Dzisiaj jest pn gru 18, 2017 9:05 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Małopolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

ja robilam w przychodni na ul.Matki Boskiej u lekarza Jacka Widomskiego :) wizyta 80zł i takie badanie robi sie wlasnie miedzy 8 a 13 tygodniem o ile sie nie myle :) popros swojego lekarza prowadzacego jesli ma dobry sprzet to Ci zrobi takie usg

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

czesc dziewczyny!
postanowilam sie przylaczyc, w koncy tez jestem nowosadeczanka:-)
Jestem juz mama, mam rocznego synka, rodzilam w medikorze - jestem bardzo zadowolona, naprawde nie moglam narzekac, a w ciazy chodzilam do doktor Hebdy - Lis. Bardzo sympatyczna kobieta, choc ma swoje poglady na rozne tematy...:-), ale mozna na to przymknac oko :-)
Pozdrawiam i mam nadzieje ze przjmiecie mnie do swojego grona!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

czesc dziewczyny;) dawno mnie tu nie bylo... ale to skutek laparoskopi i przezyc z tym zwiazanych wiec siedzialam caly czas na tamtym forum.

hmm... no ja tez gdybym byla kiedys w ciazy to bardzo chetnie rodzilabym w medikorze bo opieke przy laparoskopi mialam poprostu idealna i atmosfera tam byla naprawde swietna.

polecam dr Tylnickiego -ordynator ginekologi w medikorze.

pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć dziewczyny. :lol:
Jestem z Oświęcimia i właściwie nie powinno mnie tutaj być, ale wkradam się na krzysia bo rodziłam w Medikorze. Tylnicki robił mi cc. Prowadził też całą ciążę. To naprawdę dobry specjalista, poza tym lekarz z powołania, bardzo życzliwy i zaangażowany. Ja też miałam poważne problemy z zajściem w ciążę (5 lat starań) a jak już zaskoczyło to poroniłam. U nas w szpitalu potraktowano mnie... szkoda mówić. Jedyną osobą która mi wtedy pomogła to właśnie on. Wysłuchał, zapytał o co trzeba, zlecił badania i podtrzymał na duchu. A Oleńka ma 1,5 roczku i jest radosnym zdrowym dzieckiem. Wam też się uda, trzeba tylko głęboko w to wierzyć. :lol:
A w Medikorze opieka i warunki super.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Pimpunia! ciesze sie ze to napisałas bo juz sie balam ze ja sama jestem tak zafascynowana Tylnickim;) super lekarz , widac to po ilosci pacjentek ktore do niego chodza i jego podejscie do pacjentek jest napawde niespotykane!!!
mam nadzieje ze pod jego prowadzeniem wnet bede mamuska;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam wszystkich!
Lekarz oznajmił mi dzisiaj na wizycie, że musze mieć założony pessar - skraca się szysjka macicy. Troszkę sie przestraszyła, czy któraś z Was miała podobny przypadek????

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Do patisonek

Oj tych zawascynowanych to całe muuuuuuuuuuuuultum jest , w setkach a może i tysiącach. Ten typ tak ma, witaj w szeregu :lol: U nas na termin do niego trzeba zapisywać się jakiś miesiąc wcześniej i jest możliwość,że przyjmie cię np. dopiero o godz 23.
,,To się nie myśli, to się robi" stwierdzenie pana doktora kiedy powiedziałam mu, że chce zajść w ciążę. Więc nie myśl, tylko rób i będzie dobrze :wink: .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Pessar zakłada się po to by donosić ciążę do końca i uniknąć przedwczesnego porodu (szyjka może być w pewnym momęcie zbyt krótka, a rozszerzanie się macicy może spowo zbytnie rozwarcie i poród) i nie musieć leżeć plackiem przez kilka miesięcy. Sam zabieg nie jest straszny, odczuwa się pewien dyskomfort, ale do przeżycia.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czesc Dziewczyny!
Dawno nie pisalam.
Mam pytanko gdzie najlepiej wybrac sie na usg?(chodzi mi o dobrej jakosci sprzet) I czy gdzies w saczu jest taki gabinet usg w ktorym jest dodatkowy ekran dla pacjentki? Ja chodze do C.M. Biegonice ale niestety usg na ktorym mam wykonywane badanka jest poprostu tragiczne. W medikorze bylam w poprzedniej ciazy i tez bylam zawiedziona, nawet wydrukow nie ma, a szanowna pani ginekolog dziwila sie po co mi one?!i jesli chce takie miec to moge sobie przyjsc prywatnie, bo badanie jest wtedy w innym gabinecie! szok

