Dzisiaj jest wt cze 25, 2019 6:34 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Warmińsko-Mazurskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35584 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 1780  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam!
Mam nadzieję że są na forum przyszłe mamusie z Olsztyna, które podobnie jak ja nie mogą się doczekać swego Maleństwa. Chciałabym abyśmy mogły porozmawiać o dolegliwościach w ciąży, o pierwszych wyczuwalnych ruchach Maleństwa, a także o tym, która z Was wybrała, jaki szpital, itp.

OLSZTYNIANKI

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Ostatnio zmieniony czw lip 05, 2007 8:31 pm przez olsztynianka, łącznie zmieniany 26 razy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

chyba rzeczywiście jestem sama na tym forum :( :( :(

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej nie jesteś sama. Ja też chciałam założyć ten temat, ale jakoś nie miałam odwagi. Ale wychodzi z tego, że będziemy tu we Dwie :) . Pozdrawiam. Mam nadziejkę, że fajnie nam się będzie gadało.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej!
Nie będziecie tylko 2 :) Ja też zastanawiałam się nad tym tematem, ale nie chąc dublować postanowiłam przejrzeć poprzednie tematy - utknęłam w połowie :lol: Cieszę się, że ktos wreszcie założył ten temat :)
Pozdrowionka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No witam Cie Halinko. Fajnie, że napisałaś. No to jest nas 3 ciekawa jestem kto jeszcze do nas dołączy????

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A tak patrząc po Twoim suwaczku to ja już myślałam, ż masz już dzidziulkę przy sobie, no ale pewnie lada dzień i będziesz Trzymać ja w ramionach. Ja już nie mogę doczekać się wiosny :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Bardzo bym chciała wreszcie ją zobaczyć, ale pewnie jeszcze będę musiała poczekać :(
Przed Wami też jeszcze troche czekania :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam, też jestem z Olsztyna. Jutro ide do lekarza, może już bedzie serce biło...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

niuska, a do jakiego lekarza chodzisz???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć!
Nawet nie wiecie jak się cieszę, że nie jestem osamotnioną olsztynianką na tym forum SUPER!!! :D :D :D
Halinko widzę, że jako pierwsza zobaczysz swoje Maleństwo – trochę Ci zazdroszczę.
Słuchajcie ja dzisiaj nie przespałam połowy nocy, bo tak bardzo bolały mnie łydki. Kiedyś, z racji tego, że pozostały mi tylko dwie pozycje do spania tj. na prawym lub lewym boku – to bolała mnie miednica a teraz jeszcze te łydki. Dziewczyny czy Wy też macie takie boleści? Jak sobie z nimi radzicie? Ja do mojego snu wprowadziłam drugą poduszkę, która trochę łagodzi bóle miednicy, ale z bólem łydek nie mam pojęcia, co zrobić

:( :( :(

Obrazek

Ostatnio zmieniony pn lut 12, 2007 11:45 am przez olsztynianka, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Olsztynianka, myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zapytać lekarza. Z tego co pamiętam to mnie tylko skurcze przez jakiś czas męczyły, ale dostałam jakieś witaminy czy cos i przeszło.

A co do dzidziusia to już miałam nadzieję, że dzis się uda, bo w nocy miałam takie skurcze, ale znowu do rana sie rozeszły :(
Chyba znowu musimy z mężem zadziałać :lol: Do skutku :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witajcie. Popieram Halinkę. Olsztynianko powinnaś poradzić się lekarza. Ja jeszcze nie miewam takich skurczy, bo to pewnie jeszcze za wcześnie. Wiamy niuśkę fajnie, że dołączyłaś. Dziewczyny, a jeśli można wiedzieć z jakiej dzielnicy jesteście? Ja z Pieczewa

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja jestem z generałów lub z hamburgowa. Byłam u Rymkiewicza, i sprawa wygląda tak, że po usg dowcipnym pecherzyk jest chyba 15mm, ale na razie nie widać zarodka co jest niepokojące bo z ostatniej @ wynika ze powinien byc 6tyg. a z usg jakies 5tyg. Więc albo mała ciąża lub zarodek przestał się rozwijać. Na razie luteina i za tydzień sprawdza,y czy rośnie czy nie no i jutro badania krwi w miejskim.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja narazie jeszcze mieszkam sobie na Kortowie :) Dzidzia będzie tutaj miała dużo ciotek :)

Niuska, nie martw się. Będzie dobrze. Jak byłam na pierwszej wizycie to tez był tylko sam pęcherzyk, a na następnym usg juz było widac troszeczkę więcej, wiec głowa do góry :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

U mnie było to samo, więc głowa do góry. Byłam w 3 tyg jak gin zobaczyła maluteńką czarną kropeczkę. W 7 tyg dzidziulka miała 1,5 mm i ta maleńka kropa zrobiła się duża, więc u Ciebie też będzie dobrze zobaczysz.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Bardzo dziękuję Wam za radę chyba rzeczywiście wybiorę się do lekarza – zobaczę jak będzie wyglądała dzisiejsza noc. Byłam dzisiaj z mężem na dłuuugim spacerku, więc mam nadzieję, że może choć trochę poprawiło mi się krążenie i ból w łydkach ustąpi.
Halinko jak tam Twoje skurcze – pojawiły się znowu?
Co do miejsca zamieszkania to NIUSKA mieszkamy blisko siebie albowiem ja też mieszkam na Os. Generałów tj. na ulicy Hallera :D :D
GOSIACZEK i NIUSKA – jak tam Wasze samopoczucie? Pytam, bo ja pierwszy trymestr źle znosiłam tj. mdłości i wymioty opanowały cały mój organizm :D :D Najgorszy był trzeci miesiąc, ale w czwartym wszystko mija :D :D :D :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Olsztynianko moje mdłości przeszły jakieś trzy tygodnie temu. Nigdy nie wymiotowałam. Terza jak do tej pory jet ok. Żadnych objawów czasem mam wrażenie, że mojego dziecka tam nie ma :shock: . Następna wizytka dopiero 13 listopada więc jeszcze muszę trochę poczekać :cry: niestety, a już bym tak chciała wiedzieć jak tam dzidzia. Na generałów często bywam- mam tam znajomych na Kutrzeby, a to niedaleko Hallera :) . Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

GOSIACZEK czasami zdarza się że kobiety przechodzą ciążę bez większych dolegliwości – może podobnie jest u Ciebie. Jednak mam prośbę, proszę Cię dbaj o siebie. Wiem, że całe 9 miesięcy jest ważne, ale pierwszy trymestr jest szczególnie – uwierz mi.

Obrazek

Ostatnio zmieniony pn lut 12, 2007 11:48 am przez olsztynianka, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Oooooo mój SYNEK się obudził bo dosyć mocno mnie kopie :D :D :D Łobuziak mały! :D :D :D :D :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wiem dzięki za radę. Dbam o siebie tyle ile mogę czsem się po prostu nie da :oops: . Jestem w trakcie malowania mieszkania. Mam nadziejkę, że z dzidziulką wszystko będzie ok. Najchętniej to wyjechałabym na ten czas, ale niestety nie mam takiej możliwośći- PRACA!!!!! Pytałam w praktikerze na temat tych farb co kupiliśmy to facet powiedział, że są w miarę bezpieczne. W każdym bądź razie staram się nie mieć dużego kontaktu z tymi zapachami.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35584 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 1780  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Warmińsko-Mazurskie

Strefa czasowa UTC [letni]