Dzisiaj jest pt gru 06, 2019 1:44 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Międzynarodowy

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 770, 771, 772, 773, 774, 775  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

u nas stara bida, siedze w domu, coraz ciezej mi no ale jeszcze troszke i bedzie jeszcze ciezej ;)

co do pracy to wydajem mi sie ze zalezy jakiej pracy sie szuka i jak oplacanej....

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

U mnie tez nic nowego,tygodnie przelatuja miedzy palcami ;-)
Dzieciaki szaleja czasami az zan natto :roll: :lol: na szczescie w tym roku nie choruja ;-)
Enzo od wrzesnia idzie juz do CP.

maranelka a twoj syn idzie do przedszkola w tym roku?

Kasia chyba zablokowana na zawsze :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mama.kajtka z praca nie jest latwo, zwlaszcza jak sie jest po studiach i szuka czegos porzadnego.
Dodatkowo jak sie nie ma 25 lat, nie jest sie bezdzietnym (i to w dodatku najlepiej facetem!), nie ma sie juz kilku lat doswiadczenia tutaj, to juz moze byc pod gorke.
Najlatwiej jak sie szuka "byle czego", kiepskoplatnego, na 3 zmiany itp :lol:
Generalnie nie jest tak rozowo, ale z tego co slysze to i tak o niebo lepiej niz w naszej starej ojczyznie.
Ja tam wychodze z zalozenia, ze jak ktos naprawde chce pracowac i szuka, to znajdzie.
Ja znalazlam w dwa miesiace, siadajac do komputera max 1 w tyg na chwile. No ale u mnie priorytetem nie byla kasa, ale raczej praca na pol etatu, w ktorej nic nie robie, a mam stala umowe. :mrgreen:

Justined, Ty juz lada moment bedziesz miec przerabane :wink:
Wiec sie nie wysilaj kobito, turlaj sie powolutku do mety.

Ania jak Ci wlosy urosly! :D
Chlopaki tez Ci urosly!!!
Zdjecia jak zwykle super...

A Kaska to nie moze jakos od kuchni sie wprosic? :lol:
Pewnie juz sama nie ma ochoty tu pisac... bym sie nie zdziwila.

Madzia, a co u Ciebie???

Uwierzycie, ze moja Lemka juz bedzie miec 2 lata??!!
Ech, jak ten czas leci...
Pamietam jak dzis, jak ciotki dzwonilyscie do mnie na porodowke. :lol:
A to nam juz piec latek ucieklo razem.
I pisalo sie kiedys wiecej, i spotkanka byly...
Teraz juz chetnych brak... :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Spotkanie ;-) ja chetna wsiadajcie w tgv i wpadajcie do bordeaux ;-) ugoszcze :-)
Co do wlosow no wiesz jak sie nic nie robi to rosna :lol: a na serio chlop chcial wiec mu narazie mu robie przyjemnosc :lol: Nie wiem jednak jak dlugo wytrzymam :P :lol:

Kasia nie moze wpasc ''od kuchni '' bo zablokowali jej ip z komputera wiec nic sie nie da zrobic, musi zmienic komp to bedzie mogla :lol: Ciekawe czy sie da z Iphona? kasia probowalas sie zalogowac przez telefon na jakis nowy imeil ;-)?

Co do pracu to tak jak dziewczyny pisza, jak sie wybrzydza to mozna latami szukac .
Ja patrze na kase :lol: jesli za bylejaka prace wychodzi tyle co za ''lepsza'' albo i wiecej to co mi szkodzi, wkoncu pracuje sie po to by zarabiac nie ;-)

Ciekawe co u naszych dawnych kolezanek Gabi , Misia , Emilie, Grazka ????

titou ?????? nie mow ze nadal chorujecie?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no niedlugo bedzie ciezko, ale mysle ze ja nie pierwsza i nie ostatnia wiec moze jakos sie uda!

