Dzisiaj jest czw paź 17, 2019 2:33 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Kobiety w ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Halo laski nie obijac sie :p

Jak tam poczatek tygodnia?

Ja w pt bylam na tym zastrzyku anty D. I mi dowalili cos jak clexane przeciwzakrzepowe kurna 2wklucia dzien w dzien. Ze niby tu profilaktycznie jest...

A u was jak? Jak sie czujecie? :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Siaasia Clexane nie jest lekiem profilaktycznym - moze jakis zakrzep podejrzewaja u Ciebie lub jakies inne komplikacje natury medycznej masz ktore wymagaja tego podania,nie mowili Ci dlaczego dostajesz? :wo:
Jak tam w ogole samopoczucie?
Wiadomo juz kiedy termin cc?

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Marti to dokladnie tinzaparin. Liczyli mi jakies punkty czy jestem w grupie ryzyka. 1pkt wiecej niz 3 dziecko. 1pkt 3przebyte cc. 1pk duze bmi. I wg tego mam brac mimo ze wyniki krzepliwosci mam super. Pytalam 10razy , za kazdym powtarzali ze nic sie nie dzieje , wyniki super i ze podaja to prevent blood clots.

Czuje sie swietnie dzieki :)
a termin cc to pewnie z tydzien przed poznam :lol:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Siaasia AA To pewnie dlatego ze te punkty Cię zakwalifikowały do grupy podwyższonego ryzyka (u mnie ciaza po 3 cięciach 3 dziecko a nic nie mialam zleconego w ciazy takiego )
Zleci szybciutko juz teraz ,ile mała juz waży ?
wyprawka gotowa ? :D

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Nie no u ciebie 3 ciaza po 2 cieciach i na stanie 2 dzieci byla :D i mialas 3 dziecko 3cc :) a u mnie juz 3cc i 3 dzieci i to bedzie 4. No i ty szczuplutka jestes a ja maly hipcio :lol:

Mala tydzien temu 1283g wazyla :D

Z wyprawki jeszcze troche brakuje ale mam jeszcze 2msc to zdaze :)

A jak Alunia? :) rosnie? :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

siaasiaNie nie - ciaza z Alice była po trzech cięciach,teraz jestem juz po 4 :) (mialam laparotomie ginekologiczna jak oli miala roczek,cieli w miejscu poprzedniej cc ,z davidem tez cieli w miejscu blizny a z Ala mam już nowa -widać 3 cięcia to max w jednym miejscu 4 musiało być w nowym )
Liczba cięć /dzieci nie jest decydującą bo znajoma niedawno po 1cc miała te zastrzyki w drugiej ciąży zlecone -ona ma niestety naprawdę wysokie BMI i dużo leżała w szpitalu bo się obawiali zakrzapow (nogi jej puchly ))
Który to tydzień u Ciebie ?
Ala rośnie gada i raczkowac juz by chciala :lol:
Oj nie przesadzaj z ta waga -widziałam Cię przecież :P:
I nie masz jej aż tak dużej - mi zostało po ciąży 5kg i chyba już nie spadnie ,bo po poprzednich zlecialo od razu :roll: ale cóż kupilam jeansy rozmiar większe i nie zamierzam się przejmować :D
Kupujecie wózek podwójny ?Czy Zosia juz na nóżkach śmiga?

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

A to nie wiedzialam, juz rozumiem :) kolezanka tez tu w uk 4dziecko, duze bmi ale dopiero po jednej cc dostala 2pkt i nie ma zaleconych tych zastrzykow :)

U mnie 29., musze w koncu suwaczek zrobic bo nie zdaze :lol:

No nie przesadzam ja prawie 100kg waze :oops: ty nawet w ciazy bylas zgrabniusia :)

Wozek mam po Zosi i ona ladnie chodzi ale np na miasto itd pomysle chyba nad podwojnym :)

Ha ha to szybka jest :) Oli i Davidek tez okej? :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Siaasia Oli i D okejos-zakochani w siostrze szczegolnie Oli ma instynkty opiekuncze jak to dziewczynka :lol:

No fakt wozek podwojny wygoda przy malej roznicy wieku

Zrzucisz wage po ciazy :cmo: - ahormony masz ok?Czemu Ci sie tak przytylo?Pamietam ze kiedys mialas okejos wage przeciez?Czy to po ciazach tak?

