Dzisiaj jest śr gru 19, 2018 10:43 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Podlaskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

hej
Ja pare dni temu zwiedzałam tam sale porodową, i przyznaje warunki bardzo dobre , przytulna atmosfera , naprawde super. Dla męza stoi duża skórzana kanapa na sali porodowej , heheh, chyba wrazie zemdlenia :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja rodziłam tam 3 tygodnie temu i naprawdę mogę każdej z Was polecić.
Obsługa super, położna rewelacyjna, no i dr Lipski to naprawdę profesjonalista. Dzieciaczki sa zabierane na noc, żeby mama mogła się wyspać, przynoszone są tylko raz na karmienie. Kąpane są przez pielęgniarki, przewijane też, także naprawdę można po porodzie spokojnie dojść do siebie. Poza tym pełna wyprawka dla noworodka, opieka pediatry przez pierwszy miesiąc życia i opieka ginekologiczna dla mamy 6 tygodni po porodzie. Naprawdę polecam, bo nikt nie pozwoli Ci tam długo rodzić, ani cierpieć.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czesc!
A ja sie wylamie.
jestem pielegniarka i znam "od kuchni" porodowke na warszawskiej i w psk i za chiny nie chcialabym tam rodzic
Jak przyszlo co do czego, to rodzilam w szpitalu w sokolce i jestem bardzo zadowolona!!!! Przemile polozne, fachowa obsluga. Po prostu rewelacja!!! tak mi sie spodobalo, ze drugie dzieciatko - juz w lutym 2009 tez tam bede rodzic!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kobietki
Odnośnie kliniki Arciszewskich jedna rzecz mnie nurtuje: jak tam jest ze sprzętem do ratowania noworodków? różne czytałam i słyszałam rzeczy. Podobno taki sprzęt, pełne wyposażenie, jest niestety tylko w złej sławie psk.

Ja chodzę do dr Lipskiego. Póki co jestem zadowolona. Może z tym porodem i sprzętem wybiegam trochę za bardzo w przyszłość, ale taki mnie naszedł nastrój...
wiecie coś o tym?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam
chcialabym sie dowiedziec jezeli ktoras sie orientuje czy mozna sobie zalatwic cesarke i jak to sie robi, bardzo bym chciala cesarke
prosze o odpowiedz

pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jusiak-ciesze sie ze ci sie podobalo w sokolce, ja rowniez rodzilam w sokolce gdzy tu mieszkam aktualnie i datego teraz rozgladam sie za mozliwoscia zalatwienia cesarki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej
Mam pytanie czy w klinice u dr. Arciszewskiego przy porodzie może być obecny przyszły tatuś i czy z tego tytułu trzeba coś dopłacać.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja włąśnie jestem po porodzie w tej klinice , i jestem bbardzo zadowolona. Tatuś oczywiście moze być przy porodzie , cena za poród to 1000 zł a za cesarke 1700. Super opieka :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Witam wszystkie dziewczyny!Dawno mnie nie było na tym forum.Wiec sie przedstawia.Mam na imię Ula, synka Benedykta któreyurodził sie 11 miesiecy temu w klinice u Arciszewskich.I jak widzę jest tu wiele pacjętek Maćka Lipskiego.Ja też się do nich załączam.A wiecie że niedawno został po raz drugi tatusiem?Ok odezwę sie później bo obudził sie mój rozrabiaka.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Na Zamenhofa bede rodzila w następnym m-cu, tylko nie wiem od jakiej wagi malego tam można rodzic, bo wiem, że mojej znajomej nie przyjeli bo jej dziecko nie mialo 2700 gram [donoszone] :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kobietki ja również chodze do Dr.Lipskiego :)
jestem zadowolona bo na poczatku ciazy krwawilam i mnie uratowal
jutro ide na kolejna wizyte.
Co do porodu...boje sie niesamowicie, nie tyle gdzie i jak bede rodzic, ale samego porodu...
jeszcze na szczescie daleko do niego :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam

Miałam rodzić w PSK ale ze skurczami co 5 min uciekłam do kliniki Arciszewskiego i Bozi dziękuję, że mnie tam przyjęto bo nie byłam tam ani razu...ale że prowadzącym moim jest Lemancewicz a był na urlopie to mnie tam przyjeli...jestem przeszczęsliwa i bardzo zadowolona z opieki i wykonanej cesarki. Szew wygląda świetnie, ja po 3 dobach chodziłam prosto (dla porównania po poprzedniej cesarce po 7 dniach wychodziłam cała obolała i zgięta w pół) Cała obsługa bardzo sympatyczna i pomocna, tak jak jedna z kobitek pisała, dzieci są zabierane na noc i przynoszone do karmienia, panie przebierały (jak już wstałam to sama się tym zajmowałam-bo chciałam). Do wypisu nic nie trzeba, dzieciątko jest ubierane + rożek i kocyk, butelka i smoczek, po porodzie Miesięczna opieka noworodka i mamusi
Klinike polecam !!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witajcie!
To naprawde niezly zbieg okolicznosci, ale ja tez zaliczam sie do pacjentek dr Lipskiego. :) Podoba mi sie atmosfera w tej klinice. Ja rodzilam w Irlandii, ale 2 moje przyjaciolki rodzily na Zamenhofa i bardzo chwalily opieke przed i po porodzie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

odświeżam, może jest któraś z mam, która może opowiedzieć jak jest tam teraz itd.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam, rodziłam tam w połowie czerwca, poziom jest nadal podobny do tego sprzed kilku lat( to moj drugi poród w tej klinice), personel mily i kompetentny. obecnie wymagane sa wymazy z pochwy przed przyjeciem do klin iki w kierunku paciorkowcow. i oddali do uzytku nowa czesc

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

a jesli sie nie jest pacjentem kliniki to trzeba te 3 wizyty odbyc? czy wystarczy raz sie wybrac umowic z lekarzem?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja nie byłam pacjentka w klinice, chodziłam do lekarza, ktory u nich tez pracował - na wizyty umawaiałam sie normalnie prywatnie poza klinika.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej, mam prosbe, czy ktoras z Was ma moze liste rzeczy potrzebnych ze soba na porod do kliniki? zapomnialam wczoraj poprosic, i nie wiem co w koncu mam miec ze soba. z gory dziekuje.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

tigresse28 musisz mieć rzeczy tylko dla siebie.Czyli potrzebne ci będą minimum 2 koszule , przybory toaletowe i ręczniki, kapcie i klapki pod prysznic.Reszte tam dostaniesz.Dla dziecka nie musisz brać nic po za ciepłym kombinezonem i fotelikiem ponieważ na odchodne dziecko ubiora Ci w koszulke, kaftanik, śpioszki, polarowy dresik, czapke i polarowy rożek.
Ubranek dla dzidziusia i pampersów też nie musisz mieć bo dziecko będzie ubrane w ubranka "klinikowe" i tam też bedą pampesy.
Weź sobie coś do czytania i w razie czego jeśli masz mieć cc to dobrze mieć laktator by szybciej wywpołać pokar lub jeśli masz problemy z brodawkami -kup kapturki do karmienia.
Rodziłam tam niedawno bo 4 października wiec jeszcze pamiętam.Jak byś chciała o coś więcej zapytać to pisz.
A wiesz że masz zrobić przed porodem lewatywę i wygolić łono.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ulamisiula, lewatywe mam sobie sama zrobic?? a w zyciu...

dziekuje Ci bardzo za info.
chce rodzic sn, ale wiadomo, jesli cos bedzie nie tak to bedzie cc.
mialas cc? u ktorego lekarza rodzilas?

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Podlaskie

Strefa czasowa UTC [letni]