Aniu bedziesz szla na spotkanie w zwiazku z szkola dla dzieciakow? ja nie dam rady moj bedzie w pracy i nie mam z kim zostawic Olivki.
Jakbys szla przekazesz info? Olivia dopiero bedzie mogla isc jak bedzie miala 3 latka z tego co wiem...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ehhh to spotkanie jest o 19h w samym centrum ,strasznie pozno nie wiem czy pojde :-/ Chyba napisze im meila ze oczywiscie nadal mnie interesuje ale na spotkanie bedzie mi ciezko przyjechac.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej wszystkim:]!!. u nas ciagle Ok i bedziemy mieli kolejnego CHŁOPCZYKA w domu:) według usg mały wyprzedził sie w wielkosci o tydzien;)... kurcze a juz myslalam ze bedzie na odmiane dziewczynka;)) ale na ostatnim usg 4d ewidentnie młody pokazał swoje wdzieki;)) wazne aby wszystko sie dobrze zakonczyło i oby nie za predko i oby tylko wszystko było w porzadku:) . Jest poki co dylemat w sprawie Imienia;) Maz proponuje Alan ja mam w głowie Dominik;)...raczej bedzie Alan bo tym razem wybierac miał maż tylko ciagle nieumiem sie jakos nastawic na to imie;)... i tylko moja Szanowna Babcia powiedziała,ze to takie niepolskie imie i czy mi Go ochrzcza hihi :D .... Starszy sie cieszy na braciszka:). pozdrawiam serdecznie wszystkich ide mecz ogladac w okncu teraz bede miała 3 facetow w domu trzeba bedzie sie troche na tym poznac;))...

Mateuszek
Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no to gratulacje synusia! co do imienia nie doradze by my sami jeszcze nie wybralismy...
moj tez proponowal Alan ale mi jakos nie pasowalo, teraz zastanawia sie na Brian...no coz czy polskie czy nie ochrzcic ochrzcza tym bym sie nie przejmowala ;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej :)

Ania dokładnie to samo co Mika ci napisze ale ci włosy urosły !!!
Fajnie w takich dłuższych wygladasz :)

Dzieciaki nam rosną , czas tak jakoś szybko leci, dni mi przez palce uciekają.

Chyba do Polski na trochę z dzieciakami pojadę , dziadki tęsknią za wnukami.
Więc niech się nimi naciesza :wink:

A wy jakie plany wakacyjne macie?

Ania Enzo już idzie do CP???? Już?????
Ale przelecialo.

Viki moja od września już idzie do 3e i tak jakoś maja w tej szkole ,ze ostatni rok college robi już w liceum, więc zmieniają szkole.
Mały stresie jest ( z mojej strony ;) )

Stellunia witaj na naszym wątku ( chyba się z Tobą nie witalam jeszcze)
Gratuluje synka , a co do imienia to ważne żeby wam obojgu się podobało.
U nas tez nie było łatwo ale w końcu został Oli.

['][']

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Maranellka pisze:
A wy jakie plany wakacyjne macie?

My w tym roku tylko do Polski sie wybieramy na 5 tygodni, tzn ja z dziewczynami, bo papa jak zwykle pracuje, no i do Polski nie lubi jezdzic. :twisted:
Odbijemy sobie w przyszlym roku, mam nadzieje :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mika ja tez jade do Polski tylko z dzieciakami bo mąż nie dostanie teraz urlopu.
Juz po mnie brat przyjechał :wink: ( bo blondyny muszę zabrać
:lol: czyt: 2 suczki )
W Polandii bede do konca sierpnia.
A na prawdziwe wakacje to dopiero w listopadzie.
Juz zarezerwowane ... :D

['][']

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Soldy soldy soldy!!!! :D
Jak tam Lasencje??? bylyscie juz na polowaniu?
Ja pierwszy raz w zyciu wybralam sie w pierwszy dzien soldow od rana na wycieczke po sklepach.
Alez to jest szalenstwo! Czy nikt dzis nie pracuje? ma sie wrazenie, ze wiekszosc ludzi urlop wziela, zeby moc brac udzial w tym wariactwie :shock:
W niektorych miejscach pol godziny stoi sie w kolejce do kabin i kolejne pol godziny do kasy :lol:
Nigdy wiecej w zyciu, zwlaszcza z dzieciakami, chociaz dzielne byly. :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mika ja jeszcze nie byłam, ale nie powiem bo mam w planach na małe soldy wyskoczyć :lol:
Chociaz jak pomysle ile czasu bede musiała poswiecic na szukanie miejsca parkingowego to z lekka mi sie odechciewa.
U was widze też jest taki szał :lol:

['][']

