Dzisiaj jest pt gru 06, 2019 2:08 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Międzynarodowy

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 372, 373, 374, 375, 376, 377  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Siasia, ja mieszkam w zupełnie przeciwnej czesci UK niz Ty ;)
Ile tu juz jestescie?

Rany, ale mam dzis dzien. Nie wiem kiedy mi ta godzina 4:30 wybiła, a nic nawet nie zrobiłam bo weny nawet brak na trzymanie telefonu w rece.

.... jednak przy odrobinie wysiłku zdołam może kiedyś zrozumieć,
że ludzie zawsze przybywają punktualnie tam, gdzie są oczekiwani.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Cath - no kawałek jest :lol:

a jesteśmy dokładnie od 2 czerwca :D niby krótko, ale jakoś mi się dłuzy :lol:

że tyle jesteśmy a chatka jeszcze nie urządzona i nie mamy wszsytkiego itd :roll:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Na urządzanie trzeba czasu wiec nic sie nie martw. Na wszystko przyjdzie czas. Ja jestem tu dwa lata i nadal miksera nie mam :x

Offline Wyświetl profil  

no to ja mam chyba wszystko ;) wioski dookola, o dobre zarcie z wioski nietrudno... mieszkania tanie (no ale nie az TAK tanie ;) ) kupy psie zdarzaja sie, ale rzadko... jak ktos mi podaje przedzial, w jakim czasie bedzie, to sobie zycze dokladna godzine, albo prosze, zeby pol godz przed zjawieniem sie do mnie zatelefonowano...
smieci nie ma, czysto u nas... kartonow nie wolno do rycyclingu (tych warstwowych oczywiscie, ale w glupim tesco jest punkt, gdzie mozna je wywiezc)

co do szkoly... hmmm... dzwonie domofonem i wchodze jesli mam potrzebe taka i 20 min w kkurtkach u nas akurat dzieci nie stoja ;) a z nauczycielem moge pogadac jesli mam potrzebe, czy ochote...

siaasia tym mieszkaniem to sie naprawde nie przejmuj, chociaz ja wiem i doskonale rozumiem, ze baba w ciazy najchetniej miala by gotowe wszystko na "wczoraj" ;) jak ja sobie przypomne nasze poczatki w UK, jak to do mieszkania z mala sofa, plastikowym stolikiem i malym telewizorkiem od znajomego angola, przywiezlismy kilkudniowa Ize ze szpitala ;) a i sami nie mielismy nawet 2 obiadowych talerzy i widelcow ;) wtedy nie bylo smiesznie, ale teraz sie fajnie wspomina ;)

p.s. zdycham#za#goraco :/

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

weekend sie skonczyl!

Meldowac sie :twisted:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Dziewczyny, musicie mi wybaczyc, ale nie ogarniam. Po 11h w robocie siedze (sezon urlopowy nie dla mnie) i padam na twarz.

Byl ktos w Legolandzie Windsor?
Wybieramy sie weekendowo, warto?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

melduje sie ! :mrgreen:

gocha tylko ze pod naszym głupim tesco nie ma niczego gdzie mozna dac kartony... jest na szklo jasne, brazowe, zielone, na metal, na plastik i na papier (ale jest opisane ze magazyny bla bla bla i NIE kartony) :roll: tak samo pod asda i w recycling centre :roll:

chyba trzeba pojsc za przykladem sasiada i puscic z dymem :roll:

heh pamietam to... 2 miesiace po urodzeniu Fiska mieszkalismy z rodzicami a potem na swoje... byla kanapa , lozeczko Fiska, lawa i komoda... dobrze ze tesciowie nam swoja stara zastawe slubna dali :lol:

a teraz powoli do przodu :) dzisaj przywiezlismy stol kuchenny i lozka chlopakow :mrgreen:

morning - łoj to sie narobisz. moj ma zmiany po 12 h ale ostatnio mial pon czw i pt wolny i teraz pt sob niedz ma wolna i w tyg nocki.

no my nie bylismy :lol: ale jak zwiedzicie to daj znac czy fajne :wink:

