Dzisiaj jest pn gru 18, 2017 9:06 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Małopolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Wiem co przezywasz! Dwa miesiace temu lekarz badal mnie i wyczul 'cos' w mojej piersi. Bylam w szoku . Skierowanie do chirurga mialam za miesiac nie wspominajac juz o usg. Poszlam prywatnie bo juz nie wytrzymalam i okazalo sie ze to 'cos' to pozostalosci po laktacji :( Ale stresu sie najadlam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no wlasnie o to chodzi ze musze czekac teraz okolo 2 tygodnie na wyjasnienie tego "cos".... chyba wczesniej zsiwieje.... nie zalatwie tego wczesniej bo i tak musze czekac na koniec @... wiec nic nie przyspiesze.......

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Doskonale Cie rozumiem. Ale ja przynajmniej ze swoja sprawa mialam mozliwosc isc prywatnie. A okresu nic nie przyspieszy.
No ja wczoraj mialam miec okres ....zobaczymy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

zycze ci zeby sie nie pojawil;) bede informowac co tam dalej w mojej sprawie;( daj nac czy przyszedł@.....
buzka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dzieki ! papa

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

patikas robisz badanie nasienia w medikorze czy moze od lesniakowej jestes??? moj maz robil u kobitki co do lesniakowej przyjezdza....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Narazie mamy w planach to badanie . Narazie chcemy sie zorientowac co i jak. A ile kosztuje w medikorze?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

nie wiem ile w medikorze.... ja wczesniej chodzilam do lesniakowej i tam byla taka pani z krk ktora przyjezdza chyba w kazdy poniedzialek z krk i maz lub ty zanosisz w pojemniczku nasienie i z godzine odbior wynikow. szybciutko!! tylko wczesniej musisz sie z nia umowic, mi lesniakowa dala numer do tej pani i z nia sie umawialam....czekaj moze go jeszcze mam...??? jest dr n. biol. edyta kozieł tel. 606175796 www.seminogram.pl zadzwon i sie wszystkiego dowiesz;))

buzka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

naprawde nie ma nikogo wiecej z nowego sacza? albo okolic? :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

patitkas7

badanie nasienia w medikorze kosztuje cos okolo 100zl...badanie to wykonuja rowniez na sloneczku kolo europy tam koszt-50zl pani Kluska

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzieki ale ja mialam nadzieje ze rozwiniemy temat NOWY SACZ :roll: bo pustki tu straszne. I zastanawialam sie czy rzeczywiscie jest tu tak malo kobiet ze Sącza?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

patitkas7 pisze:
Dzieki ale ja mialam nadzieje ze rozwiniemy temat NOWY SACZ :roll: bo pustki tu straszne. I zastanawialam sie czy rzeczywiscie jest tu tak malo kobiet ze Sącza?

czesc, ja tez jestem z Nowego Sącz, mam termin na 17.11., to moje drugie dziecko, pierwsze rodziłam w Medikorze. Chetnie pogadałabym na forum z innymi dziewczynami z Sącza, ale widze ze tu pustki straszne.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam MK;)

zastanawialam si ostatnio czy tak malo jestw saczu kobiet z problemami czy nie wiedza o oddzielnym forum ns!!!

do jakiego lekarza chodzisz w medikorze???
ja mam miec laparo w medikorze i strasznie sie boje.... wiekszosc mowi zeby lepiej isc do szpitala!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja chodze do Kowalskiego, w pierwszej ciązy tez do niego chodziłam i byłam zadowolona. Niestety nie umiem ci powiedzieci, jak to jest z tą laparoskopia, nie miałam robione nigdy, wiec nie wiem, gdzie lepiej. Spróbuj popytać wśród znajomych

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

oj pytam pytam i nie wiem czy dobrze robie bo ile ludzi tyle opini......

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: witam rodaczki
Awatar użytkownika

quote="patisonek"

zastanawialam si ostatnio czy tak malo jestw saczu kobiet z problemami czy nie wiedza o oddzielnym forum ns!!

Kobiet z problemami to jest niestety "duzo za duzo", nawet w saczu, ale nie mialam pojecia o takim forum. dzis to totalny przypadek. moze cos o mnie(niestety nie wesolo) mam 32 lata jednego cudownego synka i piec poronien za soba. ostatnie w kwietniu tego roku. i co robic? chodzilam za kazdym razem do Wisniewskiego z Medikoru. blagam UNIKAJCIE GO JAK OGNIA. konowal konowal i konowal raz jeszcze. totalnie bezduszny facet, zbywa i traktuje jak psa. na moje stwierdzenie ze poronilam zapytal a jaki ma pani dowod bo ja cizay nie widzialem. nie ma pojecia jak zajac sie babka po przejcsciach uff ale sie wyzalilam. dobrze mu tak, omijajcie go z daleka. osobiscie duzo dobrego slyszlam o Tylnickim i Budzynskiej z Medikoru i Mazgaju (on jest tez na sloneczku) ale jaka jest prawda nie wiem poniewaz chwilowo mieszkam w Anglii(opieka nad nami jeszcze gorsz niz w polsce - mam zrobic badanie krwi i jesli beda zle to owszem cos tam zrobia ale jesli beda dobre to po prostu mam zajsc w ciaze kolejny raz. szok)dr Mazgaj ktory byl przy moim ostatnim zabiegu w Medikorze powiedzial ze jak do niego przyjde to sie mna zajmie,wiec jak wroce do Polski to pewnie on pojdzie na pierwszy ogien. zobaczymy co zdziala ale chyba nie bedzie to jedyny lekarz do jakiego sie udam na konsultacje. piatka za mna to juz chyba nie przypadek. dobrze ze znalazlam to forum. chyba bede tu czestym gosciem, przynajmniej po powrocie do Polski.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

przepraszam jesli powialo chlodem nie chce was zasmucac

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ancyska - przykro mi z powodu twoich doświadczeń i przede wszystkim z powodu tych poronień. Nie wiem co czujesz i mam nadzieje nigdy sie nie dowiedziec, choc mam pewne doswiadczenia jesli chodzi o lęk o ciąże, przez kilka pierwszych tygodni ciązy też była ona taka niepewna, miałam lekkie plamienia, wiec przeszłam przez ten strach i niepewność. Na szczescie wszystko jest dobrze i mam nadzieje ze tak bedzie do konca. trzymam kciuki za ciebie, pisz, żal się, zobaczysz, będzie dobrze.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam jest tu ktoś???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja jestem :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Małopolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]