Dzisiaj jest pn kwie 06, 2020 1:53 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 255, 256, 257, 258, 259
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Kochana o matko to sporo nerwów było. Zdrówka dla Ali.
Mówisz dziewuszka? Dla Ali to pewnie super ale jednak szybko lekarz powiedział więc możliwe że się wszystko zmieni.
Co u nas. Dzieci mają wolne od przedszkola siedzą w domu. Wczoraj byłam z igorem u alergologa.... Masakra ma okropna alergie na roztocza. Dostał nowe leki. Ma robić inhalacje codziennie 1x a jak kaszle to 2x dziennie i tabletki na wieczór żeby nie kaszlał i nie chrapal. W dodatku ma okropny migdał i mamy 30.03 wizytę u laryngologa i zobaczymy co dalej będzie....
Ja zaczynam się bac wirusa tego co krąży bo ja też w grupie ryzyka bo cukrzyk i ciągły kontakt z klientem. W poniedziałek największy boom będzie jeśli chodzi o ludzi i zastanawiam się co po nim zrobić.... Czy nie wziąć tej opieki od środy.... Mówię Ci durna sytuacja...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kurczaku, w tej sytuacji która nastała nie ma się nad czym zastanawiać, bierz opiekę i siedź w domu. Jako cukrzyk musisz na siebie uważać. Sama nie wiem jak to się wszystko potoczy, powiem Ci że strach się bać.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Jestem od zeszłej środy na opiece ale szczerze? Już hopla dostaje w domu...
U mnie firma zamknięta dla klientów więc jak tylko będę miała możliwość bo K najprawdpodobodniej będzie miał wolne od poniedziałku to ja wracam do pracy.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Doskonale Cię rozumiem, co za dużo to niezdrowo. Jak masz okazję popracować to skorzystaj, dobrze Ci to zrobi.
Ja za tydzień idę do szpitala na kolposkopie i pobieranie wycinkow z szyjki bo mam podejrzenie raka. Cytologia wyszła fatalnie, mój hpv nabrał wiatru w żagle. Lekarz dziś mi mówił że muszą wiedzieć jaki jest stan tych zmian bo w razie czego od 3 trymestru mogą podać chemię a w 32 by rozwiązali ciążę żeby wszystko wyciąć. Generalnie nie jest kolorowo. Odezwę się po zabiegu.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

O mój Boże... Nie takich wiesci się spodziewałam. Matko odezwij się bo już się martwię.
Do pracy wróciłam i okazało się że 2 dni popracowałam normalnie a później szef zrobił po 4h bo w nie każdym biurze był zachowany odstęp więc musiał się dostosować. Od jutra oficjalnie jestem na nowym stanowisku. Od kwietnia dostałam podwyżkę. No więc tu na plus...o i za przedszkole wyszły nam grosze do zapłaty więc też dobrze. Jedynie będę się martwić później choć podejrzewam że dalej będziemy pracować do 4h bo nie ma innej możliwości jak to rozwiązać tak więc myślę że z opieka wrdy sobie poradzimy. K wróci normalnie a ja w razie w poproszę sis o pomoc. Jakoś da radę 4h ewentualnie jak coś będę brała jakieś pojedyncze dni opieki i tyle

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 255, 256, 257, 258, 259

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]