Dzisiaj jest ndz sie 19, 2018 12:32 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Małopolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13569 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 674, 675, 676, 677, 678, 679  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Oswiecim
Awatar użytkownika

Jak tam Fiolka samopoczucie? :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

A dzięki ;)
Hmm delikatnie mówiąc horror :roll:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Nie wiem czy tu jeszcze ktoś zagląda, ale chciałam sie pochwalic, że 6 grudnia o godz. 19:05 zostałam mamą Moniki :) 3000g i 52cm. Poród jak już sie zaczęło to był ekspresowy :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

rajcula jeszcze raz wieeeelkie gratulacje! :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Gratulacje :) super dzień.

Polecacie gdzieś może zrobić badanie połówkowe?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Dziękuję :)

Fiolka my robiliśmy w Katowicach u dr Agaty Włoch. Na forach różnych szukałam i każdy ją polecał, później się okazało że moja bratowa też do niej jeździła w obu ciazach i mówiła, że super babeczka. Jest kardiologiem dziecięcym, robi też echo serduszka jeżeli jest taka potrzeba. My byliśmy w Angelius Provita, w CM Sodowski też przyjmuje, tylko są do niej ogromne kolejki :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

A ceny? :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Nie pamiętam :/ ale na stronie jest cennik, w Sodowskim nie ma, ale nie wiem czy nie mieli coś taniej, tak przynajmniej twierdziła taka dziewczyna z forum ciazowego.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Padło na Angelius bo taniej o 60zł ;) niestety terminy do niej faktycznie odległe ale udało się zapisać na początek lutego.
Jak malutka?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Malutka póki co jest aniolkiem, je, śpi i robi kupę :) kilka pierwszych dni miała problemy brzuszkowe i dała nieźle popalić. Teraz jak juz mi sie laktacja rozkręcila i nie musimy sie dokarmiac mm jest super. W nocy 1 pobudka i to ja ją budzę, a nie odwrotnie :P ale nie chcę, żeby leżała z kupą, a jej to najwyrazniej nie przeszkadza ;)

Jak samopoczucie, lepiej juz? Synek sie cieszy na rodzeństwo? Krzyś by chciał przytulać, całować i głaskać siostrę, ale przy okazji wsadza jej palce do oczu, nosa i buzi, albo scisnie z calej siły rączkę czy nozke, wiec non stop trzeba go pilnować. Bujaczka to chyba prędko nie rozłożymy :|

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

To super :) ja mam cichą nadzieję że może drugie będzie spokojniejsze Wiktor dał nam nieźle popalić.
Tak cieszy się bardzo ale jak będzie się okaże ;) Wiktor jest bardzo do mnie przywiązany i ogólnie jest taka przylepa więc może być ciężko, ale też starszy dużo będzie. Krzyś jeszcze sam malutki :)
A samopoczucie całe szczęście lepiej choć rano zawsze muszę zaliczyć rzyganko. Ale to bez porównania z tym co się działo jeszcze kilka tygodni temu. I nareszcie mogę jeść :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

rajcula Gratulacje ;)
Fiolka obyś się nie zdziwiła. Martynka to było ADHD a Dominik to ADHD i petarda w jednym. Żaden zakaz na niego nie działa. A wyczynia takie rzeczy które by martynie do głowy nie wpadły

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

rajcula gratuluję!

Fiolka dużo zdrówka i dobrego samopoczucia. Dobrze, że już jest lepiej.
Podobno drugie dzieci bardziej w kość dają, choć pewnie nie zawsze ;-) Oczywiście nie życzę wam ekscesów na maxa przy maluszkach.
Przy drugim dziecku jest o tyle trudniej, że jeszcze przecież starszakiem trzeba się zająć, więc może bardziej to odczuwamy. No i sam charakterek i temperament też ma znaczenie.

Co tam u was dziewczyny? Dużo szczęścia i wesołych Świąt (choć spóźnione), udanego Sylwestra! :-)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej :)
Całe szczęście mój Wiktor najbardziej dał w kość na początku teraz im starszy tym bardziej ułożony więc nie narzekam ;),

Dziewczyny skąd małyście przebrania na karnawał? Gdzie u nas takie coś?
A może miałby ktoś dla chłopca ?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Rajcula jak tam po pierwszym miesiącu z córeczką??? jak Krzyś? :) moj maly od 21 grudnia korzysta z nocnika w pelni ;) z dnia na dzien zaczal... a wczesniej nawet siadac na nocnik nie chcial :lol: a kupke tobi do ubikacji... musze stac tylem i zamknac oczy :wink: :wo: hehe

fiolka tak jak pisałam na fb... allegro :) w chinski badziew z marketow bym nie inwestowala ;)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Dzieki Mysia :)

