Dzisiaj jest sob maja 27, 2017 3:36 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7534 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 373, 374, 375, 376, 377
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej hej :)
Chciałam powiedzieć, że do Naszej rodzinki we wrześniu dołączy Franio :)
byłam u lekarza bo pobolewał mnie ten brzuch czasami mocno i zrobiła mi usg ...ale ten Mój Bąbel już wielki :) ostatni raz podglądałam Go na początku lutego więc teraz jest różnica :) I już od 2 tygodni czuję Jego kopniaczki - kilka razy wieczorem nawet Dzieciaki poczuły . Ale się cieszyły zwł. Mała.
Na początku była na nas zła , że Franio będzie ale teraz już jej przeszło i cieszy się z braciszka :)
Komunia coraz bliżej ... wszystko na mojej głowie bo mężus wraca do domku jak już śpimy :( :( a rano wychodzi jak jeszcze śpimy :( :( . I tak do maja ma być. 3 Wielkie kontrakty mają więc pracy bardzo dużo.

Obrazek

Obrazek

Mała Kruszynka 7-11-2016 [*]

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Cześć mamusie!

jmijeczka no to pięknie, że takiego bakcyla załapałaś, masz przynajmniej zdrowe hobby, które na pewno na dobre wyjdzie! (już wyszło!) Przy takich częstych treningach łatwiutko o wymarzone efekty, ale najważniejsze, że czujesz, że masz do tego wszystkiego energię. Super.
A z pracą coś kombinujesz? Bo jestem na etapie, kiedy pisałaś że MOŻE czegoś będziesz poszukiwała.
Dzieciaczki zdrowe? Jak wygląda teraz wiosna u Was?

olo widzę że i Ty powolutku "do przodu" z tym karate. Tika uczy się interesów - dobrze, że dla mamy jej stawki są jeszcze opłacalne... :lol:
A że małż w Wa-wie - tzn, że na pewno do końca roku sama z trójeczką?..

andzia gratuluję Franusia! Najważniejsze, że Bubulinek rośnie zdrowo. A na te Twoje pobolewania co ginka powiedziała?

A u mnie ewidentnie problem z progesteronem...
Wcale się nie dziwię że nie mogę zaciążyć.
Obecnie czekam na @/kwestia 2-3 dni/. Po @ jadę do ginka, niech coś radzi, przepisuje, bo szkoda już mi dłużej czasu na bezowocne tracenie go. :|

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej powiedziała, że wszystko ok tzn. szyjka zamknięta rozwarcia nie ma, skurczy też nie ma. i prawdopodobnie jest to wina tego że węzadła przy macicy się rozciągają i dlatego. Mały daje czadu już zwłaszcza po obiadku :)
Ja pomału robię przegląd ubranek bo chcemy wydać koledze to co dla dziewczynki - bo po 23 latach siostrzyczkę będzie miał :)))) a przy okazji sprawdzam z moją mamą co mam co brakuje. jak na razie to jedynie nie mogę znaleźć rożka żadnego a miałam ich 6 :evil: :evil: i mam tylko jeden komplet pościeli. Wczoraj znajomi odsprzedali nam łóżeczko :) więc pomalutku kompletujemy jak jest okazja.
Jutro od rana śmigam na zakupy z mamą bo już coraz bliżej do Komunii F. więc muszę się brać żeby na ostatnią chwilę nie biegać a poza tym w czwartek przed mam fryzjera a w piątek kosmetyczka coby się ładne prezentować :lol: :lol: :lol:
Ale dzieciaki już ubrane, mężuś też więc spoko :)
Łobuz pewnie śmigaj śmigaj bo czasu szkoda u mnie to dzieciaki chyba najmocniej nie mogą się doczekać Frania :)już planują co będą robić , co mu kupią za kieszonkowe :D :D młoda to najchętniej to co widzi to by kupiła i trzeba ją ostro hamować . Ostatnio obraziła się na moich Rodziców - " bo Babcia i Dziadek nie chcieli kupić dla Frania pampersów i kremiku i chusteczek i plecaczka na wycieczki " i nie dała sobie wyjaśnić , że Dziadkowie kupią z nią ale dopiero w sierpniu jak ustalimy co będziemy używać - moja Żabka kochana :cmo: :cmo:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Łobuz - z praca nic nie kombinuje bo mimo że miałam parę ofert to po przeliczeniu wszystkiego zwyczajnie się nie opłaca. Zatem na razie w ramach wyjścia z domu do ludzi są treningi wieczorami :) sama się sobie dziwie ze jest na to energia po całym dniu z dzieciakami :)
A i dziękuję. Dzieci zdrowe :)
Wiosna w tym roku wyjątkowo paskudna. Może ze dwa dni były takie ze na krótki rękaw. A teraz zimno wieje pada. Brrr

Andzia - gratuluję synka :)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline Wyświetl profil  

Andzia gratuluję siurka :)

Jmij mnie sie tez będzie srednio oplacac praca, bo zaplace za paliwo i przedszkole i wychodze na zero... Ale pojde, a później pomysle nad zmiana...

