Dzisiaj jest pt maja 26, 2017 8:50 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 606 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Nie rozumiem Twojej pani doktor. Jeśli sama nie czujesz się na siłach pracować to powinna wystawić Ci zwolnienie. Przeciez to moze miec wplyw na Twoją ciązę! I co z tego ze do konca ciazy zwolnienie? No chyba ze Ty nie chcesz do konca ciazy... Ja przy kazdej ciazy mialam zwolnienie na caly okres ciazy...
A wlasnie sobie uswiadomilam niedawno ze faktycznie pewnie bede styczniówką:)

Odliczam dni do soboty i wizyty :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ale Wam zazdroszczę :wink: i jednocześnie współczuję... Pracowałam jako niania, opiekowałam się dziewczynką a jej mama leżała w zagrożonej ciąży od 2 m-ca. Każde wyjście z domu do lekarza kończyło się skurczami, podobno w tej ciąży-trzeciej i tak było najlepiej. W pierwszej leżała 3 m-ce w łóżku, 3 w szpitalu i 3 na przemian. Uważajcie na siebie!
mamaAgnieszka nie myślałaś, żeby zmienić lekarza?

Cały czas biorę bromergon, czekam do wtorku na wizytę u ginka. Ma mi przepisać ponowne badanie prolaktyny, czy się obniża. Minął 18 dzień i nie dostałam @ więc się cieszę :D Robiłam testy owulacyjne 1 dzień - prawie pozytywny, 2-pozytywny, 3 - negatywny i dalej już negatywne, nie wiem czy jajeczkuje czy nie :? Wszystko opowiem i zobaczymy, co lekarz poradzi. Jestem pełna nadziei, jak i boję się kolejny raz rozczarowania :cry:
Mój mąż wyznał że myślał, że zajdę od razu lub w 2 czy 3 m-cu a tu tyle starań i nic, jak tak pomyśleć to już ponad 1,5 roku się nie zabezpieczamy. Dla mnie to cała wieczność, tym bardziej że 28 lat już skończyłam i coraz trudniej będzie zajść z pierwszym dzidziusiem :(

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

agnes mimo,że mam już dzieci to wiem jak to jest starać się i czekać i się rozczarować. Z mężem 3 lata staraliśmy się o Zosię. O to trzecie rok. Trzymam za was kciuki.
Ja wczoraj byłam u lekarza i po ostatniej kłótni była nawet miła. Dała mi zwolnienie czego nie chce robić i ogólnie jest ok.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

W niedzielę dostałam @. Byłam wczoraj u ginekolog. Dostałam skierowanie na ponowne badanie prolaktyny z obciążeniem. I dostałam Clostilbegyt na jajeczkowanie. Jeśli badania wyjdą dobrze to pobiorę go 3 m-ce. Stwierdziła, że powinnam przez ten czas zafasolkować ale jeśli nie to sprawdzimy drożność jajowodów. Tak czy inaczej mam się stawić na kolejną wizytę w czerwcu.
Czy brałyście clo? Miałyście jakieś działania niepożądane, ja jutro mam wziąć 2tabletki.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

[b]agnes[/b] trzymam kciuki żeby się udało!

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Agnes - ja brałam clo i z tego co pamiętam to miałam bóle głowy...
Postanowiliśmy z mężem rozpocząć starania o rodzeństwo dla naszego Urwisa: -) mam nadzieje ze tym razem uda się szybciej...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 606 ]  Moderatorzy: lady_in_red, Moderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]