Dzisiaj jest wt gru 11, 2018 11:04 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Międzynarodowy

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Grochy przyznaję racje.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja tendencje mam i mi tylko na piersiach wyskoczyły 8) na tyłku miałam z czasów dojrzewania ( chociaż nigdy gruba nie byłam) i jakoś sie wygładziły :lol:

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej dziewczyny!
Żyjecie tam jeszcze?
Przedwczoraj poczułam pierwsze ruchy a wczoraj to Bobo poszalało mi w brzuszku, dzis zaś już mniej... Az plakac sie chce ze szczescia!
Karolina a jak u Ciebie?
Mi wczoraj wyssali w szpitalu krwi troche na badania ;) Czekam teraz na 18 marca i ide do gin, może bedzie widac czy bedzie chłopiec a moze dziewczynka? ;D
pozdrowionka!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No Beatka to cała radosc ciąży :) najlepsze przed Toba. Super :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Grochy pochwal sie dzicieciem :)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej kobietki :D
co slychac?? troche mnie nie bylo na forum, pojezdzilam po swiecie jak szalona i jestem spowrotem.. brzucho rosnie jak na drozdzach, wyrastam po kolei z kazdych spodni :D na szczescie udalo mi sie kupic ciazowki i brzucho moze spokojnie rosnac dalej..

BeatkaS85 :D gratuluje i zgadzam sie w 100% ze to super uczucie jak Bobo kopie.. tez mnie maluszek boksuje od jakiegos czasu, tylko tatus nie ma szczescia i nie moze poczuc.. co przylozy reke to Lila przestaje sie ruszac hihi wczoraj udalo sie po raz pierwszy.. Lila kopnela go w tylek, bo tak lezelismy jakos dziwnie.. byla kupa smiechu :D

nel tez mam niestety rozstepy na tylku z czasow dojrzewania.. jakos nie specjalnie bylo je widac, w sumie po naciagnieciu skory tylko.. mam nadzieje ze na tym poprzestane..

Grochy doszly mnie sluchy ze angielki robia cesarke na zyczenie 2-3 tyg przed terminem :shock:, zeby za bardzo nie przytyc i uniknac wlasnie rozstepow w tym koncowym okresie.. albo to okropna plota, albo swiat zwariowal.. tak czy tak bede trzymac kciuki zeby twoje "praskniecia" sie zmniejszyly.. i oby jak najszybciej..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witajcie.
Ostatnio tu coś powiewa pustkami.
Jak sie macie?
Ja coś przyziębiona jestem a od poniedziałku znowu do pracy ale nie ma co narzekać, niedługo ide na macierzyński a potem na 2 lata na rodzicielski więc sie nasiedze... ;)
Karolina masz juz cos kupione dla Bobaska? Ja jeszcze nic.... Czekam na usg co bedzie a Ty jak widze bedziesz miała szczesciaro dziewczynke?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Straszna pustka wieje, ale mam nadzieje ze to tylko chwilowy zastoj :lol:

Co do rzeczy dla maluszka to cos powoli zaczynam kupowac, a przynajmniej myslec intensywniej. Obiecalam sobie, ze pierwsze zakupy zrobie dopiero jak poznam plec. Ale dzien przed pojsciem do gina nie wytrzymalam i kupilam 3 cudne bodziaki w dinozaury :oops: :lol: Sa boskie.

Udalo mi sie wygrac dosc niezla aukcje na allegro z ciuszkami na poczatek. Nie wszystkie aukcje sa spoko. Czesto ludziska sprzedaja jeansy w rozmiarze 56 i inne beznadziejnie nieprzydatne rzeczy. Ale zestawy spiochow i bodziakow tez da sie upolowac.

Faktycznie gin fiutka sie u dzidzi nie dopatrzyl, ale mowil zeby z rozowym jeszcze nie szalec. Jak dla mnie, bedzie dziewczynka i koniec :!: Moj A. od poczatku ciazy uwaza ze bedzie dziewuszka i nawet nad imieniem dla chlopca nie chcial sie zastanowic.

Wybralam tez juz wozek. Volant 3 albo Bolder 3. Myslalam o uzywanym, bo wiadomo ze dlugo nie posluzy, ale bolderow uzywanych nie ma
:twisted: Moze cos sie ruszy pozniej. Znajoma sie zapowiedziala ze lozeczko pozyczy (trzyma dla wnukow :D), tylko nie wiem czy dno sie podnosi. Inna znajoma chce wozek sprzedac i mam zagwozdke. Czy wybrac jej czy Volanta. No i chyba tyle.
Jak narazie mam 3 bodziaki i buciki wloczkowe.

