Dzisiaj jest pt maja 27, 2022 4:45 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Międzynarodowy

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 771, 772, 773, 774, 775
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam, czy sa tu jakies Kobietki ktore przechodzily inseminacje lub in vitro we Francji ?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Witaj Camellia6,
Z tego, co pamietam to chyba zadna z nas, tu piszacych :roll:

Zreszta ten watek jest z lekka obumarly ostatnimi czasy. Dziewczeta sie pochowaly... :(

Offline Wyświetl profil  

ja nie przechodzilam ale moze cos bede widziec bo sie tym interesowalam, jakie jest twoje pytanie?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej zyje i ja :lol:

Spoznione zyczenia urodzinowe dla Olivierka i Kasi ;-)

U mnie jakos leci, wkoncu zabieram sie za zalozenie wlasnej firmy uslugowej ,ruszylam juz procedure i do roboty 8) Mlody ma juz 3 lata i od wrzesnia idzie do przedszkola ,Enzo w Cp leci ;-)
Co u was?

Oj chyba nikt tu nie mial az takich problemow by zajsc w ciaze, ja mam kolezanke co za ostatnim razem zaszla w ciaze i ma teraz 2 letniego synka ;-) Trzeba wierzyc ze sie uda :-)

Offline Wyświetl profil  

no mysmy mieli problemy ale po kilku stymulacjach udalo sie bez inseminacji czy in vitro

jak firme zakladasz kochana? Oli tez od wrzesnia do szkoly, chcialam ja zapisac rowniez do polskiej ale powiedzieli ze lepiej poczekac jeszcze rok

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

justined najwazniejsze pytanie/ jak dlugo czeka sie na takie zabiegi ?? Szczerze mowiac to Myakurat wiemy ze tylko takie zabiegi nas "ratuja" ,ja mam 10 letniego synka z pierwszego malzenstwa, ale teraz z Moim Skarbem niestety nie mamy szans na naturalna ciaze :( W lutym bylismy u specjalisty od spraw meskich i po obejzeniu wynikow nasienia pokiwal glowa i powiedzial ze tylko inseminacja lub in vitro, najpierw 4 podejscia do insem; pozniej ewentualnie in vitro, natomiast moj Gin Dr Tomikowski stwierdzil ze Tylko in vitro, on by sie w inseminacje nie bawil bo to tylko strata czasu. >Ja dostalam juz ogrom skierowan na badania, moj partner robil 5 marca badania nasienia, tylko jakos tak z tego przejecia nie zapytalam jaki jest dlugi okres oczekiwan na in vitro.pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony czw mar 28, 2013 4:48 pm przez Camellia6, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

ile to nie wiem, zaleznosci od decyzji lekarza! leczysz sie juz gdzies? zostalas zdjagnozowana?

moja kolezanka leczy sie na bezplodnosc chyba ze 2 lata, robili jej stymulacjie i nic, 3 miesiace temu przeszla komisje lekarska i w tym cyklu bedzie miala inseminacje, bo ma bardzo nieregularne cykle i nawet po stumulacji hormonami czeka bardzo dlugo na okres.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

sek w tym ze to nie z mojej "winy" tylko partnera, i leczenie nie jest mozliwe, tak powiedzial bardzo znany lekarz profesor Nicola Thoun u ktorego moj partner mial wizyte. Ja robie badania tylko ze wzgledu na obowiazek wprowadzenia danych z wynikow do securite itd.

Offline Wyświetl profil  

to mysle ze jak jak kartoteka bedzie kompletna to wtedy zostanie przedstawiona komisji,to bedzie kwestia formalnosci ich decyzja no i mysle ze wtedy odrazu ruszycie z leczeniem
w zaleznosci od szans powodzenia najpierw zaproponuja pruby inseminacji, a jesli uznaja ze nie ma szans to odrazu invitro
najlepiej zadaj wprost pytanie lekarzowi, a mysle ze tobie badania robia zeby upewnic sie czy nie ma dodatkowego faktora ktory wymagalby np dodatwowego leczenia, lub dyskwalifikowal z inseminacji
to moje skromne zdanie ;) my walczylismy 6 lat i sie udalo!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Wesolych Swiat wszystkim :D

Offline Wyświetl profil  

wesolych swiat!!!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Witam witam jescze tu ktos czasami zaglada?

Soznione zyczenia noworoczne oby w tym roku wiecej sie tu krecilo :lol:

U nas w sumie po staremu ;-) Enzo chodzi do CE1 ,Evan petite secion.Ja juz jakis czas temu zalozylam swoja firme a teraz moj chlop sie bierze za to samo :wink: Lata lece jak diabli dzieci rosna, problemy sie zmieniaja hehe.Evan sie bardzo wyciagnal,juz teraz wybrzydza przy jedzeniu .Enzo ma wlasnie gastro :-/
Chlopaki szaleja, pyskuja boze ile przy chlopakach trzeba miec energi ,jak sie ich nie zmeczy to ciezko jest :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

szczesliwego nowego roku!
przystojne chlopaki!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej dziewczyny,

Zycze Wam wszystkiego najlepszego w Nowym roku.

Ania, alez chlopaki ci rosna super :D

Justined, co u Was?

Jestem "za" aby wskrzesic nasz stary watek :D
Stesknilam sie Wami Laski.
Dzis juz wiele nie popisze, ale obiecuje ze wlece w tygodniu i nabazgram co u nas nowego.
Przy okazji wrzuce jakies foty (moje lasencje tez wyrosly he he).

Offline Wyświetl profil  

co u nas?
sprzedaliosmy dom w 77, i kupilismy maly domek z ogrodem w Medoc, jestesmy bardzo zadowoleni
obiecalam sobie zrobic prawko w tym roku ale narazie musze wyleczyc kregoslup bo znowu ledwo co chodze, mam w pitek IRM
Olivia zaczela maternnelle, super zadowolona, uwielbia chodzic do szkoly
Ryan ma 18 miesiecy i niestety opruch po swojemu wogole nie mowi w lutym mamy wizyte u ORL
jestem zalamana bo sie opuscilam w mowieniu po polsku z Oli i ona praktycznie malo co mowi tylko troche rozumie, chcetnie znalazlabym jakis znajomych polakow co niedaleko mieszkaja ale nie wiem jak sie za to zabrac, zeby mala miala np kolezanke co po polsku gada
bo jak mielismy znajomych prze 2 tygodnie z pl w lecie to nawet zadnia zaczela skladac a teraz nic :(
to tak po krotce

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Forum umarlo smiercia naturalna jak prawie wszystkie inne...
Niedawno przypomnialo mi sie o nim, przy okazji szukania czegos w necie.
Ciekawe czy ktoras z Was przez te wszystkie lata zajrzala tu choc raz.
Byl to jeden z bardziej aktywnych watkow... ech milo bylo sobie porozmawiac w czasach kiedy mialysmy podobne problemy i radosci z dzieciakow :lol:
Dzieci nam juz urosly/ wydoroslaly, my sie nie postarzalysmy wcale, ja wrecz odwrotnie :P:
Troche szkoda mi tych czasow.
Na wszelki wypadek, gdyby ktos tu kiedys zajrzal:
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!!!! :papa: :D

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 771, 772, 773, 774, 775

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Międzynarodowy

Strefa czasowa UTC [letni]