Dzisiaj jest śr gru 19, 2018 11:14 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Podlaskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 738 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkie przyszłe i te spodziewające się mamusie, jestem z Łomży i za 2 i pół tygodnia mam termin porodu :D .
Mamusie z Łomży odezwijcie się :!:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny, nie wierzę że nie ma na tym forum kogoś z Łomży albo chociaż z okolic. A może któraś rodziła w łomżyńskim szpitalu :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witaj,ja jestem z Augustowa.Mam rodzinę w Łomży .Dwie moje siostry rodziły w tamtejszym szpitalu a jedna pojechała rodzić do Białegostoku na Zamenhofa.I każda była zadowolona.Będzie dobrze...Ponoć dzisiaj wasi łomżyńscy lekarze wywalczyli 800 zł podwyżki więc chętniej będą zajmować się pacjentkami.

Czekamy na Ciebie okruszku

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej felka :!:
To prawda wkońcu dogadali się nasi lekarze, bo już zaczełam się przejmować, że oddział noworadkowy przeniosą do Białegostoku, mam nadzieję ze będzie dobrze :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam
ja jestem z Grajewa :lol:

niestety a moze stety nie rodzilam w Polsce wiec nie wiem jak to jest :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Kurcze jak fajnie :D Jest Łomżynianka :D WITAM WITAM
Ja jestem z Łomży. Rodziłam w łomżyńskim szpitalu.
Niestety obawiam się, że nie ma tu zbyt wielu Łomżynianek. Kiedyś był już temat- Ostrołęka i okolice ale szybko się urwał :(
Tak czy inaczej będę zaglądała.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam serdecznie
Ja rowniez jestem z Łomży ale od kilku miesiecy mieszkam za oceanem niestety.
Rodzilam tez w Łomżynskim szpitalu i wspominam dobrze personel.
Pozdrowionka jesli bedziesz miala jakies pytania wal smialo.

Obrazek
"Dziecko to czastka Nieba na ziemi"..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny :!: :!: :!:
A już myślałam, że nikt się nie znajdzie z Łomży. Ja mam termin porodu za 10 dni. Trochę się denerwuje bo bede miala cesarke i nie wiem jak to bedzie.
Mozecie opisac jak to bylo w waszym przypadku, jaki mialyscie porod i do jakiego lekarza chodzilyscie :?:
Z gory dziekuje za odpowiedzi

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ewusia,
ale masz cudnego brzdąca, poprostu slodki, u mnie tez ma być synek, ale sie okaze, bo tak do konca to sie nie nastawiam bo slyszalam o pomylkach lekarzy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

aniek nic sie nie martw ja mialam cc planowane nie bylo tak strasznie najgorsze byly skurcze i chcialam miec juz wszystko za soba sam zabieg jest spoko dostaniesz znieczulenie w kregoslup wczesniej obgola cie troche z wierzchu i zaloza cewniczek potem juz nie bedziesz czula zadnego bólu, w kilka minut wyjma malenstwo z brzuszka, bedziesz wszystko slyszala pierwszy krzyk i rozmowy lekarzy, przy cc operuje dwóch doktorkow jest anestezjolog i pelno innych ludzi studenciaki i pielegniarki (studenci sa rano)potem zabiorą dziecko na mycie i badanie zaraz potym zostaniesz poinformowana o wadze dlugosci punktach w skali i godzinie urodzenia, w tym czasie co badaja malenstwo ciebie beda jeszcze szyc trwa to tak okolo 30,40 minut, potem przeloza na lozko szpitalne i zawiozą na sale, tam pielegniarki beda podawac kroplowki i co 10 minut miezyc cisnienie, potem dostaniesz malenstow i przystawiaja zaraz do cyca i zazwyczaj zostawiaja z mataka na jakis czas w łozku zeby mozna bylo sie poprzytulac do dzidzi.

Ja chodziam do Bogusia na Polową przez cala ciaze.

no niestety czasami lekarze sie myla, nic na to nie poradzimy i mamy niespodzianke przy porodzie :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Natusia
Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie dobrze. Piszesz, ze mialas skurcze to pewnie porod zaczal sie przed terminem, bo mi lekarz powiedzial, ze polozy mnie wczesniej do szpitala jesli nic sie nie wydarzy.
Ja tez cala ciaze chodze do Sciany na Polowa :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

HIHI duzo dziewczyn do niego chodzi, EWUSIA tez chodzila do niego.

Ja na 21 lutego mialam skierowanie na patologie i mialam sie polozyc we wtorek do szpitala, w nocy z 20 na 21 odeszly mi wody i o 2 30 nad ranem bylam na izbie przyjec, tam mnie polozyli na porodowce i 6 godzin musialam odczekac do zabiegu bo trzeba byc naczczo przed tą operacja a oni sie bali ze ja cos jadlam i znieczulenie nie zadziala jak trzeba.
Pomeczylam sie troche ale akurat ranny dyzur mial Ściana i to on mnie operowal razem z Pijaginem.