Poza tym ciaza mi sie rozkrecila :oops: :lol: :oops: Brzuch mi wywalilo i mala kopie jak oszalala. Jem za 3 osoby, a przynajmniej mam ochote.

Alez sie rozpisalam :!: :!: Napisz co u Ciebie i trzymaj sie cieplo. Kuruj sie miodkiem i innymi cudami, zeby przeziebienie Ci sie nie rozwinelo w cos paskudnego.
caluski

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja myslalam, ze ja tylko tak duzo jem :) Moj Jacenty nie moze wyjsc z podziuwa, ze po obiedzie mam ochote jeszcze na jakis baton a mi sie uszy az trzesa jak go wcinam ;) Słodkie bym jadla caly czas a za chwile jakąś kiełbache bym wcięła, pizze też bym zjadła ;) moge tu pisac i pisac o jedzeniu hehe. Ale nie mówie, ze jem tylko to, codziennie koniecznie jogurt na kolacje i jakis owoc, jestem przyzwyczajona, ze na kolacje nie jem za dużo chociaż teraz to bym poszalała z menu :lol: ooo płatki kukurydziane z mlekiem se zrobie :brv:
Maleństwo mi dzisiaj szaleje w brzuszku, szkoda, ze jeszcze mój mąż nie może tego doświadczyć...
Ja tez Karola mam nadzieje, ze tylko zastal chwilowo ten temat a moze wkrotce ktos do nas dolaczy?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mmmm o jedzieniu mozemy wieki rozmawiac... wlasnie wcinam kanapke z serkiem z ziolami prowansalskimi (kupilam na probe i okazal sie pyszny), a na gazie stoi soczewica, bo pomyslalam ze przyda sie zjesc cos zdrowego :)

Beatka masz jakac plec maluszka preferowana :?: :?: te batoniki po obiedzie to tak na dziewczynke zdaje sie :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Karolaola ja mam Volanta :) w sumie jest OK, ale nie wiem czy nie lepiej kupic osobno głęboki i potem parasolkę - spacerówkę :? bo np. na podróże parasolkę łatwiej do bagażnika zmieścić zwłaszcza że dla dziecka się całą torbę extra wozi
tu nasz wózek
http://juliam.blox.pl/html/1310721,2621 ... tml?9,2007

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

tak ciepło na dworze a ten temat tak zamrz, gdzie sie podziały Panie z Czech? :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jestesmy, jestesmy :D
faktycznie forum nam troche przyzdechlo, pracy jakos wiecej sie zrobilo i czasu brak :?

nel suuuuper zdjecia.. Twoja malutka taka duza i jeszcze do gondolki wchodzi i to w kurteczce na dodatek.. a z buzki to wykapana mamusia :D :D a ja w sumie dalej dumam nad implastem.. ale sklaniam sie ku temu wozkowi znajomych.. po prostu jest tanszy i nie bedzie szkoda wymienic go na spacerowke.. :lol: ale te boldery i volanty takie kuszace :oops: :oops: :oops:

BeatkaS85 gratki z okazji polowinek... teraz to juz z gorki bedzie hihi

moje brzucho sie rozszalalo.. rosnie niewiarygodznie szybko, a mala kopie jak nakrecona.. moja kochana kruszynka.. juz sie jej nie moge doczekac a jeszcze tyle czakania..

a co tam u Was kobitki :?: :?: :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

karolalola te zdjecia z Pragi to z października, moja mała do gondolki to juz dawno nie włazi !
Wiesz taka Big Girl mi sie trafiła :D
U mnie z kolei powiewa nudą :roll:

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hihi Big Girl... dobre :lol: :lol:
ile Julcia miala przy porodzie :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

przy porodzie całkiem jak człowiek :wink: 3280 ale potem wypadła z norm :roll: i teraz wzrost i waga poza normą :oops:

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ale nam forum zamarlo :(
nel, beatka, grochy dajcie znac o sobie.. jakos mi tak teskno do Was..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej, witam, to moj pierwszy poscik-zglasza sie mamuska z czech :D znajdzie sie jeszcze ktos taki :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

w końcu ktoś sie odezwał :D
ja mieszkam w Ml. Boleslav to niedaleko od Pragi :)
jesteś już Mamusia czy bedziesz?

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Międzynarodowy

Strefa czasowa UTC [letni]