Cath a jak u Ciebie ? dalej upal ? jak stroczyk ? :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

siaasia kuzwa, no zeby kartonu nie bylo gdzie oddac :roll:

mnie, im blizej, tym bardziej odechciewa sie wyjazdu do pl... serio :/
czulam, ze tak bedzie...
mianowicie...
do tesciow, co rok, przyjezdzaja wnuki (synowie K brata)... laski widzialy ich 2 razy w zyciu, za kazdym razem ta sama historia: oni mnie bija, nie bijemy sie chlopaki, nie wolno bic i popychac, bla bla bla... gemeralnie zabawa zadna, duzo placzu i bicia dziewczyn kijami...
teraz chlopcy w pl oczywiscie, my sie wybieramy i tesciowa wlasnie pisze, ze fajnie, ze bedziemy 10/11 sierpnia, to ona ustali w drugimi dziadkami, ze chlopcy w tym czasie beda u tesciow, co i my, bo przeciez bedzie fajnie :shock: spoko, fajnie, jak sie spotkaja, pobawia, ale ja myslalam, ze skoro nas nie bylo 4 lata w pl to beda dziadki chcialy spedzic czas z dziewczynkami... miec czas tylko dla nich, bo nie wiadomo, kiedy znow zawitamy do pl....a tu zonk, pomijajac fakt, ze chca zeby chlopcy do 23 (do konca pobytu w pl) juz byli z nami, to jeszcze nie wzieli pod uwage, ze my mozemy miec inne plany, bo np 17/18 sie wybieramy do krk, no i ja tez bym kuzwa chciala mame zobaczyc moja... ja pierdziele, moze i hormony, moze i przesadzam, ale serio, ja nie przywyklam, ze ktos mi planuje i mowi, co mam robic :wo:

sorry, musialam sie wyzalic :/

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

no nie ? mnie to wlasnie wkurza bo po przeprowadzce mamy tak naprawde w uj kartonow :? czesc podarlismy i dalismy do black bin we worku no ale ile mozna :roll:

ojjj nie dziwie sie... mnie tez by to wkurzylo... to moze postaw sprawe jasno ? ze was to niebawi ze liczyliscie po takim czasie na cos innego ?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

siaasia napisalam, ze fajnie, jak sie pobawia i spedza troche czasu razem, ale ze mialam nadzieje, ze beda tez troche dziewczyny mialy dziadkow tylko dla siebie... no bo przeciez do dziadkow jada... a chlopaki w irlandii mieszkaja, wiec jak bedziemy miec ochote, to se do irlandii mozemy wybyc...
dluuuugo tesciowa nie odpisywala, bo chyba bala sie mnie wkurzyc ;)

serio, czasem mysle, ze nienormalna jestem, konsultuje sie z innymi i czasem nawet sie okazuje, ze nie jest ze mna zle ;)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ja się urlopuję, bez neta. Dziś m dojechał i wracamy to i mam kompa.

Gocha wiesz co ja teraz na to patrzę inaczej. Też tak miałam kiedyś-jazda do PL do KOGOŚ to masakra. Po tyg ma ochotę się wracać.
Druga sprawa to, że życie w PL się toczy i jednak teściowa może być teraz bliżej z drugimi wnukami więc włącza ich do Waszego czasu.
Spokojnie powiedz jakie masz plany i tyle.
Jedynie, że przy takiej ekipie na bank nie wypoczniesz, bo wiem jak szwagierka z dziećmi do nas przyjeżdżała to masakra była.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

pastek ja jeszcze nie wyjechalam, a juz mam dosc :/ dziwie sie tylko (w sumie to nie wiem, czy sie dziwie... bo nawet mowilam K, ze pewnie beda chlopcy u nich, co K skomentowal: nie no co ty, bez przesady) ze wogole wpadli na taki pomysl... ze sami nie czuja potrzeby, zeby spedzic czas z dziewczynami... no po prostu mnie sie to w glowie nie miesci i jakos tak mi przykro po prostu...

