostalas?

Offline Wyświetl profil  

mamusia1988 tak ma autyzm moja mała niemówi dobrze ma rozwój w mowie jak dziecko 1,5/2letnie dziecko samodzielna również nie jest trzeba ją ubrać dopiero od półtora roku jesteśmy bez pampersa. Orzeczenie po batali w komisji wojewódzkiej dostlaiśmy orzeczenie na 3 lata które w grudniu 2016 roku się kończy mam nadzieje że nie będa uzdrawiać ponownie małej bo nie wyobrazam sobie pójścia do rpacy na zmiany bo woże małą na zajęcia terapeutyczne mimo że mój mąz pracuje do 15:30 to niemoże sie zwalniać co tydzień a jak pojedzie na poligon czy jakieś kursy też musze o tym myśleć :) Moja mała ma zdiagnozowany Autyzm atypowy na pcozątku diagnzy miała Afazje motoryczną.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 370, 371, 372, 373, 374

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]