Dzisiaj jest pn sty 27, 2020 3:35 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2665 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Klaudia Śniło mi się dziś w nocy,że widziałam trzy zielone kropki u Ciebie na wykresie :-*
U mnie dziś zawitała malpa o 5 rano,z wielkim bólem kręgosłupa i krwotokiem. No dobrze,że przylazla i się za bardzo nie osiągają,bo akurat pójdę do szpitala zaraz po okresie.
Byłam dziś u kręgarza. Chrupalo i strzelalo.Myślałam,że mi facet łeb ukreci. Okazało się ze mam już małego garba, którego już nie ma.Miałam obie nogi wybite z bioder, coś w odcinku szyjnych i wielkie napięcie w ledzwiowym. Pewnie przez miesiączkę, ale jemu się nie podobało, że napinam nogi i pośladki,jak mi chciał je rozszerzyć. No w sumie,żadna by nie chciała żeby obcy facet łapał za nogi i zaglądał w krok. Ale ogólnie odblokować mi plecy i jak od niego wychodziłam,byłam lekka,jak piórko. Teraz wchodzi zmęczenie i obolalosc, bo podobno często tak się ma.
Dobranoc

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Martuś, Wiesz, nowy cykl - Nowa nadzieja :) Ostatni cykl i roczna przerwa..:| Więc teraz musi się udać !! :) Nie ma innej opcji :)

A co do snu, liczę że się spełni Tobie i Mnie :*

Wszystkie tutaj zasłużyłyśmy na pięknego, zdrowego bobaska :)

A tak btw. siedzę na fb i co widzę? 4 koleżanki z byłej klasy z technikum - w ciąży..

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Klaudia U mnie ten cykl z góry jest stracony, bo we wtorek idę na zabieg. To będzie mój 8 dzień cyklu, a owulację mam ok 12, a do tego czasu nie wyjdę ze szpitala. Kazali naszykować się na 8 dni pobytu, więc dodają 2 do 2 wyjdę w 16 dni cyklu gdzie już jajo będzie martwe, także z góry odpuszczam. No chyba, że podczas odwiedzin męża zaliczymy jakiś numerek w szpitalu :P: ale też nie wiem, czy będzie wolno... ehh, już mi się nawet nie chce myśleć. Im bliżej zabiegu, tym bardziej boję się diagnozy. :cry:

Będę Ci bardzo kibicować w tym cyklu :cmo: z resztą wszystkim Wam tutaj:)

PS Klaudia - wysłałam Ci Priva

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Hej dziewczyny!
Widzę bez zmian, która z was zacznie rok 2 kreskami?

U mnie duże zmiany, w piątek dostałam wypowiedzenie w pracy, od 20.01 przeniesiono mnie na nocną zmianę a że zarabiam najniższą krajową powiedziałam szefowej że nie stać mnie na opiekunkę do dziecka i babci więc stwierdziła że chyba moja praca jest ważniejsza i Mój ma się zwolnić, kilka dni była cisza, aż piątek dała mi wypowiedzenie bo...jestem niedyspozycyjna!
Pracowałam tam prawie 2lata nigdy nie było sytuacji żebym nie była w pracy bo do córki miałam opiekunkę potem Mój pracował na 1 zmianę więc nie było potrzeby teraz opiekujemy się babcią i mieliśmy opiekunkę do babci, w pracy byłam zawsze a ta mi tu z takim numerem.
Prawdziwym powodem była dziewczyna która wszystkim robiła problemy i Szefowa już nie mogąc jak ją ustawić do pionu i jak to powiedziała ''zwolniłabym kogoś innego ale niektórzy sami utrzymują rodziny ''koleżanka -zmienniczka prac uje sama -mąż ćpun plus synek na utrzymaniu,majłatwiejszym sposobem dla spokoju zwolniła mnie!bezczelnie powiedziała że po okresie wypowiedzenia mogę pracować na umowę zlecenie!gdzie tu sens!?na zleceniu będę dyspozycyjna?za mniejszą stawkę te same godziny?
Jest mi bardzo przykro ale damy sobie radę... Niczego nam nie zabraknie. Ale starania odkładamy, do odwołania.!
Będę tu zaglądać. 3mam kciuki Moje Kochane za same pozytywne testy!!!

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Usiu Bardzo mi przykro z powodu wypowiedzenia.Widocznie szefowa nie potrafi docenić prawdziwego pracownika.Umowę na zlecenie zaproponowała pewnie dla tego, ponieważ będzie ci płacić tylko za godziny które wypracowalas. Skoro nie chodzilas na wolne,to w ogóle co to zmienia.Tez tego nie rozumiem...No są ludzie i parapety. Mam nadzieje, ze znajdziesz pracę która cię zadowoli i będziesz w niej doceniana.

