Dzisiaj jest pn gru 18, 2017 9:16 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Małopolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: NOWY SĄCZ

Witam wszystkie sądeczanki. Jestem właśnie w 6 t.c. i muszę wybrać lekarza prowadzącego,a nie znam tu nikogo,bo mieszkm w Sączu dopiero od roku. Kogo mogłybyście mi polecić? Pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: lekarz
Awatar użytkownika

Ja jestem teraz w 9 TC. bylam juz u lekarza w Medikorze. u p. Pawlak. Ponoć dobry lekarz. siostra mi polecila. tylko ze wizyta kosztuje 80 zł. takze troszke pieniazkow pojdzie... pozdrawiam. :D

Offline Wyświetl profil  

A co sądzicie o dok. WIECZORKU? Od koleżanek ze studiów słyszałam, że jest najlepszy.Są nim zachwycone. Pomógł nawet w najtrudniejszych ( beznadziejnych) sytuacjach.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witaj!

jestem w 25 t.c i chodzę właśnie do dr Wieczorka :)

uważam, że jest świetny. Mam pełne do niego zaufanie i bardzo go polecam. jest bardzo dokładny Nigdy nie zbywa. Zawsze wytłumaczy. Nie sieje paniki, nie straszy :)

Jestem bardzo zadowolona. Mój Mąż tez bardzo go lubi i o dziwo jak mamy do niego iść na kolejną wizytę to idzie z radością a nie ze strachem w oczach :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

cześć mamusie przyszłe:) ja jestem w 37 tygodniu:) czyli już końcóweczka i chodze do dr. Pawlak do MEdikoru...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Czesc dziewczyny ,
Mam pytanie czy wiecie cos na temat P. Tischner ? Przyjmuje w medicorze ale czy on jest dobra ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej :) co do Pani dr. Tischner nie mam pojecia niestety:( chodziłam do niej kilka lat temu ale na wizytę...napewno co moge powiedziec jest bardzo miła:) ale jaką jest lekarką teraz... nie wiem:(

a co tu tak puściutko:) są jakieś mamcie z Nowego sącza?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja prowadziłam ostatni trymestr ciąży u dr Tylnickiego z Medikoru. Mogę go polecić naprawdę. Jest kompetentny, dba o dobro kobiet, pomaga i jest naprawdę dobry w tym co robi. Tyle, że na wizyty chodziłam u siebie w mieście bo też przyjmuje prywatnie. A wizyta z usg kosztuje 70 zł, także na mój gust całkiem przystępnie;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Zgadzam sie z alarthorrą:) byłam raz u dr tylnickiego dokładnie 3 tyg. temu..dr pawlak nie było była na urlopie i kazała mi przyjść do niego ... to jest naprawdę świetny lekarz godny polecenia.... wszystko dokłądnie posprawdzał..bardzo dokłądne usg.. dr Tylnickiego to naprawde bardzo bardzo polecam:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Do Tischenrowej chodziłam przez połowę ciąży i żałuję że tak długo :/
Drugą połowę ciąży prowadził mi dr. Karpiel i byłam bardzo zadowolona :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nie wiem czy mogę ale chciałabym zaprosić sądeckie mamy na forum dla sądeczanek tam znajdziecie między innymi opinie o sądeckich ginekologach właśnie www.nowosadeczanki.[Automatyczna cenzura]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja w ciąży tez chodziłam do dr. Karpiela i nie żałuje bo to jest bardzo dobry lekarza obecnie jestem w norwegii i mam norweskiego lekarza bo tu jest całkiem inaczej niz w polsce :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czesc dziewczyny. Milo ze jest forum z Nowego Sacza. Ja obecnie jestem w Southampton w UK ale z Sacza pochodze i tam zawsze moje serduszko zostaje. Obecnie jestem na poczatku 12go tygodnia swojej 2giej ciazy( pierwsza poronilam wlasnie na tym etapie w czerwcu) panikuje jak malo kto ale w moim przypadku to chyba zrozumiale. Nie moge sie doczekac az zobacze dzidzie znowu, cala i zdrowa jak bog pozwoli. Tak bardzo wam zazdroszcze opieki zdrowotnej w Polsce, dostepu do prywatnych badan i lekarza. U nas to tylko polozna w ciazy, nawet ginekologa na oczy nie widzialam. Do 4go trymestru niczym sie nie pzrejmuja, nie ma tematu podtzrymania ciazy zagrozonej. Mama zalatwila mi wlasnie od P.Pawlak duphaston i biore tym razem z nadzieja ze uchroni dzidzie od zlego. Pozostaje mi tylko czekac i sie modlic niestety. Do tego obiuay jakie mailam do tej pory calkowicie juz zniknely a to mi bardzo przypomina sytuacje z czerwca. Cala sie trzese na sama mysl o tym koszmarze a bardzo chce zyc bezstresowo dla malenstwa. Prosze 3majcie kciuki dziewczyny bo w Polsce na badania to dopiero w Lutym bede. Gorace zyczenia na nowy rok. Buziaki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam :)
Ja tez jestem z Nowego Sącza :)

Iga25 musisz myslec pozytywnie dla swojej kruszynki :) a objawy jeszcze przyjada doczekasz sie :) fakt w Polsce jest lepasza opieka nad ciezarna a tym bardziej jezeli kobieta poronila dlatego bede trzymala za Ciebie kciuki zeby bylo wszystko w pporzadku bo i tak bedzie.

Odwiedzaj czesciej ten watek i oczywiscie to forum :) Pozdrawiam goraca :)

Offline Wyświetl profil  

czy chodzila ktoras z was do lek. hebdy-lis ?? jesli tak to jakie macie opinie o niej

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja zdecydowanie odradzam doktor Lidie Dworak-Misiewicz i Doktor Tishner! obydwie przyjmuja w medikorze. Bezduszne Kobity.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: nowy sącz

No cześć dziewczyny. jestem tutaj nowa na forum i postanowiłam się przedstawić. na imię mi edyta- jestem matką na razie dwójki chłopców pracuje jako pielęgniarka. obecnie mieszkam w Quebecku, ale pochodzę z nowego sącza. w tej chwili jestem w trzeciej ciązy (bliźniaczej)- poród na przełomie czerwca/ lipca. :D pozdrawiam was gorąco!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: dane

Witam
dziewczyny, czy któras ma namiary do doktora Karpiela. bardzo proszę o pomoc.
Javiola

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Wiadomość z namiarami na Karpiela poszła na priv :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

patitkas7 pisze:
...... i Doktor Tishner! obydwie przyjmuja w medikorze. Bezduszne Kobity.

się podpiszę pod tym :?

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Małopolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]