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam
Zupełnie przypadkiem znalazłam to forum i wątek a to ze mieszkam tez we Francji to postanowiłam się zalogować :)
Mieszkam blisko Paryża i jestem mama na pełny etat aż do września gdyż moja pociecha idzie do żłobka :)

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witamy nowa kolezanke!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej lasencje! Wpadlam sie przywitac po tak dlugiej przerwie:) Widze ze wy nadal jestescie aktywne na forum juz przez tyle lat! U mnie ok. Pracuje w galerii handlowej. Darek od grudnia do czerwcza byl w Polsce i probowal tutaj pracowac ale ciezko bylo. Teraz wyjechal na 1,5miesiaca do Francji bo mial jeszcze sprawy do zalatwienia i przy okazji troche zarobi na wakacje. Dziewczyny jak ja bym chciala spowrotem do Francji buuu! Wkurza mnie tu wszystko z tesciowa na czele! Zycie na odleglosc ja tutaj a maz tam to tez bez sensu bo dlugo tak sie nie uciagnie. Blad zrobilismy i teraz widze to wyraznie no ale czlowiek uczy sie na bledach. Pozdrawiam was wszystkie bardzo goraco!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej dziewczyny,
widze ze tu cisza...
mam pytanie czy ktoras wie jak po francusku jest usg przezciemiaczkowe? mielismy bardzo ciezki porod silami naturalnymi i pediatra nie chce mi dac na zadne dodatkowe badania dla malego, a w polsce to ponoc standard, wiec chcialam zaplacic i zrobic we wlasnym zakresie tylko nie wiem jak sie to nazywa...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej melduje sie po wakacjach, narazie mam sajgon w domu wiec nie napisze za duzo ;-)

mika potrzebuje wiedziec co ci dawali na podtrzymanie ciazy od poczatku, pisalas kiedys o tym ale nie pamietam.Moja siostra juz 2 x poronila w 8 tyg, tym razem mialy byc blizniaki :? Angielscy lekarze maja inne podejscie ,szkoda mi jej chce pomoc na ile sie da bo ile bedzie sie meczyc, daj ciotka znac ;-)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

nie wiem czy moge sie tu wtracic, ale tez poronilam 3 razy, mi we Francji wkoncu dali (specjalista od nieplodnosci bo inni twierdzili ze do 3 miesiaca sie nie podczymuje ciazy) progesteron 200 rano i wieczorem do pochwowo do konca 3 miesiac
w polsce daja progesteron albo luteine ale nie wiem w jakich dawkach
moje pytanie czy twoja siostra miala przeprowadzone jakie kowlwiek badania, bo przyczyn poronien moga byc tysiace!
ja mialam np wade budowy macicy + mutacje faktoru V krwi na co bralam heparyne, a to tylko kropla w morzu...
co jej powiedzieli w anglii? wiem ze napewno to droga przyjemnosc ale moze powinna sprobowac poszukac polskiego ginekologa tam gdzie mieszka?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

justined kazda rada sie liczy ;-)

Po pierwsze gratuluje kolejnego potomka :-) BRAWO.
Czekamy na fotki ;-)

Co do usg glowki to nie mam pojecia, popros pediatre to ci da skoerowanie, zwykle nie robia problemow jak widza ze mama sie martwi i to ja uspokoi.
gdzie rodzilas?
Polecam wizyte o osteopaty, on na to napewno pomoze powie co sadzi ect.Evan mial kila seansow bo mial ciagle glowe w 1 strone przez co juz byla znieksztalcona i naprawde fajnie to pomoglo.Wizyty sa drogie, zalezy od ubezpieczenia czy ci beda zwracac ale za 1 wyzyte oddadza na bank.
Doby ostepata ma duzo ludzi, czeka sie po 2-3 tyg ,wtedy wiesz ze jest skuteczny.Nie idz do pierwszego lepszego tylko popytaj, lub ja ci dam namiary to sie umowisz.
Wystarczy powiedziec ze to pierwsza wizyta po porodzie i tyle, podobno kazdy maluch po narodzinach powinien chodz raz do nich pojsc ;-)

Ja synus sie spisuje? a jak siostra reaguje? a ty ,jak poszed porod i jak sie czujesz?
Teraz to juz na bank musze cie odwiedzic ;-)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 770, 771, 772, 773, 774, 775  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Międzynarodowy

Strefa czasowa UTC [letni]