Dzisiaj jest śr lis 14, 2018 3:03 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Zachodniopomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4199 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 210  Następna
Autor Wiadomość

Witam kobietki.
Nie ma jeszcze tematu związanego z moim miastem, więc postanowiłam go stworzyć.
Czas na rozmowę bez oporów, szczerą o nas, naszym samopoczuciu i maleństwach w Nas kwitnących;)
To już moja druga przygoda z dzidziusiem- ta bardziej dojrzała i odpowiedzialna. Teraz to już nie myślę o sobie i swoich dolegliwościach, obawach i bolączkach, ale o tym, czy mój dzidziuś rozwija się przawidłowo oraz czy wszystko będzie dobrze.........
Musi być!!!!!! :wink:
Napiszcie jak Wy znosicie swoją pierwszą lub tą kolejną ciążę. Zapraszam do rozmowy.... :arrow:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Miałam mieszkać w Koszalinie, tam gdzie "tatus". Niestety tatuś się na nas wypiął i mieszkam w śwwinoujsciu

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja pozdrawiam Koszalin ze Słupska :lol: a rodowicie jestem ze Szczecinka, więc jakos tak sercem trochę w bylym koszalińskim :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja też pozdrawiam Koszalin, choć tam nie mieszkam, jedynie urodziłam się w Białogardzie i spędziłam tam większość wakacji w życiu :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Myślę, że będzie problem z Koszaliniankami. Jakoś probowałam kiedyś dowiedzieć się o USG w Koszalinie i odezwała się tylko jedna osoba :(. Ja studiowałam w Koszalinie ale wybyłam z tego miasta. Obecnie mieszkam w Gdańsku.

Offline Wyświetl profil  

:D :D Mnie możesz pytać. Zawsze jestem chętna do pomocy i udzielania odpowiedzi o ile znam odpowiedź.
Dziewczyny powiedzcie mi co może być przyczyną ciągłego męczącego i duszacego suchego kaszlu pomimo iż nie mam objawów przeziębienia i grypy...
Najgorzej jest rano i wieczorem :cry: Poprostu się męcze i do tego w klatce piersiowej mam taki ucisk jakby ktoś mnie opasał sznurem i ściskał.Fakt jestem alergiczką i przed zajściem w ciąże odstawiłam leki ...jednak przez dobre 3 m-ce nic się nie działo. Wcześniej objawy mojej alergii były ze strony "kapiącego " nosa a nie układu oddechowego.
Jutro idę do alergologa i zobaczymy co mi powie... NIE CHCE TRUĆ mojego DZIDZIUSIA!!!!!

:arrow: Zmieniając temat pozdrawiam wszystkie kobietki z KOszalina i spoza, które skrobnęły kilka słówek!!!!

Trzymajcie za mnie kciuki :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ELIZA1 Ciebie pozdarwiam najserdeczniej ponieważ jesteś moją imienniczką i do tego masz też już tak samo jak i ja - odchowanego synka :wink: :wink:
Piszcie dziewuszki :!:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam ja wprawdzie nie z Koszalina a ze Szczecinka ale to niedaleko :D
Trzymam kciuki za dobra diagnoze lekarza a w sprawie kaszlu niestety nie pomoge nie znam sie na alergiach

Ostatnio zmieniony wt maja 08, 2007 6:27 pm przez mikikasia, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Lizamona to chyba jednak wygląda na alergię. Mam nadzieję, że szybciutko przejdzie i bez paskudnych leków :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam!!!co prawda nie jestem w ciąży,ale odwiedzam to forum,jestem także ze Szczecinka,miło jest tak poczytać,że kobitki z mojego miasta też piszą,życzę dużo zdrówka przyszłym mamusią,pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witaj Prissi pewnie ze milo jest wiedziec ze jest Nas wiecej! :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nesajem niestety nie udało mi się obejść bez leków... Dostałam aż dwa wziewy, i kilka kropel do nosa (włącznie z buderinem- sterydem)... Lekarz twierdzi, że są one całkowicie bezpieczne. Ja martwię się najbardziej właśnie o zdrowie dzidziusia- nie swoje;( Jednak biorę od wczoraj te paskudztwa i nie ma poprawy tylko jeszcze mocniejszy i bardziej "mokry" kaszel. Oby jak najszybciej przyniosło to jakieś widoczne pozytywne efekty, ponieważ ciągły kaszel też nie jest bez znaczenia- ciągle się naprężam.
Życzę żeby żadna z Was nie musiała tak się męczyć...
Pozdrawiam z deszczowego Koszalina.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Lizamona trzymam za Ciebie kciuki. Oby jak najszybciej przeszło. Nie martw się za bardzo bo w sumie to nasz stres najbardziej szkodzi dzieciaczkowi :).

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam witam koszalinianki :lol: ja chwilowo za granica ale przyjezdzam rodzic do Koszalina. Moze mi ktos napisac jak tam nasz szpital??? slyszalam ze wlasnie jest tam remont?? :roll: bede wdzieczna za wszystkie info

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

temat jeszcze aktulany ? :) Może mi ktoś polecić dobrego ginekologa w Koszalinie? Chyba muszę się wybrać... Nadżerka i polecono mi zrobić cytologię tzn dziewczyny z forum poleciły :wink:
Pozdrawiam. Temat o Koszalinianinkach kiedyś był tylko upadł! :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

moim lekarzem jest doktor Jursa starszy facet swietny ginekolog ma cierpliwosc jesli bedziesz pytac o jedna zecz tysiac razy to i tak ci wytlumaczy w Mielnie przyjmuje na ubezpieczenie w Koszalkowie prywatnie goraco polecam :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć,
miło że są mamuśki z Koszalina bo wcześniej jakoś trafić na Was nie mogłam. Mam pytanie odnośnie porodu w naszym mieście bo słyszałam że kiepsko to wygląda i dużo dziewczyn jeśli może wybiera Sławno lub Kołobrzeg a co Wy na to?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej, Eliz ja tez z Białogardu :D

W Koszalinie często bywam ale dobrych ginów nie znam a muszę usunąć nadżerkę :?

Offline Wyświetl profil  

Witam
Ja również z Koszalina.
Co do lekarza, to Jursy nie polecam. Załamałam się po wizycie prywatnej u niego. Może i dobrym fachowcem był jakiś czas temu, ale poza fotelem nie ma ze sprzętu już absolutnie nic. Jego podejście do USG jest takie, że tylko mnie nastraszył jego szkodliwością. A i wycieczki do Mielna to średnia przyjemność w ciąży, w dodatku w sezonie. Polecam doktora Kaczanowskiego. Przyjmuje na ul. Zielonej.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej.ja z bialogardu,mam 25lat,to moja druga ciaza,zuzia urodzila sie 20.01.2007,teraz mam termin na 13.02.
iza mamy dzieci w podobnym wieku a nawet cie z widzenia nie znam...chociaz to male miasto.a czemu nie chcesz usunac nadzerki u nas przeciez mamy pelno lekarzy?
karak a ten lekarz ma dobre usg?robil ci badanie przeziernosci?daj tel do niego i napisz jak dlugo sie czeka na wizyte i ile kosztuje.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4199 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 210  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Zachodniopomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]