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Marti super, u mnie chlopcy tez opiekunczy :)

Po Fisku wrocilam do wagi w niecaly miesiac a po Leosiu mialam problemy z tarczyca, niedoczynnosc i tak mi zostalo :( to spada to wraca :(

No dlatego mysle o tym wozku choc mialam nie kupowac bo Zosia ladnie chodzi nawet dlugie dystanse ale prowadzic wozek i latac za 2latkiem hm srednio :lol:

Halo grudnioweczki meldowac sie :p

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

siaasia Ano wlasnie ,bierzesz leki na tarczyce?

Jaki podwojny wozek masz na oku?

Ja tez bym kupila,jednak 2 latek to jeszcze male dziecko i moze sie przydac,tym bardziej ze takie piekne wozki teraz sa dla dzieci z mala roznica wieku-np Icandy

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

hejka ja już po glukozie,wyszła super,tylko ostatnie 30 minut przed drugim zastrzykiem,myslałam że oszaleję z głodu i poszłam 3 minutki wcześniej :P: a jak się dorwałam do kanapki..........masakra
dla mnie najgorsze to siedzieć bez śniadanka,kolacji mogę nie zjeść :wink: no i żelazo mi spadło,więc jak zwykle na tym etapie ciąży dostałam tableteczki......jeszcze tylko 10 tyg i może się wyśpię :wink: :lol: :wink: :lol: :lol: jak ją oddam na noc do tatusia :lol: ,bo królewna nie da mi spać na prawym boku,kopie że masakra,a na lewym całą noc to tragedia

siaasia nie przejmuj się kochana ja też już prawie 100kilowe hipcio,ale co zrobić, czwarta ciąża,po każdej coś zostało,oby po szybko zleciało.........
ja przy dwóch pierwszych córkach miałam podwójny wózek i bardzo sobie chwalę,bo tak jak napisałaś siaasiu ganianie za dwulatkiem to masakra,a tak to do wózia i jadą i nie trzeba się denerwować,że starsze gdzieś poleci
myślałam że to grudnióweczki się tak rozpisały :lol: a tu cisza

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Marti ostatnio bralam 6tyg po ciazy z Zosia potem robili mi 3razy profil tarczycowy i niby wyniki okej...

ICandy mi sie podoba ale nie chce tak zeby jedno dziecko bylo jakby pod drugim szukam tak zeby tylne siedzisko bylo wyzej :p

Zuczek o to piatka mi tez ciut spadlo ale ja barszczyk i herbata z pokrzywy bo po tabletkach mam zatwardzenia :oops: :lol:

Oj to obys sie doczekala przespanej nocki :) ja nie mam problemu ze spanif a jeszcze jak mamy nowy wygodny materac to moge w ogole nie wstawac ha ha :lol: w dzien tez czasem ide na drzemke :p a po porodzie krolewna spi z nami to tylko cycem zapchac :lol:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

No halo a wy znowu wakacje :twisted: :lol:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

hejka ja jestem :D
tylko córa najstarsza chora i nie mam za bardzo dojścia do interka :lol:

siaasia ja też miałam zaparcia,ale odkąd jem owsiankę to już nie mam z tym problemów i musze brać tableteczki bo naturalne metody nie za bardzo na mnie działają,a muszę się wzmocnić przed porodem,bo znów stracę duuuuuużo krwi :roll: aż nie prawdopodobne ile to z człowieka "wyleci"
przy porodzie :oops:
ja miałam wózeczek tak zwany rok po roku,jedno za drugim i to wydaje mi się najlepsze,bo ten ICandy też mi za bardzo nie pasował,zresztą moje córy duże i bałam się że ten wózek nie wytrzyma tego słodkiego ciężaru :P: :lol:

a co tam rybuś się nie odzywa???

zostałyśmy tylko trzy to jakoś musimy nasz wątek podtrzymywać

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Zuczek oj to sil i zdroweczka :)

My w sobote mielismy sesje plenerowa,cudnie wyszla :D zmarzlismy ale na szczescie nie odchorowalismy :)

Maz mial wolne to pomalowal sufit, grzejnik i drzwi i polozyl nowa podloge w lazience na dole :) posprzatalismy duzy schowek na pietrze, wywalilam duzo rzeczy i od razu tyle miejsca, zmiescily sie tam mata, hustawka i lezaczek dla Hani :) maz tez sprzatnal komorke przed domem, wywiozl graty i stary materac i do polowy pomalowal kolyske Hani ha ha jutro skonczy :)

Ja owsianke uwielbiam i czesto jem to nie dziala. Ale zaczelam tez tabletki brac i zaskoczenie bo tu sa inne i dzialaja odwrotnie :lol:

A dzis jeszcze u dentysty bylam.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

siaasia to widzę że szalejecie z porządkami :wink: ,mnie też pomału bierze i sprzątam na ile mi sił starcza i sprzątam katy. Dziś mi mąż robi półki na buty w schowku,bo za dużo ich i trzeba je jakoś uporządkować :roll: Zimno się u nas strasznie zrobiło to wszystkie lekkie kurtki poprałam i chowam,a zimowe wyciągam. Masakra że tak szybko zimno przyszło i jeszcze się okaże że będzie wielka zima jak będziemy rodzić :shock:
Fajna taka sesja,ja ostatnio tez pare fotek kazałam porobić,ale sesją bym tego nie nazwała. Niestety u nas to ja robie zdjęcia i niestety mam ich bardzo mało,za to maż z dziewczynami milion :P: najlepiej śmiać mi się chce z fotek z nad morza,maż mógł być z nami tylko 4 dni,my zostałyśmy na 3 tyg i on ma 100 fotek w plenerze,a ja może z 5 :lol: :lol: :mrgreen:

coraz trudniej mi dziewczyny się poruszać,krzyż mnie bardzo boli,brzuszek boli a tu jeszcze 9 tyg :( trzeba wytrzymać

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Zuczek no max 10tyg u mnie i tak poczulam ze mnie czas goni i zasuwamy ha ha

Moja przyjaciolka, zreszta stad z forum robi cudne zdjecia :) zrobi nam tez sesje noworodkowa :) niby amatorsko robi ale naprawde cudne :) moge na maila podeslac bo tu juz mialam milion kont do wstawiania jakies fotosiki photobucket itd a nic nie dziala i nie mam jak wstawic.

O polki w schowku hmm to jest mysl :D to sie maz ucieszy ze nowe zadania ma ha ha

Oj wspolczuje. Ja jak dlugo chodze to troche brzuch boli bo mam miesnie pozrywane i juz czuc ciezar.

U nas w uk to taka zima ze pewnie bedzie lalo :lol:

A jak tam wam idzie z wyprawka? Duzo zostalo? Ja dokupilam laktator, opaski, rajtuzki i czapeczki, zamowilam majty siatkowe. Z takich duzych zakupow to juto odbieramy isofix i musimy zmienic fotelik,a kupic musimy komode , baldachim, posciel, karuzelke, a dla mnie pizamy i staniki. Reszte mamy :)
no i ten wozek podwojny ale kurcze cena 300f za uzywke mnie zniecheca.. jak ide na miasto to z dziewczynami, bedzie jedna pchala Zosie albo Hanie :lol:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Halooo no co znowu laski :p

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

hejka siaasia czyżbyśmy tylko My zostały na polu walki???? :lol:

zdjęcia chętnie obejrzę wyslę Ci mojego mejla :D

ja tez cały czas dokupuję rzeczy jak podpaski po porodowe,podkłady,majtek siatkowych nie kupuję bo ich nie trawię....jak je zakładałam to aż mnie paliły,wolę zwykłe bawełniane. Kupiłam dwie butelki do dokarmiania :wink: no i nowe nakładki na laktator,który myślę ze mi jeszcze raz posłuży,pieluchy jednorazowe dla królewny,jeszcze chcę nowy kupić kombinezonik,bo stary już mi się znudził,a widziałam takie śliczniusie że aż mnie skręca :lol: :P: :lol: no i ja tez muszę dokupić karuzelkę i myślałam o takiej huśtawko-leżaczkiem dla noworodka,bo nasz leżaczek już duuuużo przeszedł :lol: :lol: jeszcze jakiś kosmetyki............ i chyba będzie wsio,bo trzeba będzie kasę na prezenty choinkowe zbierać :roll: :lol: :lol: za dużo tego wszystkiego w jednym czasie :lol: :lol:

a te pułki w schowku to super sprawa,polecam :wink:

kazałam mojemu m. opony na zimowe już zmienić,bo jakoś zima idzie wielkimi krokami,a jak spadnie pierwszy u nas śnieżek to w wulkanizacji będzie siwy dym :mrgreen:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

No wlasnie pustki widze :lol:

Zuczek ooo to lepiej ci idzie niz mi a wszyscy mowia ze sie spiesze :lol: butelke mam jedna od laktatora i wiecej nie planuje :p zostala nam w sumie komoda i posciel z baldachimem :) dokupilam staniki, pidzamke do karmienia :)
a po cc musze miec wysokie majty zeby blizny nie draznily i te siatkowe sa fajne,lekkie i miekkie :) tak po miesiacu wracam do normalnych :)

Hustawka i lezaczek fajna sprawa jak potrzebna chwila dla siebie :) mate dostalam od przyjaciolki taka fajna z pianinkiem do kopania :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Kobiety w ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]