U mnie już końcówka okresu,we wtorek idę do szpitala.Póki co korzystam z wolności i swobody i w nocy jadę na Słowację pojeździć na desce. Mam nadzieje,ze wrócę w całości.
Buziaki

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Usia, <przytul> :*

Hallooooo dziewczyny, co tu tak cichutko? :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Halo!
Dziewczyny a gdzie wszystkie jesteście?
Ale tu cisza :-S

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

A bo nie mam o czym gadać :(
Ogólnie dolina po całości...

III IVF 14.VI.16- THE END

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

W sumie u mnie tez nic ciekawego. Zrobiłam badania na chlamydie wyszedł wynik wątpliwy. Dostałam antybiotyk i mamy razem z n. zrobić powtórne badania. W zależności od tego jakie wyjdą wyniki bedziemy dalej cokolwiek robic.
Do tego zbliża się termin porodu i nastrój też taki sobie...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Panterka tule mocno.... :*

Agus a nie mowilam bo to bylo dla mnie zaskoczenie ze udalo sie na naturalsiku...:) a co tam u ciebie?

Co u reszty dziewczyn?

Obrazek

18.06.14 - Beta hcg - 547,4 mIU/ml
04.07.14 - 6t5d - serduszko

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Cześć,witam się zaraz po wyjściu ze szpitala.
W czwartek miałam zabieg. Okazało się,że Hsg pozytywne, jajowody obustronnie drozne, przy laparoskopii nie wykryto endometriozy, ale usunięto torbiel okolojajowodową z prawej strony.Także wszystko wyszło dobrze. Ta torbiela to tez podobno nic poważnego, ale wysłali na histopatologię.
Ogólnie pobyt w szpitalu oceniam bardzo dobrze,ale wczoraj już chciałam się wypisać.I tak wypisaliby mnie w poniedziałek,wiec weekend chciałam juz spędzić w domu.
W tym cyklu nie wolno mi współżyć,a jeśli nawet byłaby taka opcja,to mnie za bardzo wszystko boli,żeby móc mieć nawet chęci jakiekolwiek.
Także chyba tyle u mnie.
Życzę wszystkim II na testach :cmo:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Witam :D
Chciałabym się do was dołączyć bo ja także staram się o dzidziusia ..

Coś powiem o sobie; o pierwszą ciąże się staraliśmy ok połtorej roku , ale w 25 tygodniu ciąży urodziłam poźniej straciłam, córeczkę po miesiącu czasu...

A teraz jak na razie czekam na @ którą mam dostać 31.01 mam nadzieje że jednak się nie pojawi bo to znaczyło by o prawdopodobieństwie ciązy , wtedy bym popędziła po test, objawy mam i wgl ale nie chcę się cieszyć na darmo..

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

skarb14, witaj kochana:) Obyś nie zagrzała tutaj miejsca :) trzymam kciuki :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Kochana tez mam nadzieje :) ze nie dlugo bede cieszyc z 2 ciazy i opisywac to na forum dla mam ..

Offline Wyświetl profil  

Skarb witaj:-) życzę jak najszybciej 2 kresek na teście!!

Ale tu cicho, gdzie są wszystkie?jest jakiś nowy wątek?
Byłam w środę u ginekologa po @ mam przyjść na mrożenie nadżerki także starania wstrzymane...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kochane, u mnie już na pewno po owulce, dziwne jest tylko to ze boli mnie podbrzusze na okres no i okropnie plecy..:|

To będzie 11 dni nakręcania się

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Ona92a : mam kompletnie to samo co ty tak mnie boli ze ciezko chodzic :(

Offline Wyświetl profil  

Ona! Może to dobry znak?trzymam kciuki żeby ten ból przerodził się 2kreski!
U mnie wczoraj dziwna sytuacja, zauważyłam lekko brązowe upławy,a dziś czysto. @ powinna być po 8.02.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Olusia82 Ja słyszałam że po ciąży wszystko u kobiety się zmienia ;p u mnie mogę to zatwierdzić boli miesiączkowych nie ma a kiedyś były straszne !! ostatnio mam 2 okresy w m-c a kiedyś nie miałam miesiączki przez 3 m-c xD oczywiście byłam juz z tym u gina to nic takiego tabletki mi nie utrzymywały ściółki w macicy która wydala się podczas okresu :) My jako tako o drugie się jeszcze nie staramy myślę że dopiero jak młody będzie miał z 4 latka ? i pójdę w końcu do pracy :P: :P:

Tillka dalej nic ?? :cry: :cry: współczuję kochana :( Trzymie kciuki za ciebie :cmo: mam cicha nadzieję że w końcu przejdziesz na ciężarówy :cmo: :cmo:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Nadal nic....
ja wewnętrznie wiem, że nam się nie uda nigdy.
w sumie nie wiem po co nawet się staramy...

III IVF 14.VI.16- THE END

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2665 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]