Dzisiaj jest pn cze 17, 2019 2:16 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Łódzkie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

dokladnie MISIA

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witajcie dziewczyny!
Widzę, ze nie macie zbyt dobrego zdania o facetach :lol:
Z mojego jestem zadowolona. Wiadomo, że czasem mnie wkurza a nawet doprowadza do obłędu, ale generalnie jestem z nim bardzo szczęśliwa. W piątek miałam straszną chandrę (chyba jakaś burza hormonów- ostatnio albo chodzę wściekła na wszystkich albo ryczeć mi się chce bez powodu) i mój kofany mężuś kupił mi bukiet kwiatów :jee: i jak tu nie kochać takiego faceta :puk:

misia mój brzuch nadal wydaje mi się wysoko, zwłaszcza jak dzidziek wypnie się na mamę dupcią. Melon powiedział, ze z moją budową ciała nie powinnam mieć problemów z porodem i pewnie niedługo zacznę chodzić jak kaczka...ale ja chodzę tak samo jak chodziłam :roll:

Zamówiliśmy wczoraj na allegro używano bartatinę, jeszcze na gwarancji...a dwie godziny później koleżanka poweidziała mi że ma na zbyciu , prawie darmo wózek (z opisu chyba bardzom podobny bartatiny). AAAAA :aa:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hello, faktycznie kochanego masz mężusia :) .
Byłam wczoraj u Melona, nawet był bardziej sympatyczny niż zwykle. Wszystko w porządku, dostałam zwolnionko i od dziś jestem w domu bo do tej pory chodziłam do pracy. Dowiedziałam się,że ma urlop w I połowie sierpnia, mam nadzieję , że się nie pospieszę. Pytałam dlaczego moja dzidzia taka spokojna, to właściwie mi nie odpowiedział dlaczego nie ma tyle ruchów ile być powinno. Ale usg robił dgdyby coś nie tak to chyba by zobaczył :?: . Moja kierowniczka w pracy była super szcześliwa jak zadzwoniłam dziś rano :lol: .
Miałyście coś takiego , że każda waga waży inaczej, moja w domu więcej melonowa mniej, a jak chodziłam do innej pani doktor to jeszcze inaczej?
Według jego wagi przez prawie 4 tyg przybylo mi 200g :D . Niby więc mam 8 kg więcej anie jak wg mojej 9,5. Bużki
Zapomniałam jak sie wkleja suwaczek ,napiszcie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

kliknij na jakis suwaczek, otworzy Ci sie stronka z suwaczkami, zrob go i potem przekopiuj BBCode do swojego profilu, tzn wklej go tam gdzie masz podpis

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

misia ale numer, o której byłaś, bo ja też wczoraj go nawiedziłam?

W ogóle to jestem załamana :cry:
okazało się że od 8 tygodni sytuacja z moją szyjką wygląda tak samo: jest twardo-miękka i bez oznak rozwarcia...
Mam czas do poniedziałku, jeśli się coś zacznie to Melon bierze mnie na oddział, jeśli nie to dalej czekamy... Szczerze mówiąc mogę trochę poczekać, bo aż tak strasznie mi się nie spieszy, oczywiście byleby nie za długo.... :D
Tymuś waży już 3250g
Dzwoniłam do Zduńskiej spytać się o rzeczy, które wziąć ze sobą. Nie wiem z kim rozmawiałam z położną, czy z pielęgniarka ale była przesympatyczna. Dla dziecka tylko pieluszki jednorazowe i chusteczki (ale myślę wziąć jednak cały ekwipunek) a dla kobiety ewentualnie podkłady poporodowe i dokumenty.
A słyszałyście o tym, że w Zduńskiej nie ma typowego pokoju dla kobiety i męża? Melon powiedział, ze to podobno lepiej wpływa na świeżo upieczoną matkę, gdy ma jeszcze kogoś na sali, może się powymieniać odczuciami, poprosić o pomoc itp. Muszę przyznać że jest w tym trochę racji

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hello, ja byłam pierwsza, ok wpół do czwartej , zaraz jak wyszłam z pracy. Nie wiem czy już pisałam ,ale mój mąz się zastanawiam czy byc przy porodzie, ja nie będę go zmuszać. To nie ma takiej sali? Pewno w sieradzu są. Ale z drugiej strony z kimś zawsze rażniej jak już mąż sobie pójdzie. A to te koszule za krótkie co każdy opowiada to jeszcze aktualne?????????????????
Mam nadzieję że Twój dzidziuś sie pospieszy i nie będzie trzeba wywoływać porodu. Trzymajcie sie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Wklejam suwaczek, udało się , dzięki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czesc dziewczyny..
Jestem z Sieradza i termin porodu mam na 5 lipca, również chcę rodzić w Zduni - chodzę do dr Melona (jestem zadowolona)
Końcówka ciąży jest dla mnie najgorsza - to czekanie fatalne samopoczucie ehhhh mam nadzieję że niedługo jeszcze to potrwa Pozdrawiam:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witamy , witamy , fajnie masz juz niedługo zobaczysz maluszka. Napisz coś wiecej o sobie. :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hmmm no niby fajnie ale bardzo się boję porodu i wogóle powoli dobija mnie psychicznie ta sytuacja wyczekiwania...Poza tym byłam jakiś miesiąc temu w szpitalu z Wzduni na oddziale ginekolog. i naprawdę miło wspominam i lekarzy i pielęgniarki, byłam tam gdyż groził mi poród przedwczesny hehe ale widać nic z tego nie wynikło bo do tej pory nic się nie dzieje poza małymi bólami w okolicach brzucha i plecków (takie jak na miesiączkę - niezbyt przyjemne).
Dla bobaska mamy już wszystko , no może jakieś drobnostki zostały tylko:)
Jonka może się na porodówce spotkamy hehe