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Pimpunia to fakt ze dr tylnicki ma bezposredni kontakt z pacjentka czyli moi co mysli a nie owija w bawelne!! i to jest super!!! co wizyta to bardziej go cenie i lubie!!! sietny specjalista i ten jego spokoj jest nieoceniony!! ;):)

patikas Lesniakowa ma dobry sprzet ale nie chodzilabym do niej jako do lekarza... ale na jedno badanie czemu nie;)

pozdraiwam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jak już napisałam, 5 lat staraliśmy się o dziecko i nic z tego nie wychodziło. Leczyłam się wtedy u innego specjalisty (nazwiska przez litość nie wymienię) z Krakowa, który brał pieniądze i właściwie nic nie robił więcej. Ale ja nie o tym. Doły jakie wtedy miałam należały do gigantycznych i epokowych. Kiedy wreszcie zrezygnowałam z tamtego lekarza, byłam załamana i powiedziałam sobie, że z tego już nic nie będzie- trzeba zacząć wypełniać papiery adopcyjne. Przestałam liczyć, mierzyć temperaturę- odpuściłam. I wtedy niespodzianka- dwie krechy. Może to jest tak, że im bardziej się czegoś chce to organizm się blokuje, może trzeba trochę odpuścić, dać działać naturze i odnależć radość z tworzenia czegoś nowego. A nie- chodź kochanie bo to najlepszy moment, właśnie owuluję. Facet może się zestresować i co? :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

pimpunia na pewno jest cos w tym co piszesz... tylko sama wieszze trudno jest sobie odpuscic.... ja odpuszczalam przez 2 miesiace bo badania mialam dobre i lekarz wtedy lesnikowa mowila spokojnie do roku jest to naturalne ze moze nie wyjsc.... wtedy cos mnie tknelo zeby zbadac sie u innego... i dr tylnicki na 1 spotkaniu powiedzial " ojej ale tu jest duza torbiel"!!!! bylam w szoku!!!! jak wczesniejszy lekarz tego nie widzial i mowil mi ze jest to normalne ze nie zachodze w ciaze!!!! teraz mam nadzieje ze po tej laparoskopi cos sie ruszy!!! nie mysle ze od razu no ale trzeba probowac;):)

buzka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Z usg to jest tak, że pewni lekarze więcej widzą od innych. Zależy od aparatu i doświadczenia. Tylnicki bardzo wcześnie zaczął pracować na usg ( jeden z pierwszych w Oświęcimiu miał go u siebie w prywatnym gabinecie) i ma ogromne doświadczenie, a poza tym on to naprawdę lubi. Widzi rzeczy, których inni nie dostrzegają. Nie winiłabym tutaj Leśniakowej. Masz po prostu szczęście, że ta torbiel została wykryta w miarę wcześnie. A odpuscić trochę trzeba, bo zwariujesz. Pamiętaj, że majstrowanie dzidziusia to też przyjemność :D . Najlepiej idzie po lekkim winku. :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

wiesz pimpunia moze bym jej nie winila gdyby to byl maly torbiel ale 6cm to chyba powinna widziec zwlaszcza ze ma w gabinecie najlepszy sprzet w saczu!!! ale jak to powiedzialam wczesniej na innym forum "bylo -minelo"... wazne ze trafilam na dobrego lekarza i wszystko sie udalo!!!:)
teraz tylko przyjemnosci;) a co do winka to sie zgadzam!!! :lol:

pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nio. Najlepiej czerwone :D .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hejj a powiedzcie mi ile się czeka na wizytę u dr Tylnickiego (prywatnie) Ile płacicie za wizytę ile za usg i inne badanie??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam nowe koleżanki!!!!

madzia tylnicki przyjmuje tylko prywatnie w Medikorze Na ul Długosza we wtorki zazwyczaj od godz 18, a wizyta z usg kosztuje 70zl- przychdzisz rejestrujesz sie i czekasz na swoja kolej;)

buźka

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja z koleji z innej beczki;)
Powiedzcie mi jaki lekarz (jesli trafilyscie na takiego) wypisze bez zbednych ceregieli recepte na tabletki antykoncepcyjne lub plastry? Niestety u dr Hebdy-Lis nie ma na to szans, a bylam tez kiedys u Tishner -to tyle sie nagadala o skutkach ubocznych....
dzieki za informacje z gory

ps, a stosowala ktoras z was te plastry Evra? czytalam bardzo dobre opinie na ich temat.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

z tego co wiem to chyba lesniakowa ci wypisze bez problemu.... jeszcze jak nie staralam sie o dziecko to zawsze sie mnie pytala czy hce tabletki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Tylnicki przyjmuje też w Oświęcimiu i Olkuszu. Tam trzeba się rejestrować. wejdżcie na stronę www.tylnicki.pl i tam są wszystkie potrzene informacje. I nie dziwcie się, wiele sądeczanek spotkałam u nas w poczekalni.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Małopolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]