Dzisiaj jest sob gru 16, 2017 11:15 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Małopolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

witam nowe kolezanki;)

ancyska- faktycznie mialas przejscia... ;( podziwiam !!!!!!!!!
ja niestety jeszcze nie mam dzieci i narazie ide na laparo do tylnickiego-jego jestem pewna!!!super gosciu!! polecam!!! chociaz o mazgaju tez slyszalam dobre opinie.

pozdrawiam i niech sadeckie forum nie umiera.......

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No widze ze jest nas coraz wiecej ! i temacik sie rozkreca SUPER! o to mi chodzilo :)

jesli mowa o lekarzach to z calego serca nie polecam Tishner i Dworak-Misiewicz( z medikoru). Ta pierwsza uznala ze 5 tydzien ciazy to jeszcze nie ciaza, a ta druga nie poinformowala mnie o tym ze jest zagrozenie poronieniem bo jak sama powiedziala po fakcie "nie chcialam Panią martwic" :shock:

po poronieniu przenioslam sie do dr Piwowarczyka do centrum biegonice, i to jedyny do tej pory lekarz na mojej drodze, ktory faktycznie wszystko bada, i sprawdza.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no co za "pipy" !!!!!! 5 tydzien to nie ciaza... ale kretynka!!!!
wiesz patikas ja sie juz przekonalam ze kobiety ginekolodzy to sa france (oczywiscie zdazaja sie wyjatki)!!! trudno jest trafic na lekarza ktory zrozumie co ty czujesz i wie jak ci pomoc a nie zgaduje....

fajnie ze jest na forum nowy sacz bo przynajmniej jest na sercu tak lepiej ze nie jest sie jedyna osoba ktora ma problemy... jak spaceruje sobie po saczu to widze ciagle mlode "siksy" z wozkami albo w ciazy ktore wygladaja na niestety nieodpowiedzilne dziewczyny do bycia matka!!!i to mnie boli ze im sie udalo choc pewnie nie planowaly... a my biedne ktore tak wyczekujemy dziecka nie mozemy go dostac;(:(:(

chyba znowu mam dola!!!!! no coz czekam teraz na laparo i do dziel;) moze mi tez sie wkoncu przytrafia 2 kreseczki;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja tez uznalam ze kobieta ginekolog to nic dobrego. Fecet, bardziej sie wczuwa, martwi, bo nigdy nie przechodzil tego co my. Ale niektorzy faceci lekarze tez bywaja obojetni.

Oj strasznie duzo kobiet teraz zaciazonych chodzi po Saczu , niedlugo i my bedziemy paradowac z brzuszkami.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witajcie dziewczynki!!!!

Ja chyba też sie do Was dołącze juz tak na stałe...dobrze wiedziedzieć że są osoby z Sącza z podobnymi problemami, dzięki temu zawsze jest łątwiej chociażby powymieniać sie opiniami, informacjami o lekarzach, szpitalach itp no i oczywiscie swoimi problemami...

dziewuszki ja tez czuje wscieklosc, zlosc, niesprawiedliwosc jak widze te młode mamy, ktore sobie wpadły...w mojej rodzinie i wsrod znajomych jest jakis wysyp informacji o ciazach lub o narodzonych juz dzieciach...a ja juz nie chce o tym slyszec, zamykam sie w sobie i tylko rycze i wyrzucam sobie: dlaczego to nie moge byc ja...?????????? mam kochanego męzusia, ktory mnie wspiera i gdyby nie On to pewnie juz bym wyladowala w psychiatrkowie :loo:

Postarajmy sie, aby ten wąteczek odżył :)

ale sie rozpisalam jak na pierwszy raz...

zycze udanego weekendu i zagladajcie tu czasami...do poklikania nastepnym razem buzka

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Z ta niesprawiedliwoscia niestety nic nie zrobimy.

Ale napewno juz niedlugo bedziemy pisac jak dzidzius w nas rosnie, ja mocno w to wierze.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hop hop jest tu ktoś??????????
dziewczyny co u Was?????????

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czesc, ja juz jestem :)

Bylam dzisiaj na rynku maslanym po truskaweczki :) i chcialam kupic bob ale maja po 12 zl! :shock: wole poczekac jak bedzie tanszy. Ale Jagiellonska rozkopana, ale ladnie bedzie teraz :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

z ta cena to chyba oszaleli, ostatnio kupowalam kolo europy za 3,20 za kg... :lol: juz dawno na jagielonskiej nie bylam wiec nie wiem na jakim sa etapie prac, ale skoro juz cos robia to mysle ze sie przyloza i bedzie slicznie...