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ona1981 jak fajnie że dołączyłaś i że mamy ten sam termin! :D ja mam na suwaczku 7 ale to według usg połówkowego, a według OM też mam na 5 lipca, więc może może...
Widzę, że cię też dobija to wyczekiwanie...?
A już wiesz co będzie?Synek czy córeczka?
misia eee... to się nie widziałyśmy, bo ja z mężem wpadłam tuż przed 19-tą...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jonka synek ma być:) a u Ciebie?
Daj spokój już dostaje nerwówki takiej że hoho, dziś popołudniu miałam bóle jak na miesiączkę dość silne brzucha i krzyża (ale teraz przeszły) qrczę chcę żeby się wkońcu zaczęło i już.
No ja mam z OM termin na 5 lipca:)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam dziewczyny, bylam dzis na usg i moja dzidzi pokazala troszke co ma miedzy nozkami, takze wszystko wskazuje na to ze bedzie dziewczynka, :) mala jest zdrowa i wazy 1,6 kg, czyli tak akurat,

wiecie jak mi sie nie chce czekac do tego sierpnia, no masakra :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no a ja kochane spać nie mogę..koszmar poprostu, brzuchol mnie pobolewa niech sie wkońcu zaczyna i już:P

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No, no pewno już niedługo zostaniemy same, a jak Jonka i Ona się znowu odezwą to będą już w dwóch częściach :D . Też bym chyba już chciała, ale nam jeszcze do tego daleko.
Jakie imiona Ci chodzą po głowie Agniesia?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ona1981 właśnie mnie wczoraj dopadły takie bóle, ucisk w podbrzuszu i bóle w kręgosłupie. Mężuś się wieczorem przydał i trochę wymasował :D Też mnie wczoraj postraszyła znajoma, że to pewnie w takim razie niedługo... Zobaczymy w poniedziałek. Od wtorku pije herbatkę z liści malin... moze ona coś zdziała :roll: bo moja szyjka cały czas zamknięta na cztery spusty. A jak u ciebie? masz już rozwarcie?

Nie wiem jak wy, ale ja się cały czas opycham truskawkami, jak sobie pomyślę, ze pewnie nie skosztuję w tym roku ani brzoskwiń, wiśni, śliwekk.... :cry:

Agniesia gratuluję córci... mój mężuś już zapowiedział, że następna ma być córeczka... hi hi, a jeszcze nawet synek mu się nie urodził

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jonka mi groził od jakiś 2 miesięcy poród przedwczesny..chodzę już tyle z 2 cm rozwarciem...ale jak widać małemu się nie spieszy.
Ja chcę już rodzić hehe więc w tym tyg było dwa razy delikatne przytulanko z mężusiem:) ciepła (ale nie gorąca!!) kąpiel w wannie i delikatny masaż sutków hehe podobno te 3 sposoby mogą pomóc w wyjściu maluszka...ale jak narazie efektów większych nie widać u mnie.
W poniedziałek idę do p. Melona i zobaczymy co zdecyduje.
Pozdraiwm cieplutko

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Też idę w poniedziałek do Melona, chyba że coś wcześniej się zacznie, bo właśnie ODSZEDŁ MI CZOP!!!
I tak myślę czy do niego dzwonić, czy dać sobie spokój do poniedziałku...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam, z imion to podobaja mi sie - joanna, hanna, lena , ola, nadia, na szczescie mam jeszcze troche czasu wiec na pewno cos wybiore :)

jonka jak ten czop wygladal u ciebie, ja to sie stresuje ze moge go nie zauwazyc i takie tam,

ale wam kobitki zazdroszcze, jeszcze pare chwil i bedziecie miec swoje maluszki przy sobie, tez bym tak chciala, a tu jeszcze 7 tyg ehhh :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jonka zadzwoń dzisiaj akurat przyjmuje i zobaczy Cie bo może masz już rozwarcie, naprawde lepiej zadzwoń będziesz spokojniejsza , wiesz do poniedziałlku jeszcze 3 dni..ale masz fajnie a u mnie nic narazie
Trzymam kciuki i daj znać co i jak

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Łódzkie

Strefa czasowa UTC [letni]