Dzisiaj jest pn paź 22, 2018 11:29 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Zachodniopomorskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3719 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

kochane jest tam kto ze Ś-cia? :pipi:[/b]

cisza :?
nie wiem którego lekarza wybrać ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Czesc
ja jestem ze swinoujscie :D

jezeli chodzi ci o gin to polecam dr czajkowska chodzilam do niej i jestem zadowolona choc slyszalam rozne opinie na jej temat
a jak sie zapewne orientujesz jest ordynatorem na poloznictwie i wszyscy lepiej cie traktuja jak wiedza ze ona porowadzila twoja ciaze :lol: :lol:

pozdrawiam!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

tak znam ja
miałam okazje mieć u niej 2 wizyty jak najbardziej byłam za
jutro jestem juz u niej zapisana na 1 wizyte z fasolką :D

gratuluje synka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hey dziewczyny ja też jestem ze Świnoujścia :)

Co do gin. polecam Wojciechowskiego :!: Co do dr Czajkowskiej...dobry fachowiec, ale mi osobiście nie odpowiada jej sposób bycia... Czy inaczej traktują kogoś w szpitalu jak się jest jej pacjentem- tego bym nie powiedziała.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wiekszość moich koleżanek chodziła do nie go ja niestety nie mam o nim dobrego zdania
dzisiaj zobacze swoja fasolkę :D :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dorka Każdemu pasuje inny lekarz- wiadomo :wink:

Ahh zadroszczę Ci tego USG- cudowne przeżycie Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Tak wiec wczoraj oglądałam swoja fasolkę - świetne uczucie widzieć coś takiego
pozatym wychodzi ze wszystko ok i tak dalej trzymać :D :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jestem tu od dłuższego czasu ale dopiero teraz przyuważyłam ten temat:)
No wiec ja tam pierdziele świnoujskich "specjalistów". Z panią ordynator miałamm do czynienia w szpitalu, w ogóle leżałam tam jedną noc i z samego rana wypisałam się na własne żądanie. KOSZMAR! Co to w ogóle ma być?! Te położne pracujące za kare..nie dla mnie.
Ja jeżdżę do pani Brzoskenewicz-jak dla mnie jest świetna i zabawna, stwarza super atmosferę i nigdy nie żałuje mi czasu. Dzięki niej zresztą byłam na USG 3D :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hey Hexen :)

Ale jak dzięki niej? Przecież teraz USG 3D/4D to normalne badanie, na które ginekolodzy kierują bez problemu i wręcz sami je doradzają. Wojciechowski mi polecił Protodens w Szczecinie i dr Węgrzynowskiego (też polecam), a Pani ordynator wiem, że kieruje do szpitala na Unii Lubelskiej.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Pani ordynator w ogóle miała pretensje ze lekarz zostawił mnie w szpitalu i wyskoczyła do mnie z tekstem "dlaczego pani tu w ogole została"?! czyli pytanie które raczej to ja jej powinnam zadać.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

HeXen Czajkowska podobnie gadała do mnie :wink: Ona zresztą w ogóle ma taki styl bycia jakby wszystkim robiła łaskę, że na nich spojrzy :roll: Dlatego nie chodzę do niej prywatnie- wolę lekarza z którym mogę normalnie porozmawiac.

Na obronę Pani ordynator mogę powiedziec tylko tyle, że kiedy było ze mną bardzo źle i musiałam byc w nocy operowana to postawiła na nogi cały szpital, mimo że była na urlopie. No i tylko dzięki niej udało mi się urodzic małą naturalnie (mimo, że przy porodzie był Bazela to ze względu na komplikacje ją wzywali).

Ps. Swoją drogą do czasu aż przyjechała do mojego porodu to zbytnio się tam cały personel mną nie przejmował. No a przy niej zaczęli się uwijac jak mrówieczki :wink:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

HeXeN pisze:
Jestem tu od dłuższego czasu ale dopiero teraz przyuważyłam ten temat:)
No wiec ja tam pierdziele świnoujskich "specjalistów". Z panią ordynator miałamm do czynienia w szpitalu, w ogóle leżałam tam jedną noc i z samego rana wypisałam się na własne żądanie. KOSZMAR! Co to w ogóle ma być?! Te położne pracujące za kare..nie dla mnie.
Ja jeżdżę do pani Brzoskenewicz-jak dla mnie jest świetna i zabawna, stwarza super atmosferę i nigdy nie żałuje mi czasu. Dzięki niej zresztą byłam na USG 3D :)

świetny wybór całe moje starania o dzidziusia były u pani Brzoskenewicz
nigdy mi nie odmówiła wizyty czesto przyjmowała mnie póżnym wieczorem bo alurat w tym dniu cyklu musiałam mieć np usg

właśnie wyszłam ze szpitala bo coś było nie tak leżałam 5 dni i ani o lekarzach ani o położnych nie moge powiedzieć złego słowa
pozatym czajkowaska na urlopie zastepuje ja wojciechowski

