Dzisiaj jest wt lip 23, 2019 4:21 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Świętokrzyskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

?????????

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej dziewczyny. mam termin na październik no i przede mną decyzja tbg czy s-rz tym trudniejsza że prowadzi mnie pani dr która w żadnym z tych szpitali nie pracuje... czy wiecie coś na temat traktowania takich ludzi z nikąd jak ja u nas w sandomierzu i tarnobrzegu? co w takiej sytuacji powinnam zrobić...nie chce zmieniać lekarza wolałabym żeby prowadziła mnie do końca tym bardziej że już sie przyzwyczailam i mam dobrą opiekę...ale dylematy pozostają dylamatami...co sądzidzicie?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

tusiaa zaglądasz tu jeszcze ??? chodzilaś do dudkowej i rodziłas w sandomierzu? powiedz jak było...znałaś kogoś? jakiegoś lekarza? położną? boję sie że jak pojde na porodówke t o bede jak bezpański pies...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mamuśka83 koleżanka chodziła do Dudkowej a rodzziła w Tarnobrzegu. W czasie ciąży zapytała czy może tam rodzić. Była bardzo zadowolona.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

mamuśka83 ja miałam podobne dylematy. Wiele osób mi radziło żebym zmieniła lekarza, że ponoć gorzej traktują takie jak my pacjentki. Ja nie chciałam zmieniac lekarza, dr.Dudek zna moje choroby, leczę się u niej od kilku lat. Uznałam ze przecież mnie nie wyrzucą jak już będę rodziła. Nie wiem czy ktokolwiek zwrócił uwage na to u kogo sie leczyłam leżały ze mną kobiety które chodziły i do Klocowej i d Jawornika, nie były traktowane inaczej ode mnie. Na pododówce zajmowała sie mną cały czas położna (super kobietka) lekarz był tylko na koncu w trakcie porodu on tez mnie zszywał.Nie wiem jak jest w Tbgu ale naprawdę nie masz sie czego obawiać, cały czas działa adrenalina jak masz bóle to zapominasz o wszystkim, myślisz tylko o tym żeby urodzić.
Nie życzę Ci tylko żebyś rodziła przy Dołędze- to rzeźnik, i bardzo niesympatyczny. Ja miałam z nimi do czynienia przez 17 dni więc zdązyłam ich poznać. Pozdrawiam i zyczę powodzenia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Tusiaaa ja rodziłam w Tarnobrzegu, w nocy z piątku na sobotę :) Cały czas była ze mna położna, lekarz przyszedł na koniec, baaaaardzo zaspany, on tez zszywał mnie. Nie wiem jak jest w trakcie porodów "dziennych" :lol: W czasie mojego pobytu w szpitalu bywały dni, że rodziło się dziennie 5-7 dzieci :smo: .

pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Tusiaa dzięki wielkie za odpowiedz. no niewiem dziewczyny dość mam już myslenia na ten temat. chyba mam za dużo czasu i pewnie jak już bedzie po to spojrze na to z innej strony a przed pierwssym porodem bede sie stresować i nic na to nie poradze taka już jestem. co do samej dudkowej...kto ją zna to wie, kochana kobieta i taka ludzka... i pomimo namów nieche zmieniać lekarza mimo że obie mamuśki nie wyobrażają sobie że zostane u niej do końca . a tu już 6ty miesiąc. wiem że sie martwią i swoje racje mają na temat tych bezpańskich kobiet ktore nie "prznależą" do żadnego z lekarzy oddziału. niewiem ciągle na który szpital sie decydować...ile kobiet tyle opini... no ii wiadomo jak jest wszystko dobrze to wszędzie jest dobrze a jak się coś zaczyna komplikować to wtedy pojawiają się schody...ratunkuuuu! a powiedzcie mi drogie mamusie jak to jest z rodzinnymi? rodziłyście same czy z mężami? i czy w sandomeirzu i tarnobrzegu wymagają papierka ze szkoły rodzenia czy jest to nie obowiązkowe?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

W Sandomierzu wymagają papierka, od razu mnie o to pytała położna na izbie przyjęć.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja chodzilam do szkoly rodzenia w s-rzu i prowadzaca mowila ze papierek moze byc ale w ostetcznosci bez papierka tez zgodza sie na porod rodzinny.Ja rodzilam w tbg papierek nie byl potrzebny bez problemu mozna isc rodzic rodzinnie.Oplata jest tylko 50 zl za stroj dla taty.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

mniszka a jakie są twoje wrażenia z tbg? chodziłaś do tamtejszego lekarza? jak personel?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja chodzilam do lekarza z s-rza.Ale w tbg tez sa fajni lekarze,co poniektorzy.
Personel super,ogolnie przez ciaze 4 razy lezalam tam w szpitalu i porod tak wiec za kazdym razem personel i opieka sióstr super.Jedzenie tez dobre:)Chyba jabym miala rodzic 2 raz tez tam bym sie zdecydowala.Fajne jest to ze odweidziny sa o kazdej porze.Sale i ogolnie caly dział jest bardzo czysty i ładny.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no właśnie Mniszka czyli nie spotkałaś się z niczym nie przyjemnym z tego względu że miałaś lekarza z sandomierzA a przyszłas do tbg do szpitala? no własnie ja mam takie dylematy... czy jak nie pojde do żadnego lekarza z tbg przed porodem to moge bez obaw tam rodzić...głupie to może no ale nic nie poradze:) a powiedz mi tylko się nie zlość:) czy oni są tam mili bezinteresownie;)? czy trzeba się jakoś z nimi "dogadywać" inaczej?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Z niczym nieprzyjemnym sie tam nie spotkalam moze oprocz tego ze po poraodzie dzial nowowrodki te siostry z tamtad raczej z wielka laska albo wecz nie chcialy pomoc przy dziecku.Przy mnie non stop byl maz tak wiec prosic sie nie musialam.A tak to pozatym ok .I nie martw sie bedzie ok.nie trzeba się jakoś z nimi "dogadywać" inaczej:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no my też planujemy rodzić razem...dodatkowo moj mąż planuje ok. 2 tygodniowy urlop związany z tymm wydarzeniem więc mam nadzieję jak się nic nie zmieni nie będe tam sama więc i że tak powiem "bez łaski" . chodziłaś na tarnobrzeską szkołe rodzenia? możesz coś o niej powiedzieć?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

CZEŚĆ DZIEWCZYNY :) ZNACIE MOŻE JAKIEGOŚ DOBREGO GINEKOLOGA?OD ROKU NIE MOGĘ ZAJŚC W CIĄŻE :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Znajoma borykała się z podobnym problemem, jak tylko zmieniła lekarza na tarnobrzeskiego ordynatora dziambę po roku urodziła...ale niewiem czy to lekarz złota rączka czy zbieg okoliczności...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dla mnie też byli mili bez jakiegokolwiek prezentu :D
mniszka1604 ja miałam problem z karmieniem, bo juz od urodzenia moja córcia była niejadkiem. Poprosiłam o pomoc a jedna (tylko jedna) pani z noworodków nie chciała mi pomóc bo w moim wieku powinnam to wiedzieć.....zacytuję jej słowa "no wie pani...i tu ironiczny wyraz twarzy, nie dziwiłabym się gdyby miała pani naście lat ale w pani wieku......." a ja poczułam się bardzo źle, zrobiło mi sie strasznie przykro. Potem wieczorem przyszła na dyzur inna, która była całkowitym przeciwieństwem tamtej. Urodziłam córke w sobotę o 7.35, w poniedziałek w południe byłam w domu, i bardzo się z tego cieszyłam.
Co do ordynatora to złota rączka bo bada bardzo delikatnie, co dla przeterminowanej (badanej codziennie przez 1,5 tygodnia) jak ja było bardzo ważne :lol:. Za to zastępca Dziamcy a mój lekarz prowadzący deliktany nie jest :roll:
reniuszek85) koleżanka leczyła się u jakiegoś prof. w Lublinie, teraz jest już w zaawansowanej ciąży, jak chcesz mogę wziąć od niej namiary na tego lekarza i wyślę Ci na PW.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

MonikaS
Ja mialam cesarskie ciecie i rowniez problem z karmieniem.Pierwsze dziecko do tego brak pokarmu.Pare godz po cieciu nie bylam w stanie sie ruszyc a jak tu sie dzieckiem zajmowac.A panie z noworodow uznaly ze od pilnowania jest matka i jak moj maz zawiozł mała na noworodki powiwedzialy mu ze moga chwilepolpilnowac ale jak dziecko zacznie plakac oddadza mi ja.Wiec co to za pomoc.I doslowanie po 20 min mała wrocila do mnie.BYlam tak strasznie zalamana ze zamiast sie cieszyc narodzinami dziecka mialam dosc wszystkiego.Do tego jak prosilam o pokazanie jak sie karmi uznaly ze moze mi pokazac Pani obok co lezala ze mna.
Co do dr Dziamby super czlowiek.Naprawde bardzo mily i delikatny.Pare razy chodzilam do doktora Hary to normalnie tragedia.Zero delikatnosci i zainteresowania.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Rzeczywiście doktor Hara nie nalezy do delikatnych. Byłam u niego na ściągnięciu szwów, koszmarny ból, a podobno to nie boli, mnie bolało gorzej niż sam poród :roll: Ja chodziłam do niego bo poleciły mi go 2 koleżanki. Nie wiem czy poszłabym do niego drugi raz. Podobno jak są jakieś problemy to potrafi się zająć pacjentką, prowadził 2 ciąże zagrożone mojej koleżanki. Moja ciąża była książkowa, więc nie mogłam tego sprawdzić :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

a podobno młody Hara jest strasznie wstydliwy i delikatny i najchętniej by pod kołdre nie zaglądal...moja przyjaciółka tak go odebrała jak rodziła w zeszłym roku...może to tak dla kontrastu? niewiem czy dobrze ale skłaniam się jednak w strone sandomierza... ja książkowa nie jestem i moj dzidziuś może nie mieć po urodzeniu książkowych wyników więc brak septyka w tarnobrzegu mnie odstrasza...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Świętokrzyskie

Strefa czasowa UTC [letni]