Aga gratulacje dla Wojtusia :) Krzyś z nocnika korzystał w wakacje, a teraz co prawda usiądzie, ale chyba na sam widok sika w pampersa, bo zawsze przed wysadzaniem jest ciepły :/ a na kibel nie usiądzie wcale. Jest uparty jak osioł, ja juz nie mam do niego siły. Od września na śniadania i kolacje je tylko bulke z masłem (ewentualnie jeszcze jajko lub serek wiejski i homogenizowany), chlebem pluje, a jadl wcześniej wszystko na kanapce. Owoców nie chce jesc. Robiłam mu badania krwi + pasożyty, ale wyniki ma super, hemoglobina i żelazo w górnej granicy. Usypianie go to jest masakra, czasem i 2 godziny. Gada non stop, skacze po łóżku, kopie i szczypie. Dwie noce spal z nami, ale mala mu przeszkadzała, wzial poduszkę i wyprowadził sie do mojej mamy. Czekam az bunt 2-latka mu minie, bo zwariować można, o wszystko wyje, jeszcze teraz mu piątki idą i w ogole jest meksyk. Na spacer z nimi sama nie wyjdę, w domu też ciężko ogarnąć. 2 dni temu Monia od 11 do 1 w nocy prawie nie spała, nie licząc drzemek przy cycu i musiałam ją nosić, jak tylko usiadłam to był płacz. Obiad robiłam z dzieckiem na rękach i jadlam też w dodatku na stojąco :P wiem, że w przyszlosci mała różnica wieku będzie procentowac, ale poki co mam dość :P dzisiaj planuje pojsc z mała do lekarza, bo walczymy z pleśniawkami, mam to samo co przy Krzysiu :( cyce na szczęście juz chyba wyleczyłam, chociaż nadal pieką, bo są mocno podraznione. A odparzenia mała ma do krwi i juz 2 tygodnie nie schodzą :( poza tym przepuklina pachwinowa jej wyszła - jestem zalamana, bo prawdopodobnie w 1 roku życia czeka nas operacja :(

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

RAJCULA masz kolorowo widze... ale czas szybko leci a my (kobiety) jestesmy silne i dajemy rade. Domyslam sie ze jest ciezko, Krzys jeszcze mutki a tu drugi okruszek w domu. Co do nocnika to olej tak jak ja, samo przyjdzie jak bedzie na to gotowy. Jesli chodzi o jedzenie to u nas podonie... jadl duzo wiecej rzeczy jeszcze 2mce temu np za kiszonki dalby sie pokroic a teraz mowi ze sa ochydne ;) kanapki tez je tylko z maslem ale pieczywo mu obojetne, zje tez tosta i ewentualnie paroeke... rano nadal je kaszke wiec nie ma zle ;) z obiadami jest lepiej bo miesa lubi, zupy tez (bez pomidorowej i barszczu)... warzyw do drugiego dania nie tknie ;) a kochal salate z sosem vinegre. Jofurt naturalny zje a z owocow tylko nablko. Takie juz te dwulatki są :mrgreen:
a na grzecznosc nie narzekam. Jak go ktos kocno wkurzy to pokaze pazurki ale poza tym jest baaaardzo mily, kocham cie to slysze 10x dziennie, pomaga w sprzataniu.... kulturka ;)
zycze aby szybk rozwiazaly sie problemy zdrowolne Moni. Bedzie dobrze.. dużo sily i cierplisosci dla Ciebie! :-{:

Offline Wyświetl profil  

U mnie akurat tak się stało ,ze właśnie dziś dowiedziałam się ,ze jestem w ciąży i to w 13 tygodniu ciąży . Troche niespodziewane to dla mnie . Mam już córeczkę która ma dokłądnie 9 miesięcy . Troche mnie ten fakt przeraża choć z drugiej strony bardzo się cieszymy z mężem ;) musimy kupić wózek i łóżeczko . I teraz moje pytanie do Was ,Ja również jestem z oświęcimia . Powiedzcie mi moje drogie czy słyszałyście o sklepie <spam> ? ja ostatnio słyszałam o nim ,ze sa tam artykuły właśnie też na wyprawke i ,ze są bardzo dobrej jakości bo to polski sklep.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Fiolka i jak po prenatalnych? wszystko ok? pochwal się co będzie ;)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Tak dobrze :) choć robiłam jednak gdzie indziej.
Wychodzi na to że dziewczynka :D nie wiem jakim cudem ;)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13569 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 674, 675, 676, 677, 678, 679  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Małopolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]