Dzisiaj jest ndz lip 21, 2019 10:27 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Podkarpackie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Storczyk - masz rację rozłąka z dzieckiem jest bolesna ale na szczęście mam zjazdy tylko raz w miesiącu i tylko przez rok więc jakoś przetrwam.
A z tymi latami to przesadziłaś :)

Nicktoo
- no to na pewno w lecie się u Ciebie zjawimy. Wtedy więcej czasu nie ma szkoły i dzień dłuższy.

To może zróbmy listę chętnych i mniej więcej określmy termin!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

eh ja też chętnie spotkałabym się z wami:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Heja!
Ja równiez się pisze na wspólne spotkanie dostosuje sie do terminu :) Mam również pytanie: Ostatnio zaczęłam z Julcią chodzić do Klubu Malucha na Okrzei tak po godzinie dziennie żeby miała kontakt z dziećmi, fajne miejsce, i Panie myśla o zorganizowaniu takich warsztatów dla matek z dziećmi:) Mamy by sie spotkały a dzieci pobawiły, uważam że to znakomity pomysł :D , a więc mam pytanie czy byłyby chętne Mamuśki żeby spotkać się przynajmniej raz w tygodniu w klubie takiego maluszka?????Czekam na odpowiedz, pozdrawiam

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

O super pomysł:) tylko mi pasuje żeby to było w popołudniowych godzinach bo nie mam jak dostać się do krosna wcześniej... autobusem nie bardzo chce mi się wlec z małym a prawka nie mam... więc muszę czekać na męża aż wróci z pracy...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hejka:) Byłam wczoraj z Juleczką w klubie malucha i jeśli bedą chętne Mamy to Pani zorganizuje takie warsztaty dla Mam i ich dzieci :D , godziny dla Mam nie pracujących to pomiędzy 9-11 a dla Mam pracujących 16-17,jeśli jesteście chętne to dajcie znać acha godzina kosztuje 5 zł, a oto ich stronka:
www.stokrotka.krosoft.pl, ja osobiście polecam to miejsce!, pozdrawiam

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

tupus
spadłaś mi z nieba z klubem malucha :lol: :lol: :lol:
Ja zapisałam Kingę do przedszkola ale chciałam od wiosny ją przyuczać i chodzić z nią np: parę razy w m-cu do na takie spotkania, by we wrześniu był mniejszy płacz :lol: :lol: Byłam we fikolandzie ale to nie to samo. Dlatego jestem chętna na takie spotkania.
A przy okazji znowu się zobaczymy :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

O widzę że Klub Malucha na tapecie.
Ja też zastanawiam się nad oddaniem małej tam do przedszkola.
Słyszałam pozytywne opinie ale im więcej opini tym lepiej.

Czyje dzieciaczki tam chodzą? Ile osób jest w grupie?

Co do tych spotkań w sensie warsztatów to nie za bardzo teraz mam kiedy....ale myślę że bliżej tego jak będę dawała tam Karinkę to do was dołączę.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

bo nam zamkną ponownie temat :roll: 8)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Oj, zamkną :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No bierzmy sie do roboty laski! piszmy cos w koncu :P ja nie mam teraz czasu na dlugie wywody bo prace pisze na gwolt ;) i duzo roboty przy domu i dzieciach, ale jak bedziecie cos pisac to bede i ja :)
napiszcie co u Was? bo u nas oki :) dzieciaki zdrowe i straszne lobuzy :) ale i kochane, Anita zaczyna chodzic, zrobi juz czasem sama pare kroków, juz nie mowie jak zapyla na raczkach i wokól wszystkiego na czym sie moze wesprzec :) Pati madry chlopczyk duzo mowi i ogolnie bystzracha, idzie do przedszkola od wrzesnia :) ja nadal na odchudzaniu, które nie dziala ;/ a tu do wesel malo czasu ;P liczylam ze schudne a tu du...! no to u nas tyle :) buziole

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

A Patryś będzie w Krośnie w przedszkolu?
Moja też idzie od września, i wtedy zobaczymy co potrafi :lol:
Gratki dla Anitki za pierwsze kroczki :wink:
odchudzanie - szkoda gadać - :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej!
U mnie też niestety masa roboty i problemów. Mam zamiar w tym roku obronić tytuł mgr ale pracy ani deka nie ruszyłam.. do tego mamy mnóstwo załatwień związanych z budowa domu :D:D (hurra ) bo może kiedyś w końcu nie będę musiała mieszkać u teściów których szczerze nie lubię.. :-/ ale to długa historia

Poza tym- Szymuś chodzi, biega, krzyczy.. jednym słowem żywe złoto.. Wszędzie go pełno i nie boi się nikogo ani niczego.. Radosny i przy tym uparty jak osioł - pewnie dlatego jego ulubioną maskotką jest osiołek bo się z nim utożsamia.. :P Teraz mamy katar i kaszel ale u lekarza jeszcze nie byliśmy.. bo ja wychodzę z założenia że organizm musi sam powalczyć z choroba.. a że poza tymi objawami o których piszę nie ma nic więcej to czekamy- czy może już iść? Sama nie wiem..