A co u reszty???Halloooooo

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

jestem jestem;)

mialm przerwe poniewaz bylam na weselichu-kolejnym;) hehe jutro jeszcze bede na forum a potem dopiero 26 czerwca wiec bedziesz juz smerfetko po laparo!!!!! z nowinami dla mnie!!! czekam na prv !!!napisz mi wszytsko ,wszytsko co trzeba i wogole...

oj... bobu to bym juz zjadla:) ale jeszcze ceny sa kosmiczne!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam wszystkie przyszłe mamuski!!!!
troszkę zmienie temat, a mianowicie nawiaże do sądeckich lekarzy.
chciałabym zapytać o dr Wieczorka - jakie opinie macie na temat tego lekarza, jak prowadzi ciąże itp. Pracuje w szpitalu a przyjmuje w Osteodoxie i w Chełmcu.

Pozdrawiam,

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

czarna 30 dr Wieczorek zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie (badal mnie i wypisywal ze szpitala), sympatyczny, dopytuje sie o wazne szczegoly. Siostra mojego narzeczonego jest pod jego opieka i bardzo go sobie chwali, prowadzil rowniez jej ciaze. Ja zlych opinii na jego temat nie slyszalam :)
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

rowniez slyszalam dobre opinie na jego temat ale nie wiem jak wyglada sytuacja kiedy naprawde sie cos dzieje... wiesz jak jest -do czasu kiedy generalnie nic ci nie jest to prawie kazdy lekarz jest super!!! nie idz do lesniakowej!!!!!!! przyjmuje z nim w chelmcu

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Patisonek - zaskoczyłaś mnie tym ostarzeżeniem o Leśniakowej. Dwukrotnie byłam badana prez nią przy wypisie ze szpitala, wydawała się taka przystępna i ok. możesz cos wiecej o niej napisać?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam.Można przyłączyc się do Waszego kameralnego grona? :)
Jak na razie mam przerwe w starankach,ale czas szybko leci i już niedługo będziemy działac.Podobają mi się Wasze porady co do ginekologów i mam zamiar z nich skorzystać.Pozdrawiam!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

juz wrocilam po tgodniu nieobecnosci wiec moge na bierzaco rozmawiac;)

lesniakowa leci juz na masowke... ja chodzilam do niej 8 miesiecy i nic nie widziala kazala sie wyluzowac i dzialac az pewnego dnia zmienilam lekarza na tylnickiego z medikoru i okazalo sie ze mam torbiel na 5 czy 6 cm nie istotne bo i tak jest duza!!! zdjecie z usg jej czyli lesniakowej i jego sa identyczne wiec sobie wyobraz jakiego nerwa mialam na nia!!! 2 sprawa duzo jej pacjentek skarzy sie teraz na nia jako lekarz prowadzacy w ciazy...

kazdy lekarz jest dobry dopoki nic sie nie dzieje... gdy zaczyna byc problem trzeba trafic na dobrego lekarza zeby nie spieprzyc sprawy jeszcze bardziej..... taka jest moja opinia;)

buzka i witam wogole nowe kolezanki!!! a ze starankami nie czekajcie....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam :)
na pierwszej wizycie bylam u lesniakowej..bylam wtedy w 1 miesiacu ciazy..nigdy nie zapomne jej slow..co ja teraz zrobie..dziecko w tak mlodym wieku..lepiej zeby go nie bylo..OKROPNY LEKARZ!! troszke dziwnie mi tutaj pisac bo widze ze nie jestescie pozytywnie nastawione do mlodych mamusiek..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Witam,

Mam pytanie: czy któraś z Was robiła USG genetyczne w Chełmcu - tam gdzie przyjmuje Wieczorek i Leśniakowa? Wiem ze przyjezdża tam raz w miesiacu doc. Dariusz Bobrowski z Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Zastanawaim się czy faktycznie potrafi on tam odpwoiednio określic prawidlowośc rozwoju dziecka, czy lepiej jechać do Krakowa.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

czarna 30 ja usg genetyczne mialam robione w limanowej :) robi sie je w 12tygodniu :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Wiem , że tak potocznie sie nazywa "USG Genetyczne" - dokladnie chodzi mi o sprawdzenie poprawności rozwoju poszczególnych narządów - serce, nerki itp. Wiem ze takie USG mozna zrobic po 20 tygdodniu. A w limanowej gdzie i kto robi takie USG?

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Małopolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]