no kuzwa przez takie glupie akcje wogole mi sie odechciewa wyjazdu...
za moment wyruszamy do newport skladac wniosek o brytyjski paszport dla pauli... takze trzymta kciuki, prosze...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Gocha mnie to nie dziwi po prostu bo u mnie też takie numery w domu (teściowa).Może nie z dziećmi ale poumawiała nas na spotkania na które w ogóle nie mieliśmy ochoty ani nawet nie były w planach-byśmy się spotkali iutrzymywali kontakt/bliskość.
tez nas to do szału doprowadzało ale starałam się (choć nie było łatwo) zrozumieć, że intencje są czyste - u Was pewnie by dzieci sie poznały/spędziły czas razem by się dobrze znać i nie zapomnieć.

Powodzenia z paszportem :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

pastek jakbym o mojej tesciowej czytala... oczywiscie, ze spotkania zaplanowane, zupelnie nie myslala, ze mozemy miec inne plany... ze wolimy spedzic czas z bliska rodzina, czyli z nimi i moja mama, rodzenstwem, a nie objazdy bo wujkach i ciotkach robic i sie "pokazywac"... tez zawsze tlumaczylam i sobie i K, ze wtraca sie bo sie troszczy, ze sie martwi, ze ma dobre intencje.. K z kolei mi gadal, ze a bo wiesz, ona taka juz jest itp... do momentu, az go tak wku%^&la, ze powiedzial dosc wpierniczania sie... i juz nie zaciska zebow... ja nadal...

sprawa jednak sie rozwiazala... nie przyjeli nam wniosku... dwa p60 K zgubil i pracodawca dal mu nowe, ale niestety kwota nie wydrukowana, tylko napisana i powiedzieli, ze nic z tego :/
powylam, powylam, a teraz szukam plusow... mamy mi tylko szkoda bo 4 lata jej nie widzialam, a ona mnie tu nie odwiedzi :/
no ale prosta roznica miedzy tesciowa a moja mama:
tesciowa zaczela lamentowac i odgrazac sie, ze nas odwiedza :wo: dzieciom jeczala, ze babci nie zobacza, ze smutno jej itd
a moja mama powiedziala, ze takie popieprzone jest wlasnie zycie, ze jak sie nie da nic zrobic to nie wolno sie zamartwiac, a jutro sie polaczymy poobrabiac dupe urzednikom...

ehhh nic to, nie zrobie nic, wiec trza planowac, jak tu spedzic czas wakacyjnie z malymi malpami...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Gocha szkoda, że tak wyszło...no ale przynajmniej inne problemy się rozwiązały.

Co do wakacji to gdzieś niedaleko Was jest taki fajny camping podobno

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

pastek ale camping w sensie caravan park, czy pole namiotowe...?
chcemy na weekend na caravan wyjechac a pozniej jeszcze pod namiot... ale gdzies na wybrzeze jednak... corwall, moze poludnie... patrzylam namioty.. kurna, jakie ceny :shock: ja wiem, ze to nie zakup jednorazowy, ale... kurna, jakie ceny :roll:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Gocha jakiego wniosku? do paszportu p60 jest potrzebne? :o

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Morning do brytyjskiego paszportu, bo o brytyjski sie staralismy... 5 x p60 z 5 lat przed narodzinami dziecka...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Gocha to znaczy, ze skoro zgubil i orginalu nie ma, to juz nie macie szans?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

gocha - wyjasnisz dokladnie o co chodzi z tymi jakimis 60p co to jest i po co do paszportu ? z 5 lat ? to jak my jestesmy 5 miesiecy to nie mamy w ogole szans na paszport ????

a na namioty looknij na lokalnych grupach na fb :) ja widuje takie wielkie i po 20 funtów :)

z opieki zdrowotnej jestem mega zadowolon,a mam ustalony wstepny temrin cc - 31 pazdziernika i wyniki z krzywej cukrowej do domu mi przyslali :mrgreen: ckurzycy ciazowej nie mam :mrgreen:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 372, 373, 374, 375, 376, 377  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Międzynarodowy

Strefa czasowa UTC [letni]