Lobuz a po czym wnioskujesz te prolaktyne? Badania robias?
Tak, do konca roku jestem sama z dziećmi, a później pewno znów wyjazd, bo nie ma nic na miejscu :/
Ostatnio Lalusia sie bardzo nakrecila na karategi i trafilam szczęśliwie takie maniunie na nia (znaczy i tak musialam podwinac rekawy i nogawki) za cale 10zl i w dodatku pan przywiozl do domu ;) ale sie cieszyla. Musze je znow prac, bo znów je zbrudzila ;) jutro pójdziemy cwiczyc wszyscy stosownie ubrani (bo moje gi juz poczta idzie :) )

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

olo i Lala będzie sztuki walki uprawiać?.. :lol: :lol: Nieźle...
U mnie jednak nie progesteron. Myślałam o nim ze wzgl. na plamienia, które mam przed @. Ładnych parę dni. Udało się z wcześniejszą wizytą u ginka. Obejrzał mnie, zbadał, zrobił usg. W sumie uspokoił. Plamienia przed @ nie pochodzą z wewnątrz.

jmij a to i w Pl wiosna w tym roku do kitu... Ciągle wieje i pada.

andzia skoro porządki w ubrankach dziecięcych rbisz, to zapewne już od dawna dopuszczałaś do siebie myśl o tym, że będziesz kiedyś mamą trójeczki?..

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

To z czego te plamienia? Z nadzerki?

Lala cwiczy jak najbardziej :) fb nie masz? Tam mam fote :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Łobuz pisze:
olo

andzia skoro porządki w ubrankach dziecięcych rbisz, to zapewne już od dawna dopuszczałaś do siebie myśl o tym, że będziesz kiedyś mamą trójeczki?..

Wiesz z jednej strony gdzieś tam na pewno była...
A z drugiej strony żal było wyrzucić czekałam, aż komus z rodzinki będę mogła wydać..
I dobrze bo mam praktycznie całą wyprawkę :D :D no coś nowego też tam wpadnie - właściwie już wpada hehe
Ta nasza wiosna to chyba o nas zapomniała...
w taką pogodę to nic się nikomu nie chce....
nawet prania nie mozna na dworze powiesić bo co chwilę pada ....

13 dni do usg :) wtedy zobaczymy jaki duży już jest Franio :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej. ja dziś po usg. Mały zdrowy i pulchniutki ;)
waży ponad 533 g. Lekarz mówił, że może mieć około 4,5 kg do końca :wo: :wo: :wo: ...
poczekamy zobaczymy. ważne, że cały i zdrowy. Ja tam duże dzieci rodzę więc spodziewałam sie takiej wagi.
Mam tylko jeden problem bo lezy poprzecznie..... to mnie troszę martwi.Na badaniach lekarz go podusił troszkę i sie na chwile przestawił ale zaraz wrócił do położenia poprzecznego.
zobaczymy co bedzie bliżej września.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Eee tam, ma duzo czasu na fikolka jeszcze :)
Dobrze będzie :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

andzia a cesarka dla Ciebie jest problemem?..
Bo ja - mając za sobą dwa różne porody - stwierdzam, że poród sn to nie dla mnie... I żałuję, że świadomie zdecydowałam się na niego po pierwszej cesarce...

U nas dziś 4 stopnie... Straszny wiatr...
Jest okropnie...
Czuję że moje przemęczenie wczesnowiosenne przeciąga się w nieskończoność!
Najczęściej nie mam siły ani chęci na treningi. Często bywa, że się zmuszam. Nie są one wtedy przyjemnością... :( Robię dla zasady...
Czas z dziećmi jest mało produktywny... Brak mi sił i werwy. Byleby "przeciągnąć" do wieczora.

Przy takim samopoczuciu zaczynam mieć coraz częściej wątpliwości, czy na pewno nadaję się na mamę trójki?..

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Lobuz a my sie z mezem zdecydowalismy i jak bedzie wszystko ok to w grudniu przyjdzie kruszynka na swiat. Choc tez teraz mam watpliwosci, bo czuje sie okropnie. Nie wiem jak sobie poradze, ale ne bedzie innego wyjscia. Spelni sie moje marzenie o trojce dzieci

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Łobuz w sumie nie mam nic przeciwko cc ...ja po naturalnym szybciej doszłam do siebie niz szwagierka po cc.. i tak poprostu to porównuje. Jak bedzie musiała byc to bedzie i absolutnie nie zaprotestuję.
U nas jeden dzień ciepły nareszcie i oby tak zostało bo w nd F. ma Komunię ...
Ja też mam takie dni , że marzę aby tylko szybciej dzień się skończył..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

mamaAga serdecznie Ci gratuluję. Takiej decyzji nie można żałować.

Ja tak naprawdę ciągle czuję, że chcę mieć troje Oszołomków w domu.
Tylko u mnie nie udaje się tak łatwo... Ja muszę się naczekać. :|

Mamusie, dziś jestem u Was z wielką prośbą o pomoc.
Jesteście o jedno dziecko bardziej doświadczone ode mnie.
Jak mam nauczyć mojego młodszego synka wołania siusiu/ kupę?????
Macie jakieś pomysły? Coś sprawdzonego??? Jakieś gadki na takie okazje???

Pytam Was, bo już mi ręce opadają...
Bardzo długo był problem w ogóle z siusianiem, w końcu, jakieś 1,5 - 2 m-ca temu młody zaczął siusiać do WC. Od tamtej pory chodzi w majteczkach - ale nadal nie woła!!! :x :x :x
Jak go sama przypilnuję - to cały dzień ma suche majteczki, ale gorzej z kupą... Nie ma stałych pór, bardzo ciężko "trafić" mi w TEN moment - i tak już drugi miesiąc piorę majty z kupska... :evil:

Powoli zaczynam mieć dosyć, widzę, że tracę nerwy... :cry:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7534 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 373, 374, 375, 376, 377

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]