Pewnie ze pojdzie dobrze, na 100%

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Natusia mozesz napiszac jak to bylo juz po zabiegu, jak sie czulas, jak dlugo rana sie goila i kiedy doszlas do siebie :?:
Ja juz ide sie polozyc, cos mnie brzuch boli, pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Po samym zabiegu bylam troche skolowana, czuc sie dobrze czulam ale jakos tak dziwnie nie mozna bylo sie ruszac i trzeba lezec na plasko przez co najmniej 6 godzin. jak znieczulenie odchodzilo zaczynalo bolec , pulsujacy mocny bol w dole brzucha, dostawalam zastrzyki przeciwbolowe w tylek przez dwa dni,

Najgorzej bylo wstac pierwszy raz z łozka, rano przyszla polozna strasznie mila i powiedziala ze wstajemy, delikatnie pomagala usiasc a potem usiadlam na krzeselku , ona w tym czasie zmienila posciel i oproznila worek na siuski.
pomogla pojsc do lazienki sie umyc a ze strasznie mi sie w gloowie krecilo poprosilam zeby zostala, umyłam sie sama ale juz koszule zalozyla mi polozna, potem odprowadzial do sali i kazala sie polozyc.
Z tego co sie okazalo pozniej szfy ktore mi zalozyli byly strasznie mocno scisnietei to mi przeszkadzalo w chodzeniu nawet 5 minutowym zaczynalo palic i mocno bolec, ale dziewczyny z ktorymi mialam kontakt w szpitalu tego nie odczuwaly wiec niemartw sie ze i ciebie bedzie bolalo wlasnie to. Jak w dniu wypisu zdjeli szfy to bol znikl i mozna bylo normalnie juz chodzic.
Nie przestrasz sie bo to nie sa takie normalne szfy ja kiedys, bedziesz miala tylko z obu stron nitki wystajace i nic wiecej, potem polozna przecina te niteczki i wyciaga calosc, to akurat nie boli i trwa sekundke.

Rana goila mi sie wyjatkowo szybko juz po tygodniu bylo zagojone, ta blizna to jest cieniutki paseczek i potem tylko malutkie strupki odpadaja tak jak przy zadrapaniu.ale oczywiscie trzeba uwazac i nie szalec.
Przez kilka miesiecy nie mialam czucia w miejscu blizny, bo naczynka nerwowe sa poprzecinane, kazda po cc tak ma , czucie po jakichs kilku miesiacach wraca.

Powiem Ci tak nic sie nie boj z tego co napisalam to byly moje odczucia a jak pewnie sie domyslasz kazda kobitka inaczej reaguje
Ja glownie nie zwracalam uwagi na bol i dyskomfory, najwazniejsza byla córenka nic poza nia sie nieliczylo i dalabym sie jeszcze 100 razy pokroic jak by bylo trzeba bo dziecko wszystko wynagradza i zapomina sie bardzo szybko
:D

Pytaj sie smialo bo nie wiem czy czegos nie zapomnialam

OOj a moze juz sie zaczynaja skurcze przepowiadajace, kladz sie i odpoczywaj :wink:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wielkie dzieki Natusia, ze opisalas jak to wszystko wyglada. Rozmawailam z kilkoma dziewczynami, ktore mialy cc, ale wiadomo, ze kazda przechodzi to inaczej i ma inne odczucia. Ale wiem przynajmniej co mnie czeka.
Juz bym chciala miec to za soba, ale z drugiej strony boje sie :(
A co do skurczy przepowiadajacych to chyba mi sie zaczely, brzuch mnie boli, ale przewaznie w nocy i po jakims czasie przechodzi i do tego od kilku dni mam rozstruj zaladka.
Zmykam bo ide dzisiaj do Bogusia na ktg

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

aniek tak jak pisała Natusia ja też chodziłam do Ściany, z tym że prywatnie. Byłam bardzo zadowolona i kolejną, ewentualną ciążę zamierzam też chodzić do niego . Kiedyś chodziłam do Pijagina i bardzo go chwaliłam, niestety do czasu :roll:
Co do cesarki to Ci nie pomogę. Ja miałam poród naturalny. Był przy mnie młody, przystojny doktor Sokół :lol:
Mogę zapytać z której części Łomży jesteś? Gdzie mieszkasz?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej EWUSIA :)
Ja tez bardzo sobie chwale pana dr i jak narazie jestem zadowolona, a Pijagina nie znam. Pytalas z ktorej czesci Łomzy jestem, cale swoje zycie mieszkam na poludniu, ale od kiedy wyszlam za maz to w innej czesci, teraz dokladnie na Ks. Janusza. Przejzalam galerie twojego Oskarka i musze powiedziec, ze twojego meza jakbym znala z widzenia, ale Ciebie niestety nie kojarze. A ktory rocznik jestes :?: bo ja 81

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No ja się nie dziwię, że kojarzysz :lol: My mieszkamy na Kś.Janusza :lol: Blok nr 8.
Mój rocznik to 79.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ale numer :shock:
a my mieszkamy w 7 :D , jednak ta Łomza mala

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Obrazek Obrazek Obrazek

Ale jaja Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 738 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Podlaskie

Strefa czasowa UTC [letni]