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

a tak troche z innej beczki
wiem że to jeszcze za wczesnie i wcale jeszcze nie zamierzam robić zadnych zakupów dla maluszka , ale powiedzcie gdzie w swinoujsciu jest fajny sklep z dobrą obsługa a nie z pania co wciska niezorientowanym kity :wink:
a może na wieksze zakupy to do szczecina? - tak tez słyszałam ze robią dziewczyny - chwala sobie ze taniej niz w s-ciu
no i w koncu ciuchy ciążowe gdzie takowych szukać ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

W Świnoujściu nie tylko jest drogo ale i kicha totalna jak dla mnie. Pani w Bobasie chciała mi wcisnąć łóżeczko bez materaca jakieś prostackie bez szuflady za 350zł. Za 320zł z dostawą kurierską, materacem i szufladą :]
Ja wszystkie zakupy robię w Szczecinie. No, ostatnio zdarzyło się też w Berlinie ale to drobniejsze :P W sumie conajmniej raz w tygodniu jestem w Szczecinie więc w Galaxy Smyk lub Tato na Mieszka I.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witajcie świnoujskie mamusie.Dawno nie wchodziłam na forum, bo opieka nad moim 8 tygodniowym synkiem zajmuje mnie niemiłosiernie i nie wiedziałam, że powstał taki wątek.Z chęcią się przyłączę.Ja zakupy dla mojego maluszka robiłam w Szczecinie.Jest o wiele taniej.Tutaj to jakaś masakra, nie wiem skąd w sklepach biorą takie ceny, to zdzierstwo w biały dzień.Wykorzystują małą konkurencję co odbija się niestety na naszych portfelach.Doliczając koszty podróży do Szczecina i tak mi się to opłaciło.Polecam hurtownię na ul. Struga (wjazd jak do Nomi).Jest najtańsza w Szczecinia, wybór towaru niezły, miła i bardzo pomocna obsługa.Na Struga,po drugiej stronie ulicy obok Kauflandu jest jeszcze jedna hurtownia, podobno też tanio, ale nie byłam.Natomiast w mieście są jeszcze dwie hurtownie- Tato i Oleńka- zaopatrzenie super ale drogo.No i oczywiście polecam zakupy na Allegro-kupowałam większe rzeczy takie jak wózek, mebelki do dziecięcego pokoiku i oczywiście zaoszczędziłam niezłe pieniądze.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

oj dziewczynki widze że coś tu drgnęło :brv: :brv: :brv:

ja jestem dopiero w 11 tyg wiec jeszcze niczego nie kupuje , nawet nie wchodze jeszcze do tych sklepów
ale jak wiekszość rzeczy też kupie na alegro
najpierw sobie upatrze coś w sklepie tak żeby podotykać ( np wózek ) a potem taki sam sobie zamówie przez neta

a zakupy to oczywiście szczecin

dzieki za rady
odzywajcie sie dziewczyny

madziurka gratuluje syneczka kiedy sie dokładnie urodził :?: :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja zapomniałam dodac że większość rzeczy kupiłam w Cocodrillo :P Ale oczywiście w tym w Szczecinie bo to to u nas w Uznamie z Cocodrillo ma tylko kilka rzeczy a reszta to jakaś inna firma :? No i te ceny..huh!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dzięki Dorka* mój synek urodził się 17 lipca oczywiście tego roku ważył 3350 i długi był na 56 cm.był zdrowiutki, a rodziłam w Szczecinie-jakoś opinie o świnoujskim szpitalu mnie odstraszyły.Do tego słyszalam, choć tego nie potwierdziłam, że podobno aby rodzić z mężem trzeba chodzić na szkołę rodzenia, a mi się tam wcale nie uśmiechało chodzić.Zdecydowalam się na Szczecin i tego nie żałuję,choć byłam pełna obaw czy dojadę.
Trzymam kciuki za Twoje maleństwo, nawet się nie obejrzysz a będziesz je trzymała w ramionach!!!!!
Oczywiście innym mamusiom życzę tego samego i pamiętajcie dziewczyny wypoczywajcie ile się da, bo jak dzieciaczki przyjdą na świat to będziecie mogły o tym pomarzyć

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

madziurka pisze:
Do tego słyszalam, choć tego nie potwierdziłam, że podobno aby rodzić z mężem trzeba chodzić na szkołę rodzenia, a mi się tam wcale nie uśmiechało chodzić.

Tak pisze nawet na stronie szpitala. Do tego jak dobrze pamiętam trzeba płacić. Ja leżałam w tym szpitalu jedną noc i akurat kobietka urodziła koło 20.00. Następnego dnia rano przyszła jej matka i chciała "zobaczyć moją córeczkę i wnusia" dostała tekst "proszę pani, my teraz tu nie mamy czasu poza tym o której pani córka urodziła?wczoraj o 20.00?! to trzeba było wczoraj przyjść!teraz prosze usiąść na korytarzu i czekać!"

No przecież myślałam że sama sukę gołymi rękami uduszę za takie texty..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

madziurka no to sliczny chłopak :D
może jakaś fotka sie znajdzie :?:

17 lipca ? ja 19 zrobiłam swój pozytywny test ciążowy :D :D :D

a dzidzie będe miała na wiosnę
może na prima aprilis :D ( 29 marzec - 02 kwiecien )

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No dobra dziewczyny, a może tak coś o sobie? Może jakieś zdjęcia :) ?

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3719 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 186  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Zachodniopomorskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]