Dzisiaj jest ndz lis 19, 2017 6:16 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Małopolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

:lol: No faktycznie twoja ciekawość nie ma granic :wink: Jak rodziłam prawie dwa lata temu to porody rodzinne był preferowane, bezpłatne. Znieczulenie podoponowe podczas sn tylko odpłatnie, wtedy ok. 400 zeta.Uprzedzając następne pytanie w szpitalu panuje system rooming-in, dzieć jest cały czas z tobą. Po sn wychodzi się do domu po dwóch dniach, po cc po czterech. Mąż może cię odwiedzać właściwie na okrągło. Cuś jeszcze? :loo:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Pimpunia narazie dzięki :D
Kolejny zestaw pytan napewno się pojawi :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Pimpunia a jak wygląda sprawa z usg dobry ma sprzęt?? Bardzo mi na tym zależy .Jak bys mogł to odpowiedz mi jeszcze na to pytanie :oops:
A daje zdjęcia albo nagrywa film z usg?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Usg ma dobre, choć nie najnowszej generacji. Za każdym razem daje wydruki. A sprzęt nie wiem jaki ma, nie pokazywał mi :heh:. Sorry poniosło mnie :oops: :lol:. Jeżeli chodzi o możliwość nagrania filmu, to w Multimedzie, ale to u innego lekarza.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam sadeczanki;)

jaka cisza na tym forum.... czy nikt nie ma problemow z ciaza procz kilku tu obecnych??? ujawnijcie sie -razem latwiej!!!

ja juz jestem ponad 3 tygodnie po laparoskopii i gdyby nie lekko widoczna blizna nad pepkiem to bym nie wiedziala ze mialam operacje.. teraz czekam z niecirpliwoscia na upragnione 2 kreseczki.....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hihihi wszyscy się urlopują. No i fajnie. Ja też jadę na urlop od piątku nanananananananana! W wasze okolice, koło Nowego Targu. :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czesc!
A wlaśnie mi przyszla mysl do glowy. Bo wyzej pojawil sie wateczek z nagrywaniem filmikow z usg. Gdzie w nowym saczu mozna nagrac??? Bardzo zaluje, ze w saczu nie ma usg 3d:( bardzo chcialabym sie na taki wybrac pod koniec drugiego trymestru.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

patikas nie wiem na pewno ale obilo mi sie o uszy ze do lesniakowej przyjezdza 1 w miesiacu jakis doktorek i robi 3d .... nie wiem czy to prawda... musialabys sprawdzic...

ja juz po urlopie;(:(:( ale czeka mnie zmiana pracy od 18 sierpnia :lol: wiec teraz mam 2 tygodnie tak jakby urlopku :lol: :lol: :lol: ale niestety mam duzo pracy papierkowej;(

pimpunia piszesz ze w okolice nowego targu sie wybierasz??? ja uwielbiam nowy targ tam jest jakis taki inny klimat :P gwara bardziej wyczuwalna niz w zakopcu :lol: 8) hehe

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

patitkas7 - podobno w saczu nie ma tego usg 3d, ale fajnie byłoby zrobic, moja szwagierka mieszka w Krakowie i robiła tam - płaciła za to chyba dosc sporo, ale co tam - podobno super wrazenie. A do kogo chodzisz w ciązy do lekarza?[/b]

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

mk0879 wlasnie wiem , ze najblizej w krakowie, i chyba sie wybiore jak bedzie wszystko ok.(razem z kuzynka ktora tam mieskza i jest w ciazy starszej o 2 tygodnie) usg 3d/4d kosztuje 250zl. Ale jak mowisz wrazenia napewno niezapomniane, no i pamiatka na cale zycie.

Ja chodze w tej ciazy do Centrum Medycznego Biegonice. Po poronieniu wybralam lekarza tam przyjmujacego Piwowarczyk sie zwie. Bylam tez ostatnio u drugiego lekarza ktory tam jest Anny Wrony i tez bardzo pozytywnie.
A Ty do kogo chodzisz?
A gdzie filmiki z usg w saczu?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

patitkas7 - ja do Kowalskiego do Medikoru. nie wiem, gdzie można zrobic filmiki z usg, mój lekarz daje tylko zdjecia i to nie za kazdym razem, nic nie słyszałam ze u niego można filmik zrobic. A tam gdzie ty chodzisz ma ten Piwowarczyk usg w gabinecie?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Tak ma usg w gabinecie zawsze.
Ja chodzilam do medikoru do Tischner, Hebdowej i Dworakowej. Przejechalam sie na kazdej, dlatego nie chcialam juz tam chodzic.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej dziewczyny
Mam do Was pytanie: gdzie w saczu sa jakieś duże sklepy czy hurtownie gdzie można kupić w rozsądnej cenie wszystkie rzeczy potrzebne dla dziecka po narodzinach. Wózek i łóżeczko mam ale wanienka , kosmetyki, ciuszki i inne akcesoria (np. pościel, kosmetyki, smoczki itp) jeszcze nie. che pojechac raz i wszystko kupić.
Jestem z gorlic więc do sącza mam blisko :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej,
nie wiem czy uda ci sie kupic wszystko od razu i to w jednym miejscu! :-)
To zalezy czy masz juz jakies pomysly , czy szukasz konkretnych rzeczy czy jestes otwarta i ci obojetne:-). A moze allegro!? Tam na pewno kupisz wszystko w rozsadnej cenie i za jednym zamachem:-).
Moge ci tyle podpowiedziec , ze jest duzy sklep w Europie na pietrze, tam wiekszosc rzeczy mozna kupic. Kolo Medikoru sa dwa mniejsze sklepy prawie obok siebie, jeden od Dlugosza, a jeden tak w glebi , tez od Dlugosza(nie wiem jak sie ta uliczka nazywa). Kolejny sklep jest przy Jagiellonskiej, na tej uliczce co prowadzi do POczty Glownej (tez nie pamietam nazwy). No i jest jeszcze duzy sklep na Gorzkowie w tej nowej galerii - na pietrze - kurcze, znowy nie pamietam nazwy....:-), obok Merkury Market (budowlany). Wiele rzeczy mozna tez w dobrej cenie kupic w Realu(kosmetyki , pampersy, nawet ciuszki).
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hop hop!!! Jest tu kto? Cicho, pusto, nikogo, no to co ja tak tu sama będę siedzieć. Do domu se pójdę alboco. :ddd:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam serdecznie

chciałabym prosić o pomoc. czy któraś z Was wie moze jak dostac sie do wysowej?? moja babcia jedzie tam do sanatorium a nie bardzo wiemy jak sie tam dostać. dw pkp chyba nie ma więc pozostaje pks??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć Dziewczyny!!!
Mam takie malutkie pytanko czy słyszeliście coś może o panu Krzywdzińskim z polikliniki na żółkiewskiego???

Jurto jest pełne nadziei....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

krysstynar Witaj! Ja mialam z Krzywdzinskim stycznosc w szpitalu. Przyjmowal mnie, a nastepnego dnia wykonal zabieg lyzeczkowania. Bardzo oschly, malo mowi. Mialam wrazenie, ze powinnam wszystko wiedziec z zakresu ginekologii. Jego postawa naprawde nie pomogla mi w tych trudnych chwilach.
Moje kolezanki, ktore chodza do niego na Zolkiewskiego ogolnie sa zadowolone. ale kazda mowi, ze to czy wizyta bedzie mila i udana zalezy jego humor.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Bardzo Ci dziekuję za odpowiedz.

Jurto jest pełne nadziei....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

krysstynar osobiscie nie szlabym do tego lek. Bylam u niego raz i powiedzialam ze juz nigdy wiecej. Byl strasznie nie mily...Teraz chodzę do dr Pawlak do medicoru.Co prawda droga bo za kazda wizyty 80zł ale za to baaardzo mila i sympatyczna kobieta.Wszytko ci wytłumaczy jesli czegos nie wiesz.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Małopolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]