Dzisiaj jest śr gru 19, 2018 10:09 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Łódzkie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

ja nie mam ze zdunia ani sieradzem nic wspolnego, niestety, ja moge tylko rodzic w matce polce w lodzi, dr sobczak mnie prowadzi, niestety moja choroba- cukrzyc- zdyskwalifikowala mnie w naszym rejonie, nikt mnie nie chce, ehhh,

ale dziwnie z tym znieczuleniem, w matce polce, wszystko jest za darmo, znieczulenie ZZO i porod rodzinny, zwiedzialam dzis porodowke i powiem wam ze jestem mile zaskoczona, czysto, milo , heh kilka babek rodzilo i tak cichutko, zadnych krzykow, no normalnie inny swiat

a na forum dolaczylam bo chcialam poznac jakies ciezaroweczki z okolic sieradza itp :D

ona ty sie kochana trzymaj,bo cos czuje ze sie zaraz rozpakujesz, a co do znieczulenie, dasz rade zobaczysz, pamietaj tylko zeby oddychac przepona i sluchac poloznej, dasz rade, a jak nie to urodza za ciebie:D , tak mowi polozna na szkole rodzenia :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

agniesia dzięki za odpowiedź:) Tweraz też trochę żałuje że w Matce Polce nie rodzę, w piątek moja kumpela tam rodziła i mówi że rewelka personel..i miała ZZO i poród rodzinny za free, denerwuje mnie to że za tak oczywiste rzeczy trzeba płacić...
U mnie było tak że najpierw miała byc cesarka ale w 8 miesiącu zmieniłam lekarza no i zmieniła się sugestia co do porodu, w chwili obecnej ma byc naturalnie..w sumie to mam już to wszystko gdzieś co ma być to będzie, jakoś muszę urodzić:)Jutro jadę do szpitala na badanie KTG, usg i masaż szyjki - boli...:( i zobaczymy co dalej, ale jak narazie czuje się ok, więc pewnie mnie wypuszczą i w poniedziałek się będę musiała zgłosić..
Oczywiście dam znać co i jak.
Trzymajcie kciuki oby szybko i sprawnie wszystko poszło:)
Zyczę Wam wytrwałości bo będzie Wam potrzebna:))))))

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

kochana, trzymamy, trzymamy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Pewnie że trzymamy kciuki.
Ja też miałam miec cesarkę, a tu masz poród naturalny ,chyba lekarze koniecznie wracają do tego i dążą żeby rzadko robić cięcia.
Agniesia jak my wytrzymamy ten lipiec jak beda takie upały??? :?:
jestem ciekawa jakie wrażenia ma Jonka z porodu w zdunskiej.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

moze jonka jak bedzie miala chwile czasu to wejdzie na forum i opisze, bedziesz troszke spokojniejsza

a co do upalow, wiesz mi jakos nie przeszkadzaja, heh tylko troszke nogi mi spuchly, takie male serdelki :D, jak jest tak goraca to staram sie isc nad wode, jezdze na probe lub nad warte chodze, biore parasol i siedze pod nim, jest o wiele lepiej niz siedzenie w domu

dobranoc

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej dziewczyny!
Mam niestety bardzo mało czasu.
Miałyście czuja: w czwartek trafiłam na oddział a w piątek o 9.35 już miałam Tymusia na brzuszku!
Poród nie należał to najprzyjemniejszych, ale Melon naprawdę spisał się wspaniale. Nie był jego dyżur a odebrał mój poród. Do ostatniej chwili starał się mnie nie nacinać, ale mały był obwiązany pępowiną, więc musieli się spieszyć.... Na prawdę jestem mu bardzo wdzięczna!
Jeśli chcecie obejrzeć fotki wejdzie na galerię lipcóweczek 2008. Pozdrawiam i życzę powodzonla. Odezwę się niebawem mam nadzieje!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jonka gratulacje super że już masz synusia ze sobą. Bardzo sie cieszę pozdrawiam. :D :D :D :D :D .SUPER TRZYMAJCIE SIĘ.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jonka super gratuluje, jak będziesz miała chwilkę bardzo proszę opisz troszke jak to było..ja jadę do szpitala w poniedziałek jesli wcześniej coś się nie zacznie...ale sie boję strasznie:( dziś mam mega doła :(

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jonka a gdzie jest ta galeria lipcowek w dziale ciaza??bo znaleść nie moge

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej byłam u drugiego okulisty i jestem pewna , ze mogę rodzić normalnie.
A u Ciebie Ona nadal nic? Dzidzi się nie spieszy bo jej dobrze w brzuszku.
A Tymuś śliczny i jaki duży ciekawe ile ważył jak się urodził.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

jonka gratuluje, synus cudny :)

ona widze ze jeszcze w dwupaku

a tu link do galeri lipcoweczek, powinno sie od razu otrzwyc strona z Tymusiem
forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=23305&postdays=0&postorder=asc&start=1420

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jonka cudowny synuś..jeśli bys miała chwilkę podziel się jak to wygląda w tym szpitalu własnie poród, czy opieka nad dzidzia i co zabrałaś dla małego Pozdrawiam
Agniesia dzięki za linka:) no ja niestety jeszcze 2 w 1 ale po niedzieli chyba bede tuliła swoja kruszynke:) aha móój synek podobno waży 3800 hehe w szoku jestem bo ja do drobnych kobitek należę...:)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ona jeśli chodzi o opiekę w pierwszej fazie, to byłam bardzo zawiedziona. Przyjechaliśmy z mężem na oddział i zastrzegliśmy, że chcemy poród rodzinny. A tu położyli mnie na ginekologii i męża odesłano do domu, bo miałam słabe skurcze na ktg, więc i tak wszystko rozegra się następnego dnia. Po północy zaczęły mi się boleśniejsze skurcze. Łaziłam do łazienki i spowrotem i budziłam tym dziewczyny z mojej sali. Miałam bóle krzyżowe więc naprawdę było niewesoło. Czekałam z niecierpliwością do 5, kiedy mój mężuś mógł już przyjechać zwijając się z bólu co 5 minut. Masaż pleców i oddychanie szybsze w czasie skurczu naprawdę pomagają! Po 8 myślałam że już padnę, a położna zero zainteresowania, żadnego badania co z rozwarciem, żadnego ktg. Dopiero jak zjawił się Melon na oddziale i chcieliśmy do niego pójść do położna się zorientowała że pewnie idziemy na skargę i szybko wezwała mnie na ktg. Podłączając mnie pod maszynę powiedziała do mojego męża :I co do dyrektora chciało się pójść???? Co za jędza. Po ktg zabrali mnie na badanie, Melon stwierdził 9cm i szybko wózkiem zabrali na porodówkę. 20 minut później Tymuś był już z mamusią, leżąc na jej brzuszku.
Położne które odbierały poród były naprawdę boskie. Mąż był przy mnie cały czas dopóki nie zasłabł na widok mojego wyczerpania. Niestety nie zobaczył jak jego dzidziuś wyskoczył. Piszę wyskoczył, bo tak naprawdę się czuje: chlup i ulga!!!
Co do rzeczy to koszulkę do porodu dostajesz i możesz w niej zostać jak długo zechcesz. Niestety jest krótka i ten tego niezaciekawa więc lepiej po porodzie mieć swoją. Podkłady poporodowe bella baby są niezbędne i dla mnie też majtki jednorazowe które brudzisz z prędkością zawrotną. Tantuum Rosa i butelka z dziobkiem też super sprawa. Dla dzidziusia chusteczki, pampersy jedynki i sudocrem. Na początku położne przewijają maluszka, ale potem ciebie tego uczą i sama już to robisz. Maluszek jest cały czas z tobą, zabierany jest tylko do kąpieli. Odwiedziny są między 16 a 18, ale mój P mógł być ze mną prawie cały czas. Sale są dwu trzyosobowe. Jedna łazienka na dwa pokoje. Położne są bardzo przyjazne, przybiegają, gdy maluszek za długo płacze i trzeba Ci pomóc. Możesz też poprosić je przy przez chwilę się nim zajęły gdy chcesz wziąć prysznic.... Warunki jak dla mnie bardzo dobre...
to tyle...
Acha... Tymuś ważył 3570g i miał 57cm. N usg w pn miał 3250g

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

WIELKIE dzieki Jonka za szczegółowy opis Twojej sytuacji:) Martwi mnie tylko to, że jeśli coś się zacznie i Melona nie będzie na oddziale to te "małpy" mogą mnie potraktować tak jak Ciebie:(
Ale masz super że jesteś po Trzymaj kciuki za mnie...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ona będzie dobrze... Kilka dni później zapomnisz o całym bóluu podczas porodu, a to uczucie, gdy masz go już na brzuszku... tego nie da się z niczym porównać
Powodzenia, będzie dobrze...ogólnie miłe są tam położne, tylko ta jedna taka wyssana jakoś z uczuć... :evil:
Jak wychodziłam to miałam ostatnie badanie i jeszcze podczas niego położne ze śmiechem wspominały reakcjhe mojego męża

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jonka naprawde wielkie dzięki za wsparcie, też mam nadzieję że bedzie dobrze tzn. nie ma innego wyjścia:) a powiedz jak się czujesz w roli mamy..jak Tymus spokojny, qrcze fajnie juz tak byc z bobaskiem w domciu:)
Oczywiście dam znac jak tylko mój będzie na świecie:)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ona dziękuję, Tymuś to aniołek. Tylko jak go przwijamy z mężęm to trochę pokwęka, ale później jak już jest przy cycu to natychmiast się uspokaja. Lubi kąpiele i masaże kremikiem (balsam Nivea-używali go w Zduńkiej zamiast oliwki i faktycznie jest fajny, bo nie tłusty a super nawilża). Z dnia na dzień coraz lepiej się rozumiemy. Jest kochany... Fajne minki robi zwłaszcza jak idzie kupka :lol:
Co do ubranek to dziewczyny: zrobiłam okropną pomyłkę: kupiłam mnóstwo body z krótkim rękawkiem...tragedia...
Najlepsze są z długim i do tego śpiochy albo bez rękawków i na to pajacyk. Ponieważ zalecone mam podwójne pieluchowanie to kaftanik jest strasznie upierdliwy...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ech a ja dziś czuje sie naprawdę fatalnie..odeszła mi chyba nastepna część czopa.. (dziwny był to kolor jakby galaretka białocytrynowa..a wcześniej brunatna) ogólnie samopoczucie kiepskie naprawdę nie mam już siły dziewczyny..oby się zaczeło:(

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ona Ty chyba tez już niedługo zobaczysz swojego dzidziusia. Fajnie masz , a ja jeszcze tyle czasu. Jak wrócisz napisz jakie wrazenia. Trzymaj się.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam dziewczyny, troszke mnie tu nie bylo, a pojechalam sobie na takie mini wakacje, heh, odpoczac przed porodem i ogolnie poopalac sie i wykapac, powiem wam ze bylo ekstra, pogoda dopisala,

pozdrawiam cie jonka, ona juz pewnie tez sie cieszy ze po wszystkim, tzn mam taka nadzieje :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Łódzkie

Strefa czasowa UTC [letni]