Co do odchudzania.. hmm chodziłam na aerobik ale jakoś potem zabrakło siły i czasu no i odchudzanie i plan bycia laską legł w gruzach :-)

Jak będziecie pisać to i ja będę :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wy dziewczyny o odchudzaniu a ja wszystko zrobiłabym aby troszkę przytyć:) jestem chuda jak patyczek dosłownie:) i ogromne ilości jedzenia nie pomagają by utyć...

Mój Miłoszek też biega, wszędzie go pełno... rozrabiaka okropny :wink:

No i co jeszcze :) zaczęła się sesja... na razie wszystko do przodu ale kilka egzaminów po prostu jestem pewna że obleję...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej laski :)
Storczyk, moj mlody idzie do przedszkola u nas we wsi. jest mala grupa wiec lepiej dla dzieci. poza tym opiekunka jest bardzo fajne wszyscy chwala.
Nicktoo, ja tez tak robie jak nic sie nie dzieje podejrzanego, to na wlasna reke lecze w domciu, tzn jak zwykle przeziebienie to daje np. na goraczke cos czy tam na katar/kaszel, a jak nie mija goraczka po 3 dniach to wtedy ide do lekarza, a gdy sam katar i kaszel to zalezy, bo czasem widze ze od razu trzeba isc na wuzyte, a czsem czekam, az minie :) a to z Szymonka urwisek :D fajnie :)

ja bronie sie 17lipca, prace mgr prawie skonczylam, dzis jeszcze tylko bibliografai i aneksy i bedzie gotowa :) niedlugo gdzies kolo polowy czerwca, musze zlozyc.
Phial, to ja chetnie Ci uzycze kilka moich zbednych kilogramow :P szkoda ze tak sie nbie mozna dzielic :P eee... na pewno zaliczysz wszystko nie boj boba :)
no a u nas oki doki :) dzieciaki lobuzy!!! na maxa! Pati nie raz popchnie Anite, i odwrotnie :P mowie wam cyrk na kolkach czasem :) chociaz nieraz sa tacy kochani i sie tula do siebie i do nas, czesto sie tluka razem przewracaja na lozku, smieja sie przy tym do rozpuku :D Anita ma kolczyki od ponad miesiaca :) slicznie wyglada :) moge jej tez juz kucyczka zrobic, takiego malego pedzelka ale zawsze :) pati duzo mowi i madrala, choc niby taki bystry a czasem ciezko mu cos przegadac :P
aaa, i uparty jak osiol tez, choc nie ma maskotki osla, tylko psaa i tak dziad uparciuch na maxa :P
co tam jeszcze aaa, moje odchudzanie poszlo sie pasc :/ nie martwie sie tym, bo zadne diety na mnie nie dzialaja :P trudno, od 2 tygodni cwicze brzuszki, chyba jednak mam miesnie brzucha :P hihi :) na razie bez widocznego efektu, ale cwicze dla samej siebie i juz :)

buziaczki :*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam wszystkie mamusie :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witamy :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dziendoberek :) jak sie macie ?
witaj Fyfunia :) opowiedz cos o sobie :)
Phial, jak egzaminy?
Nicktoo, a obrona?
u mnie na razie skladanie pracy i nerwy. obrona 17lipca :P
dzieci zdrowe i lobuzerne, Patrys juz nie moze doczekac sie przedszkola, a Anita grandziara na maxa :)
piszcie cos dziolchy :)

buizole :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Witam nową mamusię - Fyfunia:)

Agnieś
Więc trzymam kciuki za obrone pracy :okk: już zapomniałam jak to było :lol: :lol:
fajnie że Patryś pójdzie do przedszkola z małą grupą dzieci, chyba lepiej jest dla dzieciaków. ja nawet nie chcę myśleć co będzie we wrześniu. W grupie mojej Kinii będzie 3/4 chłopców i parę dziewczynek :? Będzie miała dziewczyna w czym wybierać :lol: :lol: :lol:
Widzę że u was super impreza się szukuje na dniach :D :D

Nicktoo
a kiedy u ciebie obrona?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Widze ze wszystkie zdolne tutaj mamy ;))
Ja poki co czekam na wyniki matury ktore maja byc za dwa tygodnie i wybieram sie na studia ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

o kurcze Fyfunia to Ty bardzo młoda mama jesteś:)
A gdzie planujesz iść na studia?

Agnieś w ten weekend kończę sesję :wink: albo i nie i poprawki we wrześniu, przede mną jeszcze 3 egzaminy. Do tej pory miałam już 3 i te mam do przodu... dwie piątki i jedna 4 :D

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Podkarpackie

Strefa czasowa UTC [letni]