Dzisiaj jest pn sty 27, 2020 7:04 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Zachodniopomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

aente pisze:
dr Głaz
bardzo sympatyczny ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam , moje dwie ciąże prowadził Dr Włodzimierz Bielewicz, ma prywatny gabinet w Szczecinie, moim zdaniem jest najlepszy!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Koszalin- Henryk Dzięcielski, Przemysław Kaczanowski, Marcin Hornung i Jerzy Jarski a jesli chodzi o kobiety to ewentualnie: Marlena Kościjańska, pomogła mi bardzo jak miałam komplikacje po porodzie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Niestety z listy powyżej skreśliłabym Hornunga, wydaje osądy na podstawie mało wnikliwych badań, prywatnie nieba przychyla, ale jako lekarz na oddziale ma gdzieś pacjentkę, ze względu, że robiłam u niego USG prywatnie, ja osobiście nie odczułam jego mało profesjonalnego podejścia, ale koleżanka leżąca na łóżku obok, już niestety tak...
Przykład:
Dziewczyna trafiła do szpitala w 29 tc z silnymi zawrotami głowy, omdleniami i wymiotami, na wieczornym obchodzie zapytała dr Hornunga o 1. ewentualne przyczyny oraz 2. jak będzie przebiegało jej leczenie w szpitalu, na co otrzymała odpowiedzi:
1. bo za dużo pani pije
2. nie do mnie z takimi pytaniami

chyba komentować nie trzeba

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

brynia pisze:
Koszalin- Henryk Dzięcielski, Przemysław Kaczanowski, Marcin Hornung i Jerzy Jarski a jesli chodzi o kobiety to ewentualnie: Marlena Kościjańska, pomogła mi bardzo jak miałam komplikacje po porodzie.

Dzięcielski - troche za gburowaty.
Kaczanowski - super. Zarowno prywatnie jak i w szpitalu.
Hornung - prywatnie mily, w szpitalu nie mialam okazji poznac.
Jarski - slyszalam dobre opinie. Sama nie doswiadczylam niczego z jego strony.
Co do kobiet to Kościjańska faktycznie miła babeczka :)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja niestety jeszcze nie jestem mamą :((( Może niedługo, bo biorę leki...
Jednak gdybym miała już dziś wybrac lekarza na prowadzenie ciąży, to zdecydowanie dr. Szagdaj - Stargard.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wladyslawa Kulaga bardzo dobra!
Prowadzila moje dwie ciaze:)Bardzo sobie ja chwale:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

STARGARD SZCZEC. - Jolanta Misiak - prowadziła cała moją ciążę i nie mogę na nią narzekać, dzięki niej nie urodziłam w 8 miesiącu, bo zorientowała się bardzo szybko, że coś jest nie tak i mogłam dzwonić do niej w każdej sytuacji i z każdym pytaniem.

Romańczuk- odbierał mój poród, choć był bardzo ciężki, bo dostałam krwotoku i miałam rewizję robioną itd., a malutka była jeszcze owinięta pępowiną, ale wszystko skończyło się dobrze dzięki niemu :)

Długosz- robi dobrze usg, za każdym razem mówił, że dziewczynka i nie pomylił się. I słyszałam, że praktycznie wcale się nie myli.

Iwanicki- nie byłam jego pacjentkom, ale jak byłam w szpitalu na podtrzymaniu, to stwierdziłam, ż bardzo miły i delikatny z niego lekarz.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam...
Jestem ze Stargardu, ale ciażę prowadziła mi Dr H. Płodowska - super BABKA - polecam i to gorąco!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

:D
Popieram, ze Stargardu - doktor Jolanta Misiak!!! Zdecydowanie!
Prowadzila moja pierwsza ciaze,praktycznie zawsze (nawet w nocy )dostepna pod telefonem,odpowiadala na wszystkie zwiazane z ciaza pytania....w ogole super babka :wink:
A podczas porodu zdecydowana i kompetentna i za to ja cenie,poniewaz moj synek byl obwiniety dwa razy dookola szyji i tylko dzieki jej sprawnej i szybkiej reakcji nie bylo zadnych komplikacji,pomimo dlugiego i ciezkiego porodu.

A dla zainteresowanych podaje numer telefonu komorkowego
:arrow: dr Jolanta Misiak 0607097307
Edyta

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mariusz Borowski - Barlinek
Dzięki Niemu donosiałam do końca zagrożoną ciążę i mam teraz najwspanialszą dziewczynkę na świecie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

To na początek polecam dr Sławomira Laufera ze Szczecina (nie piszę gdzie przyjmuje, bo ochrona danych), ale odnośnie Goleniowa to zdecydowanie wykreśliłabym Borowiaka. Miałam wątpliwą przyjemność spotkać tego pana raz na dyżurze i więcej nie chcę go spotkać. Trafiłam do szpitala na początku ciąży z krwawieniem i podejrzeniem ciąży pozamacicznej, a pan doktor był od 8 rano na dyżurze, więc o 12 był zbyt zmęczony żeby się jakąś panną przejmować. Poczekałam do 14 i przyszedł ordynator. Nie napisze tu jak pan Borowiak wyzwał mnie i pielęgniarki które się mną zainteresowały.
Za to gorąco polecam dr Macieja Łotockiego z Goleniowa. Co prawda ciąży mojej nie prowadził, ale w trudnych momentach mi pomógł. No i następną będzie prowadził:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam!!!
Gorąco polecam opisanego już tutaj dr. Jarosława Pękałę. Muszę sprostować, że obecnie jest on pracownikiem szpitala w Stargardzie Szczecińskim a przyjmuje prywatnie w Szczecinie przy
ul. M. Dąbrowskiej 5. tel. 604 052 222 lub 091 46 45 622.

Ostatnio zmieniony czw lis 20, 2008 12:11 pm przez anakraw, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

anakraw pisze:
Witam!!!
Gorąco polecam opisanego już tutaj dr. Jarosława Pękałę. Muszę sprostować, że obecnie jest pracownikiem szpitala w Stargardzie Szczecińskim a przyjmuje prywatnie w Szczecinie przy
ul. M. Dąbrowskiej 5. tel. 604 052 222 lub 091 46 45 622.

oo.. tak. dołączam się :-)
zapomniałam go wpisać.
baaaardzo sympatyczny lekarz, fachowy i ma niesamowite podejście do pacjentek. przyjmował mnie do szpitala w Stargardzie, już na poród.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dr Żebiełowicz- fachowy i rzeczowy człowiek, choć czasem trzeba go mocno wypytywać. Ja często miałam niedosyt po wyjściu z gabinetu, że nie uzyskałam tylu informacji ile bym chciała. Ale jeżeli chodzi o opiekę, to mogę go polecić, bo był pod telefonem o każdej porze, a kiedy nie mógł odebrać, to zawsze oddzwaniał. Uspokoił mnie, bo inny lekarz nie dawał szans na donoszenie ciąży, a dr Żebiełowicz spokojnie wszystko wyjaśnił i nie kazał się martwić na zapas. No i tak od 16 miesięcy na świecie jest mój synek :D
Miły gest ze strony doktora- już po urodzeniu otrzymaliśmy kartkę z życzeniami. Który inny lekarz ma taki gest? ja nie znam!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

odnośnie miłych gestów dr. Żebiełowicza- na Boże Narodzenie pocztą przyszły życzenia i 2 fotki z usg:)))milusio-pierwsze fotki do albumu Julci:)))

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Moją ciążę prowadził dr. Ziętek-wspaniały lekarz. a że ja się trzęsłam ze strachu przez całą ciążę to zawsze rozwiał wszelkie niepewności:) a jak trzeba było to i delikatnie opieprzył że niepotrzebnie panikuję :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Doktor Przemysław Koczanowski polecam :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kama79 pisze:
Dzięki Niemu donosiałam do końca zagrożoną ciążę i mam teraz najwspanialszą dziewczynkę na świecie.

halo halo :D :D

....Matka trzyma Cię za rekę tylko przez chwilę, w sercu nosi całe życie.....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

qqrq5 pisze:
kama79 pisze:

halo halo :D :D

właśnie, HAAALLOOOOO....

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Zachodniopomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]