Dzisiaj jest czw lis 14, 2019 5:58 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Świętokrzyskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Moja córcia też na początku "normalnego" jedzenia miała taki problem. Dawaliśmy jej herbatkę ułatwiającą trawienie Hippa i jak ręką odjął.

Czy Wy w ogóle żyjecie???????????

Taka cisza tu nastała, że szok.

anieczka napisz jak tam w nowej pracy, na spacerek z dziećmi to my się chyba nie wybierzemy a ja mam taką ochotę z kimś pochodzić bo sama to się nudzę.

A może byśmy się na jakiejś herbatce spotkały dziewczyny? Bo od lutego to mnie wetnie na jakiś czas :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No jestem.Jakos ostatnio nie mam ochoty siadac przed komputerem a jak juz usiądę to nie mam ochoty pisac.

Madziu widze na suwaczku że tym razem będzie chłopiec.Super,gratulację!
Jesli chodzi o moja pracę to umowa mi sie konczy 30 listopada więc niedługo znów będę bezrobotna.
I chyba wrócimy do Anglii bo jest tu fatalnie!Zwro mieszkań do wynajęcia a jak są to takie ceny że aż smieszne.Z pracą tez kiepsko.

Ja bardzo chętnie się spotkam na kawce.Madziu nasze pociechy w podobnym wieku to moze znajda wspólny język :lol:
No to dziewczeta jak to zorganizujemy?Kiedy i gdzie?Macie jakies pomysły?Ja moge nawet jutro.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kurcze, coś nie mogę spać :(
Ja mam "częściowo" wyremontowane mieszkanie, bo to co najważniejsze, czyli pokój dla dzieci mam zrobiony. W poniedziałek i wtorek wymieniają mi drzwi i kończą łazienkę, a potem ... to zapraszam z pociechami do siebie :D Dzieci mają dużo miejsca do zabawy a my spokojnie możemy poplotkować. Co Wy na to dziewczyny?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja bardzo chętnie wpadnę do Ciebie.A Ty Piratek?
Pogadam tylko z mężem zeby urwał się z pracy na chwilę to nas przywiezie.To wstępnie może środa albo czwartek?Madziu kiedy wolisz i o która godzina Ci pasuje najbardziej?Bo mnie najwczesniejpo 16 jak Oskar wstanie.Chyba ze do południa?Napisz kiedy wolisz.
Aha,no i napisz mi adres na priwie.
No to do zobaczenia :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Niestety panowie od drzwi mi nawalili i będą robić dopiero pod koniec tygodnia (nie wiem dokładnie kiedy).
W przyszłym tygodniu pasuje mi każdy dzień, godziny mogą być dopołudniowe (od 9.30) lub popołudniowe (po 15.00). Moja córcia chodzi spać ok. 13.00, potem wstaje i jedzonko, dlatego po 15 jest już po wszystkim.
Adres przesyłam na pw.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że się spotkamy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Adres mam, w takim razie spotkamy się w przyszlym tygodniu.Twój numer telefonu tez znalazłam więc jakby co to bedę dzwonic.Co do dnia to jeszcze sieę umówimy ale mnie tez pasuje kazdy dzien.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ahoj!
Nasz Skarb kończy jutro PÓŁ ROKU!!! Nie wiem keidy to zleciało. Ja właśnie ejstem na etepie móżdzenia co robic ze swoja przyszłością ;) i jaki kojec kupić,bo Kordianek nie znosi być w jednym miejscu.Jeszcze Szkrab siedzieć nie umie i nie ma ani pół ząbka,ale jest ciekawski i najbardziej lubi byc na dworzu.Dzień bez dworu,to masakra!!! Jutro wizyta u lekarza i kolejne szczepionko.
Pozdrawiamy!!!
ps. co do spotkania,to ja jestem raczej uziemiona,bo mój Marcin pracuje na zmiany i sam jeszcze nie wie jak bedzie wygladał grudzień...także życzę smaczej kawki,tudzież herbatki! I do miłego!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

anieczka :oops: kurcze nie pomogłam tego bałaganu po córci posprzątać.
W najbliższym czasie mam mnóstwo zajęć, więc już teraz dziewczyny składam Wam wszystkim i waszym pociechom najserdeczniejsze życzenia świąteczne: dużo zdrowia, szczęścia, dobrego przyszłego roku a najważniejsze to pociechy z dzieciaczków :!:
Pozdrawiam Was wszystkie :lol2:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam!
Bywać tu jeszcze czasem?Jak tam Wasze pociechy?U nas troche zmian,ale o tym może później...
Pozdrawiam :*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Łiii łiiii łiii
Zostanę po raz drugi MAMĄ!!!!!
Maleństwo ma 12 mm i ma przyjść na świat 23 października!!!
Oby wszytsko by ło dobrze
POZDRAWIAM

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no to chyba pogadam sama ze soba ;)
u nas ok.Kordianek już skończył juz rok,a ja juz jestem w 5 miesiacu :)
Zastanawiam się powoli co zrobię ze soba jak już dzieciatka odchowam :)
A tak wogóle to jak sie przedstawia u nas sprawa z przedszkolami?ile kosztują?są jakieś kolejki alb o możliwośc że sie dzieciaczek nie dostanie?
Pozdrawiam Was :*

Offline Wyświetl profil  

Jeśli masz problem ze sklepami stacjonarnymi, może lepiej zamawiać ubrania w sklepie internetowym. Asortyment jest większy niż w stacjonarnym, a same ubrania (rozmiary, kolor, zdjęcia) dokładnie opisane. Ja do kupowania w sieci przekonałam się w 6. miesiącu, gdy miałam ogromne bóle pleców i nie miałam siły łazić po sklepach i mierzyć wszystko po kolei. Przez internet było o wiele wygodniej.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Świętokrzyskie

Strefa